Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Обрані депутатами ради у виборчому окрузі
Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

Олешківський р-н, Ювілейна сільська громада

Кількість депутатів ради, які обираються 22
Кількість обраних 22

 Загальні відомості про результати голосування

Найменування партії/самовисування Кількість обраних %
Самовисування 14 63.64
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 4 18.18
Політична партія "Наш край" 2 9.09
Аграрна партія України 1 4.55
Політична Партія "Опозиційний блок" 1 4.55

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Шеремєєва Любов Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 12.12.1977 р., освіта загальна середня, безпартійна, СФГ "Восход", головний економіст, місце проживання: с.Подо-Калинівка
2 Щербина Олександр Олександрович Політична партія "Наш край" Громадянин України, народився 13.02.1981 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, підприємець, Фізична особа, місце проживання: с.Подо-Калинівка
3 Ніколаєнко Микола Сергійович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 05.07.1988 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Подо-Калинівка
4 Коршун Аркадій Михайлович Політична партія "Наш край" Громадянин України, народився 16.11.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, підприємець, Фізична особа, місце проживання: с.Подо-Калинівка
5 Шикула Ганна Вікторівна Аграрна партія України Громадянка України, народилася 17.08.1995 р., освіта вища, безпартійна, ХДАУ, студентка, місце проживання: с.Подо-Калинівка
6 Кудря Зоя Юхимівна Самовисування Громадянка України, народилася 05.02.1967 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Подо-Калинівка
7 Рудницький Євген Андрійович Самовисування Громадянин України, народився 24.04.1996 р., освіта вища, безпартійний, СФГ "Восход", головний економіст, місце проживання: с.Стара Маячка
8 Пунгін Олександр Вікторович Самовисування Громадянин України, народився 28.08.1992 р., освіта загальна середня, безпартійний, СФГ "Восход", водій, місце проживання: с.Стара Маячка
9 Пархоменко Наталя Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 28.06.1976 р., освіта вища, безпартійна, Щасливська сільська рада, секретар, місце проживання: с-ще Щасливе
10 Мулярчук Марія Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 27.08.1980 р., освіта вища, безпартійна, Щасливська сільська рада, спеціаліст, місце проживання: с-ще Щасливе
11 Трубаєв Анатолій Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 29.08.1966 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Щасливе
12 Ляшенко Сергій Леонідович Самовисування Громадянин України, народився 12.08.1977 р., освіта вища, безпартійний, Щасливська ЗОШ, вчитель, місце проживання: с-ще Щасливе
13 Романюх Олена Сергіївна Самовисування Громадянка України, народилася 12.05.1982 р., освіта загальна середня, безпартійна, Щасливський ДНЗ, помічник вихователя, місце проживання: с-ще Щасливе
14 Яковець Микола Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 27.11.1975 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Щасливе
15 Шатохіна Ганна Сергіївна Самовисування Громадянка України, народилася 12.07.1960 р., освіта вища, безпартійна, Щасливського будинку культури, директор, місце проживання: с-ще Щасливе
16 Вєтров Віталій Федорович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 14.05.1976 р., освіта вища, безпартійний, СФГ "Вєтров", голова, місце проживання: м.Херсон
17 Кордик Ігор Миколайович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 30.01.1988 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Ювілейне
18 Гузенко Ірина Вікторівна Самовисування Громадянка України, народилася 18.11.1962 р., освіта загальна середня, безпартійна, Ювілейа сільська рада, секретар, місце проживання: с-ще Ювілейне
19 Помазан Олександр Борисович Самовисування Громадянин України, народився 14.12.1960 р., освіта вища, безпартійний, Ювілейний БК, охоронець, місце проживання: с-ще Ювілейне
20 Нежура Наталія Сергіївна Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянка України, народилася 31.01.1968 р., освіта загальна середня, безпартійна, Ювілейна ЛА, фельдшер, місце проживання: с-ще Ювілейне
21 Довгий Юрій Андрійович Самовисування Громадянин України, народився 16.03.1964 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Ювілейне
22 Мгоян Едвард Азізович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 26.04.1976 р., освіта загальна середня, безпартійний, ПП "Мгоян", Приватний підприємець, місце проживання: с.Дружне