Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Івано-Франківська область. Перелік кодів територіальних виборчих комісій та місцевих рад
Код комісії (ради) Назва територіальної виборчої комісії
05937 Івано-Франківська обласна виборча комісія
05938 Богородчанський район, Богородчанська районна виборча комісія
05939 Богородчанський район, Богородчанська селищна виборча комісія
05940 Богородчанський район, Солотвинська селищна виборча комісія
05941 Богородчанський район, Бабченська сільська виборча комісія
05942 Богородчанський район, Богрівська сільська виборча комісія
05943 Богородчанський район, Глибівська сільська виборча комісія
05944 Богородчанський район, Глибоківська сільська виборча комісія
05945 Богородчанський район, Горохолинська сільська виборча комісія
05946 Богородчанський район, Грабовецька сільська виборча комісія
05947 Богородчанський район, Гутянська сільська виборча комісія
12791 Богородчанський район, Дзвиняцька сільська виборча комісія
05949 Богородчанський район, Жураківська сільська виборча комісія
05950 Богородчанський район, Заберезька сільська виборча комісія
05951 Богородчанський район, Іваниківська сільська виборча комісія
05953 Богородчанський район, Кривецька сільська виборча комісія
05954 Богородчанський район, Кричківська сільська виборча комісія
05955 Богородчанський район, Луквицька сільська виборча комісія
05956 Богородчанський район, Манявська сільська виборча комісія
05957 Богородчанський район, Марківська сільська виборча комісія
05959 Богородчанський район, Монастирчанська сільська виборча комісія
05961 Богородчанський район, Підгірська сільська виборча комісія
05962 Богородчанський район, Порогівська сільська виборча комісія
05963 Богородчанський район, Похівська сільська виборча комісія
05964 Богородчанський район, Раковецька сільська виборча комісія
05966 Богородчанський район, Саджавська сільська виборча комісія
12394 Богородчанський район, Старобогородчанська сільська виборча комісія
05968 Богородчанський район, Старунська сільська виборча комісія
05969 Богородчанський район, Хмелівська сільська виборча комісія
05970 Богородчанський район, Яблунська сільська виборча комісія
05971 Верховинський район, Верховинська районна виборча комісія
05972 Верховинський район, Верховинська селищна виборча комісія
05973 Верховинський район, Бистрецька сільська виборча комісія
12436 Верховинський район, Білоберізька сільська виборча комісія
05975 Верховинський район, Буковецька сільська виборча комісія
05976 Верховинський район, Верхньоясенівська сільська виборча комісія
05977 Верховинський район, Голівська сільська виборча комісія
05978 Верховинський район, Голошинська сільська виборча комісія
05979 Верховинський район, Гринявська сільська виборча комісія
05980 Верховинський район, Довгопільська сільська виборча комісія
05981 Верховинський район, Замагірська сільська виборча комісія
05982 Верховинський район, Зеленська сільська виборча комісія
05983 Верховинський район, Ільцівська сільська виборча комісія
05984 Верховинський район, Красниківська сільська виборча комісія
05985 Верховинський район, Красноїльська сільська виборча комісія
05986 Верховинський район, Кривопільська сільська виборча комісія
05987 Верховинський район, Криворівнянська сільська виборча комісія
05988 Верховинський район, Перехресненська сільська виборча комісія
05989 Верховинський район, Пробійнівська сільська виборча комісія
05990 Верховинський район, Стебнівська сільська виборча комісія
05993 Верховинський район, Яблуницька сільська виборча комісія
05994 Галицький район, Галицька районна виборча комісія
05995 м Бурштин, Бурштинська міська виборча комісія
05996 Галицький район, Галицька міська виборча комісія
12538 Галицький район, Більшівцівська селищна виборча комісія
05998 Галицький район, Блюдниківська сільська виборча комісія
05999 Галицький район, Бовшівська сільська виборча комісія
06000 Галицький район, Бринська сільська виборча комісія
06001 Галицький район, Височанківська сільська виборча комісія
06002 Галицький район, Вікторівська сільська виборча комісія
06003 Галицький район, Деліївська сільська виборча комісія
06004 Галицький район, Демешківська сільська виборча комісія
06005 Галицький район, Дем'янівська сільська виборча комісія
06006 Галицький район, Дитятинська сільська виборча комісія
06007 Галицький район, Дорогівська сільська виборча комісія
06008 Галицький район, Дубовецька сільська виборча комісія
06010 Галицький район, Задністрянська сільська виборча комісія
06011 Галицький район, Залуквянська сільська виборча комісія
06013 Галицький район, Кінчаківська сільська виборча комісія
06014 Галицький район, Комарівська сільська виборча комісія
06015 Галицький район, Коростовичівська сільська виборча комісія
06016 Галицький район, Крилосівська сільська виборча комісія
06019 Галицький район, Ланівська сільська виборча комісія
06020 Галицький район, Маріямпільська сільська виборча комісія
06021 Галицький район, Мединська сільська виборча комісія
06022 Галицький район, Медухівська сільська виборча комісія
06023 Галицький район, Межигорецька сільська виборча комісія
06025 Галицький район, Насташинська сільська виборча комісія
06026 Галицький район, Новоскоморохівська сільська виборча комісія
06027 Галицький район, Озерянська сільська виборча комісія
06028 Галицький район, Перлівецька сільська виборча комісія
06030 Галицький район, Сапогівська сільська виборча комісія
06031 Галицький район, Старомартинівська сільська виборча комісія
06032 Галицький район, Тенетниківська сільська виборча комісія
06033 Галицький район, Тумирська сільська виборча комісія
06034 Галицький район, Тустанська сільська виборча комісія
06036 Городенківський район, Городенківська районна виборча комісія
06037 Городенківський район, Городенківська міська виборча комісія
06038 Городенківський район, Чернелицька селищна виборча комісія
06039 Городенківський район, Вербівцівська сільська виборча комісія
06040 Городенківський район, Виноградська сільська виборча комісія
06041 Городенківський район, Вікнянська сільська виборча комісія
06042 Городенківський район, Вільхівцівська сільська виборча комісія
06043 Городенківський район, Глушківська сільська виборча комісія
06044 Городенківський район, Городницька сільська виборча комісія
06045 Городенківський район, Далешівська сільська виборча комісія
06046 Городенківський район, Копачинецька сільська виборча комісія
06047 Городенківський район, Корнівська сільська виборча комісія
06465 Городенківський район, Котиківська сільська виборча комісія
06048 Городенківський район, Кунисівська сільська виборча комісія
06049 Городенківський район, Луківська сільська виборча комісія
06050 Городенківський район, Михальчівська сільська виборча комісія
06051 Городенківський район, Незвиська сільська виборча комісія
06052 Городенківський район, Олієво-Королівська сільська виборча комісія
06053 Городенківський район, Острівецька сільська виборча комісія
06054 Городенківський район, Поточищенська сільська виборча комісія
06055 Городенківський район, Раковецька сільська виборча комісія
06056 Городенківський район, Рашківська сільська виборча комісія
06057 Городенківський район, Росохацька сільська виборча комісія
06058 Городенківський район, Семаківська сільська виборча комісія
06059 Городенківський район, Серафинецька сільська виборча комісія
06060 Городенківський район, Слобідська сільська виборча комісія
06061 Городенківський район, Сороківська сільська виборча комісія
06062 Городенківський район, Стрільченська сільська виборча комісія
06063 Городенківський район, Тишківська сільська виборча комісія
06064 Городенківський район, Топорівська сільська виборча комісія
06065 Городенківський район, Торговицька сільська виборча комісія
06066 Городенківський район, Чернятинська сільська виборча комісія
06067 Городенківський район, Чортовецька сільська виборча комісія
06068 Городенківський район, Ясенево-Пільнівська сільська виборча комісія
06069 Долинський район, Долинська районна виборча комісія
06070 Долинський район, Долинська міська виборча комісія
13066 Долинський район, Вигодська селищна виборча комісія
06072 Долинський район, Белеївська сільська виборча комісія
06073 Долинський район, Великотур'янська сільська виборча комісія
12540 Долинський район, Витвицька сільська виборча комісія
06076 Долинський район, Геринська сільська виборча комісія
06077 Долинський район, Гошівська сільська виборча комісія
06079 Долинський район, Княжолуцька сільська виборча комісія
06081 Долинський район, Лолинська сільська виборча комісія
06082 Долинський район, Малотур'янська сільська виборча комісія
06083 Долинський район, Надіївська сільська виборча комісія
06463 Долинський район, Новичківська сільська виборча комісія
06086 Долинський район, Оболонська сільська виборча комісія
06087 Долинський район, Підлісківська сільська виборча комісія
06088 Долинський район, Раківська сільська виборча комісія
06089 Долинський район, Рахинянська сільська виборча комісія
06093 Долинський район, Солуківська сільська виборча комісія
06096 Долинський район, Тростянецька сільська виборча комісія
06097 Долинський район, Тяпчанська сільська виборча комісія
06098 Долинський район, Шевченківська сільська виборча комісія
06099 Долинський район, Яворівська сільська виборча комісія
06100 Калуський район, Калуська районна виборча комісія
12933 Калуський район, Войнилівська селищна виборча комісія
06102 Калуський район, Боднарівська сільська виборча комісія
12379 Калуський район, Верхнянська сільська виборча комісія
06104 Калуський район, Вістівська сільська виборча комісія
06105 Калуський район, Голинська сільська виборча комісія
06108 Калуський район, Завійська сільська виборча комісія
06111 Калуський район, Копанківська сільська виборча комісія
06112 Калуський район, Кропивницька сільська виборча комісія
06113 Калуський район, Луківська сільська виборча комісія
06114 Калуський район, Мостищенська сільська виборча комісія
13067 Калуський район, Новицька сільська виборча комісія
06119 Калуський район, Пійлівська сільська виборча комісія
06120 Калуський район, Ріп'янська сільська виборча комісія
06122 Калуський район, Сівко-Войнилівська сільська виборча комісія
06123 Калуський район, Сівко-Калуська сільська виборча комісія
06125 Калуський район, Студінська сільська виборча комісія
06126 Калуський район, Томашівська сільська виборча комісія
06127 Калуський район, Тужилівська сільська виборча комісія
06128 Коломийський район, Коломийська районна виборча комісія
06129 Коломийський район, Гвіздецька селищна виборча комісія
06130 Коломийський район, Отинійська селищна виборча комісія
12308 Коломийський район, Печеніжинська селищна виборча комісія
06135 Коломийський район, Виноградська сільська виборча комісія
06136 Коломийський район, Воронівська сільська виборча комісія
06137 Коломийський район, Воскресинцівська сільська виборча комісія
06139 Коломийський район, Голосківська сільська виборча комісія
06141 Коломийський район, Джурківська сільська виборча комісія
06143 Коломийський район, Загайпільська сільська виборча комісія
06466 Коломийський район, Іванівецька сільська виборча комісія
06145 Коломийський район, Ковалівська сільська виборча комісія
06146 Коломийський район, Корницька сільська виборча комісія
06147 Коломийський район, Королівська сільська виборча комісія
13068 Коломийський район, Коршівська сільська виборча комісія
06149 Коломийський район, Ліснослобідська сільська виборча комісія
06150 Коломийський район, Ліснохлібичинська сільська виборча комісія
12542 Коломийський район, Матеївецька сільська виборча комісія
12543 Коломийський район, Нижньовербізька сільська виборча комісія
06158 Коломийський район, Остапківська сільська виборча комісія
06160 Коломийський район, Підгайчиківська сільська виборча комісія
12544 Коломийський район, П'ядицька сільська виборча комісія
06162 Коломийський район, Раківчицька сільська виборча комісія
06165 Коломийський район, Сідлищенська сільська виборча комісія
06168 Коломийський район, Спаська сільська виборча комісія
06169 Коломийський район, Старогвіздецька сільська виборча комісія
06170 Коломийський район, Струпківська сільська виборча комісія
06171 Коломийський район, Товмачицька сільська виборча комісія
06172 Коломийський район, Торговицька сільська виборча комісія
06174 Коломийський район, Угорницька сільська виборча комісія
06175 Коломийський район, Ценявська сільська виборча комісія
06176 Коломийський район, Черемхівська сільська виборча комісія
06177 Коломийський район, Шепарівцівська сільська виборча комісія
06178 Косівський район, Косівська районна виборча комісія
06179 Косівський район, Косівська міська виборча комісія
06180 Косівський район, Кутська селищна виборча комісія
12793 Косівський район, Яблунівська селищна виборча комісія
06183 Косівський район, Бабинська сільська виборча комісія
06184 Косівський район, Баня-Березівська сільська виборча комісія
06186 Косівський район, Великорожинська сільська виборча комісія
06187 Косівський район, Вербовецька сільська виборча комісія
06188 Косівський район, Вижньоберезівська сільська виборча комісія
06189 Косівський район, Городянська сільська виборча комісія
12545 Косівський район, Космацька сільська виборча комісія
06193 Косівський район, Лючківська сільська виборча комісія
06194 Косівський район, Малорожинська сільська виборча комісія
06195 Косівський район, Микитинецька сільська виборча комісія
06196 Косівський район, Нижньоберезівська сільська виборча комісія
06197 Косівський район, Пістинська сільська виборча комісія
06200 Косівський район, Річківська сільська виборча комісія
12792 Косівський район, Рожнівська сільська виборча комісія
06202 Косівський район, Розтоківська сільська виборча комісія
06203 Косівський район, Середньоберезівська сільська виборча комісія
06204 Косівський район, Слобідська сільська виборча комісія
06205 Косівський район, Смоднянська сільська виборча комісія
06206 Косівський район, Снідавська сільська виборча комісія
06207 Косівський район, Соколівська сільська виборча комісія
06208 Косівський район, Старокутська сільська виборча комісія
06211 Косівський район, Трацька сільська виборча комісія
06212 Косівський район, Тюдівська сільська виборча комісія
06215 Косівський район, Черганівська сільська виборча комісія
06216 Косівський район, Шепітська сільська виборча комісія
06217 Косівський район, Шешорівська сільська виборча комісія
06218 Косівський район, Яворівська сільська виборча комісія
06219 Надвірнянський район, Надвірнянська районна виборча комісія
06220 Надвірнянський район, Надвірнянська міська виборча комісія
06221 Надвірнянський район, Битківська селищна виборча комісія
12934 Надвірнянський район, Делятинська селищна виборча комісія
12795 Надвірнянський район, Ланчинська селищна виборча комісія
06224 Надвірнянський район, Бистрицька сільська виборча комісія
06225 Надвірнянський район, Білоославська сільська виборча комісія
06226 Надвірнянський район, Верхньомайданська сільська виборча комісія
06229 Надвірнянський район, Гвіздська сільська виборча комісія
06232 Надвірнянський район, Зеленська сільська виборча комісія
06233 Надвірнянський район, Каміннецька сільська виборча комісія
06234 Надвірнянський район, Краснянська сільська виборча комісія
06235 Надвірнянський район, Ліснотарновицька сільська виборча комісія
06236 Надвірнянський район, Лоївська сільська виборча комісія
06237 Надвірнянський район, Молодківська сільська виборча комісія
06238 Надвірнянський район, Назавизівська сільська виборча комісія
06239 Надвірнянський район, Парищенська сільська виборча комісія
06240 Надвірнянський район, Пасічнянська сільська виборча комісія
12794 Надвірнянський район, Переріслянська сільська виборча комісія
06242 Надвірнянський район, Пнівська сільська виборча комісія
06243 Надвірнянський район, Саджавська сільська виборча комісія
06245 Надвірнянський район, Стримбівська сільська виборча комісія
06246 Надвірнянський район, Тисменичанська сільська виборча комісія
06248 Надвірнянський район, Цуцилівська сільська виборча комісія
06251 Рогатинський район, Рогатинська районна виборча комісія
06252 Рогатинський район, Рогатинська міська виборча комісія
13069 Рогатинський район, Букачівська селищна виборча комісія
06254 Рогатинський район, Бабухівська сільська виборча комісія
06255 Рогатинський район, Васючинська сільська виборча комісія
06256 Рогатинський район, Вербилівська сільська виборча комісія
06257 Рогатинський район, Верхньолипицька сільська виборча комісія
06258 Рогатинський район, Виспянська сільська виборча комісія
06260 Рогатинський район, Липівська сільська виборча комісія
06261 Рогатинський район, Воскресинцівська сільська виборча комісія
06262 Рогатинський район, Григорівська сільська виборча комісія
06263 Рогатинський район, Данильченська сільська виборча комісія
06264 Рогатинський район, Дегівська сільська виборча комісія
06265 Рогатинський район, Дичківська сільська виборча комісія
06266 Рогатинський район, Добринівська сільська виборча комісія
06267 Рогатинський район, Долинянська сільська виборча комісія
06268 Рогатинський район, Жовчівська сільська виборча комісія
06269 Рогатинський район, Заланівська сільська виборча комісія
06270 Рогатинський район, Кліщівнянська сільська виборча комісія
06271 Рогатинський район, Княгиницька сільська виборча комісія
06273 Рогатинський район, Колоколинська сільська виборча комісія
06274 Рогатинський район, Конюшківська сільська виборча комісія
06275 Рогатинський район, Луковецько-Вишнівська сільська виборча комісія
06276 Рогатинський район, Лучинецька сільська виборча комісія
06277 Рогатинський район, Нижньолипицька сільська виборча комісія
06278 Рогатинський район, Підвинянська сільська виборча комісія
06279 Рогатинський район, Підгородянська сільська виборча комісія
06280 Рогатинський район, Підкамінська сільська виборча комісія
06281 Рогатинський район, Підмихайлівська сільська виборча комісія
06282 Рогатинський район, Помонятівська сільська виборча комісія
06283 Рогатинський район, Потіцька сільська виборча комісія
06284 Рогатинський район, Пуківська сільська виборча комісія
06285 Рогатинський район, Путятинська сільська виборча комісія
06286 Рогатинський район, Сарниківська сільська виборча комісія
06287 Рогатинський район, Світанківська сільська виборча комісія
06288 Рогатинський район, Стратинська сільська виборча комісія
06289 Рогатинський район, Уїздівська сільська виборча комісія
06290 Рогатинський район, Фразька сільська виборча комісія
06291 Рогатинський район, Чагрівська сільська виборча комісія
06293 Рогатинський район, Черченська сільська виборча комісія
06294 Рогатинський район, Чесниківська сільська виборча комісія
06295 Рогатинський район, Юнашківська сільська виборча комісія
06296 Рогатинський район, Явченська сільська виборча комісія
06297 Рожнятівський район, Рожнятівська районна виборча комісія
12902 Рожнятівський район, Брошнів-Осадська селищна виборча комісія
06299 Рожнятівський район, Перегінська селищна виборча комісія
06300 Рожнятівський район, Рожнятівська селищна виборча комісія
06301 Рожнятівський район, Берлогівська сільська виборча комісія
06303 Рожнятівський район, Вербівська сільська виборча комісія
06304 Рожнятівський район, Верхньострутинська сільська виборча комісія
06305 Рожнятівський район, Вільхівська сільська виборча комісія
06306 Рожнятівський район, Грабівська сільська виборча комісія
06307 Рожнятівський район, Дубівська сільська виборча комісія
06308 Рожнятівський район, Ілемнянська сільська виборча комісія
06309 Рожнятівський район, Камінська сільська виборча комісія
06310 Рожнятівський район, Князівська сільська виборча комісія
06311 Рожнятівський район, Красненська сільська виборча комісія
06313 Рожнятівський район, Липовицька сільська виборча комісія
06314 Рожнятівський район, Лоп'янська сільська виборча комісія
06316 Рожнятівський район, Небилівська сільська виборча комісія
06317 Рожнятівський район, Нижньострутинська сільська виборча комісія
06318 Рожнятівський район, Осмолодська сільська виборча комісія
06319 Рожнятівський район, Петранківська сільська виборча комісія
06320 Рожнятівський район, Рівнянська сільська виборча комісія
06321 Рожнятівський район, Ріпненська сільська виборча комісія
06322 Рожнятівський район, Сваричівська сільська виборча комісія
06323 Рожнятівський район, Сливківська сільська виборча комісія
12935 Рожнятівський район, Спаська сільська виборча комісія
06325 Рожнятівський район, Суходільська сільська виборча комісія
06326 Рожнятівський район, Цінівська сільська виборча комісія
06327 Рожнятівський район, Ясеновецька сільська виборча комісія
06328 Рожнятівський район, Ясенська сільська виборча комісія
06329 Снятинський район, Снятинська районна виборча комісія
06330 Снятинський район, Снятинська міська виборча комісія
12796 Снятинський район, Заболотівська селищна виборча комісія
06332 Снятинський район, Балинцівська сільська виборча комісія
06333 Снятинський район, Белелуївська сільська виборча комісія
06334 Снятинський район, Борщівська сільська виборча комісія
06335 Снятинський район, Будилівська сільська виборча комісія
06336 Снятинський район, Видинівська сільська виборча комісія
06337 Снятинський район, Вовчківська сільська виборча комісія
06339 Снятинський район, Горішньозалучанська сільська виборча комісія
06340 Снятинський район, Джурівська сільська виборча комісія
06341 Снятинський район, Завальська сільська виборча комісія
06342 Снятинський район, Задубрівська сільська виборча комісія
06344 Снятинський район, Княженська сільська виборча комісія
06345 Снятинський район, Красноставська сільська виборча комісія
06346 Снятинський район, Кулачківська сільська виборча комісія
06347 Снятинський район, Новоселицька сільська виборча комісія
06349 Снятинський район, Підвисоцька сільська виборча комісія
06350 Снятинський район, Попельниківська сільська виборча комісія
06351 Снятинський район, Потічківська сільська виборча комісія
06352 Снятинський район, Прутівська сільська виборча комісія
06354 Снятинський район, Русівська сільська виборча комісія
06355 Снятинський район, Стецівська сільська виборча комісія
06358 Снятинський район, Тулуківська сільська виборча комісія
06359 Снятинський район, Тучапська сільська виборча комісія
06360 Снятинський район, Устянська сільська виборча комісія
06361 Снятинський район, Хутір-Будилівська сільська виборча комісія
06363 Тисменицький район, Тисменицька районна виборча комісія
06364 Тисменицький район, Тисменицька міська виборча комісія
06365 Тисменицький район, Єзупільська селищна виборча комісія
06366 Тисменицький район, Лисецька селищна виборча комісія
06367 Тисменицький район, Березівська сільська виборча комісія
06368 Тисменицький район, Братковецька сільська виборча комісія
06369 Тисменицький район, Вільшаницька сільська виборча комісія
06370 Тисменицький район, Ганнусівська сільська виборча комісія
06371 Тисменицький район, Добровлянська сільська виборча комісія
06372 Тисменицький район, Довгівська сільська виборча комісія
06373 Тисменицький район, Драгомирчанська сільська виборча комісія
12996 Тисменицький район, Загвіздянська сільська виборча комісія
06375 Тисменицький район, Клубовецька сільська виборча комісія
06377 Тисменицький район, Козинська сільська виборча комісія
06378 Тисменицький район, Колодіївська сільська виборча комісія
06379 Тисменицький район, Липівська сільська виборча комісія
06380 Тисменицький район, Майданська сільська виборча комісія
06381 Тисменицький район, Марковецька сільська виборча комісія
06382 Тисменицький район, Милуванська сільська виборча комісія
06383 Тисменицький район, Новокривотульська сільська виборча комісія
06386 Тисменицький район, Підлузька сільська виборча комісія
06387 Тисменицький район, Підпечерівська сільська виборча комісія
06388 Тисменицький район, Поберезька сільська виборча комісія
06389 Тисменицький район, Посіцька сільська виборча комісія
06390 Тисменицький район, Пшеничниківська сільська виборча комісія
06391 Тисменицький район, Радчанська сільська виборча комісія
06392 Тисменицький район, Рибненська сільська виборча комісія
06393 Тисменицький район, Рошнівська сільська виборча комісія
06395 Тисменицький район, Слобідська сільська виборча комісія
06396 Тисменицький район, Старокривотульська сільська виборча комісія
06397 Тисменицький район, Старолисецька сільська виборча комісія
06398 Тисменицький район, Стебниківська сільська виборча комісія
06399 Тисменицький район, Стриганецька сільська виборча комісія
12997 Тисменицький район, Угринівська сільська виборча комісія
06402 Тисменицький район, Узинська сільська виборча комісія
06403 Тисменицький район, Хом'яківська сільська виборча комісія
06404 Тисменицький район, Черніївська сільська виборча комісія
06405 Тисменицький район, Чорнолізька сільська виборча комісія
06406 Тисменицький район, Чукалівська сільська виборча комісія
12797 Тисменицький район, Ямницька сільська виборча комісія
06408 Тлумацький район, Тлумацька районна виборча комісія
12653 Тлумацький район, Тлумацька міська виборча комісія
06410 Тлумацький район, Обертинська селищна виборча комісія
06415 Тлумацький район, Гавриляцька сільська виборча комісія
06416 Тлумацький район, Гарасимівська сільська виборча комісія
06417 Тлумацький район, Гостівська сільська виборча комісія
06419 Тлумацький район, Грушківська сільська виборча комісія
06422 Тлумацький район, Живачівська сільська виборча комісія
06423 Тлумацький район, Жуківська сільська виборча комісія
06464 Тлумацький район, Ісаківська сільська виборча комісія
06426 Тлумацький район, Кутищенська сільська виборча комісія
06428 Тлумацький район, Нижнівська сільська виборча комісія
12680 Тлумацький район, Олешанська сільська виборча комісія
06431 Тлумацький район, Олешівська сільська виборча комісія
06433 Тлумацький район, Палагицька сільська виборча комісія
06434 Тлумацький район, Петрилівська сільська виборча комісія
06435 Тлумацький район, Петрівська сільська виборча комісія
06436 Тлумацький район, Підвербцівська сільська виборча комісія
06440 Тлумацький район, Хотимирська сільська виборча комісія
06441 Тлумацький район, Яківська сільська виборча комісія
06448 м Болехів, Болехівська міська виборча комісія
06449 м Болехів, Гузіївська сільська виборча комісія
06450 м Болехів, Козаківська сільська виборча комісія
06451 м Болехів, Міжрічанська сільська виборча комісія
06452 м Болехів, Підберезька сільська виборча комісія
06453 м Болехів, Поляницька сільська виборча комісія
06454 м Болехів, Тисівська сільська виборча комісія
06442 м Івано-Франківськ, Івано-Франківська міська виборча комісія
06443 м Івано-Франківськ, Вовчинецька сільська виборча комісія
06444 м Івано-Франківськ, Криховецька сільська виборча комісія
06445 м Івано-Франківськ, Микитинецька сільська виборча комісія
06446 м Івано-Франківськ, Угорницька сільська виборча комісія
06447 м Івано-Франківськ, Хриплинська сільська виборча комісія
06455 м Калуш, Калуська міська виборча комісія
06456 м Коломия, Коломийська міська виборча комісія
06457 м Яремче, Яремчанська міська виборча комісія
06458 м Яремче, Ворохтянська селищна виборча комісія
06459 м Яремче, Микуличинська сільська виборча комісія
06462 м Яремче, Поляницька сільська виборча комісія
06460 м Яремче, Татарівська сільська виборча комісія
06461 м Яремче, Яблуницька сільська виборча комісія