Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Адміністративно-територіальний устрій України
Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

Автономна Республіка Крим(села)

Назва села Входження
с Абрикосівка Кіровський район, Абрикосівська сільська рада
с Абрикосівка Сакський район, Молочненська сільська рада
с Абрикосове Первомайський район, Абрикосівська сільська рада
с Аврора Роздольненський район, Слов'янська сільська рада
с Азов Красногвардійський район, П'ятихатська сільська рада
с Азовське Ленінський район, Мисівська сільська рада
с Айвазовське Кіровський район, Привітненська сільська рада
с Айвове Бахчисарайський район, Тінистівська сільська рада
с Акрополіс Сімферопольський район, Трудівська сільська рада
с Алексєєвка Білогірський район, Криничненська сільська рада
с Алмазне Совєтський район, Чорноземненська сільська рада
с Амурське Красногвардійський район, Амурська сільська рада
с Ана-Юрт Сімферопольський район, Трудівська сільська рада
с Андрусове Сімферопольський район, Добрівська сільська рада
с Аннівка Білогірський район, Новожилівська сільська рада
с Антонівка Джанкойський район, Просторненська сільська рада
с Апрелівка Джанкойський район, Просторненська сільська рада
с Арбузівка Джанкойський район, Яркополенська сільська рада
с Арбузове Первомайський район, Правдівська сільська рада
с Аркадіївка Сімферопольський район, Родниківська сільська рада
с Армійське Джанкойський район, Зарічненська сільська рада
с Аромат Бахчисарайський район, Голубинська сільська рада
с Ароматне Білогірський район, Ароматнівська сільська рада
с Ароматне Бахчисарайський район, Ароматненська сільська рада
с Артемівка Чорноморський район, Новосільська сільська рада
с Бабенкове Кіровський район, Абрикосівська сільська рада
с Багата Ущелина Бахчисарайський район, Голубинська сільська рада
с Багате Білогірський район, Багатівська сільська рада
с Багатівка м Судак, Сонячнодолинська сільська рада
с Баланове Білогірський район, Зуйська селищна рада
с Балки Білогірський район, Зеленогірська сільська рада
с Барабанове Білогірський район, Зуйська селищна рада
с Батальне Ленінський район, Батальненська сільська рада
с Бахчівка Роздольненський район, Серебрянська сільська рада
с Баштанівка Бахчисарайський район, Верхоріченська сільська рада
с Берегове м Феодосія, Берегова сільська рада
с Берегове Бахчисарайський район, Піщанівська сільська рада
с Березівка Роздольненський район, Березівська сільська рада
с Бєлінське Ленінський район, Бєлінська сільська рада
с Біла Скеля Білогірський район, Вишенська сільська рада
с Білоглинка Сімферопольський район, Мирнівська сільська рада
с Білокам'яне Бахчисарайський район, Залізничненська сільська рада
с Благодатне Джанкойський район, Світлівська сільська рада
с Ближнє м Феодосія, Насипнівська сільська рада
с Ближнє Джанкойський район, Майська сільська рада
с Ближнє Красногвардійський район, Петрівська сільська рада
с Ближньогородське Джанкойський район, Рощинська сільська рада
с Богатир Бахчисарайський район, Зеленівська сільська рада
с Богачівка Красноперекопський район, Магазинська сільська рада
с Болотне Джанкойський район, Зарічненська сільська рада
с Бондаренкове Ленінський район, Войковська сільська рада
с Борисівка Ленінський район, Мар'ївська сільська рада
с Бородіно Джанкойський район, Просторненська сільська рада
с Ботанічне Роздольненський район, Ботанічна сільська рада
с Братське Первомайський район, Гвардійська сільська рада
с Братське Красноперекопський район, Братська сільська рада
с Брянське Бахчисарайський район, Плодівська сільська рада
с Буревісник Нижньогірський район, Митрофанівська сільська рада
с Валентинове Сакський район, Кримська сільська рада
с Варварівка Совєтський район, Краснофлотська сільська рада
с Василівка Білогірський район, Василівська сільська рада
с Василькове Кіровський район, Синицинська сільська рада
с Велике Сакський район, Суворовська сільська рада
с Велике Садове Бахчисарайський район, Куйбишевська селищна рада
с Великосілля Нижньогірський район, Чкаловська сільська рада
с Вересаєве Сакський район, Вересаєвська сільська рада
с Верхні Орішники Білогірський район, Зуйська селищна рада
с Верхньозаморське Ленінський район, Бєлінська сільська рада
с Верхньокурганне Сімферопольський район, Донська сільська рада
с Верхня Кутузовка м Алушта, Ізобільненська сільська рада
с Верхоріччя Бахчисарайський район, Верхоріченська сільська рада
с Вершинне Сакський район, Крайненська сільська рада
с Веселе м Судак, Веселівська сільська рада
с Веселе Джанкойський район, Яркополенська сільська рада
с Веселе Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Веселівка Сакський район, Веселівська сільська рада
с Видне Кіровський район, Журавська сільська рада
с Виноградне м Феодосія, Насипнівська сільська рада
с Виноградне Ленінський район, Виноградненська сільська рада
с Виноградний м Алушта, Маломаяцька сільська рада
с Виноградове Сакський район, Виноградівська сільська рада
с Випасне Первомайський район, Гришинська сільська рада
с Випасне Джанкойський район, Пахарівська сільська рада
с Високе Бахчисарайський район, Куйбишевська селищна рада
с Вишенне Білогірський район, Вишенська сільська рада
с Вишневе Білогірський район, Кримськорозівська сільська рада
с Вишнівка Красноперекопський район, Вишнівська сільська рада
с Вишняківка Красногвардійський район, Калінінська сільська рада
с Відважне Кіровський район, Первомайська сільська рада
с Відкрите Первомайський район, Войковська сільська рада
с Відрадне Джанкойський район, Яркополенська сільська рада
с Відрадне Бахчисарайський район, Каштанівська сільська рада
с Відродження Кіровський район, Золотополенська сільська рада
с Вікторівка Бахчисарайський район, Ароматненська сільська рада
с Віліне Бахчисарайський район, Вілінська сільська рада
с Вінницьке Сімферопольський район, Миколаївська селищна рада
с Вітвисте Джанкойський район, Єрмаківська сільська рада
с Вітине Сакський район, Молочненська сільська рада
с Вітрівка Сакський район, Виноградівська сільська рада
с Вітрянка Роздольненський район, Ковильнівська сільська рада
с Владиславівка Нижньогірський район, Новогригорівська сільська рада
с Владиславівка Кіровський район, Владиславівська сільська рада
с Владне Сакський район, Веселівська сільська рада
с Внукове Чорноморський район, Краснополянська сільська рада
с Вогневе Сакський район, Кольцовська сільська рада
с Вогні Роздольненський район, Кукушкінська сільська рада
с Водне Сімферопольський район, Пожарська сільська рада
с Водопійне Сакський район, Сизівська сільська рада
с Водопійне Чорноморський район, Міжводненська сільська рада
с Воїнка Красноперекопський район, Воїнська сільська рада
с Войкове Первомайський район, Войковська сільська рада
с Войкове Ленінський район, Войковська сільська рада
с Володимирівка Чорноморський район, Далеківська сільська рада
с Володимирівка Сакський район, Ліснівська сільська рада
с Володимирівка Білогірський район, Зуйська селищна рада
с Володимирове Красногвардійський район, Восходненська сільська рада
с Волочаївка Роздольненський район, Ковильнівська сільська рада
с Волошине м Армянськ, Суворовська сільська рада
с Воробйове Сакський район, Воробйовська сільська рада
с Ворон м Судак, Міжріченська сільська рада
с Воронки Роздольненський район, Зиминська сільська рада
с Воронцівка Красноперекопський район, Іллінська сільська рада
с Восточне Совєтський район, Іллічівська сільська рада
с Восход Красногвардійський район, Восходненська сільська рада
с Вулканівка Ленінський район, Кіровська сільська рада
с В'язникове Ленінський район, Мар'ївська сільська рада
с Гаршине Сакський район, Ліснівська сільська рада
с Гвардійське Первомайський район, Гвардійська сільська рада
с Генеральське м Алушта, Малоріченська сільська рада
с Георгіївка Совєтський район, Іллічівська сільська рада
с Геройське Сакський район, Геройська сільська рада
с Гірка Бахчисарайський район, Плодівська сільська рада
с Глазівка Ленінський район, Глазівська сільська рада
с Глибокий Яр Бахчисарайський район, Скалистівська сільська рада
с Глінка Сакський район, Вересаєвська сільська рада
с Голованівка Білогірський район, Криничненська сільська рада
с Голубинка Бахчисарайський район, Голубинська сільська рада
с Горлинка Білогірський район, Багатівська сільська рада
с Горностаївка Ленінський район, Горностаївська сільська рада
с Городнє Роздольненський район, Руч'ївська сільська рада
с Григорівка Красногвардійський район, Янтарненська сільська рада
с Гришине Первомайський район, Гришинська сільська рада
с Громівка м Судак, Морська сільська рада
с Громове Чорноморський район, Окунівська сільська рада
с Громовка Сакський район, Охотниківська сільська рада
с Грушеве Сімферопольський район, Мирнівська сільська рада
с Грушівка м Судак, Грушівська сільська рада
с Далеке Чорноморський район, Далеківська сільська рада
с Дальнє Первомайський район, Стахановська сільська рада
с Дачне Бахчисарайський район, Залізничненська сільська рада
с Дачне м Судак, Дачнівська сільська рада
с Дворіччя Нижньогірський район, Якимівська сільська рада
с Дворове Нижньогірський район, Пшеничненська сільська рада
с Дем'янівка Совєтський район, Чорноземненська сільська рада
с Дем'янівка Сімферопольський район, Пожарська сільська рада
с Денисівка Сімферопольський район, Трудівська сільська рада
с Дивне Білогірський район, Муромська сільська рада
с Дивне Сімферопольський район, Широківська сільська рада
с Дібрівка Бахчисарайський район, Плодівська сільська рада
с Дібрівське Красногвардійський район, Котельниківська сільська рада
с Дмитрівка Совєтський район, Дмитрівська сільська рада
с Дмитрівка Джанкойський район, Ізумруднівська сільська рада
с Дмитрівка Первомайський район, Войковська сільська рада
с Дмитрове Сімферопольський район, Донська сільська рада
с Дніпровка Джанкойський район, Мирнівська сільська рада
с Добре Сімферопольський район, Добрівська сільська рада
с Добролюбовка Кіровський район, Льговська сільська рада
с Добрушине Сакський район, Добрушинська сільська рада
с Дозорне Білогірський район, Чорнопільська сільська рада
с Дозорне Чорноморський район, Кіровська сільська рада
с Докучаєве Красногвардійський район, Колодязянська сільська рада
с Долинівка Білогірський район, Цвіточненська сільська рада
с Долинка Красноперекопський район, Новопавлівська сільська рада
с Долинка Сакський район, Митяївська сільська рада
с Долинне Бахчисарайський район, Долинненська сільська рада
с Долинне Кіровський район, Льговська сільська рада
с Донське Сімферопольський район, Донська сільська рада
с Дорожнє Бахчисарайський район, Плодівська сільська рада
с Доходне Красногвардійський район, Восходненська сільська рада
с Дрофине Нижньогірський район, Дрофинська сільська рада
с Дружне Сімферопольський район, Трудівська сільська рада
с Дубки Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Дятлівка Совєтський район, Іллічівська сільська рада
с Єлизаветове Сакський район, Добрушинська сільська рада
с Єрмакове Джанкойський район, Єрмаківська сільська рада
с Єрофєєве Ленінський район, Лугівська сільська рада
с Жайворонки Сакський район, Іванівська сільська рада
с Желябовка Нижньогірський район, Желябовська сільська рада
с Жемчужина Нижньогірський район, Жемчужинська сільська рада
с Жемчужина Криму Кіровський район, Первомайська сільська рада
с Живописне Сімферопольський район, Урожайнівська сільська рада
с Жилине Джанкойський район, Лобанівська сільська рада
с Жовтокам'янка Сакський район, Суворовська сільська рада
с Журавки Кіровський район, Журавська сільська рада
с Журавлі Сакський район, Митяївська сільська рада
с Журавлівка Сімферопольський район, Журавлівська сільська рада
с Журавлівка Чорноморський район, Далеківська сільська рада
с Завіт-Ленінський Джанкойський район, Завіто-Ленінська сільська рада
с Завітне Бахчисарайський район, Поштівська селищна рада
с Завітне Совєтський район, Завітненська сільська рада
с Завітне Ленінський район, Завітненська сільська рада
с Заводське Ленінський район, Мисівська сільська рада
с Задорне Чорноморський район, Кіровська сільська рада
с Зайцеве Чорноморський район, Міжводненська сільська рада
с Заливне Нижньогірський район, Чкаловська сільська рада
с Залізничне Бахчисарайський район, Залізничненська сільська рада
с Залісне Бахчисарайський район, Красномацька сільська рада
с Залісся Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Запрудне м Алушта, Маломаяцька сільська рада
с Зарічне Сімферопольський район, Добрівська сільська рада
с Зарічне Джанкойський район, Зарічненська сільська рада
с Зарічне Красногвардійський район, П'ятихатська сільська рада
с Заріччя Нижньогірський район, Іванівська сільська рада
с Затишне Ленінський район, Чистопільська сільська рада
с Звіздне Красногвардійський район, Ленінська сільська рада
с Зелена Нива Красноперекопський район, Вишнівська сільська рада
с Зелене Бахчисарайський район, Зеленівська сільська рада
с Зелене Нижньогірський район, Нижньогірська селищна рада
с Зелений Яр Ленінський район, Останінська сільська рада
с Зелений Яр Джанкойський район, Завіто-Ленінська сільська рада
с Зеленогірське Білогірський район, Зеленогірська сільська рада
с Зеленогір'я м Алушта, Привітненська сільська рада
с Земляничне Білогірський район, Земляничненська сільська рада
с Зернове Джанкойський район, Розкішненська сільська рада
с Зернове Красногвардійський район, Зернівська сільська рада
с Зернове Сакський район, Зернівська сільська рада
с Зибини Білогірський район, Зибинська сільська рада
с Зимине Роздольненський район, Зиминська сільська рада
с Знам'янка Красногвардійський район, Восходненська сільська рада
с Знам'янка Красноперекопський район, Орлівська сільська рада
с Знам'янське Чорноморський район, Окунівська сільська рада
с Золоте Ленінський район, Бєлінська сільська рада
с Золоте Красногвардійський район, Найдьонівська сільська рада
с Золоте Поле Кіровський район, Золотополенська сільська рада
с Зоркіне Нижньогірський район, Зоркінська сільська рада
с Зоря Красногвардійський район, Восходненська сільська рада
с Зоряне Чорноморський район, Далеківська сільська рада
с Зубакіне Бахчисарайський район, Поштівська селищна рада
с Іванівка Ленінський район, Багерівська селищна рада
с Іванівка Сакський район, Іванівська сільська рада
с Іванівка Нижньогірський район, Іванівська сільська рада
с Іванівка Сімферопольський район, Трудівська сільська рада
с Ігорівка Сакський район, Кримська сільська рада
с Ізвесткове Красногвардійський район, Петрівська сільська рада
с Ізвесткове Сакський район, Добрушинська сільська рада
с Ізобільне Кіровський район, Первомайська сільська рада
с Ізобільне м Алушта, Ізобільненська сільська рада
с Ізобільне Нижньогірський район, Ізобільненська сільська рада
с Ізумрудне Джанкойський район, Ізумруднівська сільська рада
с Ізюмівка Кіровський район, Первомайська сільська рада
с Іллінка Красноперекопський район, Іллінська сільська рада
с Іллінка Сакський район, Сизівська сільська рада
с Іллічеве Ленінський район, Іллічівська сільська рада
с Іллічеве Совєтський район, Іллічівська сільська рада
с Іскра Красногвардійський район, Амурська сільська рада
с Істочне Красноперекопський район, Воїнська сільська рада
с Істочне Джанкойський район, Новокримська сільська рада
с Ішунь Красноперекопський район, Ішунська сільська рада
с Казанки Бахчисарайський район, Поштівська селищна рада
с Калинівка Чорноморський район, Оленівська сільська рада
с Калинівка Ленінський район, Калинівська сільська рада
с Калинівка Джанкойський район, Ізумруднівська сільська рада
с Калініне Первомайський район, Калінінська сільська рада
с Калініне Красногвардійський район, Калінінська сільська рада
с Каменоломня Сакський район, Суворовська сільська рада
с Кам'янка Первомайський район, Октябрська сільська рада
с Кам'янське Ленінський район, Семисотська сільська рада
с Карасівка Білогірський район, Криничненська сільська рада
с Кар'єрне Сакський район, Охотниківська сільська рада
с Карпівка Красногвардійський район, Клепинінська сільська рада
с Карпова Балка Красноперекопський район, Філатівська сільська рада
с Каштани Бахчисарайський район, Каштанівська сільська рада
с Каштанівка Первомайський район, Черновська сільська рада
с Каштанівка Роздольненський район, Серебрянська сільська рада
с Каштанове Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Кизилівка Білогірський район, Чорнопільська сільська рада
с Кизилове Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Кипарисне м Алушта, Маломаяцька сільська рада
с Кирпичне Білогірський район, Криничненська сільська рада
с Кирсанівка Нижньогірський район, Листвинська сільська рада
с Кіндратове Джанкойський район, Кіндратівська сільська рада
с Кірове Ленінський район, Кіровська сільська рада
с Кіровське Чорноморський район, Кіровська сільська рада
с Кісточківка Нижньогірський район, Кісточківська сільська рада
с Кленівка Сімферопольський район, Донська сільська рада
с Клепиніне Красногвардійський район, Клепинінська сільська рада
с Климове Красногвардійський район, Восходненська сільська рада
с Клинівка Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Ключі Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Ключове Кіровський район, Первомайська сільська рада
с Ключове Сімферопольський район, Миколаївська селищна рада
с Ковильне Джанкойський район, Луганська сільська рада
с Ковильне Роздольненський район, Ковильнівська сільська рада
с Коврове Нижньогірський район, Чкаловська сільська рада
с Колодязне Сімферопольський район, Скворцівська сільська рада
с Колодязне Красногвардійський район, Колодязянська сільська рада
с Коломенське Совєтський район, Чапаєвська сільська рада
с Колоски Джанкойський район, Цілинна сільська рада
с Колоски Сакський район, Ромашкінська сільська рада
с Кольцове Сакський район, Кольцовська сільська рада
с Кольчугине Сімферопольський район, Кольчугинська сільська рада
с Комарівка Красногвардійський район, Полтавська сільська рада
с Комишинка Сімферопольський район, Чистенська сільська рада
с Комишне Роздольненський район, Руч'ївська сільська рада
с Комсомольське Джанкойський район, Маслівська сільська рада
с Комунари Красногвардійський район, Калінінська сільська рада
с Комунарне Роздольненський район, Руч'ївська сільська рада
с Копані Джанкойський район, Єрмаківська сільська рада
с Корінне Нижньогірський район, Новогригорівська сільська рада
с Кормове Первомайський район, Кормівська сільська рада
с Корніївка Совєтський район, Чорноземненська сільська рада
с Корольове Ленінський район, Красногірська сільська рада
с Костиріне Ленінський район, Завітненська сільська рада
с Костянтинівка Джанкойський район, Мирнівська сільська рада
с Костянтинівка Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Котельникове Красногвардійський район, Котельниківська сільська рада
с Котовське Роздольненський район, Славнівська сільська рада
с Кочергіне Бахчисарайський район, Каштанівська сільська рада
с Крайнє Сакський район, Крайненська сільська рада
с Красна Долина Красногвардійський район, Новопокровська сільська рада
с Красна Зорька Сімферопольський район, Гвардійська селищна рада
с Красна Зоря Бахчисарайський район, Тінистівська сільська рада
с Красна Поляна Чорноморський район, Краснополянська сільська рада
с Красна Поляна Красногвардійський район, Петрівська сільська рада
с Красна Слобода Білогірський район, Багатівська сільська рада
с Красне Сімферопольський район, Первомайська сільська рада
с Красний Мак Бахчисарайський район, Красномацька сільська рада
с Красний Партизан Красногвардійський район, Янтарненська сільська рада
с Краснівка Кіровський район, Синицинська сільська рада
с Краснівка Сімферопольський район, Мазанська сільська рада
с Красноармійське Роздольненський район, Зиминська сільська рада
с Красноармійське Красноперекопський район, Красноармійська сільська рада
с Красногвардійське Совєтський район, Красногвардійська сільська рада
с Красногірка Ленінський район, Красногірська сільська рада
с Красногірське Білогірський район, Ароматнівська сільська рада
с Краснодарка Красногвардійський район, Олександрівська сільська рада
с Краснодольне Джанкойський район, Рощинська сільська рада
с Краснознам'янка Красногвардійський район, Краснознам'янська сільська рада
с Краснокам'янка м Феодосія, Щебетовська селищна рада
с Краснолісся Сімферопольський район, Добрівська сільська рада
с Красноселівка Білогірський район, Криничненська сільська рада
с Красносільське Кіровський район, Яркополенська сільська рада
с Красносільське Чорноморський район, Окунівська сільська рада
с Краснофлотське Совєтський район, Краснофлотська сільська рада
с Красноярське Чорноморський район, Красноярська сільська рада
с Кремнівка Красногвардійський район, Петрівська сільська рада
с Крестянівка Первомайський район, Крестянівська сільська рада
с Кривцове Білогірський район, Муромська сільська рада
с Криловка Первомайський район, Степнівська сільська рада
с Криловка Сакський район, Штормівська сільська рада
с Кримка Джанкойський район, Кримківська сільська рада
с Кримська Роза Білогірський район, Кримськорозівська сільська рада
с Кримське Сакський район, Кримська сільська рада
с Кринички Кіровський район, Абрикосівська сільська рада
с Криничне Білогірський район, Криничненська сільська рада
с Кріпке Красноперекопський район, Вишнівська сільська рада
с Кропоткіне Роздольненський район, Чернишівська сільська рада
с Кубанське Сімферопольський район, Родниківська сільська рада
с Кудрине Бахчисарайський район, Верхоріченська сільська рада
с Кузнецьке Чорноморський район, Краснополянська сільська рада
с Кукурудзяне Нижньогірський район, Садова сільська рада
с Кукушкіне Роздольненський район, Кукушкінська сільська рада
с Куликівка Сакський район, Ліснівська сільська рада
с Кумове Роздольненський район, Ботанічна сільська рада
с Кунцеве Нижньогірський район, Михайлівська сільська рада
с Купріне Сімферопольський район, Широківська сільська рада
с Курганне Красноперекопський район, Іллінська сільська рада
с Курганне Красногвардійський район, Полтавська сільська рада
с Курганне Сімферопольський район, Родниківська сільська рада
с Курортне Білогірський район, Ароматнівська сільська рада
с Курортне Ленінський район, Войковська сільська рада
с Курське Білогірський район, Курська сільська рада
с Лаврове м Алушта, Маломаяцька сільська рада
с Лазарівка Сімферопольський район, Трудівська сільська рада
с Лазурне м Алушта, Маломаяцька сільська рада
с Ларине Джанкойський район, Майська сільська рада
с Лебединка Совєтський район, Краснофлотська сільська рада
с Левадки Сімферопольський район, Чистенська сільська рада
с Левітанівка Первомайський район, Калінінська сільська рада
с Ленінське Красногвардійський район, Ленінська сільська рада
с Ленінське Ленінський район, Ленінська сільська рада
с Ленське Чорноморський район, Красноярська сільська рада
с Лиманне Сакський район, Суворовська сільська рада
с Листвинне Нижньогірський район, Листвинська сільська рада
с Листове Сакський район, Митяївська сільська рада
с Литвиненкове Білогірський район, Зуйська селищна рада
с Лібкнехтівка Ленінський район, Чистопільська сільська рада
с Лікарственне Сімферопольський район, Пожарська сільська рада
с Лінійне Нижньогірський район, Нижньогірська селищна рада
с Лісне м Судак, Дачнівська сільська рада
с Ліснівка Сакський район, Ліснівська сільська рада
с Лісносілля Сімферопольський район, Мазанська сільська рада
с Лічебне Білогірський район, Мічурінська сільська рада
с Лобанове Джанкойський район, Лобанівська сільська рада
с Лозове Сімферопольський район, Добрівська сільська рада
с Ломоносове Нижньогірський район, Желябовська сільська рада
с Лохівка Совєтський район, Красногвардійська сільська рада
с Луганське Джанкойський район, Луганська сільська рада
с Лугове Сакський район, Сизівська сільська рада
с Лугове Нижньогірський район, Чкаловська сільська рада
с Лугове Білогірський район, Русаківська сільська рада
с Лугове Ленінський район, Лугівська сільська рада
с Лужки Нижньогірський район, Якимівська сільська рада
с Лучисте м Алушта, Лучистівська сільська рада
с Лучове Совєтський район, Красногвардійська сільська рада
с Лушине Сакський район, Стовпівська сільська рада
с Львове Ленінський район, Семисотська сільська рада
с Льговське Кіровський район, Льговська сільська рада
с Любимівка Нижньогірський район, Пшеничненська сільська рада
с Магазинка Красноперекопський район, Магазинська сільська рада
с Мазанка Сімферопольський район, Мазанська сільська рада
с Майське Джанкойський район, Майська сільська рада
с Макарівка Первомайський район, Первомайська селищна рада
с Маківка Совєтський район, Пушкінська сільська рада
с Маківське Кіровський район, Журавська сільська рада
с Максимівка Роздольненський район, Руч'ївська сільська рада
с Мале Садове Бахчисарайський район, Куйбишевська селищна рада
с Маленьке Сімферопольський район, Гвардійська селищна рада
с Малий Маяк м Алушта, Маломаяцька сільська рада
с Малинівка Білогірський район, Василівська сільська рада
с Малинівка Бахчисарайський район, Поштівська селищна рада
с Маловидне Бахчисарайський район, Ароматненська сільська рада
с Малоріченське м Алушта, Малоріченська сільська рада
с Мар'ївка Ленінський район, Мар'ївська сільська рада
с Мар'їне Джанкойський район, Лобанівська сільська рада
с Мар'їне Чорноморський район, Окунівська сільська рада
с Маркове Совєтський район, Краснофлотська сільська рада
с Мартинівка Джанкойський район, Завіто-Ленінська сільська рада
с Марфівка Ленінський район, Марфівська сільська рада
с Мар'янівка Красногвардійський район, Мар'янівська сільська рада
с Маслове Джанкойський район, Маслівська сільська рада
с Матвіївка Первомайський район, Правдівська сільська рада
с Матросівка Кіровський район, Абрикосівська сільська рада
с Машине Бахчисарайський район, Верхоріченська сільська рада
с Машине Красногвардійський район, Котельниківська сільська рада
с Маяк Чорноморський район, Оленівська сільська рада
с Медведеве Чорноморський район, Медведівська сільська рада
с Медведівка Джанкойський район, Медведівська сільська рада
с Межове Нижньогірський район, Зоркінська сільська рада
с Мелехове Білогірський район, Багатівська сільська рада
с Мельники Білогірський район, Зибинська сільська рада
с Мельничне Білогірський район, Мельнична сільська рада
с Мельничне Первомайський район, Островська сільська рада
с Менделєєве Красногвардійський район, П'ятихатська сільська рада
с Миколаївка Совєтський район, Чапаєвська сільська рада
с Миндальне м Судак, Сонячнодолинська сільська рада
с Мирне Сімферопольський район, Мирнівська сільська рада
с Мирнівка Джанкойський район, Мирнівська сільська рада
с Миролюбівка Красногвардійський район, Петрівська сільська рада
с Миронівка Красногвардійський район, Новопокровська сільська рада
с Миронівка Білогірський район, Вишенська сільська рада
с Мисове Джанкойський район, Чайкинська сільська рада
с Мисове Ленінський район, Мисівська сільська рада
с Митрофанівка Нижньогірський район, Митрофанівська сільська рада
с Митяєве Сакський район, Митяївська сільська рада
с Михайлівка Сакський район, Оріхівська сільська рада
с Михайлівка Нижньогірський район, Михайлівська сільська рада
с Міжводне Чорноморський район, Міжводненська сільська рада
с Міжгірне Сімферопольський район, Скворцівська сільська рада
с Міжгір'я Білогірський район, Зеленогірська сільська рада
с Міжріччя м Судак, Міжріченська сільська рада
с Мілководне Джанкойський район, Завіто-Ленінська сільська рада
с Мічурінівка Джанкойський район, Ізумруднівська сільська рада
с Мічурінське Білогірський район, Мічурінська сільська рада
с Многоводне Джанкойський район, Стальненська сільська рада
с Многоріччя Бахчисарайський район, Зеленівська сільська рада
с Молочне Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Молочне Красногвардійський район, Рівнівська сільська рада
с Молочне Роздольненський район, Ковильнівська сільська рада
с Молочне Сакський район, Молочненська сільська рада
с Морське м Судак, Морська сільська рада
с Мостове Бахчисарайський район, Залізничненська сільська рада
с Мраморне Сімферопольський район, Добрівська сільська рада
с Муромське Білогірський район, Муромська сільська рада
с Мускатне Красногвардійський район, Новопокровська сільська рада
с Набережне Ленінський район, Завітненська сільська рада
с Нагірне Бахчисарайський район, Зеленівська сільська рада
с Надежда Совєтський район, Іллічівська сільська рада
с Надеждине Красноперекопський район, Красноармійська сільська рада
с Найдьонівка Красногвардійський район, Найдьонівська сільська рада
с Нанікове м Феодосія, Коктебельська селищна рада
с Насипне м Феодосія, Насипнівська сільська рада
с Наташине Сакський район, Веселівська сільська рада
с Наумівка Сакський район, Охотниківська сільська рада
с Нахідка Джанкойський район, Яркополенська сільська рада
с Нахімове Красногвардійський район, Восходненська сільська рада
с Невське Красногвардійський район, Новопокровська сільська рада
с Некрасове Білогірський район, Василівська сільська рада
с Некрасове Красногвардійський район, Рівнівська сільська рада
с Некрасовка Совєтський район, Некрасовська сільська рада
с Некрасовка Бахчисарайський район, Тінистівська сільська рада
с Нива Сакський район, Кольцовська сільська рада
с Нива Роздольненський район, Березівська сільська рада
с Нижнє Запрудне м Алушта, Маломаяцька сільська рада
с Нижні Орішники Білогірський район, Зуйська селищна рада
с Нижні Отрожки Джанкойський район, Просторненська сільська рада
с Нижньозаморське Ленінський район, Бєлінська сільська рада
с Нижньокурганне Сімферопольський район, Донська сільська рада
с Нижня Голубинка Бахчисарайський район, Голубинська сільська рада
с Нижня Кутузовка м Алушта, Ізобільненська сільська рада
с Низинне Джанкойський район, Зарічненська сільська рада
с Низинне Сакський район, Зернівська сільська рада
с Ніжинське Нижньогірський район, Зоркінська сільська рада
с Нова Деревня Первомайський район, Крестянівська сільська рада
с Нове Життя Джанкойський район, Побєдненська сільська рада
с Новеньке Бахчисарайський район, Долинненська сільська рада
с Новий Мир Сімферопольський район, Родниківська сільська рада
с Новий Мир Совєтський район, Чапаєвська сільська рада
с Новий Сад Сімферопольський район, Гвардійська селищна рада
с Новоандріївка Сімферопольський район, Новоандріївська сільська рада
с Нововасилівка Бахчисарайський район, Поштівська селищна рада
с Нововідрадне Ленінський район, Бєлінська сільська рада
с Новогригорівка Нижньогірський район, Новогригорівська сільська рада
с Новогригорівка Білогірський район, Зеленогірська сільська рада
с Новодолинка Красногвардійський район, Новопокровська сільська рада
с Новоестонія Красногвардійський район, Петрівська сільська рада
с Новожилівка Білогірський район, Новожилівська сільська рада
с Новозбур'ївка Сімферопольський район, Чистенська сільська рада
с Новозуївка Красногвардійський район, Амурська сільська рада
с Новоіванівка Чорноморський район, Новоіванівська сільська рада
с Новоіванівка Красногвардійський район, Амурська сільська рада
с Новоіванівка Красноперекопський район, Магазинська сільська рада
с Новоіванівка Нижньогірський район, Уварівська сільська рада
с Новокатеринівка Красногвардійський район, Зернівська сільська рада
с Новокленове Білогірський район, Зеленогірська сільська рада
с Новокостянтинівка Джанкойський район, Стальненська сільська рада
с Новокримське Джанкойський район, Новокримська сільська рада
с Новомикільське Красногвардійський район, Рівнівська сільська рада
с Новомиколаївка Красноперекопський район, Орлівська сільська рада
с Новомиколаївка Ленінський район, Новомиколаївська сільська рада
с Новомиколаївка Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Новоолександрівка Білогірський район, Новожилівська сільська рада
с Новоолександрівка Красноперекопський район, Магазинська сільська рада
с Новоолексіївка Красногвардійський район, Амурська сільська рада
с Новопавлівка Джанкойський район, Стальненська сільська рада
с Новопавлівка Красноперекопський район, Новопавлівська сільська рада
с Новопавлівка Бахчисарайський район, Поштівська селищна рада
с Новопілля Бахчисарайський район, Голубинська сільська рада
с Новопокровка Красногвардійський район, Новопокровська сільська рада
с Новопокровка Кіровський район, Журавська сільська рада
с Новорибацьке Красноперекопський район, Ішунська сільська рада
с Новоселівка Сімферопольський район, Новоселівська сільська рада
с Новоселівка Ленінський район, Марфівська сільська рада
с Новоселівка Совєтський район, Чапаєвська сільська рада
с Новосільське Чорноморський район, Новосільська сільська рада
с Новосільцеве Джанкойський район, Табачненська сільська рада
с Новосільці Красногвардійський район, Восходненська сільська рада
с Новостепове Джанкойський район, Ізумруднівська сільська рада
с Новоульяновка Бахчисарайський район, Куйбишевська селищна рада
с Новоульяновка Чорноморський район, Міжводненська сільська рада
с Новофедорівка Кіровський район, Яркополенська сільська рада
с Новофедорівка Джанкойський район, Стальненська сільська рада
с Обрив Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Овочеве Джанкойський район, Ізумруднівська сільська рада
с Овражки Білогірський район, Зеленогірська сільська рада
с Овражне Роздольненський район, Зиминська сільська рада
с Огоньки Ленінський район, Челядінівська сільська рада
с Озерки Джанкойський район, Стальненська сільська рада
с Озерне Джанкойський район, Рощинська сільська рада
с Октябр Джанкойський район, Майська сільська рада
с Октябрське Первомайський район, Октябрська сільська рада
с Октябрське Совєтський район, Некрасовська сільська рада
с Октябрське Ленінський район, Октябрська сільська рада
с Окунівка Чорноморський район, Окунівська сільська рада
с Олександрівка Красногвардійський район, Олександрівська сільська рада
с Олександрівка Сімферопольський район, Миколаївська селищна рада
с Олександрівка Білогірський район, Зеленогірська сільська рада
с Олексіївка Первомайський район, Олексіївська сільська рада
с Оленівка Первомайський район, Гвардійська сільська рада
с Оленівка Чорноморський район, Оленівська сільська рада
с Оленівка Білогірський район, Земляничненська сільська рада
с Омелянівка Нижньогірський район, Омелянівська сільська рада
с Опитне Білогірський район, Земляничненська сільська рада
с Оползневе м Ялта, Сімеїзька селищна рада
с Опушки Сімферопольський район, Мазанська сільська рада
с Орденоносне Джанкойський район, Лобанівська сільська рада
с Оріхівка Кіровський район, Яркополенська сільська рада
с Оріхове Сакський район, Оріхівська сільська рада
с Орлівка Роздольненський район, Серебрянська сільська рада
с Орлівка Красногвардійський район, Найдьонівська сільська рада
с Орлівське Красноперекопський район, Орлівська сільська рада
с Орлянка Сакський район, Охотниківська сільська рада
с Осовини Ленінський район, Глазівська сільська рада
с Останіне Ленінський район, Останінська сільська рада
с Островське Первомайський район, Островська сільська рада
с Островське Джанкойський район, Єрмаківська сільська рада
с Охотникове Сакський район, Охотниківська сільська рада
с Охотське Нижньогірський район, Охотська сільська рада
с Павлівка Джанкойський район, Новокримська сільська рада
с Павлівка Білогірський район, Василівська сільська рада
с Панфіловка Первомайський район, Сусанінська сільська рада
с Партизани Кіровський район, Партизанська сільська рада
с Партизанське Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Пасічне Білогірський район, Зеленогірська сільська рада
с Пахарівка Джанкойський район, Пахарівська сільська рада
с Первомайське Сімферопольський район, Первомайська сільська рада
с Первомайське Кіровський район, Первомайська сільська рада
с Перевалівка м Судак, Грушівська сільська рада
с Перевальне Сімферопольський район, Добрівська сільська рада
с Передмістне Джанкойський район, Медведівська сільська рада
с Передове Сімферопольський район, Скворцівська сільська рада
с Передущельне Бахчисарайський район, Верхоріченська сільська рада
с Перекоп м Армянськ, Суворовська сільська рада
с Перепілкине Джанкойський район, Зарічненська сільська рада
с Перове Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Петрівка Красногвардійський район, Петрівська сільська рада
с Петрівка Сімферопольський район, Миколаївська селищна рада
с Петрове Білогірський район, Зуйська селищна рада
с Петрове Ленінський район, Семисотська сільська рада
с Петропавлівка Сімферопольський район, Добрівська сільська рада
с Підгірне м Феодосія, Насипнівська сільська рада
с Піни Нижньогірський район, Жемчужинська сільська рада
с Піонерське Сімферопольський район, Добрівська сільська рада
с Піонерське м Феодосія, Насипнівська сільська рада
с Пісочне Ленінський район, Останінська сільська рада
с Піщане Бахчисарайський район, Піщанівська сільська рада
с Плодове Бахчисарайський район, Плодівська сільська рада
с Плодове Нижньогірський район, Митрофанівська сільська рада
с Плодородне Красногвардійський район, Восходненська сільська рада
с Плотинне Бахчисарайський район, Зеленівська сільська рада
с Побєдине Красногвардійський район, Калінінська сільська рада
с Побєдне Сакський район, Суворовська сільська рада
с Побєдне Джанкойський район, Побєдненська сільська рада
с Поворотне Білогірський район, Багатівська сільська рада
с Пожарське Сімферопольський район, Пожарська сільська рада
с Пологи Красногвардійський район, Колодязянська сільська рада
с Полтавка Красногвардійський район, Полтавська сільська рада
с Полтавське Красноперекопський район, Братська сільська рада
с Польове Джанкойський район, Майська сільська рада
с Поляна Бахчисарайський район, Голубинська сільська рада
с Попівка Сакський район, Штормівська сільська рада
с Портове Роздольненський район, Чернишівська сільська рада
с Порфирівка Сакський район, Веселівська сільська рада
с Почетне Красноперекопський район, Почетненська сільська рада
с Правда Первомайський район, Правдівська сільська рада
с Прибережне Сакський район, Ліснівська сільська рада
с Прибережне м Судак, Сонячнодолинська сільська рада
с Привільне Совєтський район, Прудівська сільська рада
с Привільне Сімферопольський район, Добрівська сільська рада
с Привільне Первомайський район, Олексіївська сільська рада
с Привільне Красноперекопський район, Новопавлівська сільська рада
с Привітне Сакський район, Штормівська сільська рада
с Привітне м Алушта, Привітненська сільська рада
с Привітне Кіровський район, Привітненська сільська рада
с Придорожнє Джанкойський район, Єрмаківська сільська рада
с Приозерне Ленінський район, Приозернівська сільська рада
с Прирічне Нижньогірський район, Жемчужинська сільська рада
с Присивашне Совєтський район, Урожайнівська сільська рада
с Приятне Свідання Бахчисарайський район, Поштівська селищна рада
с Пробудження Джанкойський район, Луганська сільська рада
с Прозрачне Джанкойський район, Стальненська сільська рада
с Пролетарка Красноперекопський район, Ішунська сільська рада
с Пролітне Сімферопольський район, Широківська сільська рада
с Пролом Білогірський район, Василівська сільська рада
с Просторне Джанкойський район, Просторненська сільська рада
с Проточне Красногвардійський район, Новопокровська сільська рада
с Прохладне Бахчисарайський район, Скалистівська сільська рада
с Пруди Кіровський район, Льговська сільська рада
с Пруди Совєтський район, Прудівська сільська рада
с Прудникове Ленінський район, Марфівська сільська рада
с Прудове Сімферопольський район, Кольчугинська сільська рада
с Пряме Красногвардійський район, Ленінська сільська рада
с Пташкине Ленінський район, Мар'ївська сільська рада
с Путилівка Бахчисарайський район, Голубинська сільська рада
с Пушкіне м Алушта, Маломаяцька сільська рада
с Пушкіне Красногвардійський район, Петрівська сільська рада
с Пушкіне Джанкойський район, Завіто-Ленінська сільська рада
с Пушкіне Совєтський район, Пушкінська сільська рада
с Пчільники Совєтський район, Завітненська сільська рада
с Пчолине Білогірський район, Зеленогірська сільська рада
с Пшеничне Первомайський район, Первомайська селищна рада
с Пшеничне Нижньогірський район, Пшеничненська сільська рада
с П'ятихатка Красноперекопський район, Почетненська сільська рада
с П'ятихатка Красногвардійський район, П'ятихатська сільська рада
с Радісне Білогірський район, Земляничненська сільська рада
с Радужне Красногвардійський район, Краснознам'янська сільська рада
с Рєпіне Бахчисарайський район, Ароматненська сільська рада
с Рибаче м Алушта, Малоріченська сільська рада
с Рилєєвка Роздольненський район, Славнівська сільська рада
с Рисакове Джанкойський район, Мирнівська сільська рада
с Рисове Красноперекопський район, Совхозненська сільська рада
с Рівне Первомайський район, Сусанінська сільська рада
с Рівне Красногвардійський район, Рівнівська сільська рада
с Рівнопілля Сімферопольський район, Кольчугинська сільська рада
с Рідне Джанкойський район, Стальненська сільська рада
с Річне Бахчисарайський район, Залізничненська сільська рада
с Річне Совєтський район, Іллічівська сільська рада
с Ровенка Совєтський район, Дмитрівська сільська рада
с Рогове Красногвардійський район, Краснознам'янська сільська рада
с Родники Білогірський район, Земляничненська сільська рада
с Родники Нижньогірський район, Охотська сільська рада
с Родникове Сімферопольський район, Родниківська сільська рада
с Роздолля Сімферопольський район, Миколаївська селищна рада
с Роздольне Совєтський район, Чорноземненська сільська рада
с Розкішне Джанкойський район, Розкішненська сільська рада
с Розливи Нижньогірський район, Митрофанівська сільська рада
с Розове Бахчисарайський район, Ароматненська сільська рада
с Розсадне Бахчисарайський район, Вілінська сільська рада
с Романове Ленінський район, Виноградненська сільська рада
с Ромашкине Сакський район, Ромашкінська сільська рада
с Ростуче Бахчисарайський район, Поштівська селищна рада
с Рощине Джанкойський район, Рощинська сільська рада
с Рубинівка Джанкойський район, Кіндратівська сільська рада
с Рунне Сакський район, Охотниківська сільська рада
с Русаківка Білогірський район, Русаківська сільська рада
с Руське Білогірський район, Багатівська сільська рада
с Руч'ї Роздольненський район, Руч'ївська сільська рада
с Рюмшине Джанкойський район, Яснополянська сільська рада
с Садове Кіровський район, Первомайська сільська рада
с Садове Нижньогірський район, Садова сільська рада
с Салгирка Красногвардійський район, П'ятихатська сільська рада
с Самохвалове Бахчисарайський район, Поштівська селищна рада
с Сари-Баш Первомайський район, Сарибашівська сільська рада
с Сватове Красноперекопський район, Братська сільська рада
с Свердловське Первомайський район, Черновська сільська рада
с Світле Джанкойський район, Світлівська сільська рада
с Севастянівка Бахчисарайський район, Поштівська селищна рада
с Семенівка Ленінський район, Мисівська сільська рада
с Семисотка Ленінський район, Семисотська сільська рада
с Серебрянка Роздольненський район, Серебрянська сільська рада
с Сєверне Білогірський район, Василівська сільська рада
с Сєверне Чорноморський район, Далеківська сільська рада
с Сєверне Роздольненський район, Новоселівська селищна рада
с Сєрноводське Джанкойський район, Рощинська сільська рада
с Сєрове Нижньогірський район, Садова сільська рада
с Сизівка Сакський район, Сизівська сільська рада
с Симоненко Красногвардійський район, Краснознам'янська сільська рада
с Синапне Бахчисарайський район, Верхоріченська сільська рада
с Синицине Кіровський район, Синицинська сільська рада
с Синьокам'янка Білогірський район, Земляничненська сільська рада
с Сім'яне Нижньогірський район, Уварівська сільська рада
с Сінне Білогірський район, Муромська сільська рада
с Сінокісне Роздольненський район, Ковильнівська сільська рада
с Скалисте Бахчисарайський район, Скалистівська сільська рада
с Скворцове Сімферопольський район, Скворцівська сільська рада
с Славне Роздольненський район, Славнівська сільська рада
с Слив'янка Нижньогірський район, Пшеничненська сільська рада
с Слов'янка Джанкойський район, Яркополенська сільська рада
с Слов'янське Роздольненський район, Слов'янська сільська рада
с Слов'янське Джанкойський район, Просторненська сільська рада
с Смушкине Красноперекопський район, Красноармійська сільська рада
с Снігурівка Первомайський район, Островська сільська рада
с Сніжне Чорноморський район, Міжводненська сільська рада
с Совєтське Джанкойський район, Кіндратівська сільська рада
с Совхозне Красноперекопський район, Совхозненська сільська рада
с Совхозне Сімферопольський район, Укромнівська сільська рада
с Соколи Роздольненський район, Серебрянська сільська рада
с Соколине Бахчисарайський район, Голубинська сільська рада
с Солдатське Сакський район, Добрушинська сільська рада
с Солов'ївка Сімферопольський район, Мазанська сільська рада
с Солоне Озеро Джанкойський район, Єрмаківська сільська рада
с Солонцеве Джанкойський район, Завіто-Ленінська сільська рада
с Соляне Ленінський район, Семисотська сільська рада
с Сонячна Долина м Судак, Сонячнодолинська сільська рада
с Сонячне Сімферопольський район, Молодіжненська селищна рада
с Сонячне м Феодосія, Насипнівська сільська рада
с Сонячногірське м Алушта, Малоріченська сільська рада
с Сонячносілля Бахчисарайський район, Голубинська сільська рада
с Софіївка Кіровський район, Яркополенська сільська рада
с Софіївка Сімферопольський район, Гвардійська селищна рада
с Спасівка Кіровський район, Партизанська сільська рада
с Спокійне Сімферопольський район, Донська сільська рада
с Стальне Джанкойський район, Стальненська сільська рада
с Станційне Ленінський район, Бєлінська сільська рада
с Стахановка Первомайський район, Стахановська сільська рада
с Степанівка Нижньогірський район, Чкаловська сільська рада
с Степне Первомайський район, Степнівська сільська рада
с Степове Сакський район, Кримська сільська рада
с Степове м Феодосія, Берегова сільська рада
с Стерегуще Роздольненський район, Славнівська сільська рада
с Стефанівка Джанкойський район, Просторненська сільська рада
с Стовпове Джанкойський район, Єрмаківська сільська рада
с Стовпове Сакський район, Стовпівська сільська рада
с Сторожеве Сімферопольський район, Журавлівська сільська рада
с Стрепетове Нижньогірський район, Дрофинська сільська рада
с Строгонівка Сімферопольський район, Трудівська сільська рада
с Суботник Джанкойський район, Маслівська сільська рада
с Суворове м Армянськ, Суворовська сільська рада
с Суворове Бахчисарайський район, Тінистівська сільська рада
с Суворовське Сакський район, Суворовська сільська рада
с Суміжне Джанкойський район, Зарічненська сільська рада
с Сумське Сімферопольський район, Журавлівська сільська рада
с Сусаніне Первомайський район, Сусанінська сільська рада
с Сухоріччя Сімферопольський район, Новоандріївська сільська рада
с Табачне Джанкойський район, Табачненська сільська рада
с Табачне Бахчисарайський район, Табачненська сільська рада
с Таврійське Красноперекопський район, Совхозненська сільська рада
с Тамбовка Нижньогірський район, Іванівська сільська рада
с Танкове Бахчисарайський район, Куйбишевська селищна рада
с Танкове Красноперекопський район, Ішунська сільська рада
с Тарасівка Джанкойський район, Побєдненська сільська рада
с Тарасівка Нижньогірський район, Іванівська сільська рада
с Тасунове Ленінський район, Чистопільська сільська рада
с Тепле Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Теплівка Сімферопольський район, Миколаївська селищна рада
с Тимашівка Красногвардійський район, Олександрівська сільська рада
с Тимофіївка Джанкойський район, Мирнівська сільська рада
с Тимошенко Красногвардійський район, Краснознам'янська сільська рада
с Тихонівка Первомайський район, Кормівська сільська рада
с Тімірязєве Джанкойський район, Яркополенська сільська рада
с Тінисте Бахчисарайський район, Тінистівська сільська рада
с Токарєве Кіровський район, Токарєвська сільська рада
с Томашівка Джанкойський район, Цілинна сільська рада
с Тополі Бахчисарайський район, Поштівська селищна рада
с Тополівка Білогірський район, Курська сільська рада
с Топольне Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Трактове Красноперекопський район, Іллінська сільська рада
с Трактове Красногвардійський район, Краснознам'янська сільська рада
с Трипрудне Сімферопольський район, Чистенська сільська рада
с Трудове Сімферопольський район, Трудівська сільська рада
с Трудове Сакський район, Крайненська сільська рада
с Трудолюбівка Бахчисарайський район, Скалистівська сільська рада
с Трудолюбівка Кіровський район, Яркополенська сільська рада
с Трудолюбове Сімферопольський район, Чистенська сільська рада
с Тунельне Сакський район, Суворовська сільська рада
с Тургенєве Джанкойський район, Медведівська сільська рада
с Тургенєве Білогірський район, Новожилівська сільська рада
с Тургенєвка Бахчисарайський район, Залізничненська сільська рада
с Тутівка Кіровський район, Журавська сільська рада
с Тутове Джанкойський район, Луганська сільська рада
с Уварівка Нижньогірський район, Уварівська сільська рада
с Уварове Ленінський район, Уварівська сільська рада
с Углове Бахчисарайський район, Углівська сільська рада
с Ударне Білогірський район, Мельнична сільська рада
с Ударне Джанкойський район, Луганська сільська рада
с Удачне Красногвардійський район, Янтарненська сільська рада
с Українка Білогірський район, Зуйська селищна рада
с Українка Сімферопольський район, Перовська сільська рада
с Укромне Сімферопольський район, Укромнівська сільська рада
с Ульяновка Роздольненський район, Березівська сільська рада
с Ульяновка Білогірський район, Чорнопільська сільська рада
с Ульяновка Красногвардійський район, Мар'янівська сільська рада
с Упорне Первомайський район, Первомайська селищна рада
с Урожайне Сімферопольський район, Урожайнівська сільська рада
с Урожайне Совєтський район, Урожайнівська сільська рада
с Уткіне Красноперекопський район, Вишнівська сільська рада
с Учебне Білогірський район, Земляничненська сільська рада
с Уютне Сакський район, Уютненська сільська рада
с Уютне Нижньогірський район, Михайлівська сільська рада
с Федорівка Роздольненський район, Руч'ївська сільська рада
с Федорівка Джанкойський район, Табачненська сільська рада
с Ферсманове Сімферопольський район, Добрівська сільська рада
с Філатівка Красноперекопський район, Філатівська сільська рада
с Фонтан Ленінський район, Ленінська сільська рада
с Фонтани Сімферопольський район, Чистенська сільська рада
с Фронтове Ленінський район, Семисотська сільська рада
с Фрунзе Первомайський район, Гришинська сільська рада
с Фрунзе Нижньогірський район, Кісточківська сільська рада
с Фрунзе Сакський район, Фрунзенська сільська рада
с Фурманове Сакський район, Воробйовська сільська рада
с Фурмановка Бахчисарайський район, Долинненська сільська рада
с Харитонівка Сімферопольський район, Новоандріївська сільська рада
с Хлібне Білогірський район, Муромська сільська рада
с Хлібне Джанкойський район, Табачненська сільська рада
с Хлібне Совєтський район, Чапаєвська сільська рада
с Хмельове Чорноморський район, Новоіванівська сільська рада
с Ходжа Сала Бахчисарайський район, Красномацька сільська рада
с Холмівка Бахчисарайський район, Красномацька сільська рада
с Холмове Красногвардійський район, П'ятихатська сільська рада
с Холодівка м Судак, Грушівська сільська рада
с Хуторок Сакський район, Штормівська сільська рада
с Цвіткове Красногвардійський район, Амурська сільська рада
с Цвіточне Білогірський район, Цвіточненська сільська рада
с Цвітуще Нижньогірський район, Листвинська сільська рада
с Цілинне Джанкойський район, Цілинна сільська рада
с Чайкине Сімферопольський район, Первомайська сільська рада
с Чайкине Джанкойський район, Чайкинська сільська рада
с Чайковське Сімферопольський район, Добрівська сільська рада
с Чапаєве Красногвардійський район, Восходненська сільська рада
с Чапаєве Первомайський район, Кормівська сільська рада
с Чапаєвка Совєтський район, Чапаєвська сільська рада
с Челядінове Ленінський район, Челядінівська сільська рада
с Червоне Роздольненський район, Ботанічна сільська рада
с Червоне Нижньогірський район, Митрофанівська сільська рада
с Червоне Сакський район, Оріхівська сільська рада
с Черемисівка Білогірський район, Багатівська сільська рада
с Чернишове Роздольненський район, Чернишівська сільська рада
с Чернове Первомайський район, Черновська сільська рада
с Чехове Роздольненський район, Серебрянська сільська рада
с Чистеньке Сімферопольський район, Чистенська сільська рада
с Чистопілля Ленінський район, Чистопільська сільська рада
с Чкалове Нижньогірський район, Чкаловська сільська рада
с Чоботарка Сакський район, Оріхівська сільська рада
с Чорноземне Совєтський район, Чорноземненська сільська рада
с Чорнопілля Білогірський район, Чорнопільська сільська рада
с Шалаші Сакський район, Добрушинська сільська рада
с Шатри Красноперекопський район, Орлівська сільська рада
с Шаумян Сакський район, Воробйовська сільська рада
с Шафранне Сімферопольський район, Родниківська сільська рада
с Шахтине Совєтський район, Іллічівська сільська рада
с Шевченкове Бахчисарайський район, Каштанівська сільська рада
с Широке Сімферопольський район, Широківська сільська рада
с Широке Нижньогірський район, Зоркінська сільська рада
с Шишкине Сакський район, Воробйовська сільська рада
с Шовковичне Сакський район, Митяївська сільська рада
с Штормове Сакський район, Штормівська сільська рада
с Шубине Кіровський район, Токарєвська сільська рада
с Щасливе Бахчисарайський район, Зеленівська сільська рада
с Щербакове Красногвардійський район, Мар'янівська сільська рада
с Южне Ленінський район, Батальненська сільська рада
с Южне м Феодосія, Насипнівська сільська рада
с Юркине Ленінський район, Глазівська сільська рада
с Яблучне Білогірський район, Криничненська сільська рада
с Якимівка Нижньогірський район, Якимівська сільська рада
с Яковенкове Ленінський район, Завітненська сільська рада
с Яковлівка Білогірський район, Зеленогірська сільська рада
с Янтарне Красногвардійський район, Янтарненська сільська рада
с Ярке Сакський район, Геройська сільська рада
с Ярке Ленінський район, Кіровська сільська рада
с Ярке Джанкойський район, Ярківська сільська рада
с Ярке Поле Кіровський район, Яркополенська сільська рада
с Ярке Поле Джанкойський район, Яркополенська сільська рада
с Яснополянське Джанкойський район, Яснополянська сільська рада
с Яструбівка Красногвардійський район, Клепинінська сільська рада
с Яструбки Нижньогірський район, Дрофинська сільська рада
с Яструбці Джанкойський район, Ярківська сільська рада
с Ячмінне Ленінський район, Батальненська сільська рада