Чергові місцеві вибори 25.10.2015

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Обрані на відповідних виборах депутати місцевої ради
Чергові місцеві вибори 25.10.2015

Тульчинський р-н, Шуро-Копіївська сільська рада

Кількість депутатів місцевої ради, які обираються на відповідних виборах 12
Кількість обраних депутатів місцевої ради 12

 Загальні відомості про результати голосування

Висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 12 100.00

№ ОВО Прізвище, ім'я, по батькові Висування Відомості про обраного депутата
1 Чорнописка Галина Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 03.02.1952 р., освіта загальна середня, безпартійна, Пенсiонерка, місце проживання: с.Шура-Копiївська
2 Купренюк Тетяна Леонідівна Самовисування Громадянка України, народилася 19.06.1975 р., освіта вища, безпартійна, ПАТ"Дружба ВМ", Економіст, місце проживання: с.Шура-Копiївська
3 Хворостовський Ігор Валерійович Самовисування Громадянин України, народився 13.10.1983 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "Дружба-ВМ", Директор по реалізації, місце проживання: с.Шура-Копiївська
4 Байда Володимир Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 14.08.1959 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "Дружба-ВМ", головний агроном, місце проживання: с.Шура-Копiївська
5 Міськова Марія Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 11.06.1969 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, ПАТ"Дружба-ВМ", головний бухгалтер, місце проживання: с.Шура-Копiївська
6 Шевчук Наталія Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 26.02.1976 р., освіта середня спеціальна, член Аграрної партії України, ПАТ "Дружба-ВМ", Бригадир, місце проживання: с.Шура-Копiївська
7 Маркова Тетяна Андріївна Самовисування Громадянка України, народилася 25.11.1958 р., освіта вища, безпартійна, ПАТ"Дружба ВМ", Відділ кадрівінспектор, місце проживання: с.Шура-Копiївська
8 Собко Сергій Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 18.07.1973 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ПАТ"Дружба-ВМ", Головний зоотехнік, місце проживання: с.Шура-Копiївська
9 Буга Людмила Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 17.11.1972 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Шуро-Копіїв-ська с/р, Секретар, місце проживання: с.Шура-Копiївська
10 Петрунь Микола Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 21.03.1975 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ПАТ"Дружба-ВМ", Нач.мех.загону, місце проживання: с.Шура-Копiїв-ська
11 Богачук Іван Васильович Самовисування Громадянин України, народився 11.06.1965 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ПАТ "Дружба-ВМ", Бригадир, місце проживання: с.Шура-Копiїв-ська
12 Гаврилюк Тетяна Дмитрівна Самовисування Громадянка України, народилася 24.01.1965 р., освіта загальна середня, безпартійна, с.Калинівка, Соц.працівник, місце проживання: с.Калинівка