Чергові місцеві вибори 25.10.2015

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Одномандатні виборчі округи з виборів депутатів сільських, селищних рад
Чергові місцеві вибори 25.10.2015

 Хмельницька область

Назва району/міста Назва ради Кількість виборчих округів
Білогірська селищна рада 22
Білогірський район Великоборовицька сільська рада 12
Білогірський район Вікнинська сільська рада 12
Білогірський район Вільшаницька сільська рада 12
Білогірський район Воробіївська сільська рада 12
Білогірський район В'язовецька сільська рада 12
Гулівецька сільська рада 12
Білогірський район Денисівська сільська рада 12
Білогірський район Довгалівська сільська рада 12
Білогірський район Залузька сільська рада 12
Білогірський район Йосиповецька сільська рада 12
Квітневська сільська рада 12
Білогірський район Коритненська сільська рада 12
Білогірський район Кур'янківська сільська рада 12
Білогірський район Малоборовицька сільська рада 12
Білогірський район Миклашівська сільська рада 12
Мокроволянська сільська рада 14
Білогірський район Перерослівська сільська рада 12
Білогірський район Семенівська сільська рада 12
Сивківська сільська рада 12
Ставищанська сільська рада 12
Білогірський район Сушовецька сільська рада 12
Білогірський район Хорошівська сільська рада 12
Юрівська сільська рада 12
Білогірський район Ямпільська селищна рада 14
Віньковецький район Адамівська сільська рада 12
Віньковецький район Великоолександрівська сільська рада 12
Віньковецький район Віньковецька селищна рада 26
Віньковецький район Говорівська сільська рада 12
Віньковецький район Грим'яцька сільська рада 12
Віньковецький район Дашковецька сільська рада 12
Віньковецький район Женишковецька сільська рада 12
Віньковецький район Зіньківська сільська рада 14
Віньковецький район Зорянська сільська рада 12
Віньковецький район Карачієвецька сільська рада 12
Віньковецький район Майдано-Олександрівська сільська рада 12
Віньковецький район Нетечинецька сільська рада 12
Віньковецький район Осламівська сільська рада 12
Віньковецький район Охрімовецька сільська рада 14
Віньковецький район Петрашівська сільська рада 14
Віньковецький район Пилипо-Олександрівська сільська рада 12
Віньковецький район Покутинецька сільська рада 12
Віньковецький район Яснозірська сільська рада 12
Волочиський район Богданівська сільська рада 12
Волочиський район Купільська сільська рада 12
Волочиський район Новогреблівська сільська рада 12
Волочиський район Поповецька сільська рада 12
Волочиський район Соломнянська сільська рада 14
Волочиський район Холодецька сільська рада 12
Городоцький район Бедриковецька сільська рада 14
Городоцький район Бубнівська сільська рада 12
Варовецька сільська рада 12
Великокарабчіївська сільська рада 12
Великояромирська сільська рада 14
Городоцький район Веселецька сільська рада 12
Жищинецька сільська рада 12
Городоцький район Кремінянська сільська рада 12
Кузьминська сільська рада 12
Купинська сільська рада 12
Городоцький район Курівська сільська рада 12
Городоцький район Лісоводська сільська рада 14
Лісогірська сільська рада 12
Городоцький район Немиринецька сільська рада 12
Новопорічанська сільська рада 12
Новосвітська сільська рада 12
Остапковецька сільська рада 12
Підлісноолексинецька сільська рада 12
Пільноолексинецька сільська рада 12
Радковицька сільська рада 14
Скіпченська сільська рада 12
Старопісочнянська сільська рада 12
Хмелівська сільська рада 12
Городоцький район Хоптинецька сільська рада 12
Чорниводська сільська рада 14
Деражнянський район Богдановецька сільська рада 12
Деражнянський район Божиковецька сільська рада 12
Вовковинецька селищна рада 14
Деражнянський район Волоськівська сільська рада 12
Деражнянський район Галузинецька сільська рада 12
Деражнянський район Гатнянська сільська рада 12
Деражнянський район Городищенська сільська рада 12
Деражнянський район Гришковецька сільська рада 12
Деражнянський район Загінецька сільська рада 12
Деражнянський район Згароцька сільська рада 12
Деражнянський район Зяньковецька сільська рада 12
Деражнянський район Кальнянська сільська рада 12
Деражнянський район Клопотівецька сільська рада 12
Деражнянський район Копачівська сільська рада 12
Деражнянський район Коржовецька сільська рада 12
Коричинецька сільська рада 12
Деражнянський район Лозівська селищна рада 14
Деражнянський район Мазниківська сільська рада 12
Деражнянський район Майдан-Чернелівецька сільська рада 12
Деражнянський район Маниковецька сільська рада 12
Деражнянський район Нижнянська сільська рада 12
Деражнянський район Новосілецька сільська рада 12
Деражнянський район Пилипівська сільська рада 12
Радовецька сільська рада 12
Деражнянський район Шиїнецька сільська рада 12
Деражнянський район Шпичинецька сільська рада 12
Деражнянський район Яблунівська сільська рада 12
Деражнянський район Явтухівська сільська рада 12
Деражнянський район Яськовецька сільська рада 12
Балинська сільська рада 14
Лисогірська сільська рада 12
Рудська сільська рада 12
Смотрицька селищна рада 14
Старогутянська сільська рада 12
Ізяславський район Білівська сільська рада 12
Ізяславський район Білогородська сільська рада 14
Ізяславський район Білотинська сільська рада 12
Ізяславський район Борисівська сільська рада 12
Ізяславський район Великопузирківська сільська рада 12
Ізяславський район Двірецька сільська рада 12
Ізяславський район Дертківська сільська рада 12
Ізяславський район Завадинецька сільська рада 12
Ізяславський район Клубівська сільська рада 14
Ізяславський район Кунівська сільська рада 12
Ізяславський район Ліщанська сільська рада 12
Ізяславський район Лютарська сільська рада 14
Ізяславський район Мислятинська сільська рада 12
Ізяславський район Михнівська сільська рада 12
Ізяславський район М'якотівська сільська рада 14
Ізяславський район Новосільська сільська рада 12
Ізяславський район Плужненська сільська рада 14
Ізяславський район Поліська сільська рада 12
Ізяславський район Радошівська сільська рада 14
Ізяславський район Ріпківська сільська рада 12
Ізяславський район Сахновецька сільська рада 12
Ізяславський район Сошненська сільська рада 12
Ізяславський район Теліжинецька сільська рада 12
Ізяславський район Тернавська сільська рада 12
Ізяславський район Тишевицька сільська рада 12
Ізяславський район Топорівська сільська рада 12
Ізяславський район Христівська сільська рада 12
Ізяславський район Шекеринецька сільська рада 12
Ізяславський район Щуровецька сільська рада 12
Врубловецька сільська рада 12
Гринчуцька сільська рада 12
Грушківська сільська рада 12
Кам'янець-Подільський район Довжоцька сільська рада 22
Жванецька сільська рада 14
Кам'янець-Подільський район Завальська сільська рада 12
Кам'янець-Подільський район Заліська сільська рада 12
Кам'янець-Подільський район Зіньковецька сільська рада 12
Кам'янець-Подільський район Кадиївська сільська рада 14
Кам'янець-Подільський район Кам'янська сільська рада 14
Кам'янець-Подільський район Княжпільська сільська рада 12
Крушанівська сільська рада 12
Кам'янець-Подільський район Кульчієвецька сільська рада 14
Ластовецька сільська рада 12
Нефедівська сільська рада 12
Кам'янець-Подільський район Орининська сільська рада 14
Кам'янець-Подільський район Панівецька сільська рада 14
Кам'янець-Подільський район Підпилип'янська сільська рада 12
Подільська сільська рада 12
Кам'янець-Подільський район Приворотська сільська рада 12
Кам'янець-Подільський район Рихтівська сільська рада 12
Рудська сільська рада 14
Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада 22
Кам'янець-Подільський район Слобідсько-Рихтівська сільська рада 14
Сокільська сільська рада 12
Староушицька селищна рада 14
Устянська сільська рада 14
Кам'янець-Подільський район Чабанівська сільська рада 12
Кам'янець-Подільський район Шустовецька сільська рада 12
Антонінська селищна рада 14
Васьківчицька сільська рада 12
Красилівський район Великозозулинецька сільська рада 12
Великомедведівська сільська рада 12
Великоорлинська сільська рада 12
Великосалиська сільська рада 12
Красилівський район Веселівська сільська рада 12
Волицька сільська рада 12
Красилівський район Воскодавинська сільська рада 12
Красилівський район Глібківська сільська рада 12
Красилівський район Гриценківська сільська рада 12
Дружненська сільська рада 12
Красилівський район Западинська сільська рада 12
Красилівський район Заслучненська сільська рада 14
Заставківська сільська рада 12
Красилівський район Корчівська сільська рада 12
Красилівський район Котюржинецька сільська рада 12
Красилівський район Кременчуківська сільська рада 14
Криворудська сільська рада 12
Красилівський район Кузьминська сільська рада 14
Кульчинівська сільська рада 12
Кульчинківська сільська рада 12
Красилівський район Лагодинецька сільська рада 12
Красилівський район Ледянська сільська рада 12
Красилівський район Малоклітнянська сільська рада 14
Красилівський район Манівецька сільська рада 12
Красилівський район Митинецька сільська рада 12
Красилівський район Михайлівецька сільська рада 12
Красилівський район Печеська сільська рада 12
Красилівський район Росолівецька сільська рада 12
Красилівський район Севрюківська сільська рада 12
Терешківська сільська рада 12
Чепелівська сільська рада 12
Красилівський район Чернелівська сільська рада 14
Красилівський район Щиборівська сільська рада 14
Красилівський район Яворовецька сільська рада 12
Новоушицький район Борсуківська сільська рада 12
Новоушицький район Вахновецька сільська рада 12
Новоушицький район Зеленокуриловецька сільська рада 14
Полонський район Білецька сільська рада 12
Полонський район Воробіївська сільська рада 12
Полонський район Кустовецька сільська рада 12
Малошкарівська сільська рада 12
Микулинська сільська рада 12
Сасанівська сільська рада 12
Славутський район Бачманівська сільська рада 12
Славутський район Варварівська сільська рада 12
Славутський район Волицька сільська рада 12
Славутський район Головлівська сільська рада 12
Славутський район Жуківська сільська рада 12
Славутський район Іванівська сільська рада 12
Крупецька сільська рада 14
Славутський район Лисиченська сільська рада 12
Славутський район Марачівська сільська рада 12
Славутський район Миньковецька сільська рада 12
Славутський район Ногачівська сільська рада 12
Полянська сільська рада 12
Славутський район Старокривинська сільська рада 14
Славутський район Улашанівська сільська рада 14
Славутський район Хоровецька сільська рада 12
Славутський район Цвітоська сільська рада 14
Старокостянтинівський район Баглаївська сільська рада 12
Старокостянтинівський район Березненська сільська рада 12
Старокостянтинівський район Великомацевицька сільська рада 12
Старокостянтинівський район Великочернятинська сільська рада 14
Старокостянтинівський район Вербородинська сільська рада 12
Старокостянтинівський район Веснянська сільська рада 12
Старокостянтинівський район Вишнопільська сільська рада 14
Старокостянтинівський район Волице-Керекешинська сільська рада 12
Старокостянтинівський район Григорівська сільська рада 14
Старокостянтинівський район Губчанська сільська рада 12
Старокостянтинівський район Ілляшівська сільська рада 12
Старокостянтинівський район Іршиківська сільська рада 12
Старокостянтинівський район Капустинська сільська рада 12
Старокостянтинівський район Коржівська сільська рада 12
Старокостянтинівський район Ладигівська сільська рада 12
Старокостянтинівський район Миролюбненська сільська рада 14
Старокостянтинівський район Немиринецька сільська рада 12
Старокостянтинівський район Огіївська сільська рада 12
Старокостянтинівський район Пашковецька сільська рада 14
Старокостянтинівський район Пеньківська сільська рада 12
Старокостянтинівський район Радковецька сільська рада 12
Старокостянтинівський район Решнівецька сільська рада 12
Старокостянтинівський район Самчиківська сільська рада 14
Старокостянтинівський район Самчинецька сільська рада 12
Старокостянтинівський район Сахновецька сільська рада 14
Старокостянтинівський район Сербинівська сільська рада 14
Старокостянтинівський район Сковородківська сільська рада 12
Старокостянтинівський район Староостропільська сільська рада 14
Старокостянтинівський район Стецьківська сільська рада 12
Старокостянтинівський район Чорнянська сільська рада 12
Теофіпольський район Базалійська селищна рада 14
Теофіпольський район Бережинецька сільська рада 12
Теофіпольський район Борщівська сільська рада 12
Теофіпольський район Великолазучинська сільська рада 12
Теофіпольський район Волицька сільська рада 12
Теофіпольський район Волиця-Польова сільська рада 12
Теофіпольський район Воронівецька сільська рада 12
Теофіпольський район Гаврилівська сільська рада 12
Теофіпольський район Гальчинецька сільська рада 12
Теофіпольський район Ільковецька сільська рада 12
Теофіпольський район Карабіївська сільська рада 12
Теофіпольський район Кунчанська сільська рада 12
Теофіпольський район Лідихівська сільська рада 12
Теофіпольський район Михиринецька сільська рада 12
Теофіпольський район Михнівська сільська рада 12
Теофіпольський район Новоставецька сільська рада 14
Теофіпольський район Олійницька сільська рада 12
Теофіпольський район Ординецька сільська рада 12
Теофіпольський район Поляхівська сільська рада 14
Теофіпольський район Святецька сільська рада 14
Теофіпольський район Теофіпольська селищна рада 26
Теофіпольський район Турівська сільська рада 12
Теофіпольський район Човгузівська сільська рада 12
Теофіпольський район Шибенська сільська рада 12
Хмельницький район Бахматовецька сільська рада 12
Хмельницький район Водичківська сільська рада 12
Хмельницький район Давидковецька сільська рада 14
Хмельницький район Копистинська сільська рада 14
Малашовецька сільська рада 12
Хмельницький район Малиницька сільська рада 14
Хмельницький район Масівецька сільська рада 12
Олешинська сільська рада 22
Хмельницький район Пархомовецька сільська рада 12
Хмельницький район Пироговецька сільська рада 14
Черепівківська сільська рада 12
Шаровечківська сільська рада 14
Хмельницький район Шумовецька сільська рада 12
Андріївська сільська рада 12
Бережанська сільська рада 12
Більська сільська рада 12
Чемеровецький район Вишнівчицька сільська рада 14
Чемеровецький район Вівсянська сільська рада 12
Чемеровецький район Вільховецька сільська рада 14
Чемеровецький район Голенищівська сільська рада 12
Гуківська сільська рада 14
Чемеровецький район Гусятинська сільська рада 14
Жабинецька сільська рада 12
Жердянська сільська рада 14
Чемеровецький район Закупненська селищна рада 14
Залучанська сільська рада 12
Чемеровецький район Зарічанська сільська рада 14
Чемеровецький район Івахновецька сільська рада 12
Кормильчанська сільська рада 12
Кочубіївська сільська рада 12
Красноставська сільська рада 12
Кугаєвецька сільська рада 14
Чемеровецький район Кутковецька сільська рада 14
Чемеровецький район Летавська сільська рада 14
Почапинецька сільська рада 12
Пукляківська сільська рада 12
П'ятничанська сільська рада 12
Свіршковецька сільська рада 14
Слобідсько-Смотрицька сільська рада 12
Сокиринецька сільська рада 12
Степанівська сільська рада 12
Хропотівська сільська рада 12
Чемеровецький район Циківська сільська рада 12
Чемеровецька селищна рада 22
Чорнянська сільська рада 12
Шидловецька сільська рада 14
Чемеровецький район Юрковецька сільська рада 14
Ямпільчицька сільська рада 12
Великорішнівська сільська рада 12
Великошкарівська сільська рада 12
Вербовецька сільська рада 12
Вовківецька сільська рада 12
Городищенська сільська рада 14
Шепетівський район Городнявська сільська рада 14
Грицівська селищна рада 14
Шепетівський район Корчицька сільська рада 14
Коськівська сільська рада 12
Ленковецька сільська рада 12
Лотівська сільська рада 12
Шепетівський район Михайлюцька сільська рада 14
Мокіївська сільська рада 12
Новичівська сільська рада 12
Шепетівський район Плесенська сільська рада 12
Шепетівський район Пліщинська сільська рада 12
Шепетівський район Рилівська сільська рада 12
Рожичнянська сільська рада 12
Серединецька сільська рада 12
Старобейзимська сільська рада 12
Судилківська сільська рада 26
Хролинська сільська рада 14
Чотирбоківська сільська рада 12
Ярмолинецький район Антоновецька сільська рада 12
Баламутівська сільська рада 12
Ярмолинецький район Баранівська сільська рада 12
Ярмолинецький район Боднарівська сільська рада 12
Ярмолинецький район Буйволовецька сільська рада 12
Ярмолинецький район Вербецька сільська рада 12
Ярмолинецький район Вербсько-Мурована сільська рада 12
Виноградівська сільська рада 12
Глушковецька сільська рада 12
Ярмолинецький район Жилинецька сільська рада 12
Ярмолинецький район Кадиївська сільська рада 12
Ярмолинецький район Косогірська сільська рада 12
Ярмолинецький район Михайлівська сільська рада 12
Монастироцька сільська рада 12
Ярмолинецький район Москалівська сільська рада 12
Ярмолинецький район Пасічнянська сільська рада 12
Ярмолинецький район Правдівська сільська рада 12
Проскурівська сільська рада 12
Ярмолинецький район Савинецька сільська рада 12
Ярмолинецький район Скаржинецька сільська рада 14
Ярмолинецький район Соколівська сільська рада 14
Солобковецька сільська рада 14
Ярмолинецький район Соснівська сільська рада 12
Стріховецька сільська рада 12
Ярмолинецький район Сутковецька сільська рада 12
Ярмолинецький район Тарасівська сільська рада 12
Ярмолинецький район Томашівська сільська рада 14
Ярмолинецький район Шарівська сільська рада 12
Ярмолинецький район Ярмолинецька селищна рада 26
Ярмолинецький район Ясенівська сільська рада 12
Разом 4858