Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Адміністративно-територіальний устрій України
Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

Чернігівська область(села)

Назва села Входження
с Августівка Ічнянський район, м Ічня
с Авдіївка Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Авдіївка Сосницький район, Авдіївська сільська рада
с Автуничі Городнянський район, Андріївська сільська рада
с Адамівка Борзнянський район, м Борзна
с Адамівка Носівський район, Держанівська сільська рада
с Альошинське Городнянський район, м Городня
с Андріївка Ічнянський район, м Ічня
с Андріївка Городнянський район, Андріївська сільська рада
с Андріївка Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Андріївка Носівський район, м Носівка
с Андроники Корюківський район, м Корюківка
с Анисів Чернігівський район, Анисівська сільська рада
с Антішки Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Антонівка Варвинський район, Антонівська сільська рада
с Антоновичі Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Араповичі Новгород-Сіверський район, Команська сільська рада
с Артеменків Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Архипівка Семенівський район, м Семенівка
с Аршуки Новгород-Сіверський район, Чайкинська сільська рада
с Аткильня Ріпкинський район, Добрянська селищна рада
с Атюша Коропський район, Коропська селищна громада
с Бабарики Козелецький район, Одинцівська сільська рада
с Бажанівка Прилуцький район, Білорічицька сільська рада
с Бакаївка Ічнянський район, м Ічня
с Бакланова Муравійка Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Бакланове Ніжинський район, Крутівська сільська рада
с Баляси Корюківський район, Перелюбська сільська рада
с Барабанівське Городнянський район, Ваганицька сільська рада
с Баранівка Семенівський район, Орликівська сільська рада
с Барбурське Ічнянський район, м Ічня
с Барвінкове Ічнянський район, Тростянецька сільська рада
с Бахани Ріпкинський район, Петрушівська сільська рада
с Бахмач Бахмацький район, Бахмацька сільська рада
с Безбородьків Ічнянський район, м Ічня
с Безводівка Ічнянський район, м Ічня
с Безиків Городнянський район, Тупичівська сільська громада
с Безпечне Бахмацький район, Фастовецька сільська рада
с Безуглівка Ніжинський район, Безуглівська сільська рада
с Безуглівка Сновський район, м Сновськ
с Бережівка Ічнянський район, Бережівська сільська рада
с Березанка Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Березанка Чернігівський район, Киселівська сільська рада
с Березівка Талалаївський район, Березівська сільська рада
с Березівка Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Березівка Борзнянський район, Степанівська сільська рада
с Березова Гать Новгород-Сіверський район, Блистівська сільська рада
с Березова Роща Корюківський район, Холминська селищна громада
с Березовий Гай Семенівський район, м Семенівка
с Березовиця Талалаївський район, Талалаївська селищна громада
с Беремицьке Козелецький район, м Остер
с Берестовець Борзнянський район, Комарівська сільська громада
с Берилівка Городнянський район, м Городня
с Берізка Варвинський район, Озерянська сільська громада
с Берлози Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Бешківка Корюківський район, Домашлинська сільська рада
с Билка Коропський район, Коропська селищна громада
с Бирине Новгород-Сіверський район, Биринська сільська рада
с Бихольцохівка Ріпкинський район, Малолиственська сільська рада
с Бігач Менський район, Бігацька сільська рада
с Бідин Ніжинський район, Безуглівська сільська рада
с Білейки Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Білещина Прилуцький район, Сухополов'янська сільська рада
с Білики Козелецький район, м Остер
с Біловежі Другі Бахмацький район, Біловежівська сільська рада
с Біловежі Перші Бахмацький район, Біловежівська сільська рада
с Білорічиця Прилуцький район, Білорічицька сільська рада
с Білоцерківці Бобровицький район, Новобасанська сільська громада
с Білошапки Прилуцький район, Білошапківська сільська рада
с Білошицька Слобода Корюківський район, Білошицько-Слобідська сільська рада
с Більмачівка Ічнянський район, м Ічня
с Бір Козелецький район, Деснянська селищна громада
с Бірки Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Бірки Козелецький район, м Остер
с Бірки Бобровицький район, Соколівська сільська рада
с Бірківка Менський район, м Мена
с Блешня Семенівський район, Орликівська сільська рада
с Ближнє Городнянський район, Ільмівська сільська рада
с Блистова Новгород-Сіверський район, Блистівська сільська рада
с Блистова Менський район, м Мена
с Блудше Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Бобрик Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Бобрик Корюківський район, Холминська селищна громада
с Бобрик Другий Семенівський район, м Семенівка
с Бобруйки Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Богдалівка Корюківський район, м Корюківка
с Богдани Варвинський район, Богданівська сільська рада
с Богданівка Ніжинський район, Перемозька сільська рада
с Богданівка Прилуцький район, Богданівська сільська рада
с Богданове Новгород-Сіверський район, Грем'яцька сільська рада
с Болотниця Талалаївський район, Болотницька сільська рада
с Бондарі Бахмацький район, м Батурин
с Бондарівка Сосницький район, Бутівська сільська рада
с Борисове Коропський район, Коропська селищна громада
с Боровики Чернігівський район, Боровиківська сільська рада
с Борок Корюківський район, Холминська селищна громада
с Боромики Чернігівський район, Боромиківська сільська рада
с Боротьба Прилуцький район, Білорічицька сільська рада
с Борсуків Козелецький район, Кіптівська сільська громада
с Боршна Прилуцький район, Валківська сільська рада
с Боханів Варвинський район, Озерянська сільська громада
с Боярівка Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Боярщина Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с Брагинці Варвинський район, Озерянська сільська громада
с Браниця Бобровицький район, м Бобровиця
с Бреч Корюківський район, м Корюківка
с Бригинці Бобровицький район, м Бобровиця
с Бригинці Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Брониви Семенівський район, м Семенівка
с Брусилів Чернігівський район, Киселівська сільська рада
с Бубнівщина Прилуцький район, Линовицька селищна громада
с Буглаки Бобровицький район, м Бобровиця
с Бугринівка Новгород-Сіверський район, Ларинівська сільська рада
с Буда Корюківський район, м Корюківка
с Буди Ічнянський район, м Ічня
с Буди Чернігівський район, Іванівська сільська громада
с Будище Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Будище Чернігівський район, Боровиківська сільська рада
с Будище Городнянський район, м Городня
с Будище Новгород-Сіверський район, Ковпинська сільська рада
с Будище Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Будище Корюківський район, м Корюківка
с Будище Коропський район, Коропська селищна громада
с Будо-Вороб'ївська Новгород-Сіверський район, Будо-Вороб'ївська сільська рада
с Бужанка Коропський район, Коропська селищна громада
с Булавівщина Варвинський район, Варвинська селищна громада
с Булахів Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Бурівка Городнянський район, Тупичівська сільська громада
с Бурімка Ічнянський район, м Ічня
с Бурківка Ніжинський район, Бурківська сільська рада
с Бурківка Корюківський район, Савинківська сільська рада
с Бутівка Сосницький район, Бутівська сільська рада
с Бутівка Городнянський район, м Городня
с Бучки Новгород-Сіверський район, Бучківська сільська рада
с Буянки Ріпкинський район, Вишнівська сільська рада
с Ваганичі Городнянський район, Ваганицька сільська рада
с Валентіїв Ніжинський район, Перебудівська сільська рада
с Валки Прилуцький район, Валківська сільська рада
с Варварівка Бахмацький район, Пісківська сільська рада
с Василева Гута Чернігівський район, Боровиківська сільська рада
с Васьківці Срібнянський район, Васьковецька сільська рада
с Васюків Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Ведильці Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Ведмедівка Носівський район, Держанівська сільська рада
с Велика Вісь Ріпкинський район, Великовіська сільська рада
с Велика Дівиця Прилуцький район, Малодівицька селищна громада
с Велика Дорога Ніжинський район, Великодорізька сільська рада
с Велика Доч Борзнянський район, Височанська сільська громада
с Велика Загорівка Борзнянський район, Плисківська сільська громада
с Велика Кошелівка Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Велике Устя Сосницький район, Великоустівська сільська рада
с Великий Гай Новгород-Сіверський район, Бучківська сільська рада
с Великий Дирчин Городнянський район, Великодирчинська сільська рада
с Великий Зліїв Ріпкинський район, Великозліївська сільська рада
с Великий Листвен Городнянський район, Тупичівська сільська громада
с Великий Ліс Коропський район, Крисківська сільська рада
с Великий Щимель Сновський район, м Сновськ
с Великі Осняки Ріпкинський район, Сиберізька сільська рада
с Величківка Менський район, м Мена
с Веприк Ічнянський район, м Ічня
с Веприк Бобровицький район, Новобасанська сільська громада
с Верба Коропський район, Вербівська сільська рада
с Вербичі Ріпкинський район, Вербицька сільська рада
с Вербівка Бахмацький район, Обмачівська сільська рада
с Вербівка Ріпкинський район, Добрянська селищна рада
с Вербове Носівський район, Макіївська сільська громада
с Верескуни Ічнянський район, Тростянецька сільська рада
с Вересоч Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Вертеча Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Вертіївка Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Верхолісся Корюківський район, Олександрівська сільська рада
с Вершинова Муравійка Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Веселе Носівський район, Рівчак-Степанівська сільська рада
с Веселе Менський район, Данилівська сільська рада
с Веселе Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Веселе Бахмацький район, Пальчиківська сільська рада
с Веселівка Бахмацький район, м Батурин
с Виблі Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Вили Носівський район, Калинівська сільська рада
с Вильчики Новгород-Сіверський район, Бучківська сільська рада
с Виповзів Козелецький район, Карпилівська сільська рада
с Вир Ріпкинський район, Клубівська сільська рада
с Високе Прилуцький район, Смоська сільська рада
с Високе Корюківський район, м Корюківка
с Високе Борзнянський район, Височанська сільська громада
с Високинь Ріпкинський район, Пушкарівська сільська рада
с Вихвостів Городнянський район, Вихвостівська сільська рада
с Вишеньки Коропський район, Коропська селищна громада
с Вишневе Бобровицький район, м Бобровиця
с Вишневе Бахмацький район, Халимонівська сільська рада
с Вишневе Бахмацький район, Фастовецька сільська рада
с Вишневе Ріпкинський район, Вишнівська сільська рада
с Вишневе Носівський район, Софіївська сільська рада
с Вишнівка Ічнянський район, м Ічня
с Вишнівське Бахмацький район, Біловежівська сільська рада
с Відрадне Носівський район, Степовохутірська сільська рада
с Вікторівка Чернігівський район, Іванівська сільська громада
с Вікторівка Ніжинський район, Лосинівська селищна громада
с Вільне Менський район, м Мена
с Вільне Коропський район, Коропська селищна громада
с Вільхівка Семенівський район, Жадівська сільська рада
с Вільшане Сосницький район, Вільшанська сільська рада
с Вільшанка Семенівський район, м Семенівка
с Власівка Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с Внутрішній Бір Новгород-Сіверський район, Вороб'ївська сільська рада
с Вовчок Козелецький район, Кіптівська сільська громада
с Вознесенське Чернігівський район, Вознесенська сільська рада
с Вокзал-Городня Городнянський район, м Городня
с Волевачі Козелецький район, Одинцівська сільська рада
с Волинка Сосницький район, Сосницька селищна громада
с Воловики Корюківський район, м Корюківка
с Воловиця Борзнянський район, Степанівська сільська рада
с Володимирівка Новгород-Сіверський район, Печенюгівська сільська рада
с Володимирівка Городнянський район, Володимирівська сільська рада
с Володькова Дівиця Носівський район, м Носівка
с Волосківці Менський район, Волосківська сільська рада
с Вольниця Борзнянський район, м Борзна
с Вороб'їв Ріпкинський район, Великозліївська сільська рада
с Вороб'ївка Новгород-Сіверський район, Вороб'ївська сільська рада
с Ворона Борзнянський район, Комарівська сільська громада
с Воронівка Ічнянський район, м Ічня
с Вороньки Бобровицький район, Вороньківська сільська рада
с Ворохівка Чернігівський район, Боровиківська сільська рада
с Воскресенське Варвинський район, Варвинська селищна громада
с Восточне Новгород-Сіверський район, Печенюгівська сільська рада
с Восьме Березня Бахмацький район, Гайворонська сільська рада
с Гаврилівка Бобровицький район, м Бобровиця
с Гай Новгород-Сіверський район, Грем'яцька сільська рада
с Гай Сосницький район, Вільшанська сільська рада
с Гайворон Бахмацький район, Гайворонська сільська рада
с Гайове Козелецький район, Кіптівська сільська громада
с Галаганівка Семенівський район, м Семенівка
с Галайбине Борзнянський район, Височанська сільська громада
с Галиця Ніжинський район, Галицька сільська рада
с Галичівка Коропський район, Коропська селищна громада
с Галка Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Галків Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Гальчин Козелецький район, Хрещатенська сільська рада
с Ганнівка Сосницький район, Сосницька селищна громада
с Ганнівка Носівський район, Макіївська сільська громада
с Гапішківка Сосницький район, Сосницька селищна громада
с Гарбузин Козелецький район, Олексіївщинська сільська рада
с Гармащина Ніжинський район, Перемозька сільська рада
с Гарт Бобровицький район, м Бобровиця
с Гасичівка Городнянський район, м Городня
с Гаті Семенівський район, м Семенівка
с Гвоздиківка Сновський район, м Сновськ
с Гейці Ічнянський район, м Ічня
с Гірки Новгород-Сіверський район, Дігтярівська сільська рада
с Гірманка Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Гірськ Сновський район, м Сновськ
с Гладке Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Гламазди Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Глибоке Талалаївський район, Чернецька сільська рада
с Глибоке Бахмацький район, Халимонівська сільська рада
с Глибокий Ріг Сновський район, м Сновськ
с Глиненка Ріпкинський район, Ріпкинська селищна рада
с Глинське Талалаївський район, Талалаївська селищна громада
с Глинщина Прилуцький район, Богданівська сільська рада
с Глузди Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Глядин Чернігівський район, Мньовська сільська рада
с Гмирянка Ічнянський район, м Ічня
с Гнатівка Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Гнатівка Новгород-Сіверський район, Кудлаївська сільська рада
с Гнідинці Варвинський район, Гнідинська сільська рада
с Гніздище Городнянський район, м Городня
с Голінка Бахмацький район, Голінська сільська рада
с Головеньки Борзнянський район, Височанська сільська громада
с Голубичі Ріпкинський район, Голубицька сільська рада
с Голубівка Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Голубівка Прилуцький район, Івковецька сільська рада
с Горбачі Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Горбачі Бобровицький район, м Бобровиця
с Горбове Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Горбове Новгород-Сіверський район, Горбівська сільська рада
с Гориця Менський район, Локнистенська сільська рада
с Горностаївка Ріпкинський район, Горностаївська сільська рада
с Горобіївка Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Городище Менський район, Городищенська сільська рада
с Городище Новгород-Сіверський район, Бучківська сільська рада
с Городище Бахмацький район, м Батурин
с Городище Коропський район, Коропська селищна громада
с Городня Ічнянський район, м Ічня
с Горохове Коропський район, Коропська селищна громада
с Горошківка Городнянський район, м Городня
с Грабів Ріпкинський район, Грабівська сільська рада
с Грабів Ічнянський район, м Ічня
с Грабівка Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Грабівка Ріпкинський район, Неданчицька сільська рада
с Грабщина Талалаївський район, Поповичківська сільська рада
с Гребля Менський район, Миколаївська сільська рада
с Грем'яч Новгород-Сіверський район, Грем'яцька сільська рада
с Грем'ячка Семенівський район, м Семенівка
с Грибова Рудня Ріпкинський район, Олешнянська сільська рада
с Григорівка Бахмацький район, Григорівська сільська рада
с Григорівка Носівський район, Рівчак-Степанівська сільська рада
с Григорівщина Варвинський район, Варвинська селищна громада
с Грицівка Талалаївський район, Рябухівська сільська рада
с Гриціївка Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Гришівка Борзнянський район, Ядутинська сільська рада
с Грушівка Бахмацький район, Фастовецька сільська рада
с Губарі Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Губичі Ріпкинський район, Губицька сільська рада
с Гужівка Ічнянський район, м Ічня
с Гуньківка Ріпкинський район, Губицька сільська рада
с Гурбинці Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Гуринівка Корюківський район, м Корюківка
с Гусавка Менський район, Локнистенська сільська рада
с Густиня Прилуцький район, Замостянська сільська рада
с Гута Ріпкинський район, Неданчицька сільська рада
с Гута Коропський район, Коропська селищна громада
с Гута-Студенецька Сновський район, м Сновськ
с Гута-Ткачова Ріпкинський район, Горностаївська сільська рада
с Гутище Корюківський район, м Корюківка
с Гутище Сосницький район, Спаська сільська рада
с Гучин Ріпкинський район, Гучинська сільська рада
с Гущин Чернігівський район, Киїнська сільська громада
с Данилівка Менський район, Данилівська сільська рада
с Данина Ніжинський район, Данинська сільська рада
с Даничі Ріпкинський район, Даницька сільська рада
с Данівка Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Даньківка Прилуцький район, Линовицька селищна громада
с Дачне Корюківський район, Холминська селищна громада
с Дащенки Варвинський район, Дащенківська сільська рада
с Дебреве Носівський район, м Носівка
с Дейманівка Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с День-Добрий Городнянський район, Володимирівська сільська рада
с Деревини Городнянський район, Деревинська сільська рада
с Дерепівка Менський район, м Мена
с Держанівка Носівський район, Держанівська сільська рада
с Деснянка Чернігівський район, Новобілоуська сільська громада
с Деснянське Коропський район, Деснянська сільська рада
с Дешки Козелецький район, м Остер
с Дзюбівка Ічнянський район, м Ічня
с Димерка Козелецький район, Кіптівська сільська громада
с Димирівка Прилуцький район, Білорічицька сільська рада
с Диханівка Городнянський район, м Городня
с Дібрівка Менський район, м Мена
с Дібрівне Городнянський район, м Городня
с Діброва Новгород-Сіверський район, Грем'яцька сільська рада
с Діброва Талалаївський район, Чернецька сільська рада
с Діброва Ніжинський район, Крутівська сільська рада
с Дігтярівка Новгород-Сіверський район, Дігтярівська сільська рада
с Дідівці Прилуцький район, Дідовецька сільська рада
с Дмитрівка Менський район, м Мена
с Дмитрівка Прилуцький район, Малодівицька селищна громада
с Дніпровське Чернігівський район, Дніпровська сільська рада
с Добропілля Борзнянський район, Височанська сільська громада
с Довбні Ічнянський район, Рожнівська сільська рада
с Довгалівка Талалаївський район, Юрківцівська сільська рада
с Довге Городнянський район, Івашківська сільська рада
с Довге Ніжинський район, Безуглівська сільська рада
с Довгуни Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Довжик Чернігівський район, Хмільницька сільська громада
с Довжик Семенівський район, Жадівська сільська рада
с Долинське Сосницький район, Великоустівська сільська рада
с Домашлин Корюківський район, Домашлинська сільська рада
с Дорогинка Ічнянський район, м Ічня
с Дослідне Носівський район, м Носівка
с Драчівщина Чернігівський район, Іванівська сільська громада
с Дрібці Коропський район, Коропська селищна громада
с Дрімайлівка Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Дробишів Новгород-Сіверський район, Команська сільська рада
с Дроздівка Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Дроздовиця Городнянський район, м Городня
с Друцьке Чернігівський район, Іванівська сільська громада
с Дубовий Гай Прилуцький район, Дубовогаївська сільська рада
с Дуболугівка Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Духанки Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Дягова Менський район, м Мена
с Євминка Козелецький район, Євминська сільська рада
с Єгорівка Прилуцький район, Дідовецька сільська рада
с Єгорівка Коропський район, Коропська селищна громада
с Єліне Сновський район, м Сновськ
с Єньків Чернігівський район, Пісківська сільська рада
с Єнькова Рудня Сновський район, м Сновськ
с Єрків Козелецький район, Олексіївщинська сільська рада
с Єршов Семенівський район, Жадівська сільська рада
с Жавинка Чернігівський район, Киїнська сільська громада
с Жаданівка Семенівський район, м Семенівка
с Жадове Семенівський район, Жадівська сільська рада
с Жданів Борзнянський район, Ядутинська сільська рада
с Жеведь Чернігівський район, Гончарівська селищна громада
с Жеребецьке Козелецький район, Олексіївщинська сільська рада
с Жернівка Коропський район, Райгородоцька сільська рада
с Жидиничі Чернігівський район, Ковпитська сільська рада
с Жилин Млинок Козелецький район, м Остер
с Жовідь Сновський район, м Сновськ
с Жолобок Талалаївський район, Талалаївська селищна громада
с Жуківка Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Жуківщина Козелецький район, м Остер
с Жукля Корюківський район, Холминська селищна громада
с Жукотки Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Журавка Варвинський район, Журавська сільська рада
с Журавлева Буда Корюківський район, Рибинська сільська рада
с Журавок Сновський район, м Сновськ
с Забарівка Корюківський район, м Корюківка
с Забілівщина Борзнянський район, м Борзна
с Забілівщина Друга Борзнянський район, м Борзна
с Заболоття Бахмацький район, Рубанська сільська рада
с Завод Чернігівський район, Пакульська сільська рада
с Заводське Ріпкинський район, Олешнянська сільська рада
с Загатка Чернігівський район, Дніпровська сільська рада
с Загін Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с Загорівка Менський район, м Мена
с Загребелля Сосницький район, Сосницька селищна громада
с Загребельна Слобода Сновський район, м Сновськ
с Задеріївка Ріпкинський район, Задеріївська сільська рада
с Заїзд Прилуцький район, Заїздська сільська рада
с Займище Талалаївський район, Українська сільська рада
с Займище Сновський район, м Сновськ
с Зайці Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Закревське Козелецький район, Олексіївщинська сільська рада
с Залізний Міст Семенівський район, м Семенівка
с Залісся Бахмацький район, Гайворонська сільська рада
с Залісся Городнянський район, м Городня
с Заляддя Корюківський район, м Корюківка
с Замістя Прилуцький район, Замостянська сільська рада
с Заньки Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Запереводське Прилуцький район, Білошапківська сільська рада
с Запоріжжя Бобровицький район, м Бобровиця
с Запорізьке Бахмацький район, Пісківська сільська рада
с Заріччя Сновський район, м Сновськ
с Заріччя Семенівський район, м Семенівка
с Зарудка Прилуцький район, Знам'янська сільська рада
с Зарукавне Бахмацький район, Біловежівська сільська рада
с Затишшя Бобровицький район, м Бобровиця
с Заудаївське Прилуцький район, Смоська сільська рада
с Заудайка Прилуцький район, Малодівицька селищна громада
с Заудайка Ічнянський район, м Ічня
с Звеничів Ріпкинський район, Великовіська сільська рада
с Здрягівка Городнянський район, м Городня
с Зелена Поляна Коропський район, Понорницька селищна рада
с Зелене Бобровицький район, м Бобровиця
с Зелений Гай Семенівський район, Іванівська сільська рада
с Зеленівка Бахмацький район, Біловежівська сільська рада
с Зінченкове Ічнянський район, м Ічня
с Змітнів Сосницький район, Змітнівська сільська рада
с Знам'янка Прилуцький район, Знам'янська сільська рада
с Золотинка Чернігівський район, Іванівська сільська громада
с Зоря Семенівський район, м Семенівка
с Зоцівка Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с Зруб Ніжинський район, Кукшинська сільська рада
с Зубахи Ріпкинський район, Петрушівська сільська рада
с Івангород Ічнянський район, м Ічня
с Іванине Семенівський район, Жадівська сільська рада
с Іваниця Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с Іванівка Чернігівський район, Іванівська сільська громада
с Іванівка Борзнянський район, м Борзна
с Іванівка Семенівський район, Іванівська сільська рада
с Іванівка Сновський район, м Сновськ
с Іванківці Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Іваньків Коропський район, Крисківська сільська рада
с Івашківка Городнянський район, Івашківська сільська рада
с Івківці Прилуцький район, Івковецька сільська рада
с Іллінці Борзнянський район, Комарівська сільська громада
с Ількуча Сновський район, м Сновськ
с Ільмівка Городнянський район, Ільмівська сільська рада
с Іржавець Носівський район, м Носівка
с Іржавець Ічнянський район, м Ічня
с Іценків Ічнянський район, м Ічня
с Каблуки Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Калинівка Носівський район, Калинівська сільська рада
с Калинівка Бахмацький район, Халимонівська сільська рада
с Калинівка Ніжинський район, Великодорізька сільська рада
с Калинівське Семенівський район, м Семенівка
с Калиновиця Варвинський район, Варвинська селищна громада
с Кальчинівка Бахмацький район, Біловежівська сільська рада
с Калюжинці Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Камінь Новгород-Сіверський район, Кам'янсько-Слобідська сільська рада
с Камка Сновський район, м Сновськ
с Камка Корюківський район, Холминська селищна громада
с Кам'янка Ріпкинський район, Задеріївська сільська рада
с Кам'янка Менський район, Сахнівська сільська рада
с Кам'янська Слобода Новгород-Сіверський район, Кам'янсько-Слобідська сільська рада
с Канівщина Прилуцький район, Канівщинська сільська рада
с Капустенці Прилуцький район, Замостянська сільська рада
с Карабани Новгород-Сіверський район, Чайкинська сільська рада
с Карабинівка Носівський район, Степовохутірська сільська рада
с Карасинівка Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Карасі Семенівський район, м Семенівка
с Карацюбине Коропський район, Коропська селищна громада
с Кардаші Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Карильське Коропський район, Коропська селищна громада
с Карпенкове Бахмацький район, Красненська сільська рада
с Карпилівка Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Карпилівка Козелецький район, Карпилівська сільська рада
с Карпівка Городнянський район, Ільмівська сільська рада
с Карповичі Семенівський район, м Семенівка
с Карпоки Козелецький район, Сираївська сільська рада
с Картовецьке Городнянський район, м Городня
с Кархівка Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Катеринівка Бобровицький район, м Бобровиця
с Кербутівка Борзнянський район, Височанська сільська громада
с Киїнка Чернігівський район, Киїнська сільська громада
с Киколи Ічнянський район, м Ічня
с Кинашівка Борзнянський район, м Борзна
с Кирилівка Корюківський район, м Корюківка
с Киріївка Сосницький район, Сосницька селищна громада
с Киселівка Ріпкинський район, Новояриловицька сільська рада
с Киселівка Новгород-Сіверський район, Мамекинська сільська рада
с Киселівка Менський район, м Мена
с Киселівка Чернігівський район, Киселівська сільська рада
с Киселівка Носівський район, Мринська сільська громада
с Кислі Ріпкинський район, Петрушівська сільська рада
с Кіпті Козелецький район, Кіптівська сільська громада
с Кладьківка Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Клевин Новгород-Сіверський район, Шептаківська сільська рада
с Кленове Носівський район, Макіївська сільська громада
с Клеці Прилуцький район, Малодівицька селищна громада
с Климентинівка Менський район, Сахнівська сільська рада
с Клонів Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Клочків Чернігівський район, Черниська сільська рада
с Клубівка Ріпкинський район, Клубівська сільська рада
с Клюси Сновський район, м Сновськ
с Кнути Сосницький район, Сосницька селищна громада
с Кобижча Бобровицький район, м Бобровиця
с Кобилещина Носівський район, м Носівка
с Кобилянка Чернігівський район, Киселівська сільська рада
с Ковальове Бахмацький район, Рубанська сільська рада
с Ковпинка Новгород-Сіверський район, Ковпинська сільська рада
с Ковпита Чернігівський район, Ковпитська сільська рада
с Ковтунівка Ніжинський район, Галицька сільська рада
с Ковтунівка Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с Ковтунівка Прилуцький район, Ковтунівська сільська рада
с Ковчин Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Козари Носівський район, м Носівка
с Козацьке Бобровицький район, м Бобровиця
с Козероги Чернігівський район, Гончарівська селищна громада
с Козилівка Корюківський район, Холминська селищна громада
с Козилівщина Семенівський район, м Семенівка
с Козляничі Сосницький район, Козляницька сільська рада
с Количівка Чернігівський район, Іванівська сільська громада
с Колісники Ніжинський район, Колісниківська сільська рада
с Колісники Прилуцький район, Колісниківська сільська рада
с Коломійцівка Носівський район, Калинівська сільська рада
с Колос Новгород-Сіверський район, Грем'яцька сільська рада
с Колядин Талалаївський район, Березівська сільська рада
с Комань Новгород-Сіверський район, Команська сільська рада
с Комарівка Ічнянський район, м Ічня
с Комарівка Менський район, м Мена
с Комарівка Ріпкинський район, Неданчицька сільська рада
с Комарівка Борзнянський район, Комарівська сільська громада
с Конотоп Городнянський район, м Городня
с Коношівка Бобровицький район, м Бобровиця
с Конятин Сосницький район, Конятинська сільська рада
с Копачів Козелецький район, Надинівська сільська рада
с Корінецьке Талалаївський район, Талалаївська селищна громада
с Корніїв Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Коробки Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Коробчине Носівський район, м Носівка
с Корольча Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Короп'є Козелецький район, Деснянська селищна громада
с Коростень Чернігівський район, Олишівська селищна громада
с Корчев'я Ріпкинський район, Радульська селищна рада
с Коршаки Ічнянський район, м Ічня
с Косачівка Козелецький район, Деснянська селищна громада
с Костирів Сосницький район, Сосницька селищна громада
с Костобобрів Семенівський район, м Семенівка
с Костючки Корюківський район, м Корюківка
с Костянтинівка Корюківський район, Прибинська сільська рада
с Котів Козелецький район, Пархимівська сільська рада
с Кошани Козелецький район, Одинцівська сільська рада
с Кошарище Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Кошівка Чернігівський район, Новобілоуська сільська громада
с Кошмалів Бахмацький район, Бахмацька сільська рада
с Кравчиха Ніжинський район, Великодорізька сільська рада
с Красилівка Козелецький район, Красилівська сільська рада
с Красилівка Бахмацький район, Красилівська сільська рада
с Красківське Ріпкинський район, Красківська сільська рада
с Красляни Прилуцький район, Краслянська сільська рада
с Красне Чернігівський район, Іванівська сільська громада
с Красне Бобровицький район, Соколівська сільська рада
с Красне Бахмацький район, Красненська сільська рада
с Красний Колядин Талалаївський район, Талалаївська селищна громада
с Красний Хутір Новгород-Сіверський район, Будо-Вороб'ївська сільська рада
с Красні Лози Семенівський район, м Семенівка
с Краснопілля Коропський район, Коропська селищна громада
с Красносільське Борзнянський район, Комарівська сільська громада
с Красностав Борзнянський район, Ядутинська сільська рада
с Кратинь Ріпкинський район, Петрушівська сільська рада
с Кремський Бугор Новгород-Сіверський район, Ковпинська сільська рада
с Крені Козелецький район, м Остер
с Крестопівщина Сновський район, м Сновськ
с Крехаїв Козелецький район, Крехаївська сільська рада
с Кривицьке Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Кривуша Семенівський район, Іванівська сільська рада
с Криниця Носівський район, м Носівка
с Кринички Семенівський район, м Семенівка
с Криски Коропський район, Крисківська сільська рада
с Криульки Семенівський район, м Семенівка
с Кролевець-Слобідка Новгород-Сіверський район, Шептаківська сільська рада
с Кропивне Ніжинський район, Ніжинська сільська рада
с Кропивне Бахмацький район, Кропивненська сільська рада
с Кроти Прилуцький район, Канівщинська сільська рада
с Кругле Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Крупичполе Ічнянський район, м Ічня
с Крути Ніжинський район, Крутівська сільська рада
с Крутоярівка Прилуцький район, Крутоярівська сільська рада
с Кувечичі Чернігівський район, Новобілоуська сільська громада
с Кугуки Корюківський район, м Корюківка
с Кудлаївка Новгород-Сіверський район, Кудлаївська сільська рада
с Кудрівка Сосницький район, Кудрівська сільська рада
с Кузничі Городнянський район, м Городня
с Кузьминське Новгород-Сіверський район, Печенюгівська сільська рада
с Кукарі Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Куковичі Менський район, м Мена
с Кукшин Ніжинський район, Кукшинська сільська рада
с Куликівка Городнянський район, Куликівська сільська рада
с Кулишівка Варвинський район, Журавська сільська рада
с Кулішове Бахмацький район, Пісківська сільська рада
с Кунашівка Ніжинський район, Кунашівська сільська рада
с Купина Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с Купченків Борзнянський район, Височанська сільська громада
с Купчичі Сосницький район, Змітнівська сільська рада
с Курганське Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Курилівка Коропський район, Мезинська сільська рада
с Курилівка Ніжинський район, Безуглівська сільська рада
с Курінь Бахмацький район, Курінська сільська рада
с Куропіївка Сновський район, м Сновськ
с Кусії Городнянський район, Переписька сільська рада
с Кути Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Кути Другі Семенівський район, м Семенівка
с Кухарка Варвинський район, Озерянська сільська громада
с Кучинівка Сновський район, м Сновськ
с Кучі Коропський район, Коропська селищна громада
с Кучугури Корюківський район, Холминська селищна громада
с Лави Сосницький район, Лавська сільська рада
с Лавіркове Талалаївський район, Харківська сільська рада
с Ладинка Чернігівський район, Іванівська сільська громада
с Ладівщина Прилуцький район, Мазківська сільська рада
с Лазарівка Менський район, м Мена
с Ларинівка Новгород-Сіверський район, Ларинівська сільська рада
с Лашуки Городнянський район, Великодирчинська сільська рада
с Лебедин Коропський район, Коропська селищна громада
с Лебединці Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Лебедівка Козелецький район, Максимівська сільська рада
с Лебіддя Корюківський район, м Корюківка
с Левівщина Талалаївський район, Талалаївська селищна громада
с Левки Прилуцький район, Колісниківська сільська рада
с Левковичі Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Левоньки Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Леляки Варвинський район, Варвинська селищна громада
с Лемеші Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Лемешівка Городнянський район, Лемешівська сільська рада
с Леньків Новгород-Сіверський район, Мамекинська сільська рада
с Леньків Круг Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Леонівка Семенівський район, м Семенівка
с Леонідівка Ніжинський район, Лосинівська селищна громада
с Лизунівка Новгород-Сіверський район, Печенюгівська сільська рада
с Лизунова Рудня Ріпкинський район, Клубівська сільська рада
с Линея Чернігівський район, Пакульська сільська рада
с Линівка Борзнянський район, Комарівська сільська громада
с Липів Ріг Ніжинський район, Липоворізька сільська рада
с Липівка Сновський район, м Сновськ
с Липове Талалаївський район, Талалаївська селищна громада
с Лиски Прилуцький район, Краслянська сільська рада
с Лисогори Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с Лихачів Носівський район, Мринська сільська громада
с Лихолітки Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Лідин Бобровицький район, м Бобровиця
с Ліски Чернігівський район, Боровиківська сільська рада
с Ліски Менський район, м Мена
с Лісківка Ріпкинський район, Губицька сільська рада
с Лісківщина Семенівський район, м Семенівка
с Лісконоги Новгород-Сіверський район, Лісконогівська сільська рада
с Лісне Чернігівський район, Боровиківська сільська рада
с Лісова Поляна Бахмацький район, м Батурин
с Лісове Корюківський район, Рибинська сільська рада
с Лісове Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Лісове Прилуцький район, Смоська сільська рада
с Лісові Сорочинці Прилуцький район, Лісовосорочинська сільська рада
с Лісові Хутори Носівський район, м Носівка
с Ловинь Ріпкинський район, Ловинська сільська рада
с Лозова Сосницький район, Лавська сільська рада
с Лозове Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Локнисте Менський район, Локнистенська сільська рада
с Ломанка Новгород-Сіверський район, Орлівська сільська рада
с Лопатні Ріпкинський район, Радульська селищна рада
с Лосевочка Семенівський район, м Семенівка
с Лосєва Слобода Сновський район, м Сновськ
с Лосівка Семенівський район, м Семенівка
с Лоска Новгород-Сіверський район, Блистівська сільська рада
с Лошакова Гута Козелецький район, Деснянська селищна громада
с Лубенець Корюківський район, м Корюківка
с Лубенець Коропський район, Коропська селищна громада
с Лубня Семенівський район, м Семенівка
с Луб'яне Семенівський район, м Семенівка
с Лугове Менський район, Сахнівська сільська рада
с Лукашівка Чернігівський район, Анисівська сільська рада
с Лукашівка Носівський район, м Носівка
с Луки Менський район, м Мена
с Лукнів Коропський район, Коропська селищна громада
с Луковець Корюківський район, Домашлинська сільська рада
с Лупасове Корюківський район, Охрамієвицька сільська рада
с Лустівка Ніжинський район, Талалаївська сільська рада
с Лутава Козелецький район, Карпилівська сільська рада
с Лутайка Прилуцький район, Линовицька селищна громада
с Лучківка Ічнянський район, м Ічня
с Льгів Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Льгівка Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Любечанинів Козелецький район, м Остер
с Любомудрівка Борзнянський район, м Борзна
с Лютівка Сновський район, м Сновськ
с Лютіж Городнянський район, м Городня
с Ляшківці Сосницький район, Кудрівська сільська рада
с Мажугівка Чернігівський район, Слабинська сільська рада
с Мазки Прилуцький район, Мазківська сільська рада
с Майбутнє Корюківський район, Білошицько-Слобідська сільська рада
с Майнівка Бобровицький район, м Бобровиця
с Майське Менський район, м Мена
с Макаренкове Талалаївський район, Чернецька сільська рада
с Макарівка Бобровицький район, м Бобровиця
с Макишин Городнянський район, Макишинська сільська рада
с Макіївка Носівський район, Макіївська сільська громада
с Макіївка Варвинський район, Макіївська сільська рада
с Максаки Менський район, м Мена
с Максим Козелецький район, Максимівська сільська рада
с Максимихине Семенівський район, м Семенівка
с Максимівка Ічнянський район, Рожнівська сільська рада
с Макушиха Варвинський район, Озерянська сільська громада
с Мала Доч Борзнянський район, Височанська сільська громада
с Мала Загорівка Борзнянський район, м Борзна
с Мала Кошелівка Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Мале Устя Сосницький район, Сосницька селищна громада
с Малий Дирчин Городнянський район, Великодирчинська сільська рада
с Малий Зліїв Ріпкинський район, Великозліївська сільська рада
с Малий Листвен Ріпкинський район, Малолиственська сільська рада
с Малинівка Чернігівський район, Терехівська сільська рада
с Малинівка Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Маличина Гребля Борзнянський район, Височанська сільська громада
с Малійки Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Малківка Прилуцький район, Малківська сільська рада
с Мальча Городнянський район, Лемешівська сільська рада
с Мамекине Новгород-Сіверський район, Мамекинська сільська рада
с Манжосівка Прилуцький район, Дідовецька сільська рада
с Маньки Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Марківці Бобровицький район, м Бобровиця
с Мармизівка Варвинський район, Озерянська сільська громада
с Марс Семенівський район, Іванівська сільська рада
с Мартинівка Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с Масалаївка Сосницький район, Сосницька селищна громада
с Матвіївка Сосницький район, Сосницька селищна громада
с Матіївка Бахмацький район, м Батурин
с Махнівка Борзнянський район, Плисківська сільська громада
с Маховики Корюківський район, м Корюківка
с Маціївка Прилуцький район, Замостянська сільська рада
с Машеве Семенівський район, м Семенівка
с Медведівка Семенівський район, м Семенівка
с Мезин Коропський район, Мезинська сільська рада
с Мекшунівка Ріпкинський район, Неданчицька сільська рада
с Мигурів Талалаївський район, Талалаївська селищна громада
с Миколаїв Бобровицький район, м Бобровиця
с Миколаївка Прилуцький район, Погребівська сільська рада
с Миколаївка Менський район, Миколаївська сільська рада
с Миколаївка Борзнянський район, м Борзна
с Миколаївка Семенівський район, м Семенівка
с Мильники Носівський район, Калинівська сільська рада
с Мильники Ніжинський район, Колісниківська сільська рада
с Минаївщина Городнянський район, м Городня
с Мирне Талалаївський район, Березівська сільська рада
с Мирне Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Миси Ріпкинський район, Губицька сільська рада
с Митченки Бахмацький район, Митченківська сільська рада
с Михайлівка Новгород-Сіверський район, Ковпинська сільська рада
с Михайлівка Сновський район, м Сновськ
с Михальчина-Слобода Новгород-Сіверський район, Михальчино-Слобідська сільська рада
с Мишине Сновський район, м Сновськ
с Мільки Прилуцький район, Валківська сільська рада
с Містки Сновський район, м Сновськ
с Млинок Сновський район, м Сновськ
с Мньов Чернігівський район, Мньовська сільська рада
с Мовчанів Новгород-Сіверський район, Вороб'ївська сільська рада
с Мовчинів Бахмацький район, Халимонівська сільська рада
с Мокляки Прилуцький район, Линовицька селищна громада
с Мокрі Велички Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Молодіжне Бобровицький район, м Бобровиця
с Моложава Городнянський район, м Городня
с Молочки Ріпкинський район, Пушкарівська сільська рада
с Монастирище Ічнянський район, м Ічня
с Моргуличі Чернігівський район, Боромиківська сільська рада
с Морівськ Козелецький район, Деснянська селищна громада
с Москалі Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Мости Бахмацький район, м Батурин
с Мости Городнянський район, Ільмівська сільська рада
с Мостище Козелецький район, Петрівська сільська рада
с Мохнатин Чернігівський район, Новобілоуська сільська громада
с Мохначі Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Мохнівка Прилуцький район, Линовицька селищна громада
с Мохове Коропський район, Коропська селищна громада
с Мочалище Бобровицький район, Соколівська сільська рада
с Мощенка Городнянський район, м Городня
с Мощне Менський район, Миколаївська сільська рада
с Мрин Носівський район, Мринська сільська громада
с Мудре Варвинський район, Дащенківська сільська рада
с Муравейник Новгород-Сіверський район, Попівська сільська рада
с Мурав'ї Новгород-Сіверський район, Грем'яцька сільська рада
с Мурівка Менський район, Миколаївська сільська рада
с Мутичів Ріпкинський район, Даницька сільська рада
с Мхи Семенівський район, Орликівська сільська рада
с Набережне Семенівський район, м Семенівка
с Набільське Козелецький район, м Остер
с Надинівка Козелецький район, Надинівська сільська рада
с Накот Коропський район, Коропська селищна громада
с Наумівка Корюківський район, м Корюківка
с Наумівка Бобровицький район, м Бобровиця
с Наумівське Ніжинський район, Кунашівська сільська рада
с Невкля Городнянський район, м Городня
с Неданчичі Ріпкинський район, Неданчицька сільська рада
с Некрите Коропський район, Коропська селищна громада
с Нетягівщина Прилуцький район, Линовицька селищна громада
с Нетяжино Прилуцький район, Нетяжинська сільська рада
с Нехаївка Коропський район, Коропська селищна громада
с Нечаїв Бахмацький район, Гайворонська сільська рада
с Низи Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Низківка Сновський район, м Сновськ
с Никонівка Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Ніжинське Ніжинський район, Ніжинська сільська рада
с Нічогівка Козелецький район, Нічогівська сільська рада
с Нова Талалаївський район, Українська сільська рада
с Нова Басань Бобровицький район, Новобасанська сільська громада
с Нова Буда Корюківський район, м Корюківка
с Нова Гребля Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Нова Гребля Прилуцький район, Линовицька селищна громада
с Нова Гуринівка Корюківський район, м Корюківка
с Нова Ольшана Ічнянський район, м Ічня
с Нова Папірня Ріпкинський район, Новояриловицька сільська рада
с Нова Рудня Ріпкинський район, Неданчицька сільська рада
с Нова Тарнавщина Прилуцький район, Нетяжинська сільська рада
с Нове Полісся Бахмацький район, м Батурин
с Новеньке Новгород-Сіверський район, Ковпинська сільська рада
с Новий Биків Бобровицький район, Новобасанська сільська громада
с Новий Білоус Чернігівський район, Новобілоуська сільська громада
с Новий Лад Прилуцький район, Малодівицька селищна громада
с Новий Поділ Ічнянський район, м Ічня
с Новий Шлях Козелецький район, Кіптівська сільська громада
с Новики Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Нові Боровичі Сновський район, м Сновськ
с Нові Броди Менський район, м Мена
с Нові Млини Сновський район, м Сновськ
с Нові Млини Борзнянський район, Височанська сільська громада
с Нові Яриловичі Ріпкинський район, Новояриловицька сільська рада
с Новопетрівське Талалаївський район, Поповичківська сільська рада
с Новоселиця Бобровицький район, Соколівська сільська рада
с Новоселиця Коропський район, Коропська селищна громада
с Новоселівка Талалаївський район, Харківська сільська рада
с Новоселівка Новгород-Сіверський район, Грем'яцька сільська рада
с Новоселівка Чернігівський район, Вознесенська сільська рада
с Новоселівка Корюківський район, Рибинська сільська рада
с Новосілки Ріпкинський район, Радульська селищна рада
с Новоукраїнське Ріпкинський район, Новоукраїнська сільська рада
с Нориця Коропський район, Коропська селищна громада
с Носелівка Борзнянський район, Височанська сільська громада
с Об'єднане Новгород-Сіверський район, Об'єднанська сільська рада
с Обичів Прилуцький район, Малодівицька селищна громада
с Обірки Бахмацький район, м Батурин
с Обмачів Бахмацький район, Обмачівська сільська рада
с Оболоння Коропський район, Коропська селищна громада
с Обухове Талалаївський район, Поповичківська сільська рада
с Овчарівка Менський район, м Мена
с Одинці Козелецький район, Одинцівська сільська рада
с Однольків Ічнянський район, м Ічня
с Озереди Корюківський район, м Корюківка
с Озерне Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Озеряни Варвинський район, Озерянська сільська громада
с Озеряни Бобровицький район, м Бобровиця
с Олбин Козелецький район, Кіптівська сільська громада
с Олександрівка Бобровицький район, м Бобровиця
с Олександрівка Ріпкинський район, Олешнянська сільська рада
с Олександрівка Семенівський район, м Семенівка
с Олександрівка Корюківський район, Олександрівська сільська рада
с Олександрівка Друга Ріпкинський район, Клубівська сільська рада
с Олексинці Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Олексіївка Бахмацький район, Пісківська сільська рада
с Олексіївщина Козелецький район, Олексіївщинська сільська рада
с Оленівка Борзнянський район, м Борзна
с Олешня Ріпкинський район, Олешнянська сільська рада
с Олешня Корюківський район, Холминська селищна громада
с Олійники Корюківський район, м Корюківка
с Ольшана Ічнянський район, м Ічня
с Омбиш Борзнянський район, Омбиська сільська рада
с Омелянів Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Оникіївка Прилуцький район, Ряшківська сільська рада
с Онищенків Прилуцький район, Линовицька селищна громада
с Опеньки Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Ополонське Бахмацький район, Курінська сільська рада
с Орликівка Семенівський район, Орликівська сільська рада
с Орлівка Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Орлівка Новгород-Сіверський район, Орлівська сільська рада
с Осинівка Бахмацький район, Пісківська сільська рада
с Осіч Бахмацький район, Обмачівська сільська рада
с Осове Новгород-Сіверський район, Вороб'ївська сільська рада
с Осовець Бобровицький район, м Бобровиця
с Осокорівка Бобровицький район, м Бобровиця
с Остапівка Менський район, м Мена
с Остапівка Варвинський район, Остапівська сільська рада
с Остер Борзнянський район, Хорошеозерська сільська рада
с Острів Бахмацький район, Бахмацька сільська рада
с Острів Надії Борзнянський район, Ядутинська сільська рада
с Осьмаки Менський район, м Мена
с Осьмаки Коропський район, Вербівська сільська рада
с Отрохи Козелецький район, Деснянська селищна громада
с Охіньки Прилуцький район, Охіньківська сільська рада
с Охрамієвичі Корюківський район, Охрамієвицька сільська рада
с Павлівка Чернігівський район, Киїнська сільська громада
с Павлівка Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Павло-Іванівське Городнянський район, м Городня
с Пакуль Чернігівський район, Пакульська сільська рада
с Паливода Ніжинський район, Кунашівська сільська рада
с Пальчики Бахмацький район, Пальчиківська сільська рада
с Пам'ятне Борзнянський район, Печівська сільська рада
с Папірня Чернігівський район, Пакульська сільська рада
с Парастовське Корюківський район, Рибинська сільська рада
с Паристівка Борзнянський район, Височанська сільська громада
с Пархимів Козелецький район, Пархимівська сільська рада
с Патюти Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Пашків Бахмацький район, Бахмацька сільська рада
с Пашківка Ніжинський район, Безуглівська сільська рада
с Пекарів Сосницький район, Сосницька селищна громада
с Пекурівка Городнянський район, м Городня
с Пелюхівка Ічнянський район, м Ічня
с Пенязівка Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Перебудова Ніжинський район, Перебудівська сільська рада
с Переволочна Прилуцький район, Переволочнянська сільська рада
с Переділ Ріпкинський район, Радульська селищна рада
с Переділ Корюківський район, м Корюківка
с Перелюб Корюківський район, Перелюбська сільська рада
с Перемога Ніжинський район, Перемозька сільська рада
с Перепис Городнянський район, Переписька сільська рада
с Перерост Городнянський район, м Городня
с Переходівка Ніжинський район, Стодольська сільська рада
с Переяслівка Ніжинський район, Переяслівська сільська рада
с Перше Травня Прилуцький район, Малодівицька селищна громада
с Перше Травня Бахмацький район, Фастовецька сільська рада
с Перше Травня Городнянський район, Івашківська сільська рада
с Петрики Ріпкинський район, Великозліївська сільська рада
с Петрівка Сновський район, м Сновськ
с Петрівка Прилуцький район, Малодівицька селищна громада
с Петрівка Бобровицький район, м Бобровиця
с Петрівське Прилуцький район, Заїздська сільська рада
с Петрова Слобода Корюківський район, м Корюківка
с Петрове Чернігівський район, Боромиківська сільська рада
с Петрушин Чернігівський район, Петрушинська сільська рада
с Петруші Ріпкинський район, Петрушівська сільська рада
с Петрушівка Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с Петьків Талалаївський район, Рябухівська сільська рада
с Печенюги Новгород-Сіверський район, Печенюгівська сільська рада
с Печі Борзнянський район, Печівська сільська рада
с Пилипча Ріпкинський район, Грабівська сільська рада
с Пильня Чернігівський район, Пакульська сільська рада
с Пилятин Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Пирогівка Бахмацький район, Красненська сільська рада
с Пирогівці Прилуцький район, Сухополов'янська сільська рада
с Пищики Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Півнівщина Городнянський район, м Городня
с Підгайне Носівський район, м Носівка
с Підгірне Чернігівський район, Пісківська сільська рада
с Підгірне Новгород-Сіверський район, Биринська сільська рада
с Піддубівка Прилуцький район, Піддубівська сільська рада
с Підлісне Козелецький район, Кіптівська сільська громада
с Пізнє Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Пізнопали Ріпкинський район, Задеріївська сільська рада
с Піски Бобровицький район, м Бобровиця
с Піски Чернігівський район, Пісківська сільська рада
с Піски Бахмацький район, Пісківська сільська рада
с Піски Корюківський район, Олександрівська сільська рада
с Пісоцьке Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Піщанка Сновський район, м Сновськ
с Платонівка Носівський район, Степовохутірська сільська рада
с Плехтіївка Ріпкинський район, Задеріївська сільська рада
с Плиски Борзнянський район, Плисківська сільська громада
с Плоске Носівський район, Мринська сільська громада
с Плуг Бобровицький район, м Бобровиця
с Плугатар Талалаївський район, Рябухівська сільська рада
с Пльохів Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Пльохів Сновський район, м Сновськ
с Побочіївка Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Повідов Чернігівський район, Дніпровська сільська рада
с Погорільці Семенівський район, м Семенівка
с Погребець Ніжинський район, Лосинівська селищна громада
с Погреби Прилуцький район, Погребівська сільська рада
с Подин Менський район, Миколаївська сільська рада
с Подище Прилуцький район, Ладанська селищна рада
с Поділ Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Подоляки Коропський район, Сохачівська сільська рада
с Поетин Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Покошичі Коропський район, Покошицька сільська рада
с Покрівка Прилуцький район, Нетяжинська сільська рада
с Покровське Семенівський район, м Семенівка
с Покровське Менський район, Покровська сільська рада
с Полісся Сосницький район, Сосницька селищна громада
с Полісся Городнянський район, м Городня
с Поліське Коропський район, Коропська селищна громада
с Поліське Козелецький район, м Остер
с Політрудня Городнянський район, м Городня
с Полова Прилуцький район, Сухополов'янська сільська рада
с Пологи Прилуцький район, Піддубівська сільська рада
с Полонки Прилуцький район, Удайцівська сільська рада
с Полуботки Чернігівський район, Халявинська сільська рада
с Польове Сосницький район, Бутівська сільська рада
с Полюшкине Новгород-Сіверський район, Чайкинська сільська рада
с Поляна Коропський район, Коропська селищна громада
с Поляна Ніжинський район, Крутівська сільська рада
с Понори Талалаївський район, Талалаївська селищна громада
с Попівка Новгород-Сіверський район, Попівська сільська рада
с Попільня Сновський район, м Сновськ
с Поповичка Талалаївський район, Поповичківська сільська рада
с Почечине Ніжинський район, Перебудівська сільська рада
с Прачі Борзнянський район, м Борзна
с Прибинь Корюківський район, Прибинська сільська рада
с Привільне Сновський район, м Сновськ
с Привітне Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Придеснянське Коропський район, Коропська селищна громада
с Приозерне Прилуцький район, Мазківська сільська рада
с Припутні Ічнянський район, м Ічня
с Присторонь Ріпкинський район, Даницька сільська рада
с Прогони Сосницький район, Змітнівська сільська рада
с Прогрес Семенівський район, м Семенівка
с Прокопівка Новгород-Сіверський район, Биринська сільська рада
с Проліски Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с Прохори Борзнянський район, Комарівська сільська громада
с Прохорів Чернігівський район, Дніпровська сільська рада
с Пручаї Прилуцький район, Охіньківська сільська рада
с Пуста Гребля Коропський район, Коропська селищна громада
с Пустинки Чернігівський район, Мньовська сільська рада
с Пустотине Носівський район, Макіївська сільська громада
с Путивськ Новгород-Сіверський район, Горбівська сільська рада
с Пушкарі Ріпкинський район, Пушкарівська сільська рада
с Пушкарі Новгород-Сіверський район, Ковпинська сільська рада
с Пушкарі Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Пушкіне Ріпкинський район, Великозліївська сільська рада
с Радвине Сновський район, м Сновськ
с Радичів Коропський район, Радичівська сільська рада
с Радомка Корюківський район, Холминська селищна громада
с Радьківка Прилуцький район, Малодівицька селищна громада
с Райгородок Коропський район, Райгородоцька сільська рада
с Ракути Семенівський район, Іванівська сільська рада
с Ранок Коропський район, Коропська селищна громада
с Рашкова Слобода Ріпкинський район, Петрушівська сільська рада
с Редьківка Чернігівський район, Новобілоуська сільська громада
с Редьківка Ріпкинський район, Губицька сільська рада
с Рейментарівка Корюківський район, м Корюківка
с Рибинськ Корюківський район, Рибинська сільська рада
с Риботин Коропський район, Коропська селищна громада
с Рибці Прилуцький район, Краслянська сільська рада
с Рижики Чернігівський район, Хмільницька сільська громада
с Рижки Коропський район, Коропська селищна громада
с Риків Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Рихли Коропський район, Понорницька селищна рада
с Рівнопілля Чернігівський район, Хмільницька сільська громада
с Рівчак-Степанівка Носівський район, Рівчак-Степанівська сільська рада
с Рогівка Новгород-Сіверський район, Лісконогівська сільська рада
с Рогізки Сновський район, м Сновськ
с Рогощі Чернігівський район, Хмільницька сільська громада
с Рождественське Коропський район, Коропська селищна громада
с Рожнівка Ічнянський район, Рожнівська сільська рада
с Розвинівка Городнянський район, Вихвостівська сільська рада
с Роздольне Носівський район, Мринська сільська громада
с Розівка Козелецький район, Кіптівська сільська громада
с Розльоти Коропський район, Розльотівська сільська рада
с Розсудів Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Роїще Чернігівський район, Хмільницька сільська громада
с Рокитне Бобровицький район, Соколівська сільська рада
с Романівська Буда Корюківський район, Охрамієвицька сільська рада
с Романьки Козелецький район, м Остер
с Роща Новгород-Сіверський район, Ковпинська сільська рада
с Рубанів Талалаївський район, Поповичківська сільська рада
с Рубанка Бахмацький район, Рубанська сільська рада
с Рубанників Коропський район, Коропська селищна громада
с Руда Сновський район, м Сновськ
с Рудівка Прилуцький район, Рудівська сільська рада
с Рудка Чернігівський район, Новобілоуська сільська громада
с Рудня Козелецький район, Деснянська селищна громада
с Рудня Чернігівський район, Пакульська сільська рада
с Рудня Сосницький район, Козляницька сільська рада
с Рудня Корюківський район, Шишківська сільська рада
с Рудня Ріпкинський район, Неданчицька сільська рада
с Рудьківка Бобровицький район, м Бобровиця
с Рябухи Талалаївський район, Рябухівська сільська рада
с Рябці Чернігівський район, Хмільницька сільська громада
с Ряшки Прилуцький район, Ряшківська сільська рада
с Савин Козелецький район, Савинська сільська рада
с Савинка Козелецький район, Кіптівська сільська громада
с Савинки Корюківський район, Савинківська сільська рада
с Савинці Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Садове Ніжинський район, Лосинівська селищна громада
с Салтикова Дівиця Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Сальне Ніжинський район, Лосинівська селищна громада
с Сальне Сновський район, м Сновськ
с Самійлівка Козелецький район, Кіптівська сільська громада
с Самотуги Корюківський район, м Корюківка
с Самсони Козелецький район, м Остер
с Самсонівка Корюківський район, м Корюківка
с Сапожків Хутір Новгород-Сіверський район, Орлівська сільська рада
с Сапонівка Борзнянський район, Ядутинська сільська рада
с Сахнівка Менський район, Сахнівська сільська рада
с Сахутівка Корюківський район, м Корюківка
с Сваричівка Ічнянський район, м Ічня
с Свидовець Бобровицький район, м Бобровиця
с Свірок Сосницький район, Хлоп'яницька сільська рада
с Світанкове Прилуцький район, Малодівицька селищна громада
с Світанок Городнянський район, Ільмівська сільська рада
с Світличне Варвинський район, Світличненська сільська рада
с Святі Гори Менський район, Сахнівська сільська рада
с Сезьки Ічнянський район, м Ічня
с Селихів Ічнянський район, м Ічня
с Селище Носівський район, Мринська сільська громада
с Селище Сновський район, м Сновськ
с Селище Семенівський район, Жадівська сільська рада
с Селянська Слобода Чернігівський район, Новобілоуська сільська громада
с Семаки Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Семенівка Менський район, м Мена
с Семенягівка Чернігівський район, Пакульська сільська рада
с Сеньківка Городнянський район, м Городня
с Сенюки Ріпкинський район, Петрушівська сільська рада
с Сергіївка Прилуцький район, Сергіївська сільська рада
с Сергіївське Семенівський район, м Семенівка
с Серединка Чернігівський район, Серединська сільська рада
с Сибереж Ріпкинський район, Сиберізька сільська рада
с Сиволож Борзнянський район, Плисківська сільська громада
с Сивухи Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Сиделівка Ріпкинський район, Новояриловицька сільська рада
с Сидорівка Борзнянський район, Комарівська сільська громада
с Синдаревське Ніжинський район, Безуглівська сільська рада
с Синютин Сосницький район, Сосницька селищна громада
с Синявка Коропський район, Коропська селищна громада
с Синявка Менський район, м Мена
с Сираї Козелецький район, Сираївська сільська рада
с Сіножацьке Чернігівський район, Серединська сільська рада
с Сіриків Варвинський район, Богданівська сільська рада
с Сіряківщина Варвинський район, Варвинська селищна громада
с Скиток Ріпкинський район, Новояриловицька сільська рада
с Скитьки Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Скорінець Чернігівський район, Іванівська сільська громада
с Скороходове Талалаївський район, Талалаївська селищна громада
с Скрипчин Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Скугарі Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Слабин Чернігівський район, Слабинська сільська рада
с Слава Сновський район, м Сновськ
с Слобідка Новгород-Сіверський район, Блистівська сільська рада
с Слобідка Талалаївський район, Староталалаївська сільська рада
с Слобідка Менський район, м Мена
с Слобідка Бахмацький район, Обмачівська сільська рада
с Слобода Чернігівський район, Іванівська сільська громада
с Слобода Городнянський район, м Городня
с Смичин Городнянський район, м Городня
с Сміле Коропський район, Деснянська сільська рада
с Смолигівка Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Смолин Чернігівський район, Гончарівська селищна громада
с Смолове Бахмацький район, Рубанська сільська рада
с Смоляж Борзнянський район, Комарівська сільська громада
с Смолянка Чернігівський район, Олишівська селищна громада
с Смош Прилуцький район, Смоська сільська рада
с Смяч Сновський район, м Сновськ
с Смяч Новгород-Сіверський район, Смяцька сільська рада
с Сновське Сновський район, м Сновськ
с Снов'янка Чернігівський район, Боромиківська сільська рада
с Сокирин Козелецький район, Сираївська сільська рада
с Сокиринці Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Соколівка Бобровицький район, Соколівська сільська рада
с Соколівка Козелецький район, Максимівська сільська рада
с Солов'їв Новгород-Сіверський район, Ларинівська сільська рада
с Солонівка Городнянський район, м Городня
с Сорокошичі Козелецький район, Деснянська селищна громада
с Соснівка Корюківський район, м Корюківка
с Соснівка Сосницький район, Хлоп'яницька сільська рада
с Софіївка Сновський район, м Сновськ
с Софіївка Носівський район, Софіївська сільська рада
с Сохачі Коропський район, Сохачівська сільська рада
с Спаське Сосницький район, Спаська сільська рада
с Спичувате Корюківський район, м Корюківка
с Співакове Талалаївський район, Чернецька сільська рада
с Ставиське Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Ставок Носівський район, м Носівка
с Станове Коропський район, Сохачівська сільська рада
с Станція Лосинівська Ніжинський район, Перемозька сільська рада
с Стара Басань Бобровицький район, м Бобровиця
с Стара Гутка Семенівський район, м Семенівка
с Стара Рудня Сновський район, м Сновськ
с Стара Талалаївка Талалаївський район, Староталалаївська сільська рада
с Старий Биків Бобровицький район, Новобасанська сільська громада
с Старий Білоус Чернігівський район, Новобілоуська сільська громада
с Старик Чернігівський район, Дніпровська сільська рада
с Старі Боровичі Сновський район, м Сновськ
с Старі Яриловичі Ріпкинський район, Новояриловицька сільська рада
с Старобутівка Сосницький район, Бутівська сільська рада
с Старосілля Городнянський район, Андріївська сільська рада
с Стаси Чернігівський район, Терехівська сільська рада
с Стасівщина Прилуцький район, Линовицька селищна громада
с Стахорщина Новгород-Сіверський район, Троїцька сільська рада
с Степ Талалаївський район, Українська сільська рада
с Степ Борзнянський район, Плисківська сільська громада
с Степ Ніжинський район, Лосинівська селищна громада
с Степанівка Менський район, Волосківська сільська рада
с Степанівка Борзнянський район, Степанівська сільська рада
с Степанівське Талалаївський район, Рябухівська сільська рада
с Степове Носівський район, Макіївська сільська громада
с Степове Талалаївський район, Харківська сільська рада
с Степові Хутори Носівський район, Степовохутірська сільська рада
с Стовпівка Городнянський район, м Городня
с Стодоли Ніжинський район, Стодольська сільська рада
с Стольне Менський район, м Мена
с Стопилка Корюківський район, Рибинська сільська рада
с Стрільники Прилуцький район, Лісовосорочинська сільська рада
с Стрільники Бахмацький район, Стрільницька сільська рада
с Строївка Ріпкинський район, Горностаївська сільська рада
с Студенець Городнянський район, м Городня
с Студинка Новгород-Сіверський район, Об'єднанська сільська рада
с Ступаківка Ічнянський район, м Ічня
с Сулак Носівський район, м Носівка
с Суличівка Ріпкинський район, Малолиственська сільська рада
с Суничне Сновський район, м Сновськ
с Суслівка Ріпкинський район, Задеріївська сільська рада
с Сутоки Городнянський район, м Городня
с Сухиня Бобровицький район, м Бобровиця
с Суховодка Борзнянський район, м Борзна
с Сухоліски Прилуцький район, Сергіївська сільська рада
с Сухополова Прилуцький район, Сухополов'янська сільська рада
с Сухоставець Прилуцький район, Канівщинська сільська рада
с Сухоярівка Прилуцький район, Малківська сільська рада
с Східне Семенівський район, Іванівська сільська рада
с Сядрине Корюківський район, м Корюківка
с Табаївка Чернігівський район, Хмільницька сільська громада
с Талалаївка Ніжинський район, Талалаївська сільська рада
с Тамарівка Ріпкинський район, Пушкарівська сільська рада
с Тараса Шевченка Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Тарасів Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Тарасівка Ічнянський район, м Ічня
с Тарасівка Коропський район, Коропська селищна громада
с Тарасівка Прилуцький район, Піддубівська сільська рада
с Тасуїв Бахмацький район, Красненська сільська рада
с Татарівка Бобровицький район, м Бобровиця
с Тельне Корюківський район, м Корюківка
с Терехівка Чернігівський район, Терехівська сільська рада
с Терешиха Бахмацький район, Рубанська сільська рада
с Терешківка Ніжинський район, Лосинівська селищна громада
с Тертишники Носівський район, м Носівка
с Тимоновичі Семенівський район, м Семенівка
с Тиниця Бахмацький район, Тиницька сільська рада
с Титівка Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Тихе Прилуцький район, Заїздська сільська рада
с Тихонівське Корюківський район, Холминська селищна громада
с Тихоновичі Сновський район, м Сновськ
с Тишківка Ічнянський район, м Ічня
с Товкачівка Прилуцький район, Малодівицька селищна громада
с Товстоліс Чернігівський район, Терехівська сільська рада
с Томашівка Ічнянський район, м Ічня
с Тонка Варвинський район, Озерянська сільська громада
с Тополі Козелецький район, Олексіївщинська сільська рада
с Тополівка Семенівський район, м Семенівка
с Тополя Прилуцький район, Богданівська сільська рада
с Топчіївка Чернігівський район, Серединська сільська рада
с Точене Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Травкине Бобровицький район, м Бобровиця
с Травневе Городнянський район, м Городня
с Трисвятська Слобода Чернігівський район, Киїнська сільська громада
с Троїцьке Новгород-Сіверський район, Троїцька сільська рада
с Тростянець Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Тростянка Борзнянський район, Височанська сільська громада
с Трудове Ріпкинський район, Гучинська сільська рада
с Трудовик Корюківський район, м Корюківка
с Тужар Козелецький район, Деснянська селищна громада
с Тулія Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Туманська Гута Козелецький район, м Остер
с Тупичів Городнянський район, Тупичівська сільська громада
с Турівка Корюківський район, м Корюківка
с Турківка Прилуцький район, Богданівська сільська рада
с Турове Семенівський район, Жадівська сільська рада
с Тур'я Сновський район, м Сновськ
с Тютюнниця Корюківський район, м Корюківка
с Убіжичі Ріпкинський район, Красківська сільська рада
с Уборки Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Углова Рудня Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Удайці Прилуцький район, Удайцівська сільська рада
с Узруй Новгород-Сіверський район, Шептаківська сільська рада
с Українка Бобровицький район, м Бобровиця
с Українка Борзнянський район, Хорошеозерська сільська рада
с Українське Талалаївський район, Українська сільська рада
с Українське Бахмацький район, Курінська сільська рада
с Українське Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Унучки Чернігівський район, Хмільницька сільська громада
с Уріччя Корюківський район, Холминська селищна громада
с Урожайне Бобровицький район, м Бобровиця
с Ушівка Новгород-Сіверський район, Об'єднанська сільська рада
с Ушня Менський район, м Мена
с Фаївка Новгород-Сіверський район, Ларинівська сільська рада
с Фастівці Бахмацький район, Фастовецька сільська рада
с Ферубки Семенівський район, м Семенівка
с Феськівка Менський район, м Мена
с Філонівка Сосницький район, Спаська сільська рада
с Філонівка Сновський район, м Сновськ
с Форостовичі Новгород-Сіверський район, Троїцька сільська рада
с Фроли Семенівський район, м Семенівка
с Фурсове Новгород-Сіверський район, Мамекинська сільська рада
с Хаєнки Ічнянський район, м Ічня
с Хаїха Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с Халимонове Бахмацький район, Халимонівська сільська рада
с Халявин Чернігівський район, Халявинська сільська рада
с Хандобоківка Семенівський район, Орликівська сільська рада
с Харитонівка Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Харкове Талалаївський район, Харківська сільська рада
с Хатилова Гута Чернігівський район, Боровиківська сільська рада
с Хвилівка Ніжинський район, Талалаївська сільська рада
с Хибалівка Куликівський район, Куликівська селищна громада
с Хлоп'яники Сосницький район, Хлоп'яницька сільська рада
с Хмільниця Чернігівський район, Хмільницька сільська громада
с Ховдіївка Корюківський район, м Корюківка
с Ховми Борзнянський район, Комарівська сільська громада
с Холявки Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Хомине Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Хомівка Ніжинський район, Безуглівська сільська рада
с Хомівці Бобровицький район, м Бобровиця
с Хоробичі Городнянський район, Хоробицька сільська рада
с Хороше Озеро Борзнянський район, Хорошеозерська сільська рада
с Хортиця Варвинський район, Озерянська сільська громада
с Хотинівка Носівський район, Мринська сільська громада
с Хотівля Городнянський район, м Городня
с Хотіївка Семенівський район, м Семенівка
с Хотіївка Корюківський район, м Корюківка
с Хотуничі Сновський район, м Сновськ
с Храпате Чернігівський район, Мньовська сільська рада
с Хрещате Козелецький район, Хрещатенська сільська рада
с Хрипівка Городнянський район, м Городня
с Хрінівка Сновський район, м Сновськ
с Хукалівка Срібнянський район, Срібнянська селищна громада
с Чайкине Новгород-Сіверський район, Чайкинська сільська рада
с Часниківка Бахмацький район, м Батурин
с Часнівці Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Чемер Козелецький район, Чемерська сільська рада
с Ченчики Корюківський район, Холминська селищна громада
с Чепелів Сновський район, м Сновськ
с Червона Гірка Борзнянський район, Височанська сільська громада
с Червоне Ічнянський район, м Ічня
с Червоне Озеро Борзнянський район, м Борзна
с Черецьке Городнянський район, м Городня
с Черешеньки Коропський район, Коропська селищна громада
с Чернацьке Новгород-Сіверський район, Команська сільська рада
с Чернецьке Талалаївський район, Чернецька сільська рада
с Черниш Чернігівський район, Черниська сільська рада
с Черняхівка Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Чижівка Ріпкинський район, Горностаївська сільська рада
с Чистий Колодязь Ніжинський район, Перемозька сільська рада
с Чисті Лужі Ріпкинський район, Великозліївська сільська рада
с Чорний Ріг Семенівський район, м Семенівка
с Чорногорці Менський район, м Мена
с Чорнозем Семенівський район, м Семенівка
с Чорнотичі Сосницький район, Сосницька селищна громада
с Чорнявка Коропський район, Коропська селищна громада
с Чудівка Ріпкинський район, Грабівська сільська рада
с Чулатів Новгород-Сіверський район, Команська сільська рада
с Чумак Ріпкинський район, Вишнівська сільська рада
с Шабалинів Коропський район, Коропська селищна громада
с Шаболтасівка Сосницький район, Шаболтасівська сільська рада
с Шами Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Шапіхи Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Шаповалівка Борзнянський район, Шаповалівська сільська рада
с Шатура Ніжинський район, Лосинівська селищна громада
с Шведчина Семенівський район, м Семенівка
с Шевченка Чернігівський район, Халявинська сільська рада
с Шевченка Прилуцький район, Малодівицька селищна громада
с Шевченка Бахмацький район, Фастовецька сільська рада
с Шевченка Талалаївський район, Харківська сільська рада
с Шевченка Борзнянський район, Комарівська сільська громада
с Шевченкове Бахмацький район, Гайворонська сільська рада
с Шептаки Новгород-Сіверський район, Шептаківська сільська рада
с Шестовиця Чернігівський район, Киїнська сільська громада
с Шибиринівка Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна громада
с Шиловичі Ічнянський район, м Ічня
с Шишка Корюківський район, м Корюківка
с Шишківка Корюківський район, Шишківська сільська рада
с Шкробове Сновський район, м Сновськ
с Шкуранка Ріпкинський район, Губицька сільська рада
с Шмаївка Чернігівський район, Дніпровська сільська рада
с Шняківка Ніжинський район, Лосинівська селищна громада
с Шолойки Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Шпаків Козелецький район, Красилівська сільська рада
с Шульгівка Чернігівський район, Ковпитська сільська рада
с Шуляки Козелецький район, Козелецька селищна громада
с Шумани Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с Шумейків Бахмацький район, Курінська сільська рада
с Шумин Бахмацький район, м Батурин
с Щаснівка Бобровицький район, м Бобровиця
с Щокоть Сновський район, м Сновськ
с Щурівка Ічнянський район, м Ічня
с Щуча Гребля Бахмацький район, Дмитрівська селищна рада
с Южне Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с Юр'ївка Чернігівський район, Новобілоуська сільська громада
с Юрківці Талалаївський район, Юрківцівська сільська рада
с Юрківщина Борзнянський район, Ядутинська сільська рада
с Юхнове Новгород-Сіверський район, Горбівська сільська рада
с Яблуневе Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с Яблунівка Прилуцький район, Яблунівська сільська рада
с Яблунівка Носівський район, м Носівка
с Яблунівське Прилуцький район, Яблунівська сільська рада
с Ягідне Чернігівський район, Іванівська сільська громада
с Ядути Борзнянський район, Ядутинська сільська рада
с Якличі Сосницький район, Спаська сільська рада
с Якубівка Чернігівський район, Слабинська сільська рада
с Ямище Ріпкинський район, Гучинська сільська рада
с Янжулівка Семенівський район, м Семенівка
с Ярова Білещина Прилуцький район, Сухополов'янська сільська рада
с Ярославка Бобровицький район, м Бобровиця
с Ясна Зірка Носівський район, м Носівка
с Ясна Поляна Новгород-Сіверський район, Бучківська сільська рада
с Ясне Новгород-Сіверський район, Чайкинська сільська рада
с Яськове Менський район, Сахнівська сільська рада
с Яхнівка Ніжинський район, Світанківська сільська рада
с Ященків Варвинський район, Світличненська сільська рада