Чергові місцеві вибори 25.10.2015

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Територіальні виборчі округи з виборів депутатів районних рад
Чергові місцеві вибори 25.10.2015

 Сумська область

№ ТВО Назва територіального виборчого округу Орієнтовна кількість виборців Опис меж
1 Територіальний виборчий округ №1 з виборів депутатів Роменської районної ради 909 с.Анастасівка, с.Закубанка, с.Попівщина, с.Саханське, с.Світівщина, с.Якимовичі, с.Новопетрівка
2 Територіальний виборчий округ №2 з виборів депутатів Роменської районної ради 315 с.Андріївка, с.Холодник
3 Територіальний виборчий округ №3 з виборів депутатів Роменської районної ради 780 с.Андріяшівка: в.Берегова, в.Польова, в.Приозерна, в.Соборна, в.Шевченка, в.Шкільна; с.Луценкове, с.Новицьке
4 Територіальний виборчий округ №4 з виборів депутатів Роменської районної ради 1158 с.Андріяшівка: в.Київська, в.Лісова, в.Лугова, в.Підгайна; с.Мельники, с.Гудими
5 Територіальний виборчий округ №5 з виборів депутатів Роменської районної ради 266 с.Артюхівка, с.Лісківщина, с.Шумське
6 Територіальний виборчий округ №6 з виборів депутатів Роменської районної ради 1076 с.Басівка, с.Бессарабка, с.Велика Бутівка, с.Великі Будки, с.Вощилиха, с.Гаї, с.Залуцьке, с.Заріччя, с.Пшінчине
7 Територіальний виборчий округ №7 з виборів депутатів Роменської районної ради 956 с.Біловод, с.Веселий Степ, с.Марківське, с.Москалівка, с.Попівка
8 Територіальний виборчий округ №8 з виборів депутатів Роменської районної ради 1502 с.Бобрик, с.Лукашове, с.Новокалинівка, с-ще Біловодське
9 Територіальний виборчий округ №9 з виборів депутатів Роменської районної ради 501 с.Братське, с.Василівка, с.Чисте
10 Територіальний виборчий округ №10 з виборів депутатів Роменської районної ради 1336 с.Великі Бубни, с.Заїзд, с.Матлахове, с.Посад
11 Територіальний виборчий округ №11 з виборів депутатів Роменської районної ради 384 с.Волошнівка
12 Територіальний виборчий округ №12 з виборів депутатів Роменської районної ради 270 с.Галка, с.Плужникове
13 Територіальний виборчий округ №13 з виборів депутатів Роменської районної ради 1019 с.Глинськ, с.Сурмачівка, с.Чеберяки
14 Територіальний виборчий округ №14 з виборів депутатів Роменської районної ради 675 с.Гришине, с.Королівщина, с.Миколаївське, с.Ненадіївка, с.Салогубівка, с.Чижикове
15 Територіальний виборчий округ №15 з виборів депутатів Роменської районної ради 777 с.Володимирівка, с.Дзеркалька, с.Косарівщина, с.Федотове, с.Хрещатик, с-ще Діброва
16 Територіальний виборчий округ №16 з виборів депутатів Роменської районної ради 1344 с.Довгополівка, с.Кропивинці, с.Левченки, с.Москівщина, с.Овлаші
17 Територіальний виборчий округ №17 з виборів депутатів Роменської районної ради 348 с.Велике, с.Заруддя, с.Мале, с.Червоногвардійське
18 Територіальний виборчий округ №18 з виборів депутатів Роменської районної ради 852 с.Зеленівщина, с.Коржі, с.Піски, с.Садове, с.Ярмолинці
19 Територіальний виборчий округ №19 з виборів депутатів Роменської районної ради 667 c.Бацмани, с.Малі Бубни
20 Територіальний виборчий округ №20 з виборів депутатів Роменської районної ради 1426 с.Горове, с.Житне, с.Калинівка, с.Миколаївка, с.Погреби
21 Територіальний виборчий округ №21 з виборів депутатів Роменської районної ради 461 с.Голінка, с.Залатиха, с.Нова Гребля
22 Територіальний виборчий округ №22 з виборів депутатів Роменської районної ради 1045 с.Бурбине, с.Губське, с.Перекопівка
23 Територіальний виборчий округ №23 з виборів депутатів Роменської районної ради 1400 с.Перехрестівка- вул.Гагаріна, вул.Леніна, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Чапаєва: 1-18, 20-47; вул. Шкільна, вул.40-річчя Перемоги, вул.70-річчя Жовтня, пров.1 Леніна, пров.2 Леніна, пров.3 Леніна, пров.4 Леніна, пров.5 Леніна; с.Бойкове, с.Зюзюки, с.Кашпури, с.Кузьменкове, с.Левондівка, с.Малярівщина, с.Олексіївка, с.Савойське
24 Територіальний виборчий округ №24 з виборів депутатів Роменської районної ради 1381 с.Борозенка, с.Загребелля, с.Кононенкове, с.Плавинище, с.Сененкове
25 Територіальний виборчий округ №25 з виборів депутатів Роменської районної ради 464 с.Галенкове, с.Погожа Криниця, с.Степурине, с.Яковенкове
26 Територіальний виборчий округ №26 з виборів депутатів Роменської районної ради 1188 с.Пустовійтівка, с.Скрипалі, с.Шилівське, с.Вовківці
27 Територіальний виборчий округ №27 з виборів депутатів Роменської районної ради 1189 с.Герасимівка, с.Зінове, с.Правдюки
28 Територіальний виборчий округ №28 з виборів депутатів Роменської районної ради 591 с.В’юнне, с.Мокіївка, с.Ріпки
29 Територіальний виборчий округ №29 з виборів депутатів Роменської районної ради 1295 с.Авраменкове, с.Ведмеже, с.Рогинці
30 Територіальний виборчий округ №30 з виборів депутатів Роменської районної ради 1317 с.Сміле, с.Червоне
31 Територіальний виборчий округ №31 з виборів депутатів Роменської районної ради 448 с.Коновали, с.Сулими
32 Територіальний виборчий округ №32 з виборів депутатів Роменської районної ради 1009 с.Заклимок, с.Хмелів
33 Територіальний виборчий округ №33 з виборів депутатів Роменської районної ради 528 с.Дубина, с.Локня, с.Хоминці
34 Територіальний виборчий округ №34 з виборів депутатів Роменської районної ради 377 с.Ярошівка