Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Обрані депутатами ради у виборчому окрузі
Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

Високопільський р-н, Кочубеївська сільська громада

Кількість депутатів ради, які обираються 14
Кількість обраних 14

 Загальні відомості про результати голосування

Найменування партії/самовисування Кількість обраних %
Самовисування 13 92.86
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" 1 7.14

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Нікітюк Едіта Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 21.12.1968 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, амбулаторія, Медична сестра, місце проживання: с.Кочубеївка
2 Коноваленко Ірина Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 22.03.1970 р., освіта вища, безпартійна, ФОП "Лісовол", Бухгалтер, місце проживання: с.Кочубеївка
3 Бударов Олександр Сергійович Самовисування Громадянин України, народився 17.06.1978 р., освіта вища, безпартійний, ОХ ПІД, охоронець, місце проживання: с.Кочубеївка
4 Онищук Людмила Степанівна Самовисування Громадянка України, народилася 20.01.1959 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, с.Микільське, безробітна, місце проживання: с.Микільське
5 Алексеєва Наталія Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 22.05.1964 р., освіта вища, безпартійна, Сільська рада, секретар, місце проживання: с.Пригір’я
6 Бондаренко Анатолій Олексійович Самовисування Громадянин України, народився 23.02.1964 р., освіта вища, безпартійний, ПСП "Світоч", інженер, місце проживання: с.Краснівка
7 Сидорчук Олена Олександрівна ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Громадянка України, народилася 25.06.1974 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Загально освітня школа, директор, місце проживання: с.Пригір’я
8 Яцюра Анатолій Петрович Самовисування Громадянин України, народився 18.06.1968 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Дніпрянка", керуючий, місце проживання: с.Орлове
9 Яцюра Любов Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 11.02.1966 р., освіта вища, безпартійна, Сільська рада, секретар, місце проживання: с.Орлове
10 Мех Любов Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 03.05.1961 р., освіта вища, безпартійна, ДНЗ, завідуюча, місце проживання: с.Наталина
11 Іванюк Катерина Анатоліївна Самовисування Громадянка України, народилася 06.08.1967 р., освіта вища, безпартійна, Загально освітня школа, Заступник директора, місце проживання: с.Орлове
12 Щербань Наталія Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 10.01.1973 р., освіта вища, безпартійна, Сільська рада, секретар, місце проживання: с.Заградівка
13 Кириленко Лідія Григорівна Самовисування Громадянка України, народилася 13.04.1955 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, с.Заградівка, безробітна, місце проживання: с.Заградівка
14 Шпірнова Катерина Анатоліївна Самовисування Громадянка України, народилася 17.01.1979 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ФАП, завідуючий, місце проживання: с.Заградівка