Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Обрані депутатами ради у виборчому окрузі
Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

Чаплинський р-н, Преображенська сільська рада

Кількість депутатів ради, які обираються 14
Кількість обраних 14

 Загальні відомості про результати голосування

Найменування партії/самовисування Кількість обраних %
Самовисування 14 100.00

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Сахневич Валерій Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 29.11.1964 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Преображенка Чаплинський р-н, Херсонська обл.
2 Бєлан Олена Георгіївна Самовисування Громадянка України, народилася 22.11.1970 р., освіта загальна середня, безпартійна, КП "Злагод", директор, місце проживання: с.Преображенка Чаплинський р-н, Херсонська обл.
3 Журбенко Людмила Степанівна Самовисування Громадянка України, народилася 14.06.1979 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Преображенка Чаплинський р-н, Херсонська обл.
4 Лесько Микола Дорофійович Самовисування Громадянин України, народився 30.04.1961 р., освіта вища, безпартійний, Преображенська філія Чаплинської СЮТ, інженер-електронік, місце проживання: с.Преображенка Чаплинський р-н, Херсонська обл.
5 Процько Ілля Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 13.07.1987 р., освіта вища, безпартійний, ЧУВГ, робітник, місце проживання: с.Преображенка Чаплинський р-н, Херсонська обл.
6 Войчук Олександр Олександрович Самовисування Громадянин України, народився 12.12.1989 р., освіта вища, безпартійний, м.Каховка "Укравтозапчасть", інженер, місце проживання: с.Преображенка Чаплинський р-н, Херсонська обл.
7 Завгородня Олена Степанівна Самовисування Громадянка України, народилася 30.07.1980 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Преображенка Чаплинський р-н, Херсонська обл.
8 Новицький Євгеній Анатолійович Самовисування Громадянин України, народився 13.04.1993 р., освіта вища, безпартійний, СПрАТ ім.Кірова, головний агроном, місце проживання: с.Преображенка Чаплинський р-н, Херсонська обл.
9 Лебідь Іван Петрович Самовисування Громадянин України, народився 06.10.1950 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Преображенка Чаплинський р-н, Херсонська обл.
10 Зайченко Наталя Віталіївна Самовисування Громадянка України, народилася 12.05.1982 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, СПрАТ ім.Кірова, бухгалтер, місце проживання: с.Преображенка Чаплинський р-н, Херсонська обл.
11 Єлькіна Тетяна Вікторівна Самовисування Громадянка України, народилася 29.05.1982 р., освіта вища, безпартійна, магазин №5, ПП, місце проживання: с.Преображенка Чаплинський р-н, Херсонська обл.
12 Смірнов Андрій Олексійович Самовисування Громадянин України, народився 09.06.1993 р., освіта вища, безпартійний, СПрАТ ім. Кірова, Головний гідротехнік, місце проживання: с.Преображенка Чаплинський р-н, Херсонська обл.
13 Мікулінський Микола Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 19.12.1979 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Преображенська філія Чаплинської СЮТ, Керівник гуртка, місце проживання: с.Преображенка Чаплинський р-н, Херсонська обл.
14 Сінько Андрій Іванович Самовисування Громадянин України, народився 12.12.1973 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Преображенка Чаплинський р-н, Херсонська обл.