Чергові місцеві вибори 25.10.2015

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Обрані на відповідних виборах депутати місцевої ради
Чергові місцеві вибори 25.10.2015

Розівський р-н, Солодководненська сільська рада

Кількість депутатів місцевої ради, які обираються на відповідних виборах 12
Кількість обраних депутатів місцевої ради 12

 Загальні відомості про результати голосування

Висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Політична Партія "Опозиційний блок" 7 58.33
Самовисування 4 33.33
Партія "Сильна Україна" (Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна") 1 8.33

№ ОВО Прізвище, ім'я, по батькові Висування Відомості про обраного депутата
1 Байбара Микола Михайлович Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянин України, народився 10.08.1960 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Кобильне, Розівський р-н, Запорізька обл.
2 Шумейко Валентина Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 06.05.1971 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Солодководненський ФАП, спеціаліст-акушер, місце проживання: с.Кобильне, Розівський р-н, Запорізька обл.
3 Краснікова Ніна Анатоліївна Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянка України, народилася 23.07.1967 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Солодководне, Розівський р-н, Запорізька обл.
4 Зеленська Валентина Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 21.09.1966 р., освіта вища, безпартійна, Солодководненська сільська рада, Секретар, місце проживання: с.Солодководне, Розівський р-н, Запорізька обл.
5 Жила Ольга Андріївна Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянка України, народилася 01.06.1955 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Солодководне, Розівський р-н, Запорізька обл.
6 Іванчатенко Іван Олексійович Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянин України, народився 14.09.1959 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Солодководне, Розівський р-н, Запорізька обл.
7 Довбня Анастасія Віталіївна Самовисування Громадянка України, народилася 08.01.1991 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Солодководне, Розівський р-н, Запорізька обл.
8 Зеленський Анатолій Петрович Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянин України, народився 28.05.1963 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Солодководне, Розівський р-н, Запорізька обл.
9 Штукальський Леонід Васильович Партія "Сильна Україна" (Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна") Громадянин України, народився 17.03.1958 р., освіта професійно-технічна, член Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна", Солодководненська ЗОШ, Оператор котельні, місце проживання: с.Солодководне, Розівський р-н, Запорізька обл.
10 Брунько Людмила Андріївна Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянка України, народилася 04.12.1954 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Солодководне, Розівський р-н, Запорізька обл.
11 Нестеренко Василь Іванович Самовисування Громадянин України, народився 05.04.1970 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ПП "Бізон-Тех", Охоронець, місце проживання: с.Іванівка, Розівський р-н, Запорізька обл.
12 Лаптєв Олег Іванович Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянин України, народився 15.02.1970 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Запорізьке, Розівський р-н, Запорізька обл.