Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Обрані депутатами ради у виборчому окрузі
Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

Скадовський р-н, Антонівська сільська рада

Кількість депутатів ради, які обираються 14
Кількість обраних 14

 Загальні відомості про результати голосування

Найменування партії/самовисування Кількість обраних %
Самовисування 12 85.71
Політична партія "Наш край" 1 7.14
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 7.14

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Толкач Лариса Борисівна Самовисування Громадянка України, народилася 27.04.1968 р., освіта вища, безпартійна, Відділення соціального обслуговування вдома сільського населення с.Антонівка, соціаль-ний працівник, місце проживання: с.Антонівка
2 Посполітак Ольга Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 15.02.1961 р., освіта вища, безпартійна, Скадовський технікум державного вищого навчального закладу "Херсонський державний аграрний університет", чергова гурто-житку, місце проживання: с.Антонівка
3 Яремчук Світлана Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 08.09.1978 р., освіта вища, безпартійна, Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України", агроном з насін-ництва, місце проживання: с.Антонівка
4 Кулеба Марія Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 22.07.1952 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: с. Антонівка
5 Іванченко Анжела Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 28.10.1975 р., освіта вища, безпартійна, Скадовський технікум державного вищого навчального закладу "Херсонський державний аграрний університет", інспектор відділу кадрів, місце проживання: с.Антонівка
6 Єременко Ігор Петрович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 11.03.1966 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Товариство з обмеженою відповідальністю "Аресенал"С, заступник начальника відділу охорони, місце проживання: с.Озерне
7 Костіна Галина Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 09.02.1969 р., освіта вища, безпартійна, Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України", свинарка, місце проживання: с.Антонівка
8 Євдокімова Оксана Леонідівна Самовисування Громадянка України, народилася 23.02.1983 р., освіта вища, безпартійна, Антонівська сільська ради Скадовського району Херсонської області, секретар, місце проживання: с. Антонівка
9 Васильян Інна Олексіївна Самовисування Громадянка України, народилася 31.01.1984 р., освіта вища, безпартійна, Антонівська сільська ради Скадовського району Херсонської області, бухгал-тер будинку культури, місце проживання: с. Антонівка
10 Спектор Ольга Дмитрівна Самовисування Громадянка України, народилася 17.08.1962 р., освіта вища, безпартійна, Не працює, Безробітна, місце проживання: с.Антонівка
11 Костіна Тетяна Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 09.02.1967 р., освіта вища, безпартійна, Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України", обліко-вець молочно-товарної ферми, місце проживання: с.Антонівка
12 Роменський Вадим Юрійович Самовисування Громадянин України, народився 14.10.1984 р., освіта вища, безпартійний, Не працює, Безробітний, місце проживання: с.Антонівка
13 Роменська Ніна Романівна Самовисування Громадянка України, народилася 14.04.1956 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне підприємство "Антонівка", головний бухгалтер, місце проживання: с.Антонівка
14 Єременко Тетяна Федорівна Політична партія "Наш край" Громадянка України, народилася 04.10.1969 р., освіта вища, безпартійна, Управління праці та соціального захисту населення, начальник відділу праці, експерт з умов праці, місце проживання: с. Антонівка