Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Обрані депутатами ради у виборчому окрузі
Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

Нижньосірогозький р-н, Степненська сільська рада

Кількість депутатів ради, які обираються 12
Кількість обраних 12

 Загальні відомості про результати голосування

Найменування партії/самовисування Кількість обраних %
Самовисування 12 100.00

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Марковець Світлана Григорівна Самовисування Громадянка України, народилася 21.02.1960 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Дальнє, Нижньосірогозький р-н, Херсонська обл.
2 Денисюк Юрій Іванович Самовисування Громадянин України, народився 08.03.1961 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Дальнє, Нижньосірогозький р-н, Херсонська обл.
3 Жупина Людмила Віталіївна Самовисування Громадянка України, народилася 13.11.1980 р., освіта вища, безпартійна, Степненська сільська рада, спеціаліст, місце проживання: с.Степне, Нижньосірогозький р-н, Херсонська обл.
4 Кокошинський Олег Юхимович Самовисування Громадянин України, народився 01.12.1970 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Степне, Нижньосірогозький р-н, Херсонська обл.
5 Стрижеус Микола Герасимович Самовисування Громадянин України, народився 03.07.1964 р., освіта загальна середня, безпартійний, Степненський дитячий навчальний заклад "Сонечко", охоронець, місце проживання: с.Степне, Нижньосірогозький р-н, Херсонська обл.
6 Погонець Лариса Павлівна Самовисування Громадянка України, народилася 08.03.1963 р., освіта загальна середня, безпартійна, Степненський дитячий навчальний заклад "Сонечко", помічник вихователя, місце проживання: с.Степне, Нижньосірогозький р-н, Херсонська обл.
7 Мельниченко Олександр Федорович Самовисування Громадянин України, народився 12.02.1957 р., освіта загальна середня, безпартійний, Степненська загальноосвітня школа, водій, місце проживання: с.Степне, Нижньосірогозький р-н, Херсонська обл.
8 Кібка Ольга Леонідівна Самовисування Громадянка України, народилася 28.07.1989 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Степненська сільська рада, секретар, місце проживання: с.Степне, Нижньосірогозький р-н, Херсонська обл.
9 Клюєва Світлана Григорівна Самовисування Громадянка України, народилася 22.09.1965 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Степне, Нижньосірогозький р-н, Херсонська обл.
10 Бубнов Олег Олександрович Самовисування Громадянин України, народився 03.10.1963 р., освіта загальна середня, безпартійний, Степненський дитячий навчальний заклад "Сонечко", кочегар, місце проживання: с.Степне, Нижньосірогозький р-н, Херсонська обл.
11 Коробова Зінаїда Омелянівна Самовисування Громадянка України, народилася 17.05.1964 р., освіта вища, безпартійна, Степненський дитячий навчальний заклад "Сонечко", вихователь, місце проживання: с.Степне, Нижньосірогозький р-н, Херсонська обл.
12 Спірідонова Людмила Сергіївна Самовисування Громадянка України, народилася 26.02.1971 р., освіта вища, безпартійна, Степненська сільська рада, спеціаліст, місце проживання: с.Степне, Нижньосірогозький р-н, Херсонська обл.