Перші місцеві вибори 25.02.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Адміністративно-територіальний устрій України
Перші місцеві вибори 25.02.2018

Чернігівська область (селища)

Назва селища Входження
с-ще Вершини Городнянський район, Ваганицька сільська рада
с-ще Веселе Бахмацький район, Григорівська сільська рада
с-ще Газопровідне Семенівський район, м Семенівка
с-ще Гірки Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с-ще Голубів Бахмацький район, м Батурин
с-ще Голубівщина Корюківський район, Рибинська сільська рада
с-ще Груди Коропський район, Коропська селищна громада
с-ще Довга Гребля Корюківський район, м Корюківка
с-ще Довжик Корюківський район, Холминська селищна громада
с-ще Домниця Менський район, Миколаївська сільська рада
с-ще Зайцеве Коропський район, Коропська селищна громада
с-ще Запоріжжя Борзнянський район, Комарівська сільська громада
с-ще Зелена Роща Семенівський район, м Семенівка
с-ще Зелене Городнянський район, м Городня
с-ще Зелений Гай Талалаївський район, Талалаївська селищна громада
с-ще Іванпуть Семенівський район, Іванівська сільська рада
с-ще Калитянське Козелецький район, Козелецька селищна громада
с-ще Каціри Бахмацький район, м Батурин
с-ще Качанівка Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с-ще Клипин Борзнянський район, Височанська сільська громада
с-ще Коломійцеве Ічнянський район, м Ічня
с-ще Красна Гірка м Новгород-Сіверський
с-ще Куковицьке Менський район, м Мена
с-ще Куликівка Ічнянський район, м Ічня
с-ще Левичівка Ріпкинський район, Неданчицька сільська рада
с-ще Лиса Гора Коропський район, Коропська селищна громада
с-ще Лопатин Бахмацький район, м Батурин
с-ще Лугове Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с-ще Лука Сновський район, м Сновськ
с-ще Мала Бондарівка Сосницький район, Бутівська сільська рада
с-ще Мирне Ніжинський район, Світанківська сільська рада
с-ще Мирне Бобровицький район, м Бобровиця
с-ще Нове Бахмацький район, Рубанська сільська рада
с-ще Нове Чернігівський район, Седнівська селищна рада
с-ще Основа Талалаївський район, Староталалаївська сільська рада
с-ще Перемога Бахмацький район, Красилівська сільська рада
с-ще Пересаж Ріпкинський район, Любецька селищна громада
с-ще Прогрес Менський район, м Мена
с-ще Прогрес Козелецький район, Кіптівська сільська громада
с-ще Прохори Бахмацький район, м Батурин
с-ще Ревунів Круг Чернігівський район, Ковпитська сільська рада
с-ще Рубанів Варвинський район, Світличненська сільська рада
с-ще Рубіж Городнянський район, Лемешівська сільська рада
с-ще Саверське Варвинський район, Варвинська селищна громада
с-ще Садове Менський район, м Мена
с-ще Світанок Ніжинський район, Світанківська сільська рада
с-ще Софіївка Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с-ще Тополівка Городнянський район, Тупичівська сільська громада
с-ще Тростянець Ічнянський район, Тростянецька сільська рада
с-ще Угли Семенівський район, м Семенівка
с-ще Центральне Чернігівський район, Мньовська сільська рада
с-ще Черемушки Бахмацький район, Красилівська сільська рада
с-ще Чистопілля Бобровицький район, Новобасанська сільська громада
с-ще Шевченка Ічнянський район, Парафіївська селищна громада
с-ще Шумейкине Бахмацький район, м Батурин
с-ще Юність Ніжинський район, Вертіївська сільська громада
с-ще Ясенівка Городнянський район, м Городня