Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Обрані депутатами ради у виборчому окрузі
Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

Великоолександрівський р-н, Білоусівська сільська рада

Кількість депутатів ради, які обираються 12
Кількість обраних 12

 Загальні відомості про результати голосування

Найменування партії/самовисування Кількість обраних %
Самовисування 9 75.00
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" 2 16.67
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 8.33

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Підсіка Микола Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 31.07.1960 р., освіта загальна середня, безпартійний, фермерське господарство "Скіф", голова, місце проживання: с.Білоусове, Великоолександрівський р-н, Херсонська обл.
2 Райна Лариса Миколаївна ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Громадянка України, народилася 03.10.1961 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Білоусівський відділ зв’язку, начальник, місце проживання: с.Білоусове, Великоолександрівський р-н, Херсонська обл.
3 Федорова Зінаїда Анатоліївна ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Громадянка України, народилася 07.03.1962 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Білоусівська сільська рада, землевпорядник, місце проживання: с.Білоусове, Великоолександрівський р-н, Херсонська обл.
4 Гейдаров Олексій Акперович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 05.04.1983 р., освіта загальна середня, безпартійний, фермерське господарство "Моя Вікторія", голова, місце проживання: с.Токареве, Великоолександрівський р-н, Херсонська обл.
5 Смола Тетяна Геннадіївна Самовисування Громадянка України, народилася 08.11.1979 р., освіта загальна середня, безпартійна, не працює, місце проживання: с.Білоусове, Великоолександрівський р-н, Херсонська обл.
6 Лафета Микола Олександрович Самовисування Громадянин України, народився 12.03.1959 р., освіта загальна середня, безпартійний, Херсонська дистанція колій №5 ДП Укрзалізниця, водій, місце проживання: с.Білоусове, Великоолександрівський р-н, Херсонська обл.
7 Хіморода Майя Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 18.02.1966 р., освіта загальна середня, безпартійна, Білоусівська сільська рада, головний бухгалтер, місце проживання: с.Білоусове, Великоолександрівський р-н, Херсонська обл.
8 Жук Микола Петрович Самовисування Громадянин України, народився 22.05.1970 р., освіта загальна середня, безпартійний, не працює, місце проживання: с.Токареве, Великоолександрівський р-н, Херсонська обл.
9 Чуб Валентина Григорівна Самовисування Громадянка України, народилася 19.05.1964 р., освіта загальна середня, безпартійна, Токарівський клуб, художній керівник, місце проживання: с.Токареве, Великоолександрівський р-н, Херсонська обл.
10 Пигида Петро Вікторович Самовисування Громадянин України, народився 12.07.1970 р., освіта загальна середня, безпартійний, приватний підприємєць, місце проживання: с.Токареве, Великоолександрівський р-н, Херсонська обл.
11 Сидорков Олег Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 15.03.1972 р., освіта загальна середня, безпартійний, не працює, місце проживання: с.Токареве, Великоолександрівський р-н, Херсонська обл.
12 Свинаренко Олександр Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 01.01.1969 р., освіта загальна середня, безпартійний, не працює, місце проживання: с.Токареве, Великоолександрівський р-н, Херсонська обл.