Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Адміністративно-територіальний устрій України
Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

Харківська область (селища)

Назва селища Входження
с-ще Байрак м Люботин
с-ще Балабанівка Богодухівський район, Петропавлівська сільська рада
с-ще Балки Красноградський район, Петрівська сільська рада
с-ще Барчани Харківський район, Манченківська селищна рада
с-ще Безпалівка Зміївський район, Таранівська сільська рада
с-ще Березівське Дергачівський район, Пересічанська селищна рада
с-ще Біляївка Первомайський район, Суданська сільська рада
с-ще Благодатне Зміївський район, Комсомольська селищна рада
с-ще Борівське Шевченківський район, Борівська сільська рада
с-ще Бузова Краснокутський район, Китченківська сільська рада
с-ще Бутівка Зміївський район, Зідьківська селищна рада
с-ще Веселе Балаклійський район, Веселівська сільська рада
с-ще Ветеринарне Дергачівський район, Козачолопанська селищна рада
с-ще Вирішальний Зміївський район, м Зміїв
с-ще Відродженівське Золочівський район, Золочівська селищна громада
с-ще Вікторівка Богодухівський район, Вікторівська сільська рада
с-ще Вільне Кегичівський район, Красненська сільська рада
с-ще Водяне Краснокутський район, Олексіївська сільська рада
с-ще Володимирівка Краснокутський район, Мурафська сільська рада
с-ще Гавриші Богодухівський район, Сухининська сільська рада
с-ще Газове Валківський район, Старомерчицька селищна рада
с-ще Глибоке Харківський район, Глибоківська сільська рада
с-ще Горького Богодухівський район, Сазоно-Баланівська сільська рада
с-ще Григорівка Дергачівський район, Полівська сільська рада
с-ще Дворічанське Дворічанський район, Кам'янська сільська рада
с-ще Дворічне Дворічанський район, Тавільжанська сільська рада
с-ще Докучаєвське Харківський район, Роганська селищна громада
с-ще Донець Зміївський район, Комсомольська селищна рада
с-ще Дорошенкове Великобурлуцький район, Підсереднянська сільська рада
с-ще Дослідне Чугуївський район, Чкаловська селищна громада
с-ще Дослідне Красноградський район, м Красноград
с-ще Дружба Красноградський район, Наталинська сільська громада
с-ще Дублянка Краснокутський район, Олексіївська сільська рада
с-ще Елітне Харківський район, Кулиничівська селищна рада
с-ще Залізничне Чугуївський район, Чкаловська селищна громада
с-ще Зарічне Богодухівський район, Улянівська сільська рада
с-ще Затишне Харківський район, Бабаївська селищна рада
с-ще Зелений Гай Великобурлуцький район, Червонохвильська сільська рада
с-ще Зернове Харківський район, Кулиничівська селищна рада
с-ще Іванівка Барвінківський район, Іванівська Друга сільська рада
с-ще Калинове Золочівський район, Золочівська селищна громада
с-ще Кам'яно-Хутірське Краснокутський район, Костянтинівська селищна рада
с-ще Канівцеве Великобурлуцький район, Великобурлуцька селищна громада
с-ще Караван м Люботин
с-ще Кінне Лозівський район, Кінненська сільська рада
с-ще Коваленки м Люботин
с-ще Ковалівське Краснокутський район, Костянтинівська селищна рада
с-ще Красне Кегичівський район, Красненська сільська рада
с-ще Краснопавлівське Первомайський район, Роздольська сільська рада
с-ще Красноярське Великобурлуцький район, Хатнянська сільська рада
с-ще Крючки Балаклійський район, Веселівська сільська рада
с-ще Куми Красноградський район, м Красноград
с-ще Куп'єваха Великобурлуцький район, Червонохвильська сільська рада
с-ще Курганне Великобурлуцький район, Федорівська сільська рада
с-ще Курортне Дергачівський район, Пересічанська селищна рада
с-ще Кутузівка Харківський район, Кулиничівська селищна рада
с-ще Лагідне Лозівський район, Кінненська сільська рада
с-ще Лазуківка Зміївський район, Зідьківська селищна рада
с-ще Литвинівка Великобурлуцький район, Великобурлуцька селищна громада
с-ще Лісне Дергачівський район, Малоданилівська селищна громада
с-ще Лісне Зміївський район, Скрипаївська сільська рада
с-ще Лісне Краснокутський район, Мурафська сільська рада
с-ще Лучки Краснокутський район, Козіївська сільська рада
с-ще Максимівка Богодухівський район, Крисинська сільська рада
с-ще Мала Іванівка Богодухівський район, Кленівська сільська рада
с-ще Малахове Великобурлуцький район, Підсереднянська сільська рада
с-ще Мале Веселе Харківський район, Веселівська сільська рада
с-ще Малі Феськи Золочівський район, Золочівська селищна громада
с-ще Микільське Великобурлуцький район, Катеринівська сільська рада
с-ще Миколаївка Великобурлуцький район, Федорівська сільська рада
с-ще Миролюбівка Лозівський район, Миролюбівська сільська рада
с-ще Михайлівське Краснокутський район, Качалівська сільська рада
с-ще Момотове Харківський район, Кулиничівська селищна рада
с-ще Муравське Золочівський район, Золочівська селищна громада
с-ще Нижня Краснопавлівка Лозівський район, Яковлівська сільська рада
с-ще Нова Березівка Харківський район, Височанська селищна рада
с-ще Нова Олександрівка Великобурлуцький район, Червонохвильська сільська рада
с-ще Нове Дергачівський район, Русько-Лозівська сільська рада
с-ще Нове Лозівський район, Царедарівська сільська рада
с-ще Новий Коротич Харківський район, Пісочинська селищна громада
с-ще Новоселівка Балаклійський район, Веселівська сільська рада
с-ще Нурове Балаклійський район, Веселівська сільська рада
с-ще Одноробівка Золочівський район, Золочівська селищна громада
с-ще Оленівське Краснокутський район, Мурафська сільська рада
с-ще Павлівка Краснокутський район, Пархомівська сільська рада
с-ще Палатки Нововодолазький район, Старовірівська сільська громада
с-ще Перемога Харківський район, Кулиничівська селищна рада
с-ще Перемога Золочівський район, Золочівська селищна громада
с-ще Перовське Золочівський район, Золочівська селищна громада
с-ще Першотравневе Богодухівський район, Шарівська селищна рада
с-ще Першотравневе Борівський район, Першотравнева сільська рада
с-ще Першотравневе Золочівський район, Золочівська селищна громада
с-ще Першотравневе Харківський район, м Південне
с-ще Пильнянка Краснокутський район, Мурафська сільська рада
с-ще Питомник Дергачівський район, Русько-Лозівська сільська рада
с-ще Південне Дергачівський район, Полівська сільська рада
с-ще Підсереднє Великобурлуцький район, Підсереднянська сільська рада
с-ще Піщане Куп'янський район, Курилівська сільська рада
с-ще Подольох Харківський район, Васищівська селищна рада
с-ще Покровське Балаклійський район, Пришибська сільська рада
с-ще Покровське Красноградський район, Піщанська сільська рада
с-ще Прелесне Харківський район, Кулиничівська селищна рада
с-ще Привокзальне Валківський район, Старомерчицька селищна рада
с-ще Прогрес Краснокутський район, Олексіївська сільська рада
с-ще П'ятигірське Балаклійський район, П'ятигірська сільська рада
с-ще Рай-Оленівка Харківський район, Пісочинська селищна громада
с-ще Роздольне Чугуївський район, Новопокровська селищна рада
с-ще Садове Красноградський район, Володимирівська сільська рада
с-ще Садовод Великобурлуцький район, Андріївська сільська рада
с-ще Санжари Харківський район, Манченківська селищна рада
с-ще Селекційне Харківський район, м Мерефа
с-ще Сірий Яр Великобурлуцький район, Підсереднянська сільська рада
с-ще Слобідське Первомайський район, Слобідська сільська рада
с-ще Слобідське Харківський район, Кулиничівська селищна рада
с-ще Слобожанське Балаклійський район, Асіївська сільська рада
с-ще Сніги Золочівський район, Золочівська селищна громада
с-ще Соніно Великобурлуцький район, Григорівська сільська рада
с-ще Сорокове Краснокутський район, Мурафська сільська рада
с-ще Спартаси Харківський район, Манченківська селищна рада
с-ще Степне Богодухівський район, Степнянська сільська рада
с-ще Степове Краснокутський район, Костянтинівська селищна рада
с-ще Степове Красноградський район, м Красноград
с-ще Степове Краснокутський район, Пархомівська сільська рада
с-ще Таверівка Богодухівський район, Кленівська сільська рада
с-ще Теплянка Балаклійський район, Веселівська сільська рада
с-ще Тимофіївка Золочівський район, Золочівська селищна громада
с-ще Тополі Дворічанський район, Пісківська сільська рада
с-ще Травневе Харківський район, Манченківська селищна рада
с-ще Трійчате Первомайський район, Берецька сільська рада
с-ще Троїцьке Первомайський район, Єфремівська сільська рада
с-ще Ударне Харківський район, Манченківська селищна рада
с-ще Улянівка Богодухівський район, Улянівська сільська рада
с-ще Федорівка Великобурлуцький район, Федорівська сільська рада
с-ще Червона Хвиля Великобурлуцький район, Червонохвильська сільська рада
с-ще Черемушне Зміївський район, Зідьківська селищна рада
с-ще Чернігівське Лозівський район, Чернігівська сільська рада
с-ще Шипувате Великобурлуцький район, Шипуватська сільська рада
с-ще Язикове Барвінківський район, Подолівська сільська рада