Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Обрані депутатами ради у виборчому окрузі
Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

Свалявський р-н, Стройненська сільська рада

Кількість депутатів ради, які обираються 14
Кількість обраних 14

 Загальні відомості про результати голосування

Найменування партії/самовисування Кількість обраних %
Самовисування 14 100.00

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Бобаль Надія Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 09.02.1965 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Стройненська сільська рада, землевпорядник, місце проживання: Закарпатська область, Свалявський район, с.Стройне
2 Русин Антоніна Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 11.02.1990 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Відділення зв’язку села Стройне, листоноша, місце проживання: Закарпатська область, Свалявський район, с.Стройне
3 Поринець Михайло Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 17.10.1984 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: Закарпатська область, Свалявський район, с.Стройне
4 Данканич Галина Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 16.04.1980 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Стройненська сільська рада, секретар, місце проживання: Закарпатська область, Свалявський район, с.Стройне
5 Денис Галина Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 07.04.1977 р., освіта вища, безпартійна, Територіальний центр УСЗН Свалявської РДА, Соціальний працівник, місце проживання: Закарпатська область, Свалявський район, с.Стройне
6 Кондрія Василь Георгійович Самовисування Громадянин України, народився 25.02.1984 р., освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ТОВ "ТД Юніком", менеджер, місце проживання: Закарпатська область, Свалявський район, с.Стройне
7 Островка Тетяна Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 23.03.1969 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Село Стройне, фізична особа – підприємець, місце проживання: Закарпатська область, Свалявський район, с.Стройне
8 Гебеш Дмитро Дмитрович Самовисування Громадянин України, народився 07.11.1973 р., освіта вища, безпартійний, Амбулаторія села Стройне, Лікар- стоматолог, місце проживання: Закарпатська область, Свалявський район, с.Стройне
9 Попович Віталія Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 28.02.1979 р., освіта вища, безпартійна, Стройненська сільська рада, головний бухгалтер, місце проживання: Закарпатська область, Свалявський район, с.Стройне
10 Зубрович Іван Юрійович Самовисування Громадянин України, народився 23.06.1984 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: Закарпатська область, Свалявський район, с.Стройне
11 Островка Мирослав Антонійович Самовисування Громадянин України, народився 24.08.1978 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: Закарпатська область, Свалявський район, с.Стройне
12 Грабар Василь Юрійович Самовисування Громадянин України, народився 06.01.1976 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Військова частина м.Мукачево, військовослужбовець, місце проживання: Закарпатська область, Свалявський район, с.Стройне
13 Суремко Ілля Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 07.07.1966 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: Закарпатська область, Свалявський район, с.Черник
14 Шутко Михайло Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 03.08.1966 р., освіта вища, безпартійний, Амбулаторія с.Стройне, Лікар, місце проживання: Закарпатська область, Свалявський район, с.Стройне