Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Житомирська область. Перелік кодів територіальних виборчих комісій та місцевих рад
Код комісії (ради) Назва територіальної виборчої комісії
11497 Житомирська обласна виборча комісія
11498 Андрушівський район, Андрушівська районна виборча комісія
11499 Андрушівський район, Андрушівська міська виборча комісія
12227 Андрушівський район, Червоненська селищна виборча комісія
11501 Андрушівський район, Антопільська сільська виборча комісія
11502 Андрушівський район, Бровківська сільська виборча комісія
11504 Андрушівський район, Волицька сільська виборча комісія
11505 Андрушівський район, Волосівська сільська виборча комісія
11506 Андрушівський район, Гальчинська сільська виборча комісія
11508 Андрушівський район, Городківська сільська виборча комісія
11510 Андрушівський район, Зарубинецька сільська виборча комісія
11511 Андрушівський район, Іванківська сільська виборча комісія
11512 Андрушівський район, Івницька сільська виборча комісія
11513 Андрушівський район, Каменівська сільська виборча комісія
11515 Андрушівський район, Лебединецька сільська виборча комісія
11516 Андрушівський район, Любимівська сільська виборча комісія
11518 Андрушівський район, Малоп'ятигірська сільська виборча комісія
11519 Андрушівський район, Міньковецька сільська виборча комісія
11520 Андрушівський район, Мостівська сільська виборча комісія
11521 Андрушівський район, Нехворощанська сільська виборча комісія
12215 Андрушівський район, Новоівницька сільська виборча комісія
12151 Андрушівський район, Новокотельнянська сільська виборча комісія
11522 Андрушівський район, Павелківська сільська виборча комісія
11523 Андрушівський район, Старокотельнянська сільська виборча комісія
11524 Андрушівський район, Степківська сільська виборча комісія
11525 Андрушівський район, Яроповицька сільська виборча комісія
11526 Баранівський район, Баранівська районна виборча комісія
12649 Баранівський район, Баранівська міська виборча комісія
12592 Баранівський район, Довбиська селищна виборча комісія
11529 Баранівський район, Кам'янобрідська селищна виборча комісія
11531 Баранівський район, Першотравенська селищна виборча комісія
12248 Баранівський район, Дубрівська сільська виборча комісія
11548 Бердичівський район, Бердичівська районна виборча комісія
13049 Бердичівський район, Гришковецька селищна виборча комісія
11551 Бердичівський район, Бистрицька сільська виборча комісія
11556 Бердичівський район, Гардишівська сільська виборча комісія
11560 Бердичівський район, Малосілківська сільська виборча комісія
11564 Бердичівський район, Озадівська сільська виборча комісія
11567 Бердичівський район, Романівська сільська виборча комісія
13047 Бердичівський район, Райгородоцька сільська виборча комісія
11571 Бердичівський район, Садківська сільська виборча комісія
12594 Бердичівський район, Семенівська сільська виборча комісія
11573 Бердичівський район, Скраглівська сільська виборча комісія
13048 Бердичівський район, Швайківська сільська виборча комісія
11579 Брусилівський район, Брусилівська районна виборча комісія
12601 Брусилівський район, Брусилівська селищна виборча комісія
11596 Брусилівський район, Ставищенська сільська виборча комісія
11599 Хорошівський район, Хорошівська районна виборча комісія
12231 Хорошівський район, Іршанська селищна виборча комісія
12234 Хорошівський район, Новоборівська селищна виборча комісія
11614 Хорошівський район, Радицька сільська виборча комісія
11618 Хорошівський район, Топорищенська сільська виборча комісія
11621 Романівський район, Романівська районна виборча комісія
11623 Романівський район, Биківська селищна виборча комісія
11622 Романівський район, Романівська селищна виборча комісія
11625 Романівський район, Булдичівська сільська виборча комісія
11626 Романівський район, Великокозарська сільська виборча комісія
11627 Романівський район, Вільшанська сільська виборча комісія
11628 Романівський район, Врублівська сільська виборча комісія
11629 Романівський район, Годиська сільська виборча комісія
11630 Романівський район, Гордіївська сільська виборча комісія
11631 Романівський район, Камінська сільська виборча комісія
11632 Романівський район, Карвинівська сільська виборча комісія
11635 Романівський район, Нивненська сільська виборча комісія
11636 Романівський район, Ольшанська сільська виборча комісія
11637 Романівський район, Печанівська сільська виборча комісія
11638 Романівський район, Прутівська сільська виборча комісія
11639 Романівський район, Романівська сільська виборча комісія
11640 Романівський район, Садківська сільська виборча комісія
11641 Романівський район, Соболівська сільська виборча комісія
11642 Романівський район, Старочуднівськогутянська сільська виборча комісія
11643 Романівський район, Хижинецька сільська виборча комісія
11644 Романівський район, Червонохатківська сільська виборча комісія
11645 Романівський район, Ягодинська сільська виборча комісія
11646 Романівський район, Ясногородська сільська виборча комісія
11647 Ємільчинський район, Ємільчинська районна виборча комісія
12765 Ємільчинський район, Ємільчинська селищна виборча комісія
11649 Ємільчинський район, Яблунецька селищна виборча комісія
12605 Ємільчинський район, Барашівська сільська виборча комісія
11656 Ємільчинський район, Варварівська сільська виборча комісія
11658 Ємільчинський район, Великоцвілянська сільська виборча комісія
11661 Ємільчинський район, Зеленицька сільська виборча комісія
11668 Ємільчинський район, Миколаївська сільська виборча комісія
11673 Ємільчинський район, Рихальська сільська виборча комісія
11674 Ємільчинський район, Руднє-Іванівська сільська виборча комісія
11675 Ємільчинський район, Рясненська сільська виборча комісія
11677 Ємільчинський район, Сербо-Слобідська сільська виборча комісія
11681 Ємільчинський район, Сімаківська сільська виборча комісія
11685 Житомирський район, Житомирська районна виборча комісія
11686 Житомирський район, Новогуйвинська селищна виборча комісія
11687 Житомирський район, Березівська сільська виборча комісія
11689 Житомирський район, Василівська сільська виборча комісія
11690 Житомирський район, Вересівська сільська виборча комісія
11691 Житомирський район, Вертокиївська сільська виборча комісія
11692 Житомирський район, Високопічська сільська виборча комісія
11693 Житомирський район, Глибочанська сільська виборча комісія
12898 Житомирський район, Глибочицька сільська виборча комісія
12150 Житомирський район, Головенківська сільська виборча комісія
11696 Житомирський район, Заможненська сільська виборча комісія
11698 Житомирський район, Іванівська сільська виборча комісія
11700 Житомирський район, Коднянська сільська виборча комісія
11702 Житомирський район, Левківська сільська виборча комісія
11705 Житомирський район, Миролюбівська сільська виборча комісія
11706 Житомирський район, Озерянківська сільська виборча комісія
12899 Житомирський район, Оліївська сільська виборча комісія
11709 Житомирський район, Руднє-Городищенська сільська виборча комісія
11710 Житомирський район, Садківська сільська виборча комісія
11711 Житомирський район, Сінгурівська сільська виборча комісія
12612 Житомирський район, Станишівська сільська виборча комісія
12249 Житомирський район, Тетерівська сільська виборча комісія
11714 Житомирський район, Троянівська сільська виборча комісія
11716 Коростенський район, Коростенська районна виборча комісія
11717 Коростенський район, Берестовецька сільська виборча комісія
11718 Коростенський район, Бехівська сільська виборча комісія
11719 Коростенський район, Білківська сільська виборча комісія
11753 Коростенський район, Щорсівська сільська виборча комісія
11721 Коростенський район, Васьковицька сільська виборча комісія
11722 Коростенський район, Веселівська сільська виборча комісія
12614 Коростенський район, Горщиківська сільська виборча комісія
11726 Коростенський район, Дідковицька сільська виборча комісія
11727 Коростенський район, Каленська сільська виборча комісія
11729 Коростенський район, Ковалівська сільська виборча комісія
11730 Коростенський район, Кожухівська сільська виборча комісія
11732 Коростенський район, Лісівщинська сільська виборча комісія
11733 Коростенський район, Малозубівщинська сільська виборча комісія
11734 Коростенський район, Мединівська сільська виборча комісія
11735 Коростенський район, Межиріцька сільська виборча комісія
11736 Коростенський район, Меленівська сільська виборча комісія
11737 Коростенський район, Михайлівська сільська виборча комісія
11738 Коростенський район, Новаківська сільська виборча комісія
11739 Коростенський район, Новинська сільська виборча комісія
11740 Коростенський район, Обиходівська сільська виборча комісія
11743 Коростенський район, Сарновицька сільська виборча комісія
11744 Коростенський район, Сингаївська сільська виборча комісія
11745 Коростенський район, Ставищенська сільська виборча комісія
11746 Коростенський район, Стремигородська сільська виборча комісія
11747 Коростенський район, Сушківська сільська виборча комісія
12616 Коростенський район, Ушомирська сільська виборча комісія
11749 Коростенський район, Ходаківська сільська виборча комісія
11750 Коростенський район, Холосненська сільська виборча комісія
11751 Коростенський район, Хотинівська сільська виборча комісія
11752 Коростенський район, Шершнівська сільська виборча комісія
11754 Коростишівський район, Коростишівська районна виборча комісія
12650 Коростишівський район, Коростишівська міська виборча комісія
11759 Коростишівський район, Вільнянська сільська виборча комісія
11760 Коростишівський район, Городська сільська виборча комісія
11761 Коростишівський район, Гуменницька сільська виборча комісія
11763 Коростишівський район, Кам'янобрідська сільська виборча комісія
11765 Коростишівський район, Козіївська сільська виборча комісія
11767 Коростишівський район, Минійківська сільська виборча комісія
11768 Коростишівський район, Садівська сільська виборча комісія
11769 Коростишівський район, Слобідська сільська виборча комісія
11770 Коростишівський район, Старосілецька сільська виборча комісія
11771 Коростишівський район, Стрижівська сільська виборча комісія
11773 Коростишівський район, Торчинська сільська виборча комісія
11774 Коростишівський район, Харитонівська сільська виборча комісія
11775 Коростишівський район, Шахворостівська сільська виборча комісія
11777 Лугинський район, Лугинська районна виборча комісія
12618 Лугинський район, Лугинська селищна виборча комісія
11780 Лугинський район, Бовсунівська сільська виборча комісія
11787 Лугинський район, Липниківська сільська виборча комісія
11788 Лугинський район, Літківська сільська виборча комісія
11790 Лугинський район, Повчанська сільська виборча комісія
11796 Любарський район, Любарська районна виборча комісія
12766 Любарський район, Любарська селищна виборча комісія
11805 Любарський район, Вигнанська сільська виборча комісія
11815 Любарський район, Новочорторийська сільська виборча комісія
11817 Любарський район, Пединська сільська виборча комісія
11819 Любарський район, Старочорторийська сільська виборча комісія
11820 Любарський район, Стрижівська сільська виборча комісія
11822 Малинський район, Малинська районна виборча комісія
11823 м Малин, Малинська міська виборча комісія
11824 Малинський район, Гранітненська селищна виборча комісія
12619 Малинський район, Чоповицька селищна виборча комісія
11827 Малинський район, Будо-Вороб'ївська сільська виборча комісія
11828 Малинський район, Вишівська сільська виборча комісія
11829 Малинський район, Владівська сільська виборча комісія
11830 Малинський район, Ворсівська сільська виборча комісія
11831 Малинський район, Головківська сільська виборча комісія
11832 Малинський район, Горинська сільська виборча комісія
11833 Малинський район, Дібрівська сільська виборча комісія
11834 Малинський район, Іванівська сільська виборча комісія
11836 Малинський район, Ксаверівська сільська виборча комісія
11837 Малинський район, Луківська сільська виборча комісія
11838 Малинський район, Любовицька сільська виборча комісія
11839 Малинський район, Малинівська сільська виборча комісія
11840 Малинський район, Морозівська сільська виборча комісія
11841 Малинський район, Недашківська сільська виборча комісія
11842 Малинський район, Нововороб'ївська сільська виборча комісія
11843 Малинський район, Пиріжківська сільська виборча комісія
11844 Малинський район, Скуратівська сільська виборча комісія
11845 Малинський район, Слобідська сільська виборча комісія
11846 Малинський район, Старовороб'ївська сільська виборча комісія
11847 Малинський район, Українківська сільська виборча комісія
11848 Малинський район, Устинівська сільська виборча комісія
11849 Малинський район, Федорівська сільська виборча комісія
11851 Народицький район, Народицька районна виборча комісія
12238 Народицький район, Народицька селищна виборча комісія
11870 Новоград-Волинський район, Новоград-Волинська районна виборча комісія
12621 Новоград-Волинський район, Городницька селищна виборча комісія
12767 Новоград-Волинський район, Брониківська сільська виборча комісія
11871 Новоград-Волинський район, Броницькогутянська сільська виборча комісія
11875 Новоград-Волинський район, Великогорбашівська сільська виборча комісія
11876 Новоград-Волинський район, Великомолодьківська сільська виборча комісія
11877 Новоград-Волинський район, Гульська сільська виборча комісія
11878 Новоград-Волинський район, Дідовицька сільська виборча комісія
11879 Новоград-Волинський район, Жолобненська сільська виборча комісія
11881 Новоград-Волинський район, Киківська сільська виборча комісія
11882 Новоград-Волинський район, Киянська сільська виборча комісія
11884 Новоград-Волинський район, Колодянська сільська виборча комісія
11890 Новоград-Волинський район, Майстрівська сільська виборча комісія
11892 Новоград-Волинський район, Наталівська сільська виборча комісія
11893 Новоград-Волинський район, Несолонська сільська виборча комісія
11895 Новоград-Волинський район, Орепівська сільська виборча комісія
11896 Новоград-Волинський район, Пилиповицька сільська виборча комісія
12769 Новоград-Волинський район, Піщівська сільська виборча комісія
11901 Новоград-Волинський район, Стриївська сільська виборча комісія
11902 Новоград-Волинський район, Суслівська сільська виборча комісія
11904 Новоград-Волинський район, Тернівська сільська виборча комісія
11905 Новоград-Волинський район, Токарівська сільська виборча комісія
12622 Новоград-Волинський район, Чижівська сільська виборча комісія
11910 Новоград-Волинський район, Ярунська сільська виборча комісія
11911 Овруцький район, Овруцька районна виборча комісія
12774 Овруцький район, Овруцька міська виборча комісія
11913 Овруцький район, Першотравнева селищна виборча комісія
11914 Овруцький район, Бігунська сільська виборча комісія
11919 Овруцький район, Гладковицька сільська виборча комісія
11923 Овруцький район, Ігнатпільська сільська виборча комісія
11925 Овруцький район, Колесниківська сільська виборча комісія
11926 Овруцький район, Левковицька сільська виборча комісія
11931 Овруцький район, Нововелідницька сільська виборча комісія
11937 Овруцький район, Руднянська сільська виборча комісія
11938 Овруцький район, Слобідська сільська виборча комісія
12771 Овруцький район, Словечанська сільська виборча комісія
11945 Олевський район, Олевська районна виборча комісія
12651 Олевський район, Олевська міська виборча комісія
12624 Олевський район, Білокоровицька сільська виборча комісія
11964 Олевський район, Радовельська сільська виборча комісія
11971 Попільнянський район, Попільнянська районна виборча комісія
12435 Попільнянський район, Корнинська селищна виборча комісія
12627 Попільнянський район, Попільнянська селищна виборча комісія
12629 Попільнянський район, Андрушківська сільська виборча комісія
12148 Попільнянський район, Кам'янська сільська виборча комісія
12631 Попільнянський район, Квітнева сільська виборча комісія
11982 Попільнянський район, Красногірська сільська виборча комісія
11984 Попільнянський район, Липківська сільська виборча комісія
11990 Попільнянський район, Паволоцька сільська виборча комісія
12063 Пулинський район, Пулинська районна виборча комісія
12779 Пулинський район, Пулинська селищна виборча комісія
12775 Пулинський район, Курненська сільська виборча комісія
12777 Пулинський район, Мартинівська сільська виборча комісія
12076 Пулинський район, Павлівська сільська виборча комісія
12778 Пулинський район, Соколівська сільська виборча комісія
12003 Радомишльський район, Радомишльська районна виборча комісія
12780 Радомишльський район, Радомишльська міська виборча комісія
12005 Радомишльський район, Білокриницька селищна виборча комісія
12222 Радомишльський район, Городоцька селищна виборча комісія
12412 Радомишльський район, Вишевицька сільська виборча комісія
12012 Радомишльський район, Забілоцька сільська виборча комісія
12018 Радомишльський район, Кочерівська сільська виборча комісія
12023 Радомишльський район, Макалевицька сільська виборча комісія
12246 Радомишльський район, Потіївська сільська виборча комісія
12033 Радомишльський район, Чайківська сільська виборча комісія
12633 Романівський район, Миропільська селищна виборча комісія
12034 Ружинський район, Ружинська районна виборча комісія
12035 Ружинський район, Ружинська селищна виборча комісія
12036 Ружинський район, Березянська сільська виборча комісія
12037 Ружинський район, Бистрицька сільська виборча комісія
12039 Ружинський район, Білилівська сільська виборча комісія
12040 Ружинський район, Вербівська сільська виборча комісія
12041 Ружинський район, Верхівнянська сільська виборча комісія
12042 Ружинський район, Вишнівська сільська виборча комісія
12043 Ружинський район, Вільнопільська сільська виборча комісія
13053 Ружинський район, Вчорайшенська сільська виборча комісія
12045 Ружинський район, Голубівська сільська виборча комісія
12046 Ружинський район, Городоцька сільська виборча комісія
12047 Ружинський район, Дерганівська сільська виборча комісія
12048 Ружинський район, Зарудинецька сільська виборча комісія
12196 Ружинський район, Зорянська сільська виборча комісія
12049 Ружинський район, Карабчиївська сільська виборча комісія
12050 Ружинський район, Княжиківська сільська виборча комісія
12053 Ружинський район, Мовчанівська сільська виборча комісія
12054 Ружинський район, Немиринецька сільська виборча комісія
12055 Ружинський район, Огіївська сільська виборча комісія
12056 Ружинський район, Плосківська сільська виборча комісія
12146 Ружинський район, Прибережненська сільська виборча комісія
12057 Ружинський район, Рогачівська сільська виборча комісія
12059 Ружинський район, Топорівська сільська виборча комісія
12061 Ружинський район, Шпичинецька сільська виборча комісія
12062 Ружинський район, Ягнятинська сільська виборча комісія
12638 Хорошівський район, Хорошівська селищна виборча комісія
12084 Черняхівський район, Черняхівська районна виборча комісія
12085 Черняхівський район, Головинська селищна виборча комісія
12086 Черняхівський район, Черняхівська селищна виборча комісія
12087 Черняхівський район, Андріївська сільська виборча комісія
12088 Черняхівський район, Бежівська сільська виборча комісія
12089 Черняхівський район, Великогорбашівська сільська виборча комісія
12090 Черняхівський район, Видиборська сільська виборча комісія
12252 Черняхівський район, Високівська сільська виборча комісія
12639 Черняхівський район, Вільська сільська виборча комісія
12093 Черняхівський район, Горбулівська сільська виборча комісія
12095 Черняхівський район, Дівочківська сільська виборча комісія
12096 Черняхівський район, Жадьківська сільська виборча комісія
12099 Черняхівський район, Клітищенська сільська виборча комісія
12102 Черняхівський район, Очеретянська сільська виборча комісія
12103 Черняхівський район, Пекарщинська сільська виборча комісія
12104 Черняхівський район, Салівська сільська виборча комісія
12105 Черняхівський район, Селецька сільська виборча комісія
12106 Черняхівський район, Селянщинська сільська виборча комісія
12107 Черняхівський район, Сліпчицька сільська виборча комісія
12108 Черняхівський район, Стиртівська сільська виборча комісія
12110 Чуднівський район, Чуднівська районна виборча комісія
13055 Чуднівський район, Чуднівська міська виборча комісія
12112 Чуднівський район, Вакуленчуківська селищна виборча комісія
12113 Чуднівський район, Великокоровинецька селищна виборча комісія
12114 Чуднівський район, Іванопільська селищна виборча комісія
12119 Чуднівський район, Бурковецька сільська виборча комісія
13054 Чуднівський район, Вільшанська сільська виборча комісія
12124 Чуднівський район, Жеребківська сільська виборча комісія
12126 Чуднівський район, Кілківська сільська виборча комісія
12640 Чуднівський район, Краснопільська сільська виборча комісія
12130 Чуднівський район, Маловолицька сільська виборча комісія
12133 Чуднівський район, П'ятківська сільська виборча комісія
12134 Чуднівський район, Рачківська сільська виборча комісія
12143 м Бердичів, Бердичівська міська виборча комісія
12140 м Житомир, Житомирська міська виборча комісія
12141 м Житомир, Богунська районна у місті Житомирі виборча комісія
12142 м Житомир, Корольовська районна у місті Житомирі виборча комісія
12144 м Коростень, Коростенська міська виборча комісія
12145 м Новоград-Волинський, Новоград-Волинська міська виборча комісія