Перші місцеві вибори 18.12.2016

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Обрані на відповідних виборах депутати місцевої ради
Перші місцеві вибори 18.12.2016

Сумський р-н, Бездрицька сільська громада

Кількість депутатів місцевої ради, які обираються на відповідних виборах 22
Кількість обраних депутатів місцевої ради 22

 Загальні відомості про результати голосування

Висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Аграрна партія України 8 36.36
Самовисування 5 22.73
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ" 4 18.18
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РОЗУМНА СИЛА" 2 9.09
Політична Партія "Опозиційний блок" 1 4.55
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 4.55
Радикальна партія Олега Ляшка 1 4.55

№ ОВО Прізвище, ім'я, по батькові Висування Відомості про обраного депутата
1 Духовнікова Ганна Іванівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ" Громадянка України, народилася 28.03.1973 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "Хімік", директор, місце проживання: с. Бездрик, Сумський р-н, Сумська обл.
2 Ткаченко Олександр Сергійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РОЗУМНА СИЛА" Громадянин України, народився 05.09.1987 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РОЗУМНА СИЛА", ТОВ "Гуала КЛОЖЕРС Україна", друкар, місце проживання: с. Бездрик, Сумський р-н, Сумська обл.
3 Пономаренко Олександр Вікторович Аграрна партія України Громадянин України, народився 18.03.1973 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ТОВ "Думівське", інженер, місце проживання: с. Бездрик, Сумський р-н, Сумська обл.
4 Шаповал Леонід Павлович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ" Громадянин України, народився 17.06.1953 р., освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: с. Бездрик, Сумський р-н, Сумська обл.
5 Осипча Наталія Вікторівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 20.04.1986 р., освіта вища, безпартійна, ДНЗ "Веселка", вихователь, місце проживання: с. Бездрик, Сумський р-н, Сумська обл.
6 Сопельник Сергій Миколайович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РОЗУМНА СИЛА" Громадянин України, народився 17.06.1984 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РОЗУМНА СИЛА", ТОВ "Гуала КЛОЖЕРС Україна", інженер, місце проживання: с. Бездрик, Сумський р-н, Сумська обл.
7 Обозний Андрій Петрович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ" Громадянин України, народився 05.06.1976 р., освіта вища, безпартійний, АЗПСМ с. Бездрик, фельдшер, місце проживання: с. Бездрик, Сумський р-н, Сумська обл.
8 Остапенко Микола Сергійович Самовисування Громадянин України, народився 05.05.1982 р., освіта загальна середня, безпартійний, Філія "Сумський молочний завод", робітник, місце проживання: с. Бездрик, Сумський р-н, Сумська обл.
9 Глянцева Олена Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 17.05.1990 р., освіта вища, безпартійна, Бездрицька сільська рада, секретар, місце проживання: с. Бездрик, Сумський р-н, Сумська обл.
10 Бабічева Юлія Андріївна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ" Громадянка України, народилася 19.07.1986 р., освіта вища, безпартійна, Бездрицька ЗОШ, кухар, місце проживання: с. Бездрик, Сумський р-н, Сумська обл.
11 Рисований Микола Григорович Аграрна партія України Громадянин України, народився 20.05.1951 р., освіта загальна середня, безпартійний, Фермерське господарство, фермер, місце проживання: с. Бездрик, Сумський р-н, Сумська обл.
12 Кулєшов Юрій Олександрович Радикальна партія Олега Ляшка Громадянин України, народився 22.06.1969 р., освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Сумитеплаенерго", машиніст, місце проживання: с. Токарі, Сумський р-н, Сумська обл.
13 Качан Наталія Володимирівна Аграрна партія України Громадянка України, народилася 28.11.1979 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, КЗ СОР "Сумський обласний диспансер", медична сестра, місце проживання: с. Токарі, Сумський р-н, Сумська обл.
14 Ткачук Олена Миколаївна Аграрна партія України Громадянка України, народилася 28.11.1963 р., освіта вища, безпартійна, Токарівська сільська рада, секретар сільської ради, місце проживання: с. Токарі, Сумський р-н, Сумська обл.
15 Ткаченко Сергій Анатолійович Самовисування Громадянин України, народився 06.09.1967 р., освіта вища, безпартійний, Токарівська ЗОШ, директор, місце проживання: с. Токарі, Сумський р-н, Сумська обл.
16 Кругляк Дмитро Юрійович Аграрна партія України Громадянин України, народився 03.01.1980 р., освіта вища, безпартійний, "Автотехстандарт", директор, місце проживання: с. Токарі, Сумський р-н, Сумська обл.
17 Лучко Ольга Василівна Аграрна партія України Громадянка України, народилася 31.01.1972 р., освіта загальна середня, безпартійна, ПАТ "Сумихімпром", апаратник, місце проживання: с. Токарі, Сумський р-н, Сумська обл.
18 Ямщинський Валентин Іванович Самовисування Громадянин України, народився 17.01.1956 р., освіта вища, безпартійний, Токарівська ЗОШ, вчитель, місце проживання: с. Токарі, Сумський р-н, Сумська обл.
19 Таран Сергій Васильович Аграрна партія України Громадянин України, народився 20.04.1965 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Стандарт", інженер механік, місце проживання: с. Токарі, Сумський р-н, Сумська обл.
20 Гончаренко Оксана Іванівна Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянка України, народилася 14.10.1971 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Токарі, Сумський р-н, Сумська обл.
21 Кліпа Володимир Іванович Самовисування Громадянин України, народився 04.09.1967 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "РЦБДР", заступник директора, місце проживання: м. Суми, Сумська обл.
22 Таран Михайло Олександрович Аграрна партія України Громадянин України, народився 21.11.1955 р., освіта загальна середня, безпартійний, Фермерське господарсво, голова, місце проживання: с. Зацарне, Сумський р-н, Сумська обл.