Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Адміністративно-територіальний устрій України
Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

Черкаська область (селища)

Назва селища Входження
с-ще Адамівка Жашківський район, Шуляківська сільська рада
с-ще Ашанівка Драбівський район, Великохутірська сільська громада
с-ще Баси Черкаський район, Білозірська сільська громада
с-ще Берлютине Корсунь-Шевченківський район, Моринська сільська громада
с-ще Богданівське Кам'янський район, Баландинська сільська громада
с-ще Богунове Смілянський район, Пастирська сільська рада
с-ще Бондарівка Драбівський район, Погребська сільська рада
с-ще Буда Чигиринський район, Мельниківська сільська рада
с-ще Бурякове Чигиринський район, Іванівська сільська рада
с-ще Вишневе Драбівський район, Шрамківська сільська рада
с-ще Вишнівка Чорнобаївський район, Лукашівська сільська рада
с-ще Вільна Монастирищенський район, Шабастівська сільська рада
с-ще Вовківка Смілянський район, Ротмістрівська сільська громада
с-ще Володимирівка Монастирищенський район, Сарнівська сільська рада
с-ще Гладківщина Золотоніський район, Гладківщинська сільська рада
с-ще Гненне Чигиринський район, Іванівська сільська рада
с-ще Грекове Кам'янський район, Лубенська сільська рада
с-ще Гришківка м Золотоноша
с-ще Дібрівка Золотоніський район, Новодмитрівська сільська рада
с-ще Добрянка Тальнівський район, Кривоколінська сільська рада
с-ще Драбове-Барятинське Драбівський район, Драбове-Барятинська сільська рада
с-ще Дубина Лисянський район, Погибляцька сільська рада
с-ще Жолудькове Маньківський район, Маньківська селищна рада
с-ще Журавлине Чорнобаївський район, Крутьківська сільська рада
с-ще Забіляни Монастирищенський район, Попуднянська сільська рада
с-ще Закревки Черкаський район, Байбузівська сільська рада
с-ще Затишок Уманський район, Ладижинська сільська громада
с-ще Здобуток Тальнівський район, м Тальне
с-ще Зелена Діброва Корсунь-Шевченківський район, Моринська сільська громада
с-ще Зелений Гай Маньківський район, Попівська сільська рада
с-ще Іванівка Чорнобаївський район, Красенівська сільська рада
с-ще Іванівка Христинівський район, Малосевастянівська сільська рада
с-ще Ільченкове Городищенський район, Вільшанська селищна громада
с-ще Ірдинівка м Сміла
с-ще Калинівка Кам'янський район, Лебедівська сільська громада
с-ще Канівщина Золотоніський район, Вознесенська сільська рада
с-ще Квітневе Золотоніський район, Зорівська сільська громада
с-ще Кличкове Городищенський район, Вільшанська селищна громада
с-ще Ковтунівка Золотоніський район, Калениківська сільська рада
с-ще Козорізи Драбівський район, Перервинцівська сільська рада
с-ще Кононівка Драбівський район, Кононівська сільська рада
с-ще Кононове-Івасів Звенигородський район, Шевченківська сільська громада
с-ще Копійчана Кам'янський район, Лебедівська сільська громада
с-ще Копіювате Канівський район, Степанецька сільська громада
с-ще Костянтинівка Жашківський район, Нагірнянська сільська рада
с-ще Кудашеве Чигиринський район, Вершацька сільська рада
с-ще Кудинів Ліс Монастирищенський район, м Монастирище
с-ще Кудинівка Городищенський район, Вільшанська селищна громада
с-ще Левада Тальнівський район, Білашківська сільська рада
с-ще Лісове Кам'янський район, Михайлівська сільська громада
с-ще Малий Затишок Уманський район, Ладижинська сільська громада
с-ще Малинівщина Золотоніський район, Броварківська сільська рада
с-ще Мар'янівка Лисянський район, Мар'янівська сільська рада
с-ще Мирне Чорнобаївський район, Староковрайська сільська рада
с-ще Михайлівка Лисянський район, Шубиноставська сільська рада
с-ще Моргунове Городищенський район, Вільшанська селищна громада
с-ще Нова Павлівка Тальнівський район, Кривоколінська сільська рада
с-ще Новомайданецьке Тальнівський район, Майданецька сільська рада
с-ще Новоукраїнка Катеринопільський район, Гончариська сільська рада
с-ще Олександрівка Звенигородський район, Мизинівська сільська рада
с-ще Орловець Канівський район, Литвинецька сільська громада
с-ще Оршанець м Черкаси, Соснівський район
с-ще Пальміра Золотоніський район, Вознесенська сільська рада
с-ще Покровка Монастирищенський район, Сатанівська сільська рада
с-ще Привітне Чорнобаївський район, Привітненська сільська рада
с-ще Райок Канівський район, Потапцівська сільська рада
с-ще Рецюківщина Драбівський район, Великохутірська сільська громада
с-ще Роздол Золотоніський район, Привітненська сільська рада
с-ще Рудка Маньківський район, Кривецька сільська рада
с-ще Сагайдачне Городищенський район, Вільшанська селищна громада
с-ще Сахнівське Корсунь-Шевченківський район, Набутівська сільська громада
с-ще Сичі Христинівський район, Сичівська сільська рада
с-ще Скаржинка Чигиринський район, м Чигирин
с-ще Скелівка Чигиринський район, Медведівська сільська громада
с-ще Снігурівка Золотоніський район, Коробівська сільська рада
с-ще Сокирна Черкаський район, Свидівоцька сільська рада
с-ще Сокирне Кам'янський район, Жаботинська сільська рада
с-ще Стадниця Городищенський район, Товстівська сільська рада
с-ще Степанецьке Канівський район, Степанецька сільська громада
с-ще Степне Тальнівський район, м Тальне
с-ще Степове Золотоніський район, Вознесенська сільська рада
с-ще Степок Смілянський район, Ташлицька сільська рада
с-ще Тарасівка Тальнівський район, м Тальне
с-ще Трихуторівка Городищенський район, Вільшанська селищна громада
с-ще Хасанівка Христинівський район, Кузьмино-Гребельська сільська рада
с-ще Хлерівка Корсунь-Шевченківський район, Зарічанська сільська рада
с-ще Ховківка Шполянський район, Терешківська сільська рада
с-ще Холодне Золотоніський район, Вільхівська сільська рада
с-ще Холоднянське Смілянський район, Тернівська сільська громада
с-ще Хрестівка Городищенський район, Вільшанська селищна громада
с-ще Червона Дача Драбівський район, Яворівська сільська рада
с-ще Червоне Корсунь-Шевченківський район, Набутівська сільська громада
с-ще Червоне Смілянський район, Тернівська сільська громада
с-ще Червоний Брід Катеринопільський район, Мокрокалигірська сільська громада
с-ще Чернече Чигиринський район, м Чигирин
с-ще Шалаське Тальнівський район, Романівська сільська рада
с-ще Шампанія Звенигородський район, Шевченківська сільська громада
с-ще Шкодунівка Золотоніський район, Богданівська сільська рада
с-ще Юркове Звенигородський район, Боровиківська сільська рада
с-ще Яри Христинівський район, Сичівська сільська рада
с-ще Ярки м Золотоноша