Чергові місцеві вибори 25.10.2015

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Обрані на відповідних виборах депутати місцевої ради
Чергові місцеві вибори 25.10.2015

Донецька обл., Шевченківська селищна рада

Кількість депутатів місцевої ради, які обираються на відповідних виборах 14
Кількість обраних депутатів місцевої ради 12

 Загальні відомості про результати голосування

Висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Політична Партія "Опозиційний блок" 7 58.33
Самовисування 5 41.67

№ ОВО Прізвище, ім'я, по батькові Висування Відомості про обраного депутата
1 Тімошина Олена Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 30.08.1953 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Пенсіонерка, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
2 Трегубова Ганна Василівна Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянка України, народилася 18.11.1984 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАТ "ШУ "Покровське", Машиніст конвеєра дільниці ТП, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
3 Яришева Катерина Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 20.02.1967 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
4 Курочка Марина Сергіївна Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянка України, народилася 24.08.1984 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
5 Шевкун Юрій Юрійович Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянин України, народився 24.11.1982 р., освіта професійно-технічна, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАТ "ШУ "Покровське", Гірничий майстер, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
6 Кусіє Олександр Іванович Самовисування Громадянин України, народився 21.06.1964 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Шахта 1-3 Новогродівка, Прохідник, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
7 Кушвід Інна Валентинівна Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянка України, народилася 21.01.1964 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАО "ШУ "Покровське", ДНЗ №30 "Голубок", Завідуюча господарством, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
8 Гнатенко Наталія Анатоліївна Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянка України, народилася 15.11.1971 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАО "ШУ "Покровське",ДНЗ №30 "Голубок", завідуюча, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
9 Сушкова Марія Петрівна Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянка України, народилася 25.12.1951 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАТ "ШУ "Покровське", Директор БК ім.Т.Г.Шевченко, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
10 Призначені повторні вибори на 27.12.2015
11 Клименко Сергій Вікторович Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянин України, народився 23.11.1982 р., освіта загальна середня, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАТ "ШУ "Покровське", Прохідник дільниці МДО-5, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
12 Пилипенко Михайло Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 09.01.1960 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
13 Призначені повторні вибори на 27.12.2015
14 Анастасова Наталія Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 28.02.1966 р., освіта вища, безпартійна, Приватний підприємець, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.