Чергові місцеві вибори 25.10.2015

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Територіальні виборчі округи з виборів депутатів обласної ради
Чергові місцеві вибори 25.10.2015

 Київська область

№ ТВО Назва територіального виборчого округу Орієнтовна кількість виборців Опис меж
1 Територіальний виборчий округ №1 з виборів депутатів Київської обласної ради 18064 Баришівський район с. Перемога, с. Лук’янівка, с. Рудницьке, с. Лукаші, с. Паришків, с. Червоноармійське, с. Корніївка, с. Пилипче, с. Дернівка, с. Хлопків, смт Баришівка, с. Пасічна, с. Швачиха, с. Ярешки, Гостролуччя, с. Селище, с. Лехнівка,
2 Територіальний виборчий округ №2 з виборів депутатів Київської обласної ради 13335 Баришівський районс. с. Сезенків, с. Власівка, с. Морозівка, с. Бзів, с. Селичівка, с. Коржі, с. Волошинівка,с. Устинкова Гребля, с. Шовкове, с. Борщів, с. Недра, с. Садове, с. Яблуневе, с. Хмельовик, с. Більшовик, с. Григорівка, с. Семенівка, с. Леляки, с. Поділля, с. Мала Тарасівка, с. Масківці, с.Веселинівка
3 Територіальний виборчий округ №3 з виборів депутатів Київської обласної ради 20923 Білоцерківський район - с.Чепеліївка, с.Василів, с. Глушки, с. Йосипівка, с.Павлівка, с. Іванівка, с.Блощинці, с.Коженики, с.Клочки, с.Красне, с. Затиша, с.Людвинівка, с. Степок, с.Макіївка, с.Мала Антонівка, с.Михайлівка, с.Вербова, с.Олійникова Слобода, с.Острійки, с.Піщана, с.Розаліївка, с. Скребеші, с.Сухоліси, с.Томилівка, м.Узин, с.Храпачі, с.Одноріг, с.Черкас (Поправська сільська рада), с.Поправка, с.Тарасівка
4 Територіальний виборчий округ №4 з виборів депутатів Київської обласної ради 20991 Білоцерківський район - с.Черкас(Биково-Гребельська сільська рада), с.Чупира, с.Шкарівка, с.Щербаки, с.Яблунівка, с.Мала Сквирка, с.Бикова Гребля, с.Вільна Тарасівка, с.Володимирівка, с.Гайок, с.Дрозди, с.Мазепинці, с.Мала Вільшанка, с.Бакали, с.Матюші, с.Межове, с.Коржівка, с.Озерна, с.Пилипча, с.Глибочка, с.Городище, с.Сидори, с.Сорокотяги, смт Терезине, с.Трушки, с.Фастівка, с.Фесюри, с.Фурси, с.Чмирівка, с.Потіївка
5 Територіальний виборчий округ №5 з виборів депутатів Київської обласної ради 15151 Богуславський район - м. Богуслав, с. Мисайлівка, с. Чайки
6 Територіальний виборчий округ №6 з виборів депутатів Київської обласної ради 13621 Богуславський район - с. Біївці, с. Бородані, с. Бране Поле, с. Вільховець, с. Половецьке, с. Калинівка, с. Гута, с. Дешки, с. Дибинці, с. Дібрівка, с. Дмитренки, с. Коряківка, с. Закутенці, с. Софійка, с. Іванівка, с. Івки, с. Ісайки, с. Карандинці, с. Киданівка, с. Красногородка, с. Побережка, с. Лютарі, с. Саварка, с. Медвин, с. Митаївка, с.Михайлівка, с. Олексіївка, с. Москаленки, с. Поташня, с. Хохітва, с. Розкопанці, с. Семигори, с. Синиця, с. Тептіївка, с. Туники, с. Шупики, с. Щербашинці, с. Яцюки
7 Територіальний виборчий округ №7 з виборів депутатів Київської обласної ради 15245 Бориспільський район - с.Велика Олександрівка, с.Дударків, с.Займище, с.Горобіївка, с.Перегуди, с.Велика Стариця, с.Григорівка, с.Сеньківка, с.Андріївка, с.Мала Олександрівка, Безуглівка, с.Чубинське, с.Щасливе, с.Проліски, с.Гора
8 Територіальний виборчий округ №8 з виборів депутатів Київської обласної ради 14533 Бориспільський район - с.Кірове, с.Артемівка, с.Лебедин, с.Мала Стариця, с.Сулимівка, с.Іванків, с.Любарці, с.Тарасівка, с.Рогозів, с.Кириївщина, с.Старе,с.Васильки, с.Мирне, с.Малі Єрківці, с.Сошників
9 Територіальний виборчий округ №9 з виборів депутатів Київської обласної ради 15624 Бориспільський район - с.Гнідин, с.Вишеньки, с.Петровське, с.Мартусівка, с.Ревне, с.Ленінівка, с.Проців, с.Глибоке, с.Городище, с.Вороньків, с.Жовтневе, с.Головурів, с.Кийлів
10 Територіальний виборчий округ №10 з виборів депутатів Київської обласної ради 13606 Бородянський район - с.Тальське, с.Великий ліс, с.Коблиця, с.Коблицький ліс, с.Мирча, с.Стара Буда, с.Качали, с.Галинка, с.Волиця, с.Торф"яне, с.Загальці, с.Гай, с.Нова Буда, с.Майданівка, с.Вишняки, с.Язвинка, с.Жовтневе, с.Новий Корогод, с.Озерщина, с.Поташня, с.Бондарня, смт Пісківка, с.Раска, с.Мигалки, с.Дружня, с.Нова Гребля, с.Вабля
11 Територіальний виборчий округ №11 з виборів депутатів Київської обласної ради 14575 Бородянський район - смт Бородянка, с.Нове Залісся, с.Небрат, с.Берестянка, с.Шибене, Красний ріг, с.Здвижівка, с.Пилиповичі
12 Територіальний виборчий округ №12 з виборів депутатів Київської обласної ради 17169 Бородянський район с.Луб’янка, с.Озера, с.Блиставиця, смт Клавдієво-Тарасове, с.Пороскотень, с.Микуличі, смт Немішаєве, с.Козинці, с.Діброво-Ленінське, смт Бабинці, с.Буда Бабинецька
13 Територіальний виборчий округ №13 з виборів депутатів Київської обласної ради 9031 Броварський район – с.Літочки, с.Соболівка (Літочківська), с.Літки, с.Рожівка, с.Пухівка, с.Зазим’я, с.Погреби, с.Рожни
14 Територіальний виборчий округ №14 з виборів депутатів Київської обласної ради 24628 Броварський район – с.Семиполки, смт Калита, с.Опанасів (Калитянська), с.Заворичі, с.Бобрик, с.Фрунзівка (Бобрицька), с.Рудня, с.Гоголів, с.Зоря (Гоголівська), с.Красилівка, с.Шевченкове, с.Богданівка, с.Залісся (Богданівська)
15 Територіальний виборчий округ №15 з виборів депутатів Київської обласної ради 14217 Броварський район – смт Калинівка, с.Скибин (Калинівська), с. Димитрове, с.Перемога, с.Требухів, с.Переможець (Требухівська), с.Княжичі
16 Територіальний виборчий округ №16 з виборів депутатів Київської обласної ради 14745 Броварський район – смт Велика Димерка, с.Жердова, с.Захарівка (Жердівська), с.Куйбишеве (Жердівська), с.Тарасівка (Жердівська), с.Вільне (Жердівська), с.Підлісся (Жердівська), с.Михайлівка (Жердівська), с.Плоске, с.Першотравневе (Плосківська), с.Русанів, с.Перше Травня (Русанівська), с.Мокрець, с.Бервиця (Мокрецька), с.Світильня, с.Гребельки (Світильнівська), с.Кулажинці
17 Територіальний виборчий округ №17 з виборів депутатів Київської обласної ради 18058 Васильківський район - с.Вінницькі стави, с.Пінчуки, с.Тростинська Новоселиця, с.Вільшанська-Новоселиця, с.Петрівка, с.Степанівка, с.Лосятин, с.Соколівка, с.Саливінки, смт Гребінки, смт Дослідницьке, с.Пологи, с.Устимівка, с.Ковалівка, с.Ксаверівка, с.Ксаверівка Друга, с.Мар’янівка, с.Пшеничне, с. Яцьки
18 Територіальний виборчий округ №18 з виборів депутатів Київської обласної ради 18476 Васильківський район - смт Глеваха, с.Мархалівка, с.Зайців, с.Іванковичі, селщ.Зелений Бір, с.Крушинка, с.Рославичі, с.Гвоздів, с.Борисів, с.Дерев’янки, с.Залізне, с.Мала Бугаївка, с.Велика Бугаївка, с.Погреби, с.Заріччя, с.Луб’янка, с.Барахти, с.Велика Вільшанка, с.Тростинка, с.Шевченківка, с.Червоне, с.Червоне Поле, С. Путрівка, с. Крячки, с. Кобці, с. Березанщина
19 Територіальний виборчий округ №19 з виборів депутатів Київської обласної ради 19158 Васильківський район - с.Перевіз, с.Дзвінкове, с.Плесецьке, с.Липовий Скиток, с.Кожухівка, с.Данилівка, с.Варовичі, смт Калинівка, с.Діброва, с.Багрин, с.Велика Солтанівка, с.Хлепча, с.Мала Солтанівка, с.Скрипки, с.Порадівка,с.Руликів, с.Застугна, с.Безп’ятне, с.Зозулі, с.Кулібаба, с.Червоне, с.Митниця, с.Кодаки, с. Здорівка
20 Територіальний виборчий округ №20 з виборів депутатів Київської обласної ради 12361 Вишгородський район - м. Вишгород - вул.Михайла Грушевського: 5–10; вул.Шолуденка: 15Д; пров.Квітневий, просп.Івана Мазепи: 1–4А, 6; мікрорайон ’Берізки, вул.Дніпровська: 2–6; вул.Набережна: 4–6А; просп.Івана Мазепи: 11, вул.Богдана Хмельницького: 1–7Б; вул.Дніпровська: 7–11; вул.Михайла Грушевського: 1–3; просп.Івана Мазепи: 5, 7–10, вул.Айвова, вул.Богдана Хмельницького: 8–9; вул.Василя Симоненка: 10; вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Кургузова: 1А к.1–1А к.2, 3А–3Б, 11–11А; вул.Малинова, вул.Михайла Грушевського: 12; вул.Ожинова, вул.Покровська, вул.Полунична, вул.Ромашкова, вул.Спаська, вул.Фіалкова, вул.Фруктова, вул.Яблунева, вул.Ягідна, пров.Андрія Первозванного, пров.Преображенський, масив Дідовиця, мікрорайон ГАЕС, вул.Василя Симоненка: 1, 3, 5, 7–8; вул.Київська: 18; вул.Кургузова: 2, 4–10, вул.Михайла Грушевського: 4; вул.Шолуденка: 6Б–7; просп.Івана Мазепи: 12–13/9
21 Територіальний виборчий округ №21 з виборів депутатів Київської обласної ради 16710 Вишгородський район - м.Вишгород вул.Володимира Мономаха, вул.Глібова, вул.Київська: 2–12, 20; вул.КЛИДС №102, вул.Космонавтів, вул.Максимовича, вул.Набережна: 22; вул.Олександра Довженка, вул.Піщана, вул.Святославська, Квартал 87, вул.Космонавта Поповича, вул.Коцюбинського, вул.Набережна: 8–12; пров.Коцюбинського, пров.Прожекторний, просп.Шевченка: 2Д, 6А–11;вул.Ватутіна, вул.Дніпровська: 1; вул.Межигірського Спасу, вул.Набережна: 2; вул.Парусна, вул.Петра Калнишевського, вул.Семена Палія, вул.Старосільська, вул.Шолуденка: 3–6А, 8;вул.Василя Симоненка: 1А–2, 4–4В, 6; вул.Гриненка, вул.Лугова, вул.Шевченка, пл.Шевченка, пров.Дніпровський, вул.Шкільна, просп.Шевченка: 2Г, 3–6; с.Сувид, с.Боденьки, с.Жукин, с.Ровжі, с.Воропаїв, с.Пірнове, с.Вища Дубечня, с.Лебедівка, с.Нижча Дубечня, с.Новосілки, с.Хотянівка, с.Осещина
22 Територіальний виборчий округ №22 з виборів депутатів Київської обласної ради 19288 Вишгородський район - с.Нові Петрівці,с.Старі Петрівці,с.Лютіж, с.Гута Межигірська, с.Демидів, с.Синяк, с.Червоне, с.Вороньківка, с.Раківка, с.Гаврилівка, с.Тарасівщина
23 Територіальний виборчий округ №23 з виборів депутатів Київської обласної ради 14359 Вишгородський район - с.Козаровичі,смт Димер, с.Каменка, с.Рикунь, с.Глібівка, с.Ясногородка, с.Толокунь, с.Петрівське, с.Сухолуччя, с.Богдани, с.Овдієва Нива, с.Пилява, с.Ритні, с.Рихта, с.Вахівка, с.Любидва, с.Любимівка, с.Андріївка, с.Сичівка, с.Рови, с.Федорівка, с.Круги, с.Розтісне, с.Рудня-Димерська, с.Володимирівка, с.Катюжанка, с.Гута Катюжанська,с.Литвинівка, с.Лісовичі, с.Миколаївка, с.Абрамівка, с.Дудки, с.Савенки
24 Територіальний виборчий округ №24 з виборів депутатів Київської обласної ради 16089 Володарський район - с. Біліївка, смт Володарка, с Дружба, с. Завадівка, с. Зрайки с. Шевченкове, с. Городище, с. Нове Життя, с. Лобачів, с. Матвіїха, с. Лихачиха, с.Пархомівка, с. Петрашівка, с. Рачки, с. Ратуш, с. Руде Село, с. Чепіженці, с. Березна, С. Гайворон, с. Веснянка, с. Гор.-Пустоварівське, с. Капустинці, с. Косівка, с. Логвин, с. Михайлівка, с. Мармуліївка, с. Надросівка, с. Ожогівка, с. Рогізна, с. Рубченки, с. Тадіївка, с. Тарасівка, с. Тарган, с.Коржиха, с.Кленове, с.Володимирівка, с.Гайок
25 Територіальний виборчий округ №25 з виборів депутатів Київської обласної ради 15466 Згурівський район – смт Згурівка, с.Леніне, с.Великий Крупіль, с.Малий Крупіль, с.Войково, с.Софіївка, с.Усівка, с.Мала Березанка, с.Левченкове, с.Мала Супоївка, с.Черевки ,с.Нова Олександрівка, с.Вільне, с. Старе, с.Жуківка, с.Безуглівка, с.Свобода, с.Шевченкове, с.Володимирівка, с.Майське, с.Стара Оржиця, с. Турівка, с.Іллінське, с.Урсалівка, с.Жовтневе, с.Вишневе, с.Гречана Гребля, с.Право Жовтня, с.Горбачівка, с.Пайки, с.Лизогубова Слобода, с.Нова Оржиця, с.Зелене, с.Пасківщина, с.Аркадіївка, с.Терлещина, с.Середівка, с.Олексіївка, с.Красне, с.Олександринівка
26 Територіальний виборчий округ №26 з виборів депутатів Київської обласної ради 24050 Іванківський район - смт Іванків, с Болотня, с. Федорівка, с. Запрудка, с. Блідча, с. Коленці, с. Коленцівське, с. Леонівка, с. Рудня-Тальська, с. Рудня-Шпилівська, с. Соснівка, с. Феневичі, с. Білий Берег, с. Рокитна Слобода, с. Воропаївка, с. Зимовище, с. Шпилі, с. Варівськ, с. Людвинівка, с. Рахвалівка, с. Горностайпіль, с. Губин, с. Лапутьки, с. Димарка, с. Рудня-Левківська, с. Шевченкове, с. Петрівське, с. Дитятки, с. Зорин, с. Фрузинівка, с. Верхолісся, с. Жміївка, с. Заруддя, с. Кірове, с. Осовець, с. Слобода-Кухарська, с. Крупивня, с. Мокра Корма, с. Рудня-Сидорівська, с. Кухарі, с. Підгайне, с. Яхнівка, с. Сукачі, с. Макарівка, с. Мала Макарівка, с. Нові Макалевичі, с. Русаки, с. Мусійки, с. Поталіївка, с. Обуховичі, с. Станішівка, с. Олізарівка, с. Захарівка, с. Олива, с. Старовичі, с. Оране, с. Степанівка, с. Хочева, с. Доманівка, с. Ковалівка, с. Карпилівка, с. Піски, с. Пироговичі, с. Прибірськ, с. Жерева, с. Жеревпілля, с. Розважів, с. Ставрівка, с. Шевченкове, с. Буда-Полідарівська, с. Полідарівка, с. Сидоровичі, с. Красилівка, с. Нові Соколи, с. Потоки, с. Старі Соколи, с. Медвин, с. Страхолісся, с. Термахівка, с. Чкаловка, с. Тетерівське
27 Територіальний виборчий округ №27 з виборів депутатів Київської обласної ради 15702 Кагарлицький район - м. Кагарлик, c. Переселення, c. Бурти c. Бурти клуб, c. Очеретяно, c. Жовтневе, c. Липовець, c. Слобода
28 Територіальний виборчий округ №28 з виборів депутатів Київської обласної ради 11817 Кагарлицький район - с.Балико-Щученка, с. Уляники , с. Великі Прицьки, с. Петрівське (Великоприцьківська сільська рада), с.Горохове, с.Петрівське (Горохівська сільська рада), с.Горохуватка, с.Іванівка, с.Тарасівка, с.Демівщина, с.Оріхове, с.Зікрачі, с.Кузьминці, с.Панікарча, с.Півці, с.Онацьки, с.Расавка, с.Стайки, с.Стрітівка, с. Яблунівка, с. Бендюгівка, с. Мирівка, с. Зорівка, с. Кадомка, с.Калинівка, с.Новосілки, с.Сущани, с. Халча, с.Петрівське (Халчанська сільська рада), с.Воронівка, с.Черняхів, с. Шпендівка, с.Шубівка, с.Землянка, с.Гребені, с.Юшки, с.Ліщинка, с.Расавка, с.Тернівка, с.Леонівка, с.Антонівка, с.Стави
29 Територіальний виборчий округ №29 з виборів депутатів Київської обласної ради 21806 Києво-Святошинський район - м.Боярка: вул.Волгоградська, вул.Герцена, вул.Гоголя: 64/24–76/5, 79–89; вул.Дачна, вул.Зеленогірська, вул.Іркутська, вул.Коротка, вул.Лазо, вул.Молодіжна: 71, 73, 75, 77, 84–110/2; вул.Петра Сагайдачного: 92, 99–109/1; вул.Печерська, вул.Полярна: 2–9А, 11–44А; вул.Сахалінська, вул.Сєдова: 40, 44–75/2; вул.Уральська, вул.Хрещатик: 54, 82/1–82/2, 84, 86Б, 88–94/3, 98, 104–177А; вул.40 років Жовтня: 53–53А, 78–118; вул.Білогородська: 21, 23–25, 27; вул.Гоголя: 58; вул.Білогородська: 17–17/2, 19А, 126–132, 136–142, 150; вул.Бульварна: 1–30, 32–62/29; вул.Гоголя: 37, 39/1–39/2, 41–56, 78; вул.Дежньова: 2, 5, 12–42, 44–46, 50; вул.Заводська: 4–21/18, 26–31; вул.Коваленка, вул.Космонавтів, вул.Лінійна: 3–24/1, 29, 31–36; вул.Московська: 49/14–61/4; вул.Петра Сагайдачного: 64–91/19, 93–97/17; вул.Полярна: 10; вул.40 років Жовтня: 54/2–74/2; вул.8 Березня; вул.Білогородська: 41, 43, 45, 49, 51–51 к.5, 57/3, 63, 144; вул.Лінія 12, вул.Лінія 16, вул.Лінія 18, вул.Лінія 4, вул.Лінія 7; вул.Білогородська: 134А; вул.Будівельна, вул.Бульварна: 64–72, 73/1–76, 76/2–93; вул.Газова, вул.Дежньова: 43, 47–49, 50/61–66, 70–81/32; вул.Заводська: 34–51; вул.Індустріальна, вул.Капітальна, вул.Лінійна: 39–84/15; вул.Лінія 5, вул.Молодіжна: 67, 70, 72–72А, 74, 76; вул.Світлогорська, вул.Сєдова: 3–12/1, 14–38/2, 42; вул.16 лінія; вул.Білогородська: 2, 4, 6, 8–14, 16, 18, 20–20А, 22, 26, 29–40, 42, 44, 46А–48, 50, 52–56, 58/1–60, 150Б; вул.Бульварна: 31, 73, 76/1; вул.Б.Хмельницького: 1–72/27; вул.Ватутіна, вул.Воз’єднання, вул.Гоголя: 3–36, 38–38/14, 40/7; вул.Громова, вул.Дежньова: 3, 10, 68; вул.Дніпровська, вул.Енгельса, вул.Жовтнева: 89; вул.Заводська: 22; вул.Кавказька, вул.Кірова, вул.Ленінградська, вул.Лінія 25, вул.Лінія 30, вул.Лінія 33, вул.Лінія 34, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна: 64, 66, 68; вул.Московська: 3–47/10; вул.Петра Сагайдачного: 1/49–29, 46; вул.Радянська, вул.Садова: 45–169; вул.Свободи, вул.Фрунзе, вул.Чкалова, вул.40 років Жовтня: 3–35, 39/54–43; пров.Артеківський, пров.Кавказький; вул.Білогородська: 62–62/48, 64А–124/53; вул.Калініна, вул.Квіткова: 1–14; вул.Короленка: 3–55, 57/1–57/2; вул.Крупської, вул.Лесі Українки, вул.Лєрмонтова, вул.Молодіжна: 5–5/1, 7, 11–12, 13–52, 56, 58, 60–62/2, 76А, 83, 122; вул.Островського: 3–66; вул.Партизанська, вул.Пастернака: 1–31, 33, 35–37, 95Б; вул.Петра Сагайдачного: 33–45, 47–59; вул.Проектуєма, вул.Пушкіна: 5/35–56; вул.Рєпіна: 1–52, 56, 60; вул.Саксаганського, вул.Тургенєва, вул.40 років Жовтня: 37; пров.Руднєва; вул.Боженка, вул.Б.Хмельницького: 74/2, 83–105; вул.Ворошилова: 23; вул.Жуковського: 1–14/2; вул.Залізнична, вул.Котовського, вул.Магістральна, вул.Маяковського, вул.Молодіжна: 1А–4, 6, 8–10, 12/2; вул.50 років Жовтня: 1–8; пров.Банний, пров.Затишний; вул.Богунського, вул.Б.Хмельницького: 110–131; вул.Ворошилова: 1–22, 23/12–36/108Б; вул.Дзержинського, вул.Жуковського: 24–39; вул.Квіткова: 17–32; вул.Колгоспна, вул.Короленка: 56–56/1, 58–73; вул.Коцюбинського: 50, 54–71/17; вул.Островського: 72; вул.Пастернака: 32, 34, 39–94/45, 96/42–143/4; вул.Петровського, вул.Рєпіна: 55, 57–59, 60/2–78; вул.Серафимовича, вул.Таращанська, вул.Толстого, вул.Фурманова, вул.Чапаєва, вул.Черешнева, вул.Чернишевського: 22–22/22, 24, 26–26/3, 28, 30, 32, 34/2, 36, 51–61/13; вул.Щорса, вул.Яблунева: 17–36; вул.Б.Хмельницького: 74, 74/22–82; вул.Коцюбинського: 1–49, 51; вул.Пушкіна: 1–2/73; вул.Чернишевського: 2–21, 23, 25, 27, 29, 31–31/1, 33, 35, 37–43; вул.Яблунева: 1–13; вул.50 років Жовтня: 10–71А; вул.Білогородська: 134; вул.Лінійна: 28, 30; вул.Молодіжна: 55, 57, 59, 63, 65, 69; вул.Сєдова: 13.
30 Територіальний виборчий округ №30 з виборів депутатів Київської обласної ради 15234 Києво-Святошинський район - м. Боярка: вул.Сільгосптехнікум, вул.Територія технікум; вул.Агрономічна, вул.Декабристів: 19–53; вул.Зелена, вул.Зелений тупік, вул.Комсомольська, вул.Лисенка: 13, 15–15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29А, 31, 35, 37/10, 70/8–148; вул.Матросова, вул.Некрасова, вул.Фестивальна, вул.Франка: 64–64/1, 66, 68–70А, 72–192/2; вул.Шевченка: 84–92, 98, 100–193; пров.Байкальський, пров.Волинський, пров.Зелений, пров.Матросова, пров.Озерний, пров.Радгоспний, тупик Зелений, тупик Іванівський; вул.Амбулаторна, вул.Артилерійська, вул.Васильківська, вул.Горького, вул.Декабристів: 3–17/6; вул.І Піщана, вул.ІІ Піщана, вул.Київська: 1–27; вул.Крилова, вул.Лікарняна, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Піонерська, вул.Самійленка, вул.Франка: 2/2–63, 65–65А, 67–67А, 71; пров.Васильківський, пров.Лікарняний, пров.П’ятигірський, пров.Старий, тупик Вітвистий, тупик Набережний; вул.Азовська, вул.Вокзальна, вул.Жовтнева: 1–33/3, 35–35/4, 37; вул.Київська: 29–90, б/н; вул.Кібенка: 3–45; вул.Кооперативна, вул.Лугова, вул.Пролетарська, вул.Східна, пров.Базарний, пров.Вокзальний, пров.Київський, пров.Криворізький, пров.Пролетарський; вул.Баумана, вул.Білогородська: 1, 3, 5, 7, 15/2, 19, 19/3–19/16; вул.Богданівська, вул.Жовтнева: 34, 36, 38–78/2, 109, б/н; вул.Комсомольців 20-х років, вул.Лісна, вул.Лісодослідна, вул.Новобогданівська, вул.Паркова, вул.Садова: 4–43/1; вул.Хрещатик: 1/1–52/1, 54/1–82, 83/2, 85, 87, 95–97, 101–103; пров.Білогородський, пров.Житомирський, пров.Жовтневий, пров.Кримський, пров.Лісний, пров.Малий, пров.Парковий, пров.Полтавський, пров.Сосновий, пров.Сумський, тупик Білогородський; вул.Будаївська, вул.Будьоного, вул.Вишнева, вул.Деснянська, вул.Загородня, вул.Зоряна, вул.Кібенка: 47/35–158; вул.Лисенка: 3–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–34А, 36, 38–68/9; вул.Нова, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Сонячна, вул.Тарасівська, вул.Шевченка: 4–83А, 93–97/1, 99; вул.Ягідна, вул.Ясна, пров.Донбаський, пров.Харківський, пров.Читинський, с.Забір’я, с.Малютянка, с.Іванків (Малютянська), с.Тарасівка, с.Нове (Тарасівська), Боярська центральна района лікарня
31 Територіальний виборчий округ №31 з виборів депутатів Київської обласної ради 21796 Києво-Святошинський район - м.Вишневе: вул.Київська: 1–1А; вул.Святошинська: 40, 41–48; вул.Жовтнева: 1–11; вул.Київська: 2–23; вул.Святошинська: 27, 31–33, 37–39; вул.Жовтнева: 12–13, 15, 17, 19, 21, 23, 41; вул.Святошинська: 35А, 40А–40А/1; вул.Жовтнева: 24Б, 26, 28–29, 33–34Б, 47–91; вул.Машинобудівників: 15–15А; вул.Жовтнева: 24, 35Б–39; вул.Зелена: 1–6/31; вул.Машинобудівників: 1Б–1В, 5, 11–13, 17А–57; вул.Вітянська: 1А–2, 4А; вул.Машинобудівників: 1–1А, 3–4, 6–9, 13А, 17, 133; вул.Жовтнева: 14, 16, 24А, 25, 27, 31–31А, 35, 40, 43; вул.Машинобудівників: 15Б; вул.Вітянська: 4, 6, 8–8Г; вул.Жовтнева: 18, 20, 22; вул.Зелена: 8–24; вул.Лесі Українки: 35; вул.Вітянська: 1, 3–3А, 7, 9–40; вул.Залізнична: 2, 4, 6, 8–8Б, 10, 12–26, 82/2; вул.Лесі Українки: 1–33, 34, 36, 40, 42, 44–44А, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 66; вул.Остапа Вишні, вул.Святошинська: 26, 27А–27Г; пров.Лісний, пров.Тихий; вул.Братів Гавришів, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Залізнична: 1–1А, 3, 5–5/2, 7, 9, 11, 28–82А, 84–96; вул.Івана Франка, вул.Карла Маркса, вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки: 33А–33Б, 41, 43, 45–45А, 47/1–47/2, 49–49/2, 51, 53–55, 57, 59–65, 67–86; вул.Ломоносова, вул.Пушкіна, вул.Святошинська: 1–25; вул.Фрунзе, пров.Дальній, пров.Поштовий, пров.Широкий; Вишнева міська лікарня
32 Територіальний виборчий округ №32 з виборів депутатів Київської обласної ради 13643 Києво-Святошинський район - м.Вишневе: вул.Балукова, вул.Котовського, вул.Лесі Українки: 37; вул.Островського, вул.Святоюріївська: 14–20; вул.Червоноармійська: 3–5; вул.Щорса: 3–9, 11–120; вул.Першотравнева: 6А–8, 10, 14–14/19; вул.Святоюріївська: 1–11А; вул.Червоноармійська: 2, 7; вул.Чорновола: 2–6; вул.Щорса: 10; вул.Б.Хмельницького, вул.Козацька, вул.Петра Дорошенка, вул.Південна, вул.П.Сагайдачного, вул.Святоюріївська: 26–42; вул.Василя Стуса, вул.Ватутіна, вул.Кутузова, вул.Миколи Хвильового, вул.Орджонікідзе, вул.Першотравнева: 1–6, 8А, 13, 15–25Б; вул.Піонерська, вул.Садова, вул.Святоюріївська: 22–24; вул.Суворова, вул.Чорновола: 7–46; вул.Шевченка; с.Крюківщина
33 Територіальний виборчий округ №33 з виборів депутатів Київської обласної ради 16670 Києво-Святошинський район - с.Мироцьке, с.Горенка, с.Мощун (Горенська), с.Михайлівка-Рубежівка, с.Забуччя (М-Рубежівська), с.Бузова, с.Хмільна (Бузівська), с.Буча, с.Гурівщина, с.Любимівка (Бузівська), с.Дмитрівка, с.Капітанівка, с.Мила (Дмитрівська), с.Гореничі, с.Гнатівка, с.Лука (Гореницька), с.Стоянка (Гореницька)
34 Територіальний виборчий округ №34 з виборів депутатів Київської обласної ради 12946 Києво-Святошинський район - с.Бобриця, с.Княжичі, с.Жорнівка (Княжицька), с.Лісне, с.Мрія (Шпитьківська), с.Шпитьки, с.Горбовичі (Шпитьківська), с.Музичі, с.Неграші, с.Личанка, с.Петрушки, с.Білогородка, с.Шевченкове (Білогородська)
35 Територіальний виборчий округ №35 з виборів депутатів Київської обласної ради 19692 Києво-Святошинський район - с.Петропавлівська Борщагівка, с.Чайки (П-Борщагівська), с.Софіївська Борщагівка, с.Петрівське
36 Територіальний виборчий округ №36 з виборів депутатів Київської обласної ради 18656 Києво-Святошинський район - смт Чабани, с.Новосілки, с.Кременище (Хотівська), с.Круглик (Хотівська), с.Хотів, с.Лісники, с.Ходосівка, с. Гатне, с.Віта-Поштова, с.Юріївка (В-Поштова)
37 Територіальний виборчий округ №37 з виборів депутатів Київської обласної ради 17762 Макарівський район - смт Кодра,смт Макарів, с. Зурівка, с. Калинівка, с.Фасівочка, с. Андріївка, с.Червона Гірка, с.Борівка, с.Лисиця, с. Садки-Строївка, с. Шнурів Ліс, с. Маковище, с.Вишеград, с.Забуяння, с.Волосінь, с.Макарівська Буда, с. Соболівка, с.Гавронщина, с.Юрів, с.Копіївка, с.Завалівка, с.Комарівка, с.Королівка, с.Новомирівка, с. Ферма, с.Липівка, с.Лозовик, с.Наливайківка, с. Почепин, с.Ніжиловичі, с. Плахтянка
38 Територіальний виборчий округ №38 з виборів депутатів Київської обласної ради 15292 Макарівський район - с.Колонщина, с.Мар’янівка, с. Березівка, с.Миколаївка, с. Бишів, с.Горобіївка, с.Ферма, с.Лубське, с. Великий Карашин, с. Малий Карашин, с.Грузьке, с.Весела Слобідка, с.Вільне, с.Юрівка, с.Пашківка, с.Вітрівка, с. Козичанка, с.Соснівка, с.Конопельки, с.Копилів, с.Северинівка, с.Яблунівка, с.Леонівка, с.Лишня, с.Осикове, с.Людвинівка, с.Мар’янівка, с.Мостище, с.Мотижин, с.Небелиця, с. Нові Опачичі, с. Новосілки, с. Рожів, с.Ситняки, с. Фасова, с.Червона Слобода, с. Ясногородка, с.Чорногородка
39 Територіальний виборчий округ №39 з виборів депутатів Київської обласної ради 15894 Миронівський район - с. Карапиші, с. Пустовіти,м. Миронівка, с. Нова Олександрівка, с. Вахутинці, с. Владиславка, с. Гулі, с. Юхни
40 Територіальний виборчий округ №40 з виборів депутатів Київської обласної ради 15368 Миронівський район - c. Вікторівка, с. Матвіївка, с. Фролівка, с. Ведмедівка, с. Грушів, с. Дударі, с. Ходорів, с. Зеленьки, с. Горобіївка, с. Кип’ячка, с. Тарасівка, с. Козин, с. Кутелів, с. Салів,с. Ємчиха, с. Коритище, с. Кулешів, с. Македони, с. Малі Прицьки, с. Великий Букрин, с. Малий Букрин, с. Ромашки, с. Маслівка, с.Олександрівка, с. Липовий Ріг, с.Пії, с. Польове, с. Світле, с. Потік, с. Росава, с. Тулинці, с. Шандра, с. Андріївка, с. П’ятирічка, с. П’ятихатка, с. Центральне, с. Микитяни, с Яхни
41 Територіальний виборчий округ №41 з виборів депутатів Київської обласної ради 14682 Обухівський район - м. Українка, с. Плюти, с. Дерев’яна,с. Долина, с. Макарівка,с. Красне Перше, с. Козіївка,с. Щербанівка
42 Територіальний виборчий округ №42 з виборів депутатів Київської обласної ради 17965 Обухівський район - смт Козин, с. Великі Дмитровичі, с. Малі Дмитровичі, с. Верем’я, с. Григорівка, с. Гусачівка, с. Матяшівка, с. Германівка, с. Деремезна, с. Жуківці, с. Копачів, с. Застугна, с. Шевченкове, с. Безіменне, с. Красна Слобідка, с. Нещерів, с. Мала Вільшанка, с. Степок, с. Перегонівка, с. Підгірці, с. Романків, с. Креничі, с. Семенівка, с. Кулі, с. Нові Безрадичі, с. Старі Безрадичі с. Паращина, с. Березове, с. Тарасівка, с. Конюша, с. Капустяна, с. Перше Травня, Витачів, с. Халеп’я, с. Трипілля
43 Територіальний виборчий округ №43 з виборів депутатів Київської обласної ради 24407 Переяслав-Хмельницький район - с. Велика Каратуль, с. Мар’янівка, с. Плескачі, с. Вовчків, с. Гайшин, с. Гребля, с. Чирське, с. Гланишів, с. Леніне, с. Дим’янці, с. Харківці, с. Дівички, с. Єрківці, с. Жовтневе, с. Ковалин, с. Козлів, с. Мазинки, с. Помоклі, с. Заострів, с. Пристроми, с. Веселе, с. Гречаники, с. Кавказ, с. Стовп’яги, с. Виповзки, с. Горбані, с. Чопилки, с. Дениси, с. Вінинці, с. Лецьки, с. Пологи-Чобітки, с. Воскресеньське, с. Мала Каратуль, с. Травневе, с. Переяславська, с. Натягайлівка, с. Перше Травня, с. Пологи-Вергуни, с. Пологи-Яненки, с. Світанок, с. Радянське, с. Сомкова Долина, с. Соснова, с. Строкова, с. Положаї, с. Ташань, с. Тарасівка, с. Улянівка, с. Хоцьки, с. Циблі, с. Шевченкове
44 Територіальний виборчий округ №44 з виборів депутатів Київської обласної ради 4605 Поліський район - смтКрасятичі, с.Дубова, с.Михлівщина, с.Чапаєве, с.Стещина, с.Калинівка; с.Орджонікідзе, с.Нівецьке, с.Черемошна; с.Володарка, с.Городещина, с.Дубова; с.Залишани, с.Вересня; с.Вовчків, с.Буда Вовчківська, с.Стовпне; с.Шкнева, с.Стара Марківка; с.Рагівка, с. Червона Зірка, с.Радинка, с.Буда Радинська, с.Омельянівка, с.Федорівка; с.Максимовичі; с.Млачівка; с.Зелена Поляна; с.Мар’янівка; с.Луговики;
45 Територіальний виборчий округ №45 з виборів депутатів Київської обласної ради 25924 Рокитнянський район - смт Рокитне, с. Ольшаниця, с. Синява, с.Острів, с. Довгалівське,с. Бирюки, с. Пугачівка, с. Бушеве, с. Житні Гори, с. Запруддя, с. Луб’янка, с. Любка, с. Першотравневе, с. Маківка, с. Петрівське, с. Насташка, с. Колесникове, с. Ромашки, с. Бакумівка, с. Савинці, с. Телешівка, с. Калинівка, с. Шарки
46 Територіальний виборчий округ №46 з виборів депутатів Київської обласної ради 15888 Сквирський район - .с. Буки, с. Великі Єрчики, с. Великополовецьке, с. Андріївка, с. Мала Михайлівка, с. Домантівка, с. Квітневе, с. Ями, с. Дулицьке, с. Безпечна, с. Красноліси, с. Кривошиїнці, с. Цапіївка, с. Малі Єрчики, с. Малі Лисівці, с. Миньківці, с. Мовчанівка, с.Рибчинці, с.Улянівка, с. Рогізна, с. Дунайка, с. Краснянка, с. Самгородок, с. Новий Шлях, с. Саврань, с. Селезенівка, с. Чубинці, с. Таборів, с. Шапіївка, с. Токарівка; м.Сквира: вулиці: Богачевського: 25, 27, 29,31, 36-38, 40, 42-50, 54, 56, 58, 60;К.Лібкнехта: 1,3-24,26-38,41-48, 50, 52, 54 корп. а,54, 58, 60, 62, 64; Набережна, провулки Білякова, Володарського, Горького, Жовтневий, К.Лібкнехта, Коцюбинського, Лермонтова. Вулиці: Богачевського: 51, 53, 57, 59, 61-65, 66А, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91; Ватутіна, Громова, К.Лібкнехта: 50А, 51, 53, 57, 59, 61, 65-71, 72 корп. 2, 72-87, 90, 92-98, 100-101, 104-106, 108А, 108-121, 123, 125-126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 148, 154; вул. К.Маркса: 24, 26, 28, 30, 32-38, 40-43, 45-50, 52-58, 60А, 60-75, 77, 79, 80А, 80-86, 88-91,93, 95, 97, 101, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 143; Леваневського, Маслова, М.Жукова, Ольшевського, Папаніна, Плугатаря, Свердлова, Франка, Чкалова, 1-го Травня, провулки Громова, Маслова, Радянський.вулиці: К.Лібкнехта: 127А, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 158, 162, 166, 168, 172, 174, 178, 180, 182, 184, 188, 190, 192, 198, 200, 202, 204, 206, 208-210, 212А, 212, 214, 216, 218-220, 222, 224, 226, 228, 230, 234; Комсомольська, Комунар, Миру, М.Чижика, Пушкіна, Стаханова, Червоноармійська, 50-річчя Жовтня, провулки Комунар, Червоноармійський, вулиці: Богачевського: 1-2, 4-8, 10, 12-19, 21-22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Гоголя, К.Маркса: 2-23, 25, 27, 29; Леніна, Р.Люксембург: 1-2, ЗА, 3-11,13, 15, 17-19, 21-25, 27, 31; Ч.Площа, Ш.Алейхема, Щорса: 1-2, 5, 7, 8Б, 8-18, 20; провулки Гоголя, К.Маркса, Молокова, Пивоварний, Поштовий, Якушкіна
47 Територіальний виборчий округ №47 з виборів депутатів Київської обласної ради 15285 Сквирський район с. Антонів, с. Горобіївка, с. Лаврики,с. Каленна, с. Кам’яна Гребля, с. Золотуха, с. Ленінське, с. Нова Пустоварівка, с. Оріховець, с. Пищики, с. Безугляки, с. Пустоварівка, с. Руда, с. Владиславка, с. Тхорівка, с. Шаліївка, с. Терешки, с. Шамраївка, м.Сквира Вулиці Архітектурна, Будьонного, Зарічна, Кібенка, Ковельмана, Котовського, Мельника, Партизанська, П.Осипенко, Р.Люксембург: 28-30, 32-33, 35-39, 41-43,45-47, 48А, 48-50, 52-56, 58-63, 65-71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95,101,105,109,115,117; Самгородецька, С.Корольова, Шовковична, 40-річчя Жовтня, 60-річчя Жовтня, провулки Кривоноса, Слобідський, Цегельний, Шовковичний, Яровий. Вулиці Б.Хмельницького, Ворошилова, Жданова, Короленка, Л.Українки, Матросова, Некрасова, Новоселецька, Островського, С.Ласточкіна, Щорса: 21-29, 31-33, 37, 39-46, 48-49, 51-52, 54-56, 59-61, 64-68, 70-74, 76-86, 88-93, 95, 97-99,101-107,109-116,118,120,122-125,127-132,134-140,142,144-151,153-156,158,160-163,165-166, 168-169,171-177, 179,185,187; провулки – Кільцевий, Некрасова, Новоселецький, Піонерський, Річковий, Слободянський, Толстого. Вулиці: Байдукова, Відродження, Грушевського, Дзержинського, Залізнична, Квітнева, Київська, Комарова, Крупської, Мікояна, П.Мирного, Польова, Чапаєва, Шевченка: 1-31, 33-34, 35А, 35, 38,40,42,44, 46,48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64; 8-го Березня, провулки Байдукова, Дзержинського, Дюканова, Озерний, Польовий. вулиці В.Дубініна, Володимирівська, Гагаріна, Гребінки, Дехтяренка, Довженка, Дюканова, Й.Магомета, Кірова, Комінтерна, Котляревського, Мічуріна, М.Лисенка, О.Кобилянської, Перемоги, Поліська, Проектна, Пустоварівська, Садова, Сковороди, Травнева, Фрунзе, Чернишевського, Шевченка: 39, 41, 45, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65-81, 83-88, 90, 92-93, 95-101, 103-110, 112-121, 123-127, 129-145, 147, 150-160, 165-166, 168, 172, 174, 176, 178, 180, 184, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212; П.Мудрого, провулки Лікарський, Мічуріна, Піщаний, Проектний, Прорізний, Садовий, Травневий, Фрунзе, Чернишевського, Шевченка, Шкільний. Вулиці: Селекційна, Кононівська, с.Кононівка
48 Територіальний виборчий округ №48 з виборів депутатів Київської обласної ради 20467 Ставищенський район - с.Бесідка, с.Брилівка, с.Гейсиха, с.Красилівка, с.Антонівка, с.Журавлиха, с.Ясенівка, с.Попружна, с.Розумниця, с.Станіславчик, с.Розкішна, смт Ставище, с.Винарівка, с. Вишківське, с.Василиха, с.Гостра Могила, с.Любча, с.Іванівка, с.Богатирка, с.Кривець, с.Сніжки, с.Стрижавка, с.Сухий Яр, с.Червоне, с. Григорівська Слобода, с.Торчиця, с.Юрківка,с. Торчицький Степок, с.Полковниче
49 Територіальний виборчий округ №49 з виборів депутатів Київської обласної ради 25052 Таращанський район - м.Тараща, с. Мала Вовнянка, с.Дубівка, с.Велика Вовнянка, с. Мала Березянка, с.Петрівське, с.Станишівка, с.Чапаєвка, с.Ріжки, с.Потоки, с.Бовкун, с.Великі Березянка, с.Веселий Кут, с.Володимирівка, с.Кирдани, с.Кислівка, с.Буда, с.Косяківка, с.Антонівка, с.Крива, с.Круті Горби, с.Лісовичі, с.Лук’янівка, с.Малоберезанське, с.Плоске, с.Салиха, с.Северинівка, с.Красюки, с.Степок, с.Улашівка, с.Червоні Яри, с.Чернин, с.Ківшовата, с. Лука, с.Крива
50 Територіальний виборчий округ №50 з виборів депутатів Київської обласної ради 27120 Тетіївський район - м. Тетіїв,с. Бурківці, с. Голодьки, с. Горошків, с. Ріденьке, с. Дзвеняче, с.Тарасівка, с. Михайлівка, с. Кошів, с.Погреби, с.Кашперівка, с.Скибинці, с.Черепин, с.Григорівка, с. Черепинка, с. Тайниця, с. Степове, с. Клюки, с. Хмелівка, с Високе, с. Денихівка, с. Дібрівка, с. Дубина, с. Ненадиха, с. Галайки, с. Софіполь, с. Одайпіль, с. Пятигори, с.Молочне, с. Росішки, с Стадниця, с. Тележенці
51 Територіальний виборчий округ №51 з виборів депутатів Київської обласної ради 27214 Фастівський район - смт Борова, с. Червона Мотовилівка, с. Велика Мотовилівка, с. Вишняки, с. Тарасенки, с. Велика Снітинка, с. Оленівка, с. Мотовилівська Слобідка, с. Мала Снітинка, с. Мала Офірна, с. Велика Офірна, с. Фастівець, с. Гвардійське, с. Клехівка,смт Кожанка, с. Софіївка, с-ще Степове, с. Бортники, с. Великі Гуляки, с. Василівка, с. Федорівка, с. Веприк, с. Млинок, с. Волиця, с. Вільшанська Нива, с. Деминівка, с. Дідівщина, с. Дорогинка, с. Кощіївка, с. Дмитрівка, с. Півні, с. Кищенці, с. Малополовецьке, с. Тарасівка, с. Паляниченці, с. Єлизаветівка, с. Королівка, с. Пилипівка, с. Вишня, с. Кончаки, с. Пришивальня, с. Скригалівка, с. Ставки, с. Томашівка, с. Ярошівка, с. Триліси, с. Червоне, с. Яхни
52 Територіальний виборчий округ №52 з виборів депутатів Київської обласної ради 11705 Яготинський район - с.Богданівка, с.Коптевичівка, с.Воронівщина, с.Кайнари, с-ще Черняхівка, с.Двірківщина, с.Гензерівка, с.Черняхівка, с-ще Гречанівка, с.Годунівка, с.Григорівка, с.Засупоївка, с.Федорівка, с.Дзюбівка, с.Озерне, с.Супоївка, с.Черкасівка, с.Добраничівка, с.Плужники, с.Жоравка, с.Лебедівка, с.Капустинці, с.Кулябівка, с.Тужилів, с.Шевченкове, с.Лемешівка, с. Лукомщина, с.Лозовий Яр, с.Ничипорівка, с.Панфили, с.Райківщина, с.Розумівка, с.Рокитне, с.Сотниківка с.Божки, с.Сулимівка, с.Трубівщина, с.Фарбоване, с.Червоне
53 Територіальний виборчий округ №53 з виборів депутатів Київської обласної ради 19286 Яготинський район - м. Яготин, с. Соколівщина, с. Червоне Заріччя
54 Територіальний виборчий округ №54 з виборів депутатів Київської обласної ради 13108 м. Березань
55 Територіальний виборчий округ №55 з виборів депутатів Київської обласної ради 18576 м.Біла Церква – м.Біла Церква – Гайок: 1–4, 77/43, 139–177, 181–185, 214–215, 228–270, 2316А В/Ч–3358А В/Ч; Гайок: 5–6, 89–130, 180, 0211А В/Ч, 219–227, 399–403, 4533А В/Ч; Селек. ст-я від.Ленінський, Селекційна станція ’Олександрія, вул.Полковника Коновальця, вул.Матросова, вул.Січневого прориву: 29, 31, 35, 43–43Б, 45–45А, 47, 49–49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Турчанінова: 12–29; Без реєстрації, вул.Січневого прориву: 27, 33–33/35; вул.Сквирське шосе: 221–223, 228–266; вул.Турчанінова: 1–3, 9; вул.Гвардійська, вул.Крижанівського: 8–17/17; вул.Січневого прориву: 6/1–26, 28, 30, 32, 34, 37–42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–70; вул.Суворова, вул.Турчанінова: 4–8, 11; вул.Чехословацька, вул.Крижанівського: 2А–5; вул.Сквирське шосе: 224, 226; вул.Гайова, вул.Січневого прориву: 2–5; вул.Сквирське шосе: 39, 41, 47–51, 214А–220, 224А; пров.Будівельників, бульв.50-річчя Перемоги: 98, 102, 104; вул.Дачна: 66–72; вул.Декабристів: 75, 81; вул.Клінічна, бульв.50-річчя Перемоги: 54Г, 84, 86, 88, 92, 159–217; вул.Колодязна, вул. Семашко: 7 (Білоцерківський пологовий будинок), 9 (Білоцерківська міська лікарня №2) вул.Червонофлотська: 126–143; пров.Червоноармійський другий
56 Територіальний виборчий округ №56 з виборів депутатів Київської обласної ради 17794 м.Біла Церква – м.Біла Церква – вул.Миру, вул.Щорса; бульв.50-річчя Перемоги: 74, 76, 78, 80–82; вул.Дачна: 5–44; вул.Декабристів: 1–74, 76–80Б, 82–86; вул.Сломчинського; бульв.50-річчя Перемоги: 1В/М, 2167А В/Ч; бульв.50-річчя Перемоги: 58–60, 62, 64, 66, 113–129, 137, 143–145; вул.Славіна: 10, 20, 23–34, 44, 50, 52, 70–76; вул.Червонофлотська: 118–121; вул.Чкалова: 5–9, 12–31; бульв.50-річчя Перемоги: 153–157; вул.Славіна: 2/147; вул.Чкалова: 10; бульв.50-річчя Перемоги: 131–135, 141; вул.Зелена: 28–42; вул.Славіна: 3–5; вул.Червонофлотська: 70–105; бульв.50-річчя Перемоги: 111; вул.Зелена: 3–26; вул.Лазаретна, вул.Набережна, вул.Славіна: 13–19/2, 21, 39, 39А, 41 (Білоцерківське психонаркологічне територіальне медичне об’єднання), 43, 45–49, 51, 53–69, 88–106; вул.Червонофлотська: 30–37, 38, 40, 41А–69; пров.Гірський, пров.Зелений, пров.Лазаретний другий, пров.Лазаретний перший, пров.Річковий перший, пров.Яровий, тупик Глухий; бульв.50-річчя Перемоги: 61–61А, 63, 65, 67–69, 79; вул.Запорізька, вул.Озерна, вул.Партизанська, вул.Річкова: 3, 5А–40; вул.Червонофлотська: 5–29; пров.Партизанський другий, пров.Партизанський перший, пров.Річковий другий; бульв.50-річчя Перемоги: 75, 77; бульв.50-річчя Перемоги: 107–109; вул.Річкова: 4; вул.Червонофлотська: 41
57 Територіальний виборчий округ №57 з виборів депутатів Київської обласної ради 18434 м.Біла Церква – бульв.50-річчя Перемоги: 46–50, 52, 101, 103, 105; вул.Вокзальна: 3–19; вул.Купріна, вул.Товарна, вул.Фастівська: 2; пров.Вокзальний, пров.Курсовий: 3–10, 15/10–35; пров.Курсовий другий; бульв.50-річчя Перемоги: 24, 26, 28–30, 34, 36, 38, 83, 85, 87, 89–91, 93–97, 99; вул.Пушкінська: 55–86/71; вул.Фастівська: 1, 2Б–62Б; вул.Червонофлотська: 37А, 39; бульв.50-річчя Перемоги: 44/2; вул.Вокзальна: 22; вул.Кірова: 37, 39, 41, 43–62; вул.Маршала Чуйкова: 70; вул.Олеся Гончара: 2–6, 7–20; вул.Першотравнева: 41, 43, 45, 47, 51, 53А, 55–69, 70–82; вул.Привокзальна: 16, 26, 36, 55–91; пров.Курсовий: 12А; вул.Водопійна: 1А/44–9, 11–27А; вул.Курсова: 59–78А/78Б; вул.Лермонтова, вул.Маршала Чуйкова: 59, 69; вул.Олеся Гончара: 6А; вул.Першотравнева: 37–37/7, 39–39/12, 49, 52, 54/10; вул.Привокзальна: 51/1–53/2; вул.Маршала Чуйкова: 34–34/13, 48–58, 60–66, 75–83; вул.Першотравнева: 69А; вул.Курсова: 18–40; бульв.50-річчя Перемоги: 14А/22, 20, 51, 53, 55А; вул.Богдана Хмельницького: 26–40; вул.Логінова: 4–31; вул.Нова, вул.Підвальна, вул.Пушкінська: 2/13–50; вул.Юр’ївська; вул.Водопійна: 9А; вул.Кірова: 1/45–36, 38, 40, 42; вул.Курсова: 3А–17А; вул.Логінова: 37–37А; вул.Маршала Чуйкова: 3–33, 37–45; вул.Першотравнева: 5–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Привокзальна: 4–15, 17–25, 27–35, 37–49; вул.Ярослава Мудрого: 53/1–55/2, 57-59, 68–70; бульв.1-го Травня: 6–40; вул.Пролетарська, пров.Жовтневий; бульв.1-го Травня: 4
58 Територіальний виборчий округ №58 з виборів депутатів Київської обласної ради 16969 м.Біла Церква – бульв.1-го Травня: 44–46; вул.Броварна друга, вул.Гоголя: 11–38; вул.Інтендантська, вул.Куценка, вул.Павліченко: 3–12; вул.Петра Запорожця: 10–47, 49, 53, 55–55/64; вул.8-го Березня, пров.Гоголя, пров.Пролетарський; вул.Кар’єрна, вул.Кошеля, вул.Крутогірна, вул.Леваневського: 3–17, 21, 23, 25; вул.Осипенка, вул.Павліченко: 21, 23/1, 43/2; вул.Петра Запорожця: 48, 50–52, 54, 57–66, 68, 70, 72/73, 78, 80, 82, 84, 86, 88–88А, 90А; вул.Ротецька, вул.Челюскінців, пров.Кар’єрний, пров.Челюскінців; вул.Павліченко: 12А–20Б, 22, 26–34, 38, 40; вул.Григорія Ковбасюка, вул.Революції, вул.Ярослава Мудрого: 35–39/15, 41–48, 49 (Білоцерківська міська лікарня №1), 50, 56 (Комунальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський обласний онкологічний диспансер"), 60–64/2; вул.Баумана, вул.Ковальська, вул.Шолом-Алейхема: 21; вул.Ярмаркова, вул.Ярослава Мудрого: 18/1–34, 40; вул.9-го Січня, пров.Ковальський; вул.Павліченко: 37, 39, 43, 44; вул.Шолом-Алейхема: 33, 35, 62–2260А; пров.Рокитнянський другий: 9А (Комунальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський обласний протитуберкульозний диспансер"), 10-25; вул.Банкова, вул.Богдана Хмельницького: 1/7–23; вул.Варинського, вул.Васильківська, вул.Верхня, вул.Гоголя: 2–9; вул.Гординського: 1–54, 60–64; вул.М’ясна, вул.Северина Наливайка, вул.Спартаківська, вул.Театральна, вул.Шамраївська, вул.Ярослава Мудрого: 16/2; пл.Торгова, тупик Піонерський; вул.Шевченка: 91, 93, 95, 108А–112А, 120–200; просп.Князя Володимира; вул.Шевченка: 97–99; вул.Гризодубової, вул.Громової, вул.Приміська, вул.Прорізна, вул.Раскової: 4–61; вул.Робітнича, вул.Робітнича друга, вул.Роз’їздна, вул.Томилівська: 1–46; пров.Гризодубової другий, пров.Гризодубової перший, пров.Леваневського другий, пров.Леваневського перший, пров.Проточний, пров.Раскової другий, пров.Раскової перший, пров.Томилівський
59 Територіальний виборчий округ №59 з виборів депутатів Київської обласної ради 18194 м.Біла Церква – м.Біла Церква – вул.Раскової: 61А–67; вул.Томилівська: 48–71; вул.Леваневського: 157; вул.Митрофанова: 2–3; вул.Радгоспна друга, вул.Радгоспна перша, вул.Східна: 2–10; вул.Леваневського: 50/5–52/4, 56А, 58, 62, 64, 66–68, 70; вул.Леваневського: 38–40, 42, 48; вул.Митрофанова: 1; вул.Східна: 14–18, 30; вул.Леваневського: 30–32; вул.Радгоспна, вул.Східна: 26–28, 32; пров.Леваневського; вул.Леваневського: 44, 46; вул.Заводська, вул.Леваневського: 75; вул.Митрофанова: 9–12/18; вул.Молодіжна: 20–34; вул.Леваневського: 59, 73; вул.Леваневського: 61, 63, 69, 71; вул.Митрофанова: 13/16; вул.Молодіжна: 6–14; вул.Леваневського: 47/1, 55, 57, 65
60 Територіальний виборчий округ №60 з виборів депутатів Київської обласної ради 16484 м.Біла Церква – вул.Комсомольська: 29–39; вул.Леваневського: 22, 24, 26–28А, 36; бульв.Комсомольський: 3–3А; вул.Нагірна: 8–21А, 23; бульв.Комсомольський: 17–17А; вул.Леваневського: 18–20, 29; вул.Нагірна: 22; вул.Некрасова: 30; пров.Комсомольський; бульв.Комсомольський: 13–15; вул.Некрасова: 46–46А, 99; вул.Леваневського: 41, 45, 50А; вул.Грибоєдова: 24–28, 40–66А; вул.Комсомольська: 45–54; вул.Некрасова: 15; бульв.Комсомольський: 12; вул.Комсомольська: 81, 87; вул.Некрасова: 12А, 115; пров.Некрасова; вул.Грибоєдова: 36; вул.Комсомольська: 61/20–71, 83–85, 98–111; вул.Некрасова: 86–95; вул.Некрасова: 83–84; вул.Чехова: 24, 26, 28, 36, 38, 42–46
61 Територіальний виборчий округ №61 з виборів депутатів Київської обласної ради 17790 м.Біла Церква – вул.Грибоєдова: 10; вул.Зінченка, вул.Некрасова: 80–82; вул.Рибна: 8; вул.Чехова: 19–23, 25, 27, 29–35, 37, 41, 47–51; вул.Кириленка, вул.Мельника, вул.Петра Запорожця: 154, 156–359Б; вул.Храпачанська; вул.Петра Запорожця: 125, 127, 129, 133, 135, 136–139, 140–141, 142–152, 155–155А; вул.Глиняна: 47Б, 58–58А, 60, 62, 64, 66, 68, 70–111; вул.Петра Запорожця: 67, 69, 71, 73–77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91–124, 126, 128–128Б, 129А–132, 133А–134, 135А–135Б, 139А, 141А; вул.Північна, вул.Рибна: 5–7, 9–32; вул.Фадєєва, пров.Фадєєва; вул.Ватутіна, вул.Залізнична: 2–70, 74, 76, 78; вул.Калініна: 3–15, 17–71А, 73–73Б, 75, 77, 79–79А, 81, 83, 85, 87–89, 91, 93; вул.Лесі Українки: 1–29А; вул.Лесі Українки друга, вул.Олени Теліги: 2–60, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–82, 86, 88, 90, 94; вул.Островського: 2–48, 50, 52, 54, 56, 60, 62–62А; вул.Панфілова, вул.Польова: 1–38, 40, 42, 44–44А, 46, 48, 50, 52; вул.Сквирське шосе: 2, 6/1, 10, 14, 16, 18, 30–38, 40, 42–44, 52–60; вул.Чайковського: 1–16, 19, 21, 23, 25; вул.Чайковського друга, вул.40-річчя Жовтня: 1–11, 13–13А; вул.40-річчя Жовтня друга, пров.Горького, пров.Селищний; вул.Глиняна: 1–47, 48–57, 59, 61, 63, 65–65А, 67–67А, 69–69В; вул.Київська, пров.Радищева, шосе Київське; вул.Інтернаціональна друга, вул.Карбишева: 1–6, 9, 9А, 12 (Територіальне медичне об’єднання), 16–21, 23–29, 31–53; вул.Коцюбинського друга; вул.Вишнева, вул.Інтернаціональна, вул.Карбишева: 8, 22, 30А–30Ж, 53А–65; вул.Коцюбинського, вул.Свердлова, вул.Селекційна, вул.40-річчя Жовтня: 12, 14–114; пров.Карбишева, пров.Толстого; вул.Калініна: 72–72А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 95–137; вул.Лесі Українки: 30–78/12; вул.Олени Теліги: 61А, 63–63А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83–85, 87, 89, 91–93, 95–136; вул.Островського: 49–49А, 51, 53, 55, 57–59, 61, 63–120; вул.Польова: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–164/6; вул.Чайковського: 18, 20, 22, 24, 26–110/18; вул.Залізнична: 71–73, 75, 77, 79–172; вул.Механізаторська, вул.Сквирське шосе: 3, 9, 11–13, 15, 17, 19–25, 62–176; вул.Толстого, пров.Залізничний, пров.Механізаторський
62 Територіальний виборчий округ №62 з виборів депутатів Київської обласної ради 14743 м.Біла Церква – бульв.50-річчя Перемоги: 12А–14, 16–19, 21–22/22, 25/2, 27Б, 31–33, 35, 37, 39; вул.Академіків Гродзинських, вул.Водопійна: 35–118А; вул.Гетьманська, вул.Гординського: 55, 67–88; вул.Тургєнєва, вул.Чернишевського, пров.Водопійний, пров.Водопійний другий, пров.Водопійний перший, пров.Водопійний третій; вул.Докучаєва: 30/59–65/266; вул.Зоряна, вул.Кобзаря, вул.Лісова, вул.Макаренка, вул.Новосельська, вул.Олега Кошового, вул.Пархоменка, вул.Піщана: 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65–65А, 69–71, 73–73А, 75, 77, 79, 81, 83/30, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–105, 107–109А, 111–119, 121–125, 127А–127/75, 264–314; вул.Піщана друга: 61, 63, 65, 73А–73Б, 79, 81А–81/29, 83/30, 85, 93, 98А–146А; вул.Радонова, вул.Радужна, вул.Травнева, вул.Учгоспна, пров.Докучаєва, пров.Новосельський, пров.Піщаний: 67; пров.Учгоспівський, Учгосп 1, Учгосп 2; вул.Боженка, вул.Весняна, вул.Гастелло, вул.Глибочицька, вул.Докучаєва: 2–25; вул.Залузька, вул.Зарічанська, вул.Нестерова, вул.Південна, вул.Піщана: 1, 13–13Ж, 15–15А, 17–17А, 19–19А, 21, 23, 25–25Г, 27–27А, 35, 37–37А, 39А–39Г, 192–256/23; вул.Піщана друга: 1–60, 62, 64, 66–72, 74–78, 80, 82, 84, 86–90, 94–96/31; вул.Сонячна, вул.Фурманова, вул.Чапаєва: 82/1–301; пров.Залузький, пров.Піщаний: 1–65А; пров.Чапаєвський п’ятий, пров.Чапаєвський шостий, тупик Чапаєвський; вул.Академіка Кримського: 2; вул.Героїв Чорнобиля: 7, 9–11А; вул.Академіка Кримського: 4–10; вул.Академіка Линника, пров.Академічний: 3; пров.Інститутський: 3–4; пров.Студентський: 6–7; вул.Академіка Вула, вул.Героїв Чорнобиля: 5/2–5/8, 8/8; вул.Піщана: 120, 126, 128–190Б; пров.Академічний: 1; пров.Інститутський: 1–2; пров.Студентський: 1–2; вул.Героїв Чорнобиля: 3–5; вул.Піщана: 6–12, 14, 16–16А, 18, 20, 22А, 24, 26, 28–34, 36, 38, 40, 42–42/80, 44, 46, 48–48А, 50, 52, 54–54А, 56, 58, 60, 62А–64А, 66–68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 106, 110–110Б; вул.Ставищанська: 103–128; бульв.50-річчя Перемоги: 6/27; вул.Гагаріна, вул.Замкова, вул.Івана Франка: 1–23; вул.Леся Курбаса, вул.Міліцейська, вул.Пекарська, вул.Росьова, вул.Ярослава Мудрого: 5/13–12/7; пл.Соборна, пров.Замковий другий, пров.Замковий перший, пров.Замковий третій, пров.Клубний, пров.Пекарський
63 Територіальний виборчий округ №63 з виборів депутатів Київської обласної ради 16034 м.Біла Церква – вул.Голубина, вул.Надрічна, вул.Нечуй-Левицького, вул.Піонерська, вул.Смоляно-Рокитнянська, вул.Шевченка: 4–90, 92, 94, 96; вул.Шолом-Алейхема: 2–20, 21А–32, 34, 36–60; пров.Піонерський, пров.Шевченківський другий, пров.Шевченківський перший; вул.Івана Франка: 24–79; вул.Короленка, вул.Мічуріна, вул.Павліченко: 45–101; вул.Садова, вул.Шевченка: 118; пров.Івана Франка, пров.Мічуріна, пров.Павліченко, пров.Штабний; вул.Дружби, вул.Котляревського, вул.Осводівська, вул.Примакова, вул.Професора Андрія Голуба, вул.Ставищанська: 5–102; вул.Українська, вул.Чапаєва: 3–81; пров.Будьонного другий, пров.Колгоспний, пров.Осводівський, пров.Чапаєвський другий, пров.Чапаєвський перший, пров.Чапаєвський третій, пров.Чапаєвський четвертий; вул.Заярська, вул.Заярська друга, вул.Кільцева, вул.Ключова, вул.Колгоспна, вул.Лугова, вул.Провальна, вул.Таращанська: 1–114, 116, 118, 120–120А, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144–150; вул.Шкільна, пров.Будьонного перший, пров.Таращанський; вул.Вернадського: 2; вул.Стаханівська, вул.Тімірязєва: 2А–7, 10–15, 17, 18А–94/87; пров.Стаханівський другий, пров.Стаханівський перший, пров.Стаханівський третій; вул.Таращанська: 115, 117–117А, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131–131А, 133–133А, 135–135А, 137, 139–141, 143/1, 155, 175–194; вул.Тімірязєва: 2; вул.Вернадського: 4–6; вул.Таращанська: 161; вул.Вернадського: 10; вул.Таращанська: 163; вул.Тімірязєва: 8, 16, 18; вул.Таращанська: 163А;
64 Територіальний виборчий округ №64 з виборів депутатів Київської обласної ради 17079 м.Бориспіль – вул.Бабкіна, вул.Дарвіна, вул.Євгена Горбатюка, вул.Єсеніна, вул.Запорізька, вул.Зоряна, вул.Індустріальна, вул.Київський Шлях: 1–1К, 2–3, 5, 11; вул.Кринична, вул.Павловського, вул.Чумацька, пров.Аеродромний, пров.Бабкіна, вул.Академіка Френкеля, вул.Глібова, вул.Зої Космодем’янської, вул.Київський Шлях: 1/24–1/52, 13, 17, 19; вул.Ленінградська, вул.Фурманова, вул.Броварська, вул.Київський Шлях: 27–29, 31; вул.Комсомольська, вул.Комуністична, вул.Миру, вул.Одеська, вул.Полтавська, вул.Степана Разіна, вул.Толстого, пров.Ленінградський, пров.Толстого, вул.Головатого: 76–76А; вул.Дружби: 21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37, 39–60; вул.Залізнична, вул.Карла Маркса, вул.Мануїльського, вул.Привокзальна, вул.Промислова, пров.Залізничний, пров.Карла Маркса, пров.Привокзальний, вул.Артема, вул.Бажана, вул.Бориспільська, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Гайдамацька, вул.Гостинна, вул.Декабристів, вул.Євгена Гребінки, вул.Завокзальна, вул.Затишна, вул.Каштанова, вул.Кірова, вул.Клари Цеткін, вул.Кленова, вул.Княжицька, вул.Комінтерну, вул.Космонавтів, вул.Ленінського Комсомолу, вул.Лозова, вул.Максима Рильського, вул.Мальовнича, вул.Миколи Лисенка, вул.Набережна, вул.Невського, вул.Незалежна, вул.Павла Тичини, вул.Партизанів, вул.Патріотів, вул.Північна, вул.Примакова, вул.Прип’ятська, вул.Промінська, вул.Профспілкова, вул.Райдужна, вул.Світлична, вул.Східна, вул.Урожайна, вул.Цвіточна, вул.Чорнобильська, вул.Шолохова, вул.Щаслива, вул.Ювілейна, пров.Артема, пров.Декабристів, пров.Кірова, пров.Княжицький, пров.Молодіжний, пров.Павла Тичини, пров.Примакова, пров.Прип’ятський, пров.Профспілковий, пров.Світличний, пров.Східний, пров.Шолохова, пров.1 Шолохова, пров.2 Шолохова, вул.Дімітрова, вул.Екскаваторна, вул.Лесі Українки, вул.Поповича, вул.Старовокзальна, вул.Тельмана, вул.Трипільська, вул.Ушакова, вул.Шевченка: 94–94А, 96, 102–102/2, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120–120А, 122, 124, 165–181; вул.Юрія Гагаріна, пров.Дімітрова, пров.Старовокзальний, вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельна, вул.Віктора Йови, вул.Головатого: 9–75, 77–89; вул.Дружби: 1–20, 22, 24, 26–26/1, 28–28А, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Жукова, вул.Інтернаціональна, вул.Маяковського, пров.Богдана Хмельницького, пров.Головатого, пров.Дружби, пров.Маяковського, пров.Шкільний, вул.Головатого: 7; вул.Івана Кудрі, вул.Куйбишева, вул.Лютнева, вул.Робоча: 1–18, 20–76; вул.Філатова, пров.Івана Кудрі, пров.Крупської, пров.Лютневий, пров.Робітничий, ОКПП "Київ"
65 Територіальний виборчий округ №65 з виборів депутатів Київської обласної ради 16738 м.Бориспіль – вул.Головатого: 1–3; вул.Київський Шлях: 4, 6–8, 16, 18–18Б, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, вул.Головатого: 4–6, 8; вул.Київський Шлях: 20–24, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–70; вул.Новопрорізна: 2; вул.Робоча: 19; вул.Свердлова, вул.Банківська, вул.Ворошилова, вул.Нова 2, вул.Стадіонна, вул.Шевченка: 4, 6; вул.1 Травня, пров.Кооперативний, пров.1 Травня, вул.Будьонного, вул.Гетьмана Дорошенка, вул.Матросова, вул.Микити Стасюка, вул.Павлика Морозова, вул.Тургенєва, вул.Чернігівська, вул.Шевченка: 2, 4А–5, 7–93, 95, 97–101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–119А, 121, 123, 125–163А; пров.Будьонного, пров.Гетьмана Дорошенка, пров.Матросова, пров.Микити Стасюка, пров.Мирний, пров.Тарасівський, пров.Тургенєва, пров.2 Матросова, вул.Горького: 1–39, 40/2–42, 46–48; вул.Січнева, Соцмістечко: 9, 12–367, вул.Горького: 40, 44, 50–52; вул.Дачна, вул.Чайковського, пров.Горького, в/ч А2215, Соцмістечко: 10, вул.Ботанічна, вул.Ватутіна, вул.Гоголя, вул.Жовтнева, вул.Калініна, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Новопрорізна: 1, 2А–12; вул.Олеся Гончара, вул.Садова, вул.Чубинського, пров.Ботанічний, пров.Гоголя, пров.Новопрорізний, пров.Олеся Гончара,вул.Героїв Революції, вул.Нова, вул.Франка: 2–9В; вул.Червоноармійська: 1, 3, 5, 7, 9, 11; вул.Якіра, пров.Новий
66 Територіальний виборчий округ №66 з виборів депутатів Київської обласної ради 16009 м.Бориспіль – вул.Верхній Вал, вул.Київський Шлях: 73–81; вул.Нижній Вал, вул.Червоноармійська: 2, 4, 6; вул.Шевченка: 1, 6А–6В, вул.Айвазовського, вул.Андрія Малишка, вул.Борисоглібська, вул.Братів Шило, вул.Галицька, вул.Голосіївська, вул.Деснянська, вул.Дніпровська, вул.Довженка, вул.Івана Богуна, вул.Кибальчича, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Космонавта Комарова, вул.Крилова, вул.Максима Залізняка, вул.Миколи Карпенка, вул.Миколи Прудкого, вул.Мусоргського, вул.Нечуя-Левицького, вул.Огородня, вул.Паторжинського, вул.Петра Запорожця, вул.Приозерна, вул.Рози Люксембург, вул.Салютна, вул.Тухачевського, вул.Фізкультурна, вул.Франка: 13А–169; вул.Фрунзе, вул.Червоноармійська: 8, 10, 12–118; вул.Чкалова, вул.Широка, вул.Юрія Збанацького, пров.Андрія Малишка, пров.Максима Залізняка, пров.Нечуя-Левицького, пров.Нижній Вал, пров.Огородній, пров.Петра Запорожця, пров.Тухачевського, пров.Фізкультурний, пров.Червоноармійський, пров.1 Огородній, пров.2 Огородній, пров.3 Огородній, вул.Антона Яцюти, вул.Вєтрова, вул.Грушевського, вул.Дзержинського, вул.Квітки-Основ’яненка, вул.Стеценка, вул.Туполева, вул.Чубаря, вул.Щорса, пров.Грушевського, пров.Щорса, вул.Академіка Амосова, вул.Академіка Богомольця, вул.Академіка Вернадського, вул.Академіка Заболотного, вул.Академіка Патона, вул.Анатолія Солов’яненка, вул.Анни Ахматової, вул.Антона Макаренка, вул.Арсенальна, вул.Бєлінського, вул.Білоозерська, вул.Булгакова, вул.Григорія Сковороди, вул.Джерельна, вул.Дмитра Волошка, вул.Драгоманова, вул.Дружби Народів, вул.Ентузіастів, вул.Зелена, вул.Зодчих, вул.Київський Шлях: 87–89, 93–97, 99–103, 105, 107–109, 111, 113, 115–115А, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129–129А, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147–147А, 149, 151–151Є, 153, 155–157, 159–159Б, 161, 163, 165, 167–167А, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199–201, 203, 205, 207, 209, 213; вул.Кирила Розумовського, вул.Князя Володимира, вул.Корнія Косогона, вул.Коцюбинського, вул.Краєвидна, вул.Левадна, вул.Липова, вул.Лобановського, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Магістральна, вул.Марини Цветаєвої, вул.Мендєлєєва, вул.Мечникова, вул.Мистецька, вул.Мілютенка, вул.Нахімова, вул.Незалежності, вул.Олександра Сенька, вул.Остапа Вересая, вул.Островського, вул.Перемоги, вул.Петра Верни, вул.Пирогова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Раїси Окіпної, вул.Саксаганського, вул.Сєрова, вул.Сім’ї Сосніних, вул.Спортивна, вул.Стефаника, вул.Харківська, вул.Чапаєва, вул.Челюскінців, вул.Юрія Максюти, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Березневий, пров.Джерельний, пров.Корнія Косогона, пров.Коцюбинського, пров.Левадний, пров.Магістральний, пров.Максима Березовського, пров.Нахімова, пров.Остапа Вересая, пров.Пушкіна, пров.Раїси Окіпної, пров.Саксаганського, пров.Сєрова, пров.Спортивний, пров.Чапаєва, пров.Челюскінців, пров.Яблуневий, пров.1 Сім’ї Сосніних, пров.1 Челюскінців, пров.2 Сім’ї Сосніних, пров.2 Челюскінців, пров.3 Сім’ї Сосніних, м.Бориспіль – вул.Герцена, вул.Каховська, вул.Київський Шлях: 104, 106, 110, 112, 114, 116–116/2, 118, 120, 122, 124А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146–146А, 148, 150, 152–152А, 154, 158, 160, 162–162А, 164, 166, 168–168А, 170–170А, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190–190Б, 192, 194, 196, 198, 202–202А, 204–204Б, 206, 208–208Б, 210–212, 214; вул.Короленка, вул.Кравченка, вул.Кутузова, вул.Московська, вул.Панфілова, вул.Пархоменка, вул.Патріса Лумумби, вул.Переяслівська, вул.Свободи, вул.Сосюри, вул.Суворова, вул.Ціолковського, вул.Чернишевського, вул.Шкіля, пров.Володимирський, пров.Герцена, пров.Каховський, пров.Короленка, пров.Кутузова, пров.Московський, пров.Панфілова, пров.Переяслівський, пров.Свободи, пров.Суворова, пров.Ціолковського, вул.Архітектора Городецького, вул.Валентина Лисиці, вул.Зарічна, вул.Котовського: 6–184; вул.Кошового, вул.Красіна, вул.Леся Курбаса, вул.Либідська, вул.Лісна, вул.Максима Березовського, вул.Польова, вул.Солов’їна, вул.Юрія Яновського, пров.Гаражний, пров.Красіна, пров.Леся Курбаса, пров.Лісний, пров.Меблевий, пров.Польовий, пров.Польовий 2, пров.Юрія Яновського, пров.2 Лісний, вул.Бориса Іванова, вул.Василя Семеренка, вул.Василя Стуса, вул.Гліба Успенського, вул.Глінки, вул.Данила Галицького, вул.Дубечанська, вул.Івана Багряного, вул.Івана Сулими, вул.Князя Бориса, вул.Марка Кропивницького, вул.Молодіжна, вул.Олени Пчілки, вул.Остапа Вишні, вул.Павла Грабовського, вул.Паркова, вул.Петровського, вул.Пилипа Орлика, вул.Південна, вул.Плеханова, вул.Радгоспна, вул.Сагайдачного, вул.Севастьяна, вул.Степова, вул.Теплична, вул.Тиха, вул.Тополева, вул.Тютюнника, вул.Черняховського, вул.Ясна, пров.Василя Стуса, пров.Дубечанський, пров.Петровського, пров.Південний, пров.Сагайдачного, пров.Севастьяна, вул.Братуся, вул.Воровського, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Енгельса, вул.Івана Мазепи, вул.Карпенка-Карого, вул.Київський Шлях: 90, 98; вул.Корнійчука, вул.Котляревського, вул.Котовського: 1–5; вул.Марка Вовчка, вул.Орджонікідзе, вул.Рєпіна, вул.Сонячна, вул.Урицького, вул.Чехова, пров.Весняний, пров.Воровського, пров.Енгельса, пров.Квітневий, пров.Котляревського, пров.Котовського, пров.Урицького
67 Територіальний виборчий округ №67 з виборів депутатів Київської обласної ради 16405 м.Бровари – вул.Білодібровна, вул.Геологів, вул.Горького, вул.Леніна: 1–122/1; вул.Некрасова, вул.Полярників, вул.Пушкіна, вул.Українки Лесі, вул.1-го Травня, пров.Парковий, пров.Партизанський, пров.Ульянових, вул.Андрєєва: 1–70; вул.Боженка, вул.Гвардійська, вул.Єсеніна, вул.Київська: 2–120; вул.Коцюбинського, вул.Леваневського, вул.Ломоносова, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Пластунська, вул.Ремонтників, вул.Сірка Івана, вул.Стельмаха Михайла, вул.Франка Івана, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, пров.Бєдного Дем’яна, пров.Єсеніна, пров.Заслонова, пров.Лазо Сергія, пров.Піонерський, пров.Піщаний, пров.Філатова, вул.Гонти Івана, вул.Київська: 121–202; вул.Ковпака, вул.Красна, вул.Леніна: 123–155; вул.Лисенка Миколи, вул.Могили Петра, вул.Оболонська: 1–58/2; вул.Петровського, вул.Тургенєва, вул.Челюскіна, вул.Чепурного, вул.Чехова, вул.Шолом-Алейхема: 1–34; вул.Щорса: 1–50А; вул.8-го Березня, пров.Деснянський, пров.Озерний, пров.Пирогова, пров.Тихий, пров.Тупий, вул.Андрєєва: 71–132; вул.Батечка Івана, вул.Білоконя Павла, вул.Богунська, вул.Бориспольця Платона, вул.Галагана Миколи, вул.Героїв Крут, вул.Дорошенка Петра, вул.Дубовика Михайла, вул.Єдності, вул.Заводська, вул.Запорізька, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Каширіна, вул.Квятковського, вул.Кірова: 1–19/1; вул.Козловського Івана, вул.Корсакова Юрія, вул.Крушельницької Соломії, вул.Леонтовича, вул.Лідіце, вул.Люксембург Рози, вул.Мальовнича, вул.Маяковського, вул.Огієнка Івана, вул.Оксамитова, вул.Освіти, вул.Осьмака Василя, вул.Попудренка, вул.Приозерна, вул.Разіна Степана, вул.Ромашкова, вул.Сагайдачного Петра, вул.Саксаганського, вул.Світловщинська, вул.Сєрова, вул.Старотроїцька: 1–60; вул.Стефаника Василя, вул.Таращанська, вул.Теліги Олени, вул.Толстого, вул.Чернишевського, вул.Юності, пл.Шевченка, пров.Дарвіна, пров.Зоряний, пров.Поштовий, пров.Радянський, пров.Старотроїцький, вул.Довженка Олександра, вул.Калініна, вул.Кірова: 21–70/2; вул.Мічуріна, вул.Папаніна, вул.Сєдова, вул.Старотроїцька: 61–146; пров.Комунарів, пров.Онезький, пров.Суворова, вул.Ватутіна, вул.Герцена, вул.Глібова Леоніда, вул.Гоголя, вул.Гончара Олеся, вул.Електриків, вул.Княжицька, вул.Лугова, вул.Осипова, вул.Перонна, вул.Постишева, вул.Семашка, вул.Слуцька, вул.Ступака Григорія, вул.Тичини Павла, вул.Чубаря, вул.Вербна, вул.Винниченка Володимира, вул.Восьмого з’їзду рад, вул.Гальбича, вул.Героїв Сталінграда, вул.Коккінакі, вул.Космодем’янської Зої, вул.Молодіжна, вул.Оболонська: 60–76; вул.Радгоспна, вул.Шевченка: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13, 15–21, 127; вул.Щорса: 51–137; пров.Винниченка Володимира, пров.Оболонський, вул.Грушевського Михайла: 7–15Б, 19, 23–27
68 Територіальний виборчий округ №68 з виборів депутатів Київської обласної ради 15814 м.Бровари – вул.Грушевського Михайла: 3, 21; вул. Київська: 284-292, вул.Возз’єднання, вул.Абрикосова, вул.Березнева, вул.Березова, вул.Большеченка Олексія, вул.Бузкова, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Волошкова, вул.Гамалія Дмитра, вул.Грінченка, вул.Драгоманова Михайла, вул.Заньковецької Марії, вул.Зіркова, вул.Злагоди, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Кобилянської Ольги, вул.Козацька, вул.Куліша Пантелеймона, вул.Кутового Володимира, вул.Майбороди Платона, вул.Нечуя-Левицького Івана, вул.Підлісна, вул.Проліскова, вул.Росяна, вул.Русановича Дмитра, вул.Симоненка Василя, вул.Січнева, вул.Сковороди Григорія, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Спортивна, вул.Стуса Василя, вул.Східна, вул.Тополина, вул.Трояндова, вул.Фельдмана, вул.Чорновола В’ячеслава, вул.Чубинського Павла, вул.Чупринки Грицька, вул.Шевченка: 2, 4А–4Б, 6, 8, 10А, 12А, 14, 26–60; вул.Яблунева, вул.Ялинкова, пров.Березневий, пров.Вишні Остапа, пров.Драгоманова Михайла, пров.Підлісний, пров.Чубинського Павла, військове містечко 251, вул.Грушевського Михайла: 1–1А, 3А–5; вул.Кірова: 72–90А; вул.Грушевського Михайла: 17–17/1; вул.Київська: 203–280; вул.Шолом-Алейхема: 35–87А; пров.Корольова, вул.Гагаріна: 8–10А, 12–16; вул.Лагунової Марії: 1, 3; вул.Шолом-Алейхема: 93–96; вул.Гагаріна: 1–7; вул.Київська: 294–298А; бульв.Незалежності: 2–2Б; вул.Гагаріна: 19–23; вул.Кирпоноса: 1–4, 6, 10, 12–12/1, 14, 16, 18–20/2, 22–30/1; вул.Шевченка, 14
69 Територіальний виборчий округ №69 з виборів депутатів Київської обласної ради 15470 м.Бровари – бульв.Незалежності: 6–6В; вул.Блока Олександра: 19–21; вул.Карбишева: 13–24; вул.Кирпоноса: 5–5Б, 7А; вул.Рокосовського: 20–24/1; бульв.Незалежності: 3–3Б; вул.Блока Олександра: 3–17; вул.Гагаріна: 11; вул.Карбишева: 1–11/2; вул.Лагунової Марії: 2, 4–4Б, 8/1–8/2; вул.Львівська: 1–15; вул.Рокосовського: 3–18/3; бульв.Незалежності: 4А–5, 7–8Б, 11, 13; бульв.Незалежності: 10–10Б; вул.Белінського: 19–37; вул.Кирпоноса: 11–11А, 13–13А, 15–15Г, 17–17В, 21, 31–80; вул.Львівська: 23–25/1; вул.Чернігівська, бульв.Незалежності: 9–9А, 11А; вул.Белінського: 3–17; вул.Лагунової Марії: 10–10/1, 12, 14, 18–18Б, 20; вул.Київська: 300–312; вул.Короленка: 65, 67; вул.Малокиївська, вул.Короленка: 47, 49, 51, 53–53А, 55, 57–59, 61–63; вул.Лагунової Марії: 17–17Б, 19; вул.Лагунової Марії: 5–7А, 9–9А, 11, 13А–13Б, 15/1–15/7
70 Територіальний виборчий округ №70 з виборів депутатів Київської обласної ради 16097 м.Бровари – вул.Черняховського: 19–19Б, 23А–23В; вул.Черняховського: 13–13А, 15–15А, 17–17А, 36–36Б; вул.Короленка: 64–64Б, 66–66А, 68–68А; вул.Короленка: 68Б–74; вул.Черняховського: 21–21А, 25–25Б; бульв.Незалежності: 14Б–14/1, 17–21А; вул.Камо, вул.Короленка: 54А–54Б, 56–56А, 60А–60Б; бульв.Незалежності: 15–15А; вул.Короленка: 1–46, 48–48/1, 50, 52, 54; бульв.Незалежності: 12–12В, 16А–16В
71 Територіальний виборчий округ №71 з виборів депутатів Київської обласної ради 15769 м.Бровари – вул.Гагаріна: 27–29; вул.Глинки, вул.Димитрова: 1–43; вул.Дніпровська, вул.Кооперативна, вул.Мирного Панаса, вул.Московська, вул.Пархоменка, вул.Плеханова, вул.Федорова, пров.Глинки, пров.Пархоменка, вул.Красовського, вул.Лермонтова: 1–20/2; вул.Підприємницька, вул.Поповича, пров.Вавилова, пров.Холодильний, вул.Батуринська, вул.Боголюбова академіка, вул.Виговського Івана, вул.Вокзальна, вул.Гетьманська, вул.Енгельса: 1, 2, 4; вул.Кутузова: 1–75; вул.Ольжича Олега, вул.Радистів, вул.Щербакова, пров.Вокзальний, вул.Олімпійська: 1–1Б, 3, 8–8Б; вул.Олімпійська: 2–2А, 4–6А; вул.Базова, вул.Будьонного, вул.Виробнича, вул.Енгельса: 1А, 3–3Б, 5–35/1; вул.Конощенка Володимира, вул.Кутузова: 76–242; вул.Лермонтова: 21–54; вул.Мазепи Івана, вул.Маркса Карла, вул.Олександровича Митрофана, вул.Островського, вул.Павлова, вул.Тельмана, вул.Чкалова, пров.Виробничий, вул.Авіаційна, вул.Богуна Івана, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Воробйова, вул.Гастелло, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Космонавтів, вул.Котовського, вул.Левадівська, вул.Миру, вул.Олійника Степана, вул.Олімпійська: 7–7А, 9–10А; вул.Покровська, вул.Прилуцька, вул.Раскової Марини, вул.Русанівська, вул.Фабрична, вул.Хмельницького Богдана, вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Декабристів, вул.Димитрова: 45–115; вул.Залізнична, вул.Кармелюка Устима, вул.Лісова, вул.Металургів, вул.Польова, вул.Старченка, вул.Фурманова, вул.Чайковського, вул.Черняховського: 1–12/1, 14, 16–16Г, 18–18/1; вул.Щолківська, пров.Механізаторів, пров.Тракторний
72 Територіальний виборчий округ №72 з виборів депутатів Київської обласної ради 25381 м. Буча
73 Територіальний виборчий округ №73 з виборів депутатів Київської обласної ради 18310 м.Васильків: в/м 11: 1–14, 17–18, 38–189;/, /вул.Декабристів: в/ч А0294, в/ч А0952, в/ч А1789, в/ч А1880, в/ч А1975; вул.Комарова, в/м 11: 15–16, 19–20, гарнізон; в/м 16/, /вул.Авіаторів, вул.Будьонного, вул.Василя Стуса, вул.Декабристів: 68–68А, 70–70А, 72–72А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88–404; вул.Згоди, вул.Київська, вул.Ковніра, вул.Космонавтів, вул.Кривова, вул.Маяковського, вул.М.Бурки, вул.Механізаторів, вул.Миколи Семенця, вул.Миколи Тітенка, вул.Молочна, вул.Незалежності, вул.Панаса Мирного, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Соснова, вул.Терешкової, вул.Тургенєва, вул.Урицького, вул.Хлібна, пров.Будьонного, пров.І Польовий, пров.ІІ Польовий, пров.Комарова, пров.Маяковського, пров.М.Бурки, пров.Миколи Тітенка, пров.Незалежності, пров.Сковороди, пров.Сонячний, пров.Терешкової, пров.Тургенєва/, /Васильківська центральна районна лікарня/, /вул.Декабристів: 31, 33, 35, 37–37Б, 39, 41–67, 69, 71, 73, 75–75А, 77–77Б, 79–79А, 81А, 83, 85–87; вул.Тімірязєва: 24–63;/, /вул.Березанська, вул.Васильківська, вул.Івана Виговського, вул.Л.Українки, вул.Метальова, вул.Михайлівська, вул.Путрівська, вул.Фрунзе: 44–44Б, 46–46А, 48, 50, 52, 58, 59; вул.40 років Жовтня, пров.Березанський, пров.Васильківський, пров.Гончарний, пров.Л.Українки, пров.Метельова/, /вул.Керамічна, вул.К.Лібкнехта: 35–85; вул.Комінтерна, вул.С.Лазо, вул.Сонячна, вул.Суворова, пров.З.Космодем’янської, пров.Керамічний, пров.Колгоспний, пров.Культосвітній, пров.Луговий, пров.Першотравневий, пров.Сільбудівський, пров.С.Лазо, пров.Суворова/, /вул.Фрунзе: 1–43, 45, 46Б–47, 49, 51, 53–57, 58А, 60–81;/, /вул.Ворошилова, вул.Декабристів: 40 (в/ч А0704)–40/1; вул.Р.Люксембург, вул.Скрипника, пров.Ворошилова, пров.Мисливський, пров.Р.Люксембург, вул.Ватутіна: 20; вул.Гагаріна, вул.Декабристів: 1–1Б, 3–3Г, 5–11, 13, 15, 17, 19, 21–21А, 23, 27, 29; вул.Михайла Грушевського: 10–20, 28–30, 32–34, 36, 49А; вул.Тімірязєва: 1–23; вул.Шевченка: 17–21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37–60; пров.Фрунзе, пров.Червоноармійський
74 Територіальний виборчий округ №74 з виборів депутатів Київської обласної ради 16613 м.Васильків: вул.Барвінкова, вул.Весільна, вул.Гастелло, вул.Декабристів: 2, 4, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Довженка, вул.Зелена, вул.Кірова, вул.Матросова, вул.Пархоменка, вул.Петровського, вул.Південна, вул.Північна, вул.Річна, вул.Чапаєва, вул.Черняховського, пров.Вугільний, пров.Гастелло, пров.ІІ Петровського, пров.Матросова, пров.Овражний, пров.Петровського, пров.Південний, пров.Північний, пров.Хасанівський, пров.Чапаєва/, /вул.Антонія і Феодосія, вул.Гоголя, вул.Дзержинського, вул.Кітченка, вул.К.Лібкнехта: 1–34; вул.Ломоносова, вул.М.Гельца, вул.Набережна, вул.Нахімова, вул.Нова, вул.Профінтерна, вул.Соборна: 50, 52, 54, 91, 95, 97, 105; вул.Франка, вул.Хохрякова, пров.Гоголя, пров.Дзержинського, пров.І Червоний, пров.ІІ Червоний, пров.Комунальний, пров.Соборний, пров.Хохрякова, пров.Червоний, пров.Червонопартизанський, вул.Ватутіна: 2–18А; вул.Колгоспна, вул.Леваневського, вул.Михайла Грушевського: 2–8, 21–25, 31, 35, 37–49, 53; вул.Республіканська, вул.Соборна: 1–49, 51, 53, 55–75, 77, 79–81, 83, 85; вул.Шевченка: 1–13, 22, 24, 26, 28, 30–32, 34, 36; пров.Леваневського, вул.Володимирська: 1–48, 50, 52, 54, 56–58, 64, 66–66А, 70, 72, 74, 80–82; вул.Головачова, вул.Короленка, вул.Котовського, вул.Коцюбинського, вул.П.Комуни, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Селянська, вул.Січневого Повстання, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Ю.Комунарів, пров.Селянський, пров.Чехова, пров.Чкалова, пров.Ю.Комунарів, вул.Володимирська: 49, 51, 53, 55, 59–63, 65, 67–69, 71, 73, 75–79, 83–215; вул.Донбасівська, вул.Кармелюка, вул.Молодіжна, вул.О.Кошового, вул.П.Корчагіна, вул.Поповича, вул.Сількорівська, вул.Тракторна: 1–14, 16–18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42; вул.Фестивальна, пров.Кармелюка, пров.Молодіжний, пров.Мопровський, пров.Поповича, пров.Толстого, пров.Цегельний, вул.Будівельна, вул.Б.Хмельницького, вул.Заводська, вул.І Травня, вул.Івана Кудрі, вул.Квітки-Основ’яненка, вул.Кільцева, вул.Луначарського, вул.Мічуріна, вул.Тітова, вул.Челюскінців, пров.Володимирський, пров.І Мічуріна, пров.ІІ Мічуріна, пров.Калініна, пров.Курчатова, пров.Мічуріна, пров.Шевченка, вул.В.Лугова, вул.Зарічна, вул.Козловського, вул.Лермонтова, вул.Н.Лугова, вул.Радгоспівська, вул.Робкорівська, вул.Соборна: 76, 78, 82, 84, 90–90А, 92–94А, 96, 98–104, 106–165; вул.Солов’їна, вул.Червонофлотська, пров.Донбасівський, пров.ІІ Зарічний, пров.Народовольців, пров.Пушкіна, пров.Радгоспівський, пров.Солов’їний, пров.Червонофлотський, пров.Юнкорівський, вул.Анатолія Дармостука, вул.Валерія Середи, вул.В.Винниченка, вул.Дніпрельстан, вул.Куйбишева, вул.Лісова, вул.Миколи Костомарова, вул.Ольги Кобилянської, вул.Островського, вул.Полководця Боженка, вул.Тракторна: 15, 19, 21–21А, 23–23А, 25–25А, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37–39А, 41А–41Б, 42А–180; пров.Агрономічний, пров.Береговий, пров.Дніпрельстан, пров.І Дніпрельстан, пров.ІІ Дніпрельстан, пров.ІУ Тракторний, пров.Кошмана, пров.Лісний, пров.Островського, пров.Підгірний, пров.Піщаний, пров.Польовий, пров.Радянський, пров.Робочий, пров.Саносвітній, пров.Спортивний, пров.Тракторний, пров.УІІ Тракторний, пров.Червоногвардійський
75 Територіальний виборчий округ №75 з виборів депутатів Київської обласної ради 19500 Ірпінський виправний центр управління Державної пенітенціарної служби України в м. Києві та Київській області (№132) смт Коцюбинське – вул.Артема, вул.Бакала, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Коцюбинського, вул.Островського, вул.Паризької Комуни, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва: 1–3, 7–25; вул.Червоноармійська, вул.Шевченка, вул.8 Березня, пров.Артема, пров.Ворошилова 1, пров.Ворошилова 2, пров.Жовтневий, пров.Паризької Комуни; вул.Лісова, вул.Меблева, вул.Чапаєва: 5; вул.28 км; вул.Доківська: 4–25, 27–39; вул.Залізнична: 2–14; вул.Паркова, пров.Парковий, військове містечко 136, військове містечко 96755; вул.Доківська: 26; вул.Пономарьова: 2–2/2, 6–6/3; вул.Пономарьова: 1–1/5, 3А–5А, 7–34. м.Ірпінь – вул.Бучанська, вул.Висоцького, вул.Ворзельська, вул.Горіхова, вул.Донецька, вул.Енергетиків, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Кошового, вул.Макаренка, вул.Ново-Ірпінська, вул.Поповича, вул.Рубежівська, вул.Свердлова, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Стоянська, вул.Федора Кричевського, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Ягідна, вул.Якова Калацюка, пров.Бучанський, пров.Ворзельський, пров.Франка. м.Ірпінь – вул.Варшавська: 1–41; вул.Воїнів Інтернаціоналістів: 1–1Б, 3–29; вул.Дачна, вул.Калініна: 32, 34–51; вул.Капітана Зайцева: 1, 3–37; вул.Квіткова, вул.Михайла Стельмаха, вул.Підгірна, вул.Пісочна, вул.Северинівська: 2, 4, 6, 8, 10–10Г, 12–18, 20, 22А, 24, 26, 28, 30, 32; вул.Сім’ї Сосніних, вул.Спартака. м.Ірпінь – вул.Ватутіна, вул.В.Ф.Сидорука, вул.Гагаріна: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 12–14, 16, 18–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; вул.Д.Паламарчука, вул.Комсомольська, вул.Пролетарська: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–39; вул.Соборна: 74, 76–76В, 78, 80, 82–82/1, 84–104, 106, 108, 110–114/1, 116–118/19; вул.Східна, вул.Тараса Шевченка, вул.Центральна: 1–55; вул.Гагаріна: 1, 3, 5, 7–7А, 9–9А, 11, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–62; вул.Г.Кочура, вул.Громадянська, вул.Достоєвського, вул.Єсеніна, вул.Маяковського, вул.Озерна, вул.Островського, вул.Пролетарська: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12–12А, 14, 16–18, 20–22, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 42–44; вул.Р.Люксембург, вул.Щорса: 1–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–37А; пров.Озерний; вул.Гайдара, вул.Матросова, вул.Михайлівська, вул.М.Рильського, вул.Південна, вул.Піонерська, вул.Пролетарська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19; вул.Сім’ї Шкарівських, вул.Соборна: 1–73, 75, 77, 79, 81, 83–83А; вул.Щорса: 26, 28–28А, 30, 32–32А, 34–34А, 36, 38–55; вул.1 Травня, пров.Гайдара, пров.Громадянський, пров.Достоєвського, пров.Михайлівський, пров.М.Рильського, пров.Островського.
76 Територіальний виборчий округ №76 з виборів депутатів Київської обласної ради 19810 Бучанська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в м.Києві та Київській області (№85) смт Гостомель – вул.Бучанське шосе, вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Нова, вул.Ново-Заводська, вул.Пушкіна, вул.Рекунова; вул.Вербицького, вул.Вишнева, вул.Зоряна, вул.Кільцева, вул.Кімерська, вул.Кошового, вул.Леонтовича, вул.Лермонтова, вул.Миколи Бажана, вул.Набережна, вул.Олеся Гончара, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Прорізна, вул.Свято-Покровська: 83, 85–91, 93, 95–97, 101, 103, 105–105А, 107, 111, 113–113А, 115, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131–131А, 133, 135, 137–141/10, 143–143Б, 145, 147–147А, 149, 151–153А, 155, 157, 159–161А, 163–165, 167–167Б, 169, 171, 173, 175, 177, 179–179А, 181, 183–183А, 185–185А, 187–344; вул.Чернинська, вул.Черняхівського, вул.Шевченка, вул.Ярова: 1–193; вул.1 Травня, пров.Леонтовича, пров.Чернинський; вул.Ватутіна, вул.Кобзаря, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Озерна, вул.Свято-Покровська: 1А, 3–5А, 7, 9–9А, 11, 13, 15–15А, 16А–17А, 19, 21, 23–82, 84–84/1, 92, 94, 98–100, 102, 104, 106, 110, 112А, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 142, 144, 146–146А, 148–148А, 150А, 154, 156, 158, 162–162А, 166, 168, 170, 172, 174–174А, 176, 178, 180, 182, 184, 186–186Г; вул.Франка, вул.Ювілейна; вул.Богдана Хмельницького, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Дніпровська, вул.Київська, вул.Мирна: 1–2, 4–20; вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Остромирська, вул.П.Балабуєва, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Ярова: 194–295А; вул.Ярослава Мудрого, пров.Володимира Радченка, пров.Л.Бикова, пров.Південний; вул.Дачна, вул.Ірпінська, вул.Кулішова, вул.Лесі Українки (СТ Ясна Поляна), вул.Л.Толстого (СТ Ясна Поляна), вул.Незалежності, вул.Окружна, вул.Річна, вул.Садова, вул.Свято-Покровська: 2, 6–6А, 8–8Б, 10–10Б, 12, 14, 16, 18, 20–20А, 22–22А; вул.Соснова, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Чумацький шлях, вул.Шкільна, вул.Яснополянська, пров.Дванадцятий, пров.Дев’ятий, пров.Десятий, пров.Другий, пров.Одинадцятий, пров.Перший, пров.П’ятий, пров.Річний, пров.Третій, пров.Тринадцятий, пров.Четвертий, пров.Чотирнадцятий, пров.Шостий; вул.Автошляхова, вул.Проскурівська, військова частина А 0565, військова частина А 2319. м.Ірпінь – вул.Гостомельське шосе, вул.Северинівська: 120, 122–122А, 124–124А, 126, 128–128А, 130–180; вул.Варшавська: 42–76; вул.Героїв: 1–49; вул.Ломоносова: 1–41, 43, 45, 47–51; вул.Нахімова, вул.Н.Рибака: 24, 26–60А; вул.Полтавська: 26А, 28А, 30–60, 62–62-2/1, 64–64В, 66; вул.Северинівська: 49, 51, 55, 57, 59–119, 121, 123, 125, 127, 129–129Б; вул.6 лінія: 5, 7–7А, 9–9А, 11–38; пров.Ломоносова, пров.Польовий; вул.Котляревського, вул.Ленінградська: 24–46А; вул.Н.Рибака: 1–23, 25–25А; вул.Полтавська: 61–61Г/1, 63, 65, 67–78; пров.Героїв; вул.Богдана Хмельницького, вул.Воїнів Інтернаціоналістів: 2; вул.Горького, вул.Калініна: 1–31, 33; вул.Капітана Зайцева: 2; вул.Ленінградська: 2–22А; вул.Лесі Українки, вул.Полтавська: 1–26, 27–27Е, 29–29К; вул.Северинівська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 19–19А, 21, 23, 25–25А, 27–27/2, 29, 31–31Г, 33–48, 50, 52–54, 56, 58; вул.6 лінія: 1–4, 6–6/2, 8–8М, 10; вул.74 стрілецької дивізії, пл.Привокзальна, пров.Горького. м.Ірпінь – вул.Варшавська: 77–114Ч; вул.Героїв: 50–91/3; вул.Дзержинського, вул.Ломоносова: 42–42А, 44, 46, 55–73А; вул.Лугова, вул.Львівська, вул.Чапаєва, вул.10 лінія, вул.11 лінія, вул.9 лінія, пров.Річковий
77 Територіальний виборчий округ №77 з виборів депутатів Київської обласної ради 22045 Комунальний заклад Київської обласної ради "Київська обласна психоневрологічна лікарня № 2" смт Ворзель – вул.Артема: 1; вул.Білостоцьких: 7; вул.Будівельна, вул.Бучанська, вул.Ватутіна, вул.Великого Жовтня: 2–2А, 4, 6–8, 10, 12, 14, 16, 18–20Б, 22–24, 26, 28–28А, 34, 36, 38, 42–42/12, 44, 48, 50–54Д, 56–56/3, 62, 68–112А; вул.Ворзельська, вул.В.Чорновола, вул.Горького, вул.Грушевського, вул.Декабристів, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Ковельська, вул.Леніна, вул.Лесі Українки, вул.М.Амосова, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Окружна, вул.Орджонікідзе, вул.Паркова, вул.Петропавлівська, вул.Польова, вул.Пролетарська, вул.Радянська: 2–17А; вул.Садова, вул.Семеніївська, вул.Софіївська, вул.Юрія Збанацького, пров.Ватутіна, пров.Ворзельський, пров.Городецького, пров.Горького, пров.Лісовий, пров.Молодіжний; вул.Артема: 4А–45; вул.Богдана Хмельницького, вул.Великого Жовтня: 3, 5–5/2, 9–9А, 11, 13, 15, 17, 21, 25–25А, 27А, 29–33, 35, 36КМ–37КМ, 38КМ–41, 43–43/2, 45, 49–49А, 55, 57; вул.Ворошилова, вул.Гвардійська, вул.Дзержинського, вул.ІІІ Інтернаціоналу, вул.Карла Лібкнехта, вул.Комінтерна, вул.Крупської, вул.Мічуріна, вул.Пшеничного, вул.Радянська: 20–50/10; вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.Чайковського; вул.Білостоцьких: 2–4, 8А–27; вул.Борщагівська, вул.Будьонного, вул.Великого Жовтня: 61, 63; вул.Залізнична, вул.Кірова, вул.Котляревського, вул.Крилова, вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Островського, вул.Паризької Комуни, вул.Пушкінська, вул.Тургенєва, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, вул.8 Березня, пров.Кірова, пров.Островського, пров.Пушкінський, пров.Чернишевського, просп.Жовтня, просп.1 Травня. м.Ірпінь – вул.В.Павленка: 1–24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Мечнікова: 1–19, 21; вул.Мінеральна: 13, 15–15Б, 17, 19, 21–21Б, 23–55; вул.Ніжинська, вул.Північна: 1–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–35А, 39, 41, 43–43А, 45, 47; вул.Садова: 27–27А, 33–35, 37–40, 44, 46, 48, 50–50А, 52–58, 60, 60/3; вул.Соборна: 105, 107, 109, 115, 120–195; вул.Тургенівська: 19, 21, 27–48; вул.Щаслива: 1–6, 10, 12–12А, 16–40В; пров.І Український: 1–2, 4–8, 10; пров.Миколи Будника, пров.Тургенєва; вул.Курортна, вул.Миру, вул.Мінеральна: 4–11А, 14, 16, 18, 20, 22; вул.Тургенівська: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12–12Б, 14–18, 20, 22–26; вул.Центральна: 107–119; вул.8 Березня: 25–48; вул.академіка З.Алієвої, вул.Грибоєдова, вул.Дем’яна Попова, вул.Карла Лібкнехта, вул.Московська, вул.Паризької Комуни: 1–22Б; вул.Садова: 1–26, 28–32, 36А; вул.Тургенівська: 1, 3, 5–5А, 7, 9, 11, 13–13А; вул.Центральна: 61–105; вул.8 Березня: 1–24А; пров.Нахімова. м.Ірпінь – вул.Висока, вул.В.Павленка: 25–25А, 27, 29, 30А–31, 33, 35–64; вул.Лермонтова: 1–6/1, 8–8А, 10, 12, 14, 18–18А, 20, 24–66/19; вул.Мечнікова: 20–20А, 22–82; вул.Садова: 41–43, 45, 47–47В, 49, 51, 59, 76–88; вул.Степанівська: 4А, 6А, 8–8А, 22А; вул.Суворова: 15–15В, 17–17А, 19–41; вул.Толстого: 1–23А; вул.Тургенівська: 75–77; вул.Університетська: 19, 21–32, 34–34Г, 36–36Б, 38, 40, 42, 44–46, 48, 50–50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62–62А, 64; пров.Лермонтова: 2–14; вул.Молодіжна, вул.Північна: 22, 24, 26–26А, 28–28А, 30–30А, 32, 34, 36–38А, 40, 42, 44–44А, 46–46А, 50–91А; вул.Садова: 60А, 62–62А, 64–64А, 66, 68, 70–74; вул.Степанівська: 2–4, 6, 10–10А, 12–12И, 14–14А, 16–16А, 18–18В, 20, 34–48В; вул.Тургенівська: 49–74, 78–91, 93, 95, 99, 101–101А, 103; вул.Українська: 43А, 45, 47–114; вул.Університетська: 33–33А, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 47, 49, 51, 53–53А, 55–55А, 57–57А, 59–59А, 61–61Б, 63–63А, 65–65Б; вул.Щаслива: 9, 11, 13–15, 42–64; пров.І Український: 3, 9, 11–27; пров.Північний, пров.Садовий, тупик І Північний, тупик ІІ Північний; вул.Лермонтова: 7–7В, 9А, 11, 13, 15–17, 19, 21–23; вул.Садова: 61–61В, 63, 65–65Б, 67–67А, 90; вул.Толстого: 24А–36А; пров.Лермонтова: 1–1Д; вул.Гайдамацька, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Григорія Сковороди, вул.Комінтерну, вул.Курська, вул.Кутузова, вул.Мечнікова: 83–116Г; вул.Надсонова, вул.Некрасова, вул.Ново-Оскольська, вул.Садова: 69, 96–100А; вул.Степанівська: 1–1А, 5, 7, 9, 11, 13–13-З, 15–15А, 17–17А, 19, 21, 23–33; вул.Толстого: 40–70А; вул.Тургенівська: 92, 94, 96–98, 100, 102–102А, 104–127; пров.Гайдамацький, пров.Глінки, пров.Комінтерну, пров.Надсонова; вул.А.П.Тищенка, вул.Київська, вул.Паризької Комуни: 24–38; вул.Пушкінська, вул.Суворова: 1–12А, 16–16Г, 18–18А. м.Ірпінь – вул.Лісова, вул.Українська: 1–42, 44, 46; вул.Університетська: 1–18, 20–20А; вул.Чехова, пров.ІІ Український, пров.Київський
78 Територіальний виборчий округ №78 з виборів депутатів Київської обласної ради 14392 м.Обухів - с.Таценки, м.Обухів: вул.Миру: 2, 7–8, 10–11, 17А; пров.Прибережний, база Обухівпромбуд, вул.Київська: 115; вул.Миру: 14–17, вул.Київська: 121, 123; вул.Миру: 1, 5, 9, 13, вул.Жуковського, вул.Загребля, вул.Київська: 158, 166, 174–180, вул.Київська: 162А–164, 168–172; вул.Лермонтова: 1–1А, 2А–28; вул.Піщана, вул.Каштанова: 2–4 к.2; вул.Київська: 146–156; вул.Лермонтова: 2
79 Територіальний виборчий округ №79 з виборів депутатів Київської обласної ради 15109 м.Обухів: вул.Каштанова: 14, 16; вул.Київська: 111, 113; м-н Сосновий, вул.Б.Хмельницького, вул.Каштанова: 7А–13, 15; вул.Київська: 109, вул.Каштанова: 22–52; ж/м Лукавиця, ж/м Стожари, котеджне містечко "Преображенський", вул.Виноградна, вул.Гайдамацька, вул.Зарічна, вул.Зелений Гай, вул.Київська: 9–23, 29, 31, 33, 35–35Б, 37, 39, 41–105А, 110, 112, 114, 116–120, 122, 124–140/1; вул.Ковалевської, вул.Кринична, вул.Радгоспна, вул.Терешкової, вул.Черняхівського, вул.Шевченка, пров.Драна Гора, пров.Заводський, пров.Петра Невгада, пров.Петрусенко, пров.Піонерський, пров.Польовий, ж/м Ковалевської, вул.Буканова, вул.Володимира Чаплінського, вул.І.Франка, вул.Київська: 1–8, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Крупської, вул.Кузьми Краськова, вул.Лесі Українки, вул.Малишка, вул.Молодіжна, вул.Польок, вул.Профінтерна, вул.Робоча: 1–49, 51, 53; вул.Тельмана, вул.8-го Березня, вул.8-го Листопада, пров.Листопадовий, пров.Малишківський, пров.Партизанський, ж/м Вікторія, ж/м Дзюбівка, м-н Сонячний, вул.Будьонного, вул.Ватутіна, вул.Гоголя, вул.Жеваги, вул.Жовтнева, вул.Зінченка, вул.Калініна, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Панаса Мирного, вул.Пар.Комуни: 1/1–65, 69; вул.Першотравнева, вул.Петровського, вул.Пушкіна, вул.Робоча: 50–50/1, 52, 55–123; вул.9 Травня, пров.Вільний, пров.Мічуріна, пров.Парковий, пров.Петровського, пров.Травневий, ж/м Шпаківка, м-н Будівельник, вул.Джамбула, вул.Колгоспна, вул.Осипенко, вул.Пар.Комуни: 66–68, 70–129; вул.Пасічна, вул.Раскової, вул.Садова, вул.Шкільна, вул.Яровівська, вул.40 річчя Перемоги, пров.Київський, пров.Пасічний, пров.Полянський, ж/м Підгірний, ж/м Полянський, ж/м Полянський-2, м-н Петровський, с.Ленди
80 Територіальний виборчий округ №80 з виборів депутатів Київської обласної ради 24435 м. Переяслав-Хмельницький
81 Територіальний виборчий округ №81 з виборів депутатів Київської обласної ради 6057 м. Ржищів
82 Територіальний виборчий округ №82 з виборів депутатів Київської обласної ради 18800 М. Славутич
83 Територіальний виборчий округ №83 з виборів депутатів Київської обласної ради 20437 м.Фастів:вул.Виконробське містечко, вул.Дзержинського, вул.Живзахист, вул.Кожанське шосе, вул.Козятинська, вул.Комунарів, вул.Кривоноса, вул.Кулібіна, вул.Локомотивна, вул.Ломоносова, вул.Миронівська, вул.Миронівський парк, вул.Робітнича, вул.Трудова, вул.Червоний шлях, вул.Червонянська, пров.Дзержинського, пров.Кривоноса, пров.Трудовий, МК-29/, вул.Буйка, вул.Возз’єднання, вул.Галафеєва: 51–108; вул.Завокзальна, вул.Ковпака, вул.Прорізна, вул.Радянської Армії, вул.Яблунева, вул.Якубовського, пров.Пожежний, пров.Прорізний, пров.Радянської Армії, пров.Якубовського, вул.Дружби: 1–7А, 9–19; вул.Залізнична, вул.Новокиївська, вул.Олега Кошового, вул.Південна, вул.Правди, вул.Рибалка, пров.Південний, МП,4 км/. /вул.Артема, вул.Великоснітинська, вул.Галафеєва: 1–49; вул.Гусєва, вул.Дружби: 8; вул.Кривця, вул.Лянгасова, вул.Піонерська, вул.Путьова, вул.Транспортна, вул.Українська, пров.Гусєва, пров.Кривця, пров.Південно-Західний, пров.Транспортний, ЕМП-707, вул.Гоголя, вул.Жовтнева, вул.Короленка, вул.Котовського, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Маяковського, вул.МПС, вул.Нагорна, вул.Новікова, вул.Свердлова, вул.Терешкової, вул.Тичини, вул.Тітова, вул.Тургенєва, вул.Червоних Партизан, вул.Червоної Зірки, вул.Чехова, вул.Щербакова, вул.50-ти річчя Радянської влади, пров.Лермонтова, пров.Свердлова, пров.Терешкової, пров.Тітова, пров.Щербакова, 917 МПС, вул.Героїв Прикордонників, вул.Кірова: 4, 6, 10, 12–69; вул.Комсомольська, вул.Кутузова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Суворова, вул.Франка, вул.Шевченка: 51–74; пров.Кірова, пров.Клубний, пров.Комсомольський, пров.Комунальний, пров.Кутузова, пров.Озерний, пров.Суворова, пров.Франка, Вузлова лікарня станції Фастів Південно-Західної залізниці, вул.Кірова: 5–5А, 7–9, 11; вул.Радянська: 14, 16, 18–36, вул.Нова, вул.Орджонікідзе, вул.Соборна: 1–16А; вул.Шевченка: 16, 18–20, 22, 24, 26, 28–46; вул.Щавінського: 1; пров.Орджонікідзе, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Льва Толстого: 1–8; вул.Соборна: 18–31, 33, 37–41; вул.Шевченка: 1–15, 17, 21, 23, 25, 27–27Б; пров.Заводський, вул.Горького, вул.Овражна, вул.Соборна: 32, 34–36, 44–54, 57, 59, 63–65, 67–69; пров.Горького, пров.Овражний, вул.Буцикова, вул.Зої Космодем’янської, вул.Капітана Строкова, вул.Некрасова, вул.Пархоменка, вул.Польова, вул.Радянська: 1–13, 15, 17; пл.Соборна, пров.Буцикова, пров.Зої Космодем’янської, пров.Коцюбинського, пров.Леонтовича, пров.Польовий, пров.Радянський, пров.Шевченка
84 Територіальний виборчий округ №84 з виборів депутатів Київської обласної ради 21274 м.Фастів: вул.Годованцева, вул.Дорогинська, вул.Дорошенка, вул.Журавлина, вул.Карла Маркса, вул.Козацька, вул.Лугова, вул.Маршала Жукова, вул.Папаніна, вул.Райдужна, вул.Рози Люксембург, вул.Сагайдачного, вул.Сковороди, вул.Сонячна, вул.Ювілейна, пров.Героїв Танкістів, пров.Дорогинський, пров.Карла Маркса, пров.Луговий, пров.Папаніна, вул.Бишівська, вул.Бояринцева, вул.Гвардійців Мінометників, вул.Грушевського, вул.Корженевського, вул.Крупської, вул.Луначарського, вул.Островського, вул.Савченка, вул.Семена Білого, вул.Силенка, вул.Стовби, вул.Чапаєва, пров.Корженевського, пров.Чапаєва, вул.Дімітрова: 1–28, 30, 32, 36, 38, 40–40А; вул.Енгельса: 2–31, 36, 38–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.Квітнева, вул.Моріна, вул.Скригалівська, вул.Стеценка, вул.Чичеріна, вул.12-го Грудня, пров.Енгельса, пров.Квітневий, пров.Скригалівський, пров.Стеценка, вул.Боженка, вул.Войкова, вул.Дімітрова: 29, 31, 33–35, 37, 39, 41–80; вул.Енгельса: 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–106; вул.Заборовського, вул.Космонавтів, вул.Курчатова, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Фомічова, вул.Фофанова, вул.Чайковського, пров.Войкова, пров.Заборовського, пров.Пушкіна, вул.Будьонного, вул.Героїв Сталінграду, вул.Добролюбова, вул.Інтернаціональна: 13, 15, 17, 19–49; вул.Каштанова, вул.Кільцева, вул.Комарова, вул.Льва Толстого: 10, 12, 14, 16–46; вул.Петровського: 2, 4–4Б, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; вул.Плеханова, вул.Слабенюка, вул.Федька: 1–78, 80–82; вул.Фрунзе: 1А–59, 61; вул.Чапського, вул.8-го Березня, пров.Будьонного, пров.Кільцевий, пров.Мирний/, /вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Комінтерну, вул.Набережна, вул.Невського, вул.Незалежності: 32–71; вул.Сергія Лазо, вул.Федька: 79, 83–204; вул.Фрунзе: 60–60А, 62–155А; вул.Червонофлотська, вул.Щорса, вул.Якіра, пров.Зоряний, пров.Лазо, пров.Незалежності, пров.Федька, пров.Червонофлотський, вул.Бенардоса, вул.Будівельна, вул.Герцена, вул.Клари Цеткін, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Петровського: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29, 31–154; вул.Тельмана, вул.Челюскінців, вул.Чернишевського, вул.Шмідта, пров.Богдана Хмельницького, пров.Будівельний, пров.Герцена, пров.Клари Цеткін, пров.Мічуріна, пров.Набережний, пров.Петровського, пров.Челюскінців, пров.Шмідта, пров.1-й Казнівський, пров.2-й Казнівський, вул.Ватутіна, вул.Інтернаціональна: 1–12, в/ч А 1020, в/ч А 1867; вул.Матросова, вул.Незалежності: 2–31; вул.Панфілова, вул.Садова: 1А–2А, 4, 6–10; вул.Унавська, вул.Червона: 3, 10–71; вул.1-го Травня, вул.25-го Жовтня, вул.9-го Січня: 1–10А, 12; пров.Матросова, вул.Інтернаціональна: 14, 16, 18; вул.Льва Толстого: 11, 13, 15; вул.Садова: 1, 3, 5, 12–26; вул.Семена Палія, вул.Щавінського: 2–47; пров.Дачний, пров.Садовий, Фастівська центральна районна лікарня, вул.Васильківська, вул.Калініна, вул.Куйбишева, вул.Менжинського, вул.Осипенка, вул.Унрука, вул.Червона: 2, 5–9; вул.Червоноармійська: 1–33, 43–47; вул.Чкалова, вул.9-го Січня: 11, 14–31; пров.Менжинського, пров.Соборний, пров.9-го Січня, вул.Червоноармійська: 36–42; пров.Червоноармійський/, /вул.Героїв Танкістів, вул.Річна, вул.Соборна: 56, 58, 60, 66, 70–135; пров.Річний