Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Обрані депутатами ради у виборчому окрузі
Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

Чаплинський р-н, Григорівська сільська громада

Кількість депутатів ради, які обираються 22
Кількість обраних 22

 Загальні відомості про результати голосування

Найменування партії/самовисування Кількість обраних %
Аграрна партія України 12 54.55
Самовисування 7 31.82
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 3 13.64

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Янович Павло Миколайович Аграрна партія України Громадянин України, народився 20.12.1974 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Григорівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл..
2 Пашковська Ніна Степанівна Аграрна партія України Громадянка України, народилася 04.06.1968 р., освіта вища, безпартійна, Григорівська сільська рада, секретар, місце проживання: с.Григорівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл..
3 Шонія Едуард Борисович Аграрна партія України Громадянин України, народився 20.12.1972 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Григорівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл..
4 Островський Анатолій Тимофійович Самовисування Громадянин України, народився 22.01.1960 р., освіта вища, безпартійний, Павлівське ЧУВГ, машиніст, місце проживання: с.Григорівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл..
5 Гадючко Галина Миколаївна Аграрна партія України Громадянка України, народилася 05.03.1963 р., освіта загальна середня, безпартійна, Григорівська АЗТСМ, медсестра, місце проживання: с.Григорівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл..
6 Кархут Інна Леонідівна Аграрна партія України Громадянка України, народилася 06.07.1968 р., освіта загальна середня, безпартійна, ФГ "Хлібороб", обліковець, місце проживання: с.Григорівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл..
7 Копівська Раїса Олександрівна Аграрна партія України Громадянка України, народилася 09.10.1959 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: с.Григорівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл..
8 Шостак Олександр Васильович Аграрна партія України Громадянин України, народився 11.03.1963 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Іванівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл.
9 Олініченко Геннадій Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 22.12.1969 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Іванівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл.
10 Волощук Олександр Григорович Аграрна партія України Громадянин України, народився 26.06.1973 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ФГ "Вогні Сиваша", голова, місце проживання: с.Іванівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл.
11 Пастушенко Віктор Васильович Самовисування Громадянин України, народився 22.08.1970 р., освіта загальна середня, безпартійний, Іванівська с/р, охоронець, місце проживання: с.Іванівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл.
12 Славінська Олена Тимофіївна Самовисування Громадянка України, народилася 22.05.1973 р., освіта загальна середня, безпартійна, КП Павлівське, в.о. директора, місце проживання: с.Павлівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл.
13 Ільчук Леся Миколаївна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 05.07.1980 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ТОВ "Ін Терра", комірник, місце проживання: с.Павлівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл.
14 Улановська Тетяна Михайлівна Аграрна партія України Громадянка України, народилася 21.02.1966 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Павлівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл.
15 Жечев Олександр Анатолійович Самовисування Громадянин України, народився 13.09.1965 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ветпункт, завідуючий, місце проживання: с.Павлівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл.
16 Алієв Баттал Малікшайович Аграрна партія України Громадянин України, народився 01.01.1962 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Павлівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл.
17 Індришек Оксана Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 23.10.1975 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Павлівка, Чаплинського р-н, Херсонської обл..
18 Єрохін Олександр Іванович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 03.06.1964 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Строганівська с/р, Інспектор ВОС, місце проживання: с.Строганівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл.
19 Даниленко Ірина Георгіївна Самовисування Громадянка України, народилася 21.01.1966 р., освіта вища, безпартійна, Строганівська ЗОШ, вчитель, місце проживання: с.Строганівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл.
20 Мєзєнцева Майя Олександрівна Аграрна партія України Громадянка України, народилася 15.05.1965 р., освіта загальна середня, член Аграрної партії України, ФГ "Мезенцева", голова, місце проживання: с.Строганівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл.
21 Ніколаєва Наталія Леонідівна Аграрна партія України Громадянка України, народилася 02.01.1967 р., освіта загальна середня, член Аграрної партії України, ДНЗ "Сонечко", завідуюча, місце проживання: с.Строганівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл.
22 Зімін Володимир Васильович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 09.10.1962 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ФГ "Зімін", голова, місце проживання: с.Строганівка, Чаплинського р-н, Херсонська обл.