Перші місцеві вибори 18.12.2016

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Обрані на відповідних виборах депутати місцевої ради
Перші місцеві вибори 18.12.2016

Бахмутський р-н, Соледарська міська громада

Кількість депутатів місцевої ради, які обираються на відповідних виборах 26
Кількість обраних депутатів місцевої ради 26

 Загальні відомості про результати голосування

Назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидатів у депутати К-сть голосів, поданих за місцеву організацію політичної партії К-сть отриманих депутатських мандатів К-сть отриманих депутатських мандатів, що залишились вакантними
Політична Партія "Опозиційний блок" 2564 9 0
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" 1566 5 0
Партія "Відродження" 1283 4 0
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РОЗУМНА СИЛА" 1036 3 0
Політична партія "Наш край" 828 3 0
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 632 2 0

 Відомості про обраних депутатів місцевої ради

Назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидатів у депутати Кількість обраних депутатів %
Політична Партія "Опозиційний блок" 9 34.62
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" 5 19.23
Партія "Відродження" 4 15.38
Політична партія "Наш край" 3 11.54
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РОЗУМНА СИЛА" 3 11.54
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 7.69
№ ТВО, за яким закріплено Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про обраного депутата Голосів ЗА у ТВО %
Політична Партія "Опозиційний блок"
20 Кобзарь Олексій Володимирович Громадянин України, народився 25.10.1975 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, с.Никифорівка 139 75,1000
18 Шакун Юрій Володимирович Громадянин України, народився 06.08.1974 р., освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, с.Володимирівка 277 72,5000
14 Ляшенко Валентина Василівна Громадянка України, народилася 04.08.1953 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ТОВ "Кнауф Гіпс.Донбас", директор з гірничих робіт, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, м.Соледар 145 53,3000
15 Качан Тетяна Семенівна Громадянка України, народилася 26.01.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, с.Бахмутське 129 43,7000
1 Бандрівська Антоніна Юріївна Громадянка України, народилася 07.07.1973 р., освіта вища, безпартійна, фізична особа – підприємець, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, с.Роздолівка 94 42,9000
19 Головач Лариса Олександрівна Громадянка України, народилася 03.07.1971 р., освіта вища, безпартійна, СТОВ "АТО", головний бухгалтер, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, с.Міньківка 116 40,3000
12 Лютенко Яків Олександрович Громадянин України, народився 16.06.1986 р., освіта професійно-технічна, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ДП "Артемсіль",Рудник 7, Гірник підземний, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, м.Соледар 117 28,5000
17 Біленко Сергій Миколайович Громадянин України, народився 05.07.1960 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, с.Васюківка 81 27,9000
11 Опришкова Світлана Геннадіївна Громадянка України, народилася 31.07.1960 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Загально-освітня школа №13 1-Ш ступенів міста Соледар, тренер, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, м.Соледар 118 25,1000
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Перший кандидат Зелений Вадим Олегович Громадянин України, народився 08.03.1983 р., освіта вища, безпартійний, Державне підприємство "Артемсіль", заступник директора з кадрових, правових, соціальних питань та compliance-політики, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, м.Соледар
11 Трилевський Сергій Олександрович Громадянин України, народився 20.12.1965 р., освіта вища, безпартійний, Державне підприємство "Артемсіль", начальник БД №1 РБУ, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, м.Соледар 259 55,0000
13 Чесняк Світлана Юріївна Громадянка України, народилася 19.04.1986 р., освіта вища, безпартійна, Державне підприємство "Артемсіль", інженер, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, м.Соледар 138 36,2000
8 Альяних Олександр Миколайович Громадянин України, народився 05.04.1981 р., освіта вища, безпартійний, Державне підприємство "Артемсіль", головний інженер рудника №4, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, м.Соледар 82 32,7000
22 Бобришев Володимир Миколайович Громадянин України, народився 13.01.1981 р., освіта вища, безпартійний, Державне підприємство "Артемсіль", машиніст, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, с.Парасковіївка 89 24,8000
Партія "Відродження"
Перший кандидат Точений Дмитро Сергійович Громадянин України, народився 11.04.1981 р., освіта вища, безпартійний, Никифирівська сільська рада, сільський голова, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, с. Никифорівка
23 Верзілов Дмитро Олегович Громадянин України, народився 16.03.1989 р., освіта вища, безпартійний, Верховна Рада України, помічник-консультант Народного депутата України, місце проживання: Донецька область, м. Покровськ 237 53,5000
17 Сліпухін Микола Миколайович Громадянин України, народився 24.11.1961 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: Донецька область, м. Бахмут 145 50,0000
26 Горбань Людмила Володимирівна Громадянка України, народилася 10.05.1961 р., освіта вища, безпартійна, КЗОЗ "ЦПМСД Бахмутської міської ради", В.о. завідувача амбулаторії, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, с. Яковлівка 101 48,0000
Політична партія "Наш край"
Перший кандидат Боровик Володимир Іванович Громадянин України, народився 20.10.1953 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, м.Соледар
22 Єщенко Сергій Анатолійович Громадянин України, народився 13.01.1961 р., освіта вища, безпартійний, Рудник ім.Володарського ДП "Артемсіль", директор, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, м.Соледар 123 34,2000
9 Ушакова Юлія Вікторівна Громадянка України, народилася 24.10.1981 р., освіта вища, безпартійна, ДП "Артемсіль", начальник відділу кадрів, місце проживання: Донецька область, Бахмутський район, м.Соледар 45 21,1000
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РОЗУМНА СИЛА"
Перший кандидат Редченко Світлана Миколаївна Громадянка України, народилася 01.03.1968 р., освіта вища, безпартійна, Соледарська міська рада, секретар, місце проживання: Донецька обл., Бахмутський р-н, м. Соледар
19 Дергачова Ірина Анатоліївна Громадянка України, народилася 01.04.1972 р., освіта вища, безпартійна, Міньківська ЗОШ, заступник директора з навчально-виховної роботи, місце проживання: Донецька обл., Бахмутський р-н, с.Міньківка, 88 30,6000
7 Петров Сергій Михайлович Громадянин України, народився 30.12.1976 р., освіта вища, безпартійний, Рудник №1,3 Державне підприємство "Артемсіль", машиніст конвеєра, місце проживання: Донецька обл., Бахмутський р-н, м.Соледар, 76 30,0000
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Перший кандидат Махник Роман Петрович Громадянин України, народився 23.01.1961 р., освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець, місце проживання: Донецька обл., Бахмутський р-н, м.Соледар
21 Борисенко Микола Сергійович Громадянин України, народився 18.06.1988 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, місце проживання: Донецька обл., Бахмутський р-н., с.Парасковіївка 100 48,5000