Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Дніпропетровська область. Перелік кодів територіальних виборчих комісій та місцевих рад
Код комісії (ради) Назва територіальної виборчої комісії
04018 Дніпропетровська обласна виборча комісія
04019 Апостолівський район, Апостолівська районна виборча комісія
12375 Апостолівський район, Апостолівська міська виборча комісія
12400 Апостолівський район, Зеленодольська міська виборча комісія
12391 Апостолівський район, Грушівська сільська виборча комісія
12392 Апостолівський район, Нивотрудівська сільська виборча комісія
04032 Васильківський район, Васильківська районна виборча комісія
12561 Васильківський район, Васильківська селищна виборча комісія
04035 Васильківський район, Чаплинська селищна виборча комісія
12731 Васильківський район, Миколаївська сільська виборча комісія
04044 Васильківський район, Павлівська сільська виборча комісія
04045 Васильківський район, Шевченківська сільська виборча комісія
04046 Верхньодніпровський район, Верхньодніпровська районна виборча комісія
04048 Верхньодніпровський район, Верхівцівська міська виборча комісія
12732 Верхньодніпровський район, Верхньодніпровська міська виборча комісія
04049 Верхньодніпровський район, Дніпровська селищна виборча комісія
04050 Верхньодніпровський район, Новомиколаївська селищна виборча комісія
04051 Верхньодніпровський район, Боровківська сільська виборча комісія
04052 Верхньодніпровський район, Бородаївська сільська виборча комісія
04053 Верхньодніпровський район, Водянська сільська виборча комісія
04054 Верхньодніпровський район, Ганнівська сільська виборча комісія
04055 Верхньодніпровський район, Дмитрівська сільська виборча комісія
04056 Верхньодніпровський район, Дніпровокам'янська сільська виборча комісія
04057 Верхньодніпровський район, Зарічанська сільська виборча комісія
04058 Верхньодніпровський район, Малоолександрівська сільська виборча комісія
04059 Верхньодніпровський район, Мишурино-Різька сільська виборча комісія
04061 Верхньодніпровський район, Пушкарівська сільська виборча комісія
04062 Дніпровський район, Дніпровська районна виборча комісія
04063 Дніпровський район, Підгородненська міська виборча комісія
04064 Дніпровський район, Кіровська селищна виборча комісія
12240 Дніпровський район, Слобожанська селищна виборча комісія
04066 Дніпровський район, Балівська сільська виборча комісія
04399 Дніпровський район, Горьківська сільська виборча комісія
12897 Дніпровський район, Любимівська сільська виборча комісія
04069 Дніпровський район, Миколаївська сільська виборча комісія
12243 Дніпровський район, Новоолександрівська сільська виборча комісія
04073 Дніпровський район, Орджонікідзевська (центр Миколаївка) сільська виборча комісія
04072 Дніпровський район, Олександрівська сільська виборча комісія
04074 Дніпровський район, Партизанська сільська виборча комісія
04076 Дніпровський район, Степова сільська виборча комісія
12239 Дніпровський район, Сурсько-Литовська сільська виборча комісія
12985 Дніпровський район, Чумаківська сільська виборча комісія
04079 Криворізький район, Криворізька районна виборча комісія
04080 Криворізький район, Радушненська селищна виборча комісія
04081 Криворізький район, Христофорівська селищна виборча комісія
04082 Криворізький район, Валівська сільська виборча комісія
04083 Криворізький район, Веселівська сільська виборча комісія
04084 Криворізький район, Вільненська сільська виборча комісія
04085 Криворізький район, Гейківська сільська виборча комісія
04086 Криворізький район, Глеюватська сільська виборча комісія
04087 Криворізький район, Грузька сільська виборча комісія
04089 Криворізький район, Кіровська сільська виборча комісія
04088 Криворізький район, Златоустівська сільська виборча комісія
04090 Криворізький район, Красінська сільська виборча комісія
04091 Криворізький район, Лозуватська сільська виборча комісія
04092 Криворізький район, Надеждівська сільська виборча комісія
04093 Криворізький район, Недайводська сільська виборча комісія
04094 Криворізький район, Новопільська сільська виборча комісія
04095 Криворізький район, Орджонікідзевська сільська виборча комісія
04096 Криворізький район, Червоненська сільська виборча комісія
04097 Криворізький район, Чкаловська сільська виборча комісія
04098 Криворізький район, Широківська сільська виборча комісія
04099 Криничанський район, Криничанська районна виборча комісія
12483 Криничанський район, Аульська селищна виборча комісія
12484 Криничанський район, Божедарівська селищна виборча комісія
12485 Криничанський район, Криничанська селищна виборча комісія
04103 Криничанський район, Адамівська сільська виборча комісія
04104 Криничанський район, Биківська сільська виборча комісія
04106 Криничанський район, Гуляйпільська сільська виборча комісія
04108 Криничанський район, Жовтнева сільська виборча комісія
04109 Криничанський район, Затишнянська сільська виборча комісія
04110 Криничанський район, Катеринопільська сільська виборча комісія
04111 Криничанський район, Кудашівська сільська виборча комісія
04113 Криничанський район, Новоселівська сільська виборча комісія
04115 Криничанський район, Преображенська сільська виборча комісія
04120 Криничанський район, Червонопромінська сільська виборча комісія
04116 Криничанський район, Світлогірська сільська виборча комісія
04117 Криничанський район, Семенівська сільська виборча комісія
04119 Криничанський район, Червоноіванівська сільська виборча комісія
04121 Магдалинівський район, Магдалинівська районна виборча комісія
04122 Магдалинівський район, Магдалинівська селищна виборча комісія
04124 Магдалинівський район, Гупалівська сільська виборча комісія
04125 Магдалинівський район, Дмухайлівська сільська виборча комісія
04126 Магдалинівський район, Жданівська сільська виборча комісія
04127 Магдалинівський район, Заплавська сільська виборча комісія
04128 Магдалинівський район, Казначеївська сільська виборча комісія
04129 Магдалинівський район, Котовська сільська виборча комісія
12983 Магдалинівський район, Личківська сільська виборча комісія
04131 Магдалинівський район, Мар'ївська сільська виборча комісія
04132 Магдалинівський район, Новопетрівська сільська виборча комісія
04133 Магдалинівський район, Олександрівська сільська виборча комісія
04134 Магдалинівський район, Оленівська сільська виборча комісія
04135 Магдалинівський район, Очеретуватська сільська виборча комісія
04136 Магдалинівський район, Першотравенська сільська виборча комісія
04137 Магдалинівський район, Поливанівська сільська виборча комісія
04404 Магдалинівський район, Почино-Софіївська сільська виборча комісія
04140 Магдалинівський район, Топчинська сільська виборча комісія
04141 Магдалинівський район, Чернеччинська сільська виборча комісія
04142 Магдалинівський район, Шевченківська сільська виборча комісія
04143 Межівський район, Межівська районна виборча комісія
12733 Межівський район, Межівська селищна виборча комісія
04148 Межівський район, Зорянська сільська виборча комісія
12562 Межівський район, Новопавлівська сільська виборча комісія
04154 Межівський район, Слов'янська сільська виборча комісія
04155 Нікопольський район, Нікопольська районна виборча комісія
12736 Нікопольський район, Червоногригорівська селищна виборча комісія
04159 Нікопольський район, Криничуватська сільська виборча комісія
12734 Нікопольський район, Лошкарівська сільська виборча комісія
04161 Нікопольський район, Менжинська сільська виборча комісія
04163 Нікопольський район, Новософіївська сільська виборча комісія
12735 Нікопольський район, Першотравневська сільська виборча комісія
04167 Нікопольський район, Покровська сільська виборча комісія
12566 Нікопольський район, Чкаловська сільська виборча комісія
04170 Нікопольський район, Шолоховська сільська виборча комісія
04171 Новомосковський район, Новомосковська районна виборча комісія
12987 Новомосковський район, Перещепинська міська виборча комісія
04173 Новомосковський район, Губиниська селищна виборча комісія
13045 Новомосковський район, Черкаська селищна виборча комісія
04178 Новомосковський район, Василівська сільська виборча комісія
04179 Новомосковський район, Вільненська сільська виборча комісія
04183 Новомосковський район, Мар'янівська сільська виборча комісія
04184 Новомосковський район, Миколаївська сільська виборча комісія
04186 Новомосковський район, Новостепанівська сільська виборча комісія
12984 Новомосковський район, Піщанська сільська виборча комісія
04189 Новомосковський район, Попасненська сільська виборча комісія
04190 Новомосковський район, Спаська сільська виборча комісія
04191 Павлоградський район, Павлоградська районна виборча комісія
12226 Павлоградський район, Богданівська сільська виборча комісія
04193 Павлоградський район, Богуславська сільська виборча комісія
12233 Павлоградський район, Вербківська сільська виборча комісія
12737 Павлоградський район, Межиріцька сільська виборча комісія
12738 Павлоградський район, Троїцька сільська виборча комісія
04205 Петриківський район, Петриківська районна виборча комісія
04206 Петриківський район, Курилівська селищна виборча комісія
04207 Петриківський район, Миколаївська селищна виборча комісія
12739 Петриківський район, Петриківська селищна виборча комісія
04209 Петриківський район, Єлизаветівська сільська виборча комісія
04210 Петриківський район, Іванівська сільська виборча комісія
04211 Петриківський район, Лобойківська сільська виборча комісія
04213 Петриківський район, Чаплинська сільська виборча комісія
04214 Петриківський район, Шульгівська сільська виборча комісія
04215 Петропавлівський район, Петропавлівська районна виборча комісія
04216 Петропавлівський район, Петропавлівська селищна виборча комісія
04217 Петропавлівський район, Брагинівська сільська виборча комісія
04219 Петропавлівський район, Дмитрівська сільська виборча комісія
04220 Петропавлівський район, Лозівська сільська виборча комісія
12740 Петропавлівський район, Миколаївська сільська виборча комісія
04222 Петропавлівський район, Олександропільська сільська виборча комісія
04223 Петропавлівський район, Осадченська сільська виборча комісія
04225 Петропавлівський район, Самарська сільська виборча комісія
12927 Петропавлівський район, Українська сільська виборча комісія
04228 Петропавлівський район, Хорошівська сільська виборча комісія
04229 Покровський район, Покровська районна виборча комісія
12568 Покровський район, Покровська селищна виборча комісія
04231 Покровський район, Просянська селищна виборча комісія
12570 Покровський район, Великомихайлівська сільська виборча комісія
04235 Покровський район, Вишнівська сільська виборча комісія
04237 Покровський район, Катеринівська сільська виборча комісія
12571 Покровський район, Маломихайлівська сільська виборча комісія
04240 Покровський район, Орлівська сільська виборча комісія
04241 П'ятихатський район, П'ятихатська районна виборча комісія
04242 П'ятихатський район, П'ятихатська міська виборча комісія
12573 П'ятихатський район, Вишнівська селищна виборча комісія
12574 П'ятихатський район, Лихівська селищна виборча комісія
04245 П'ятихатський район, Біленщинська сільська виборча комісія
04246 П'ятихатський район, Богдано-Надеждівська сільська виборча комісія
04247 П'ятихатський район, Виноградівська сільська виборча комісія
04249 П'ятихатський район, Жовтянська сільська виборча комісія
04250 П'ятихатський район, Зорянська сільська виборча комісія
04251 П'ятихатський район, Івашинівська сільська виборча комісія
04252 П'ятихатський район, Комісарівська сільська виборча комісія
04254 П'ятихатський район, Мар'янівська сільська виборча комісія
04255 П'ятихатський район, Пальмирівська сільська виборча комісія
04257 П'ятихатський район, Саївська сільська виборча комісія
12928 П'ятихатський район, Саксаганська сільська виборча комісія
04259 П'ятихатський район, Троїцька сільська виборча комісія
04261 Синельниківський район, Синельниківська районна виборча комісія
12744 Синельниківський район, Іларіонівська селищна виборча комісія
12577 Синельниківський район, Роздорська селищна виборча комісія
12745 Синельниківський район, Славгородська селищна виборча комісія
04268 Синельниківський район, Дерезуватська сільська виборча комісія
12742 Синельниківський район, Зайцівська сільська виборча комісія
04277 Синельниківський район, Писарівська сільська виборча комісія
12743 Синельниківський район, Раївська сільська виборча комісія
04280 Солонянський район, Солонянська районна виборча комісія
12245 Солонянський район, Новопокровська селищна виборча комісія
12236 Солонянський район, Солонянська селищна виборча комісія
04283 Солонянський район, Башмачанська сільська виборча комісія
04284 Солонянський район, Березнуватівська сільська виборча комісія
04286 Солонянський район, Військова сільська виборча комісія
04287 Солонянський район, Дзержинівська сільська виборча комісія
12250 Солонянський район, Єлізарівська сільська виборча комісія
04290 Солонянський район, Микільська сільська виборча комісія
04294 Солонянський район, Олександропільська сільська виборча комісія
04296 Солонянський район, Письмечівська сільська виборча комісія
04297 Солонянський район, Привільненська сільська виборча комісія
04298 Солонянський район, Сурсько-Михайлівська сільська виборча комісія
04300 Софіївський район, Софіївська районна виборча комісія
12576 Софіївський район, Софіївська селищна виборча комісія
12242 Софіївський район, Вакулівська сільська виборча комісія
12929 Софіївський район, Девладівська сільська виборча комісія
04305 Софіївський район, Кам'янська сільська виборча комісія
04309 Софіївський район, Новоюлівська сільська виборча комісія
04310 Софіївський район, Ордо-Василівська сільська виборча комісія
04312 Томаківський район, Томаківська районна виборча комісія
12579 Томаківський район, Томаківська селищна виборча комісія
04315 Томаківський район, Вищетарасівська сільська виборча комісія
04317 Томаківський район, Зеленогайська сільська виборча комісія
12434 Томаківський район, Мирівська сільська виборча комісія
04323 Томаківський район, Новокиївська сільська виборча комісія
04326 Царичанський район, Царичанська районна виборча комісія
12581 Царичанський район, Царичанська селищна виборча комісія
12746 Царичанський район, Китайгородська сільська виборча комісія
12235 Царичанський район, Ляшківська сільська виборча комісія
12402 Царичанський район, Могилівська сільська виборча комісія
04334 Царичанський район, Новопідкрязька сільська виборча комісія
04337 Царичанський район, Цибульківська сільська виборча комісія
04339 Широківський район, Широківська районна виборча комісія
12748 Широківський район, Широківська селищна виборча комісія
04342 Широківський район, Андріївська сільська виборча комісія
12583 Широківський район, Гречаноподівська сільська виборча комісія
12747 Широківський район, Карпівська сільська виборча комісія
12586 Широківський район, Новолатівська сільська виборча комісія
04351 Юр'ївський район, Юр'ївська районна виборча комісія
12759 Юр'ївський район, Юр’ївська селищна виборча комісія
12587 Юр'ївський район, Варварівська сільська виборча комісія
04356 Юр'ївський район, Новов'язівська сільська виборча комісія
04357 Юр'ївський район, Новоіванівська сільська виборча комісія
04358 Юр'ївський район, Олександрівська сільська виборча комісія
04361 Юр'ївський район, Чаплинська сільська виборча комісія
04374 м Вільногірськ, Вільногірська міська виборча комісія
04364 м Дніпро, Дніпровська міська виборча комісія
04365 м Дніпро, Амур-Нижньодніпровська районна у місті Дніпропетровську виборча комісія
04368 м Дніпро, Індустріальна районна у місті Дніпропетровську виборча комісія
04371 м Дніпро, Ленінська районна у місті Дніпропетровську виборча комісія
04373 м Дніпро, Самарська районна у місті Дніпропетровську виборча комісія
04367 м Дніпро, Жовтнева районна у місті Дніпропетровську виборча комісія
04369 м Дніпро, Центральна районна у місті Дніпрі виборча комісія
04370 м Дніпро, Красногвардійська районна у місті Дніпропетровську виборча комісія
04366 м Дніпро, Бабушкінська районна у місті Дніпропетровську виборча комісія
04375 м Кам'янське, Кам'янська міська виборча комісія
04377 м Кам'янське, Карнаухівська селищна виборча комісія
04380 м Жовті Води, Жовтоводська міська виборча комісія
04381 м Кривий Ріг, Криворізька міська виборча комісія
12188 м Кривий Ріг, Металургійна районна у місті Кривому Розі виборча комісія
12189 м Кривий Ріг, Довгинцівська районна у місті Кривому Розі виборча комісія
12190 м Кривий Ріг, Покровська районна у місті Кривому Розі виборча комісія
12191 м Кривий Ріг, Інгулецька районна у місті Кривому Розі виборча комісія
12192 м Кривий Ріг, Саксаганська районна у місті Кривому Розі виборча комісія
12193 м Кривий Ріг, Тернівська районна у місті Кривому Розі виборча комісія
12194 м Кривий Ріг, Центрально-Міська районна у місті Кривому Розі виборча комісія
04390 м Марганець, Марганецька міська виборча комісія
04391 м Нікополь, Нікопольська міська виборча комісія
04392 м Новомосковськ, Новомосковська міська виборча комісія
04393 м Покров, Покровська міська виборча комісія
04394 м Павлоград, Павлоградська міська виборча комісія
04395 м Першотравенськ, Першотравенська міська виборча комісія
04396 м Синельникове, Синельниківська міська виборча комісія
04397 м Тернівка, Тернівська міська виборча комісія