Чергові місцеві вибори 25.10.2015

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Виборчі списки кандидатів в багатомандатному виборчому окрузі
Чергові місцеві вибори 25.10.2015

Одеська область
Южненська міська рада

Кількість кандидатів в списках 259

Партія Кількість кандидатів у списку
Аграрна партія України 27
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" 27
Партія "Відродження" 27
Партія "Сильна Україна" (Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна") 21
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 27
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 5
Політична партія "Наш край" 27
Політична Партія "Опозиційний блок" 27
Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" (Радикальна партія Олега Ляшка) 10
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ" (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА") 27
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" 27
Українська морська партія Сергія Ківалова 7

№ ТВО за яким закріплено Прізвище, ім'я, по батькові Відомості Дата реєстрації % голосів ЗА
Аграрна партія України
Перший кандидат Бурлака Геннадій Васильович Громадянин України, народився 12.07.1974 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ТОВ "Нептун", головний інженер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
23 Чугунников Ігор Васильович Громадянин України, народився 23.07.1978 р., освіта вища, член Аграрної партії України, КП "Южтеплокомуненерго", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 20,0795
14 Діденко Ігор Сергійович Громадянин України, народився 02.03.1986 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ТОВ МП "Нептун", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 16,4141
17 Лапа Наталія Миколаївна Громадянка України, народилася 15.03.1983 р., освіта вища, член Аграрної партії України, КЗ "Южненська міська лікарня", Лікар, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 14,1762
15 Зінченко Ольга Петрівна Громадянка України, народилася 28.02.1978 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ОК "Будинок 10", Голова, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 13,9535
25 Оноприєнко Сергій Валерійович Громадянин України, народився 06.03.1979 р., освіта вища, безпартійний, Южненський МВ УМВС України в Одеській області, Помічник начальника, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 13,3333
21 Конський Дмитро Геннадійович Громадянин України, народився 21.01.1995 р., освіта загальна середня, член Аграрної партії України, ПП "Берег мрій", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 10,8108
18 Салтановський Сергій Валерійович Громадянин України, народився 13.05.1979 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ПАТ "ОПЗ", Начальник відділу, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 10,0000
9 Пшеничний Олег Васильович Громадянин України, народився 15.02.1969 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ТОВ СП "Дорсервіс", директор, місце проживання: м. Южне, Одеська область 29.09.2015 9,3750
8 Ніколаєв Андрій Петрович Громадянин України, народився 22.06.1982 р., освіта професійно-технічна, член Аграрної партії України, ПАТ "ОПЗ", Складач потягів, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 8,4507
2 Богайчик Дмитро Іванович Громадянин України, народився 06.02.1977 р., освіта вища, член Аграрної партії України, Підприємець, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 7,8078
3 Губка Олександр Юрійович Громадянин України, народився 05.06.1985 р., освіта вища, член Аграрної партії України, Южненська міська рада, Заступник начальника, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 7,6453
1 Нестерович Олеся Петрівна Громадянка України, народилася 01.10.1985 р., освіта вища, член Аграрної партії України, КП "Южтеплокуменерго", Юрисконсульт, місце проживання: с. Вовківське, КомінтернівськийОдеська область 29.09.2015 7,6364
6 Денисенко Олександр Андрійович Громадянин України, народився 03.01.1986 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ДП МТП "Южний", Начальник відділу, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 7,3973
12 Потушанський Сергій Олексійович Громадянин України, народився 20.07.1974 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ТОВ МВП "Тенет", Начальник відділення, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 6,2500
10 Ткаченко Анастасія Сергіївна Громадянка України, народилася 19.09.1985 р., освіта вища, член Аграрної партії України, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 5,8511
19 Гонтар Сергій Миколайович Громадянин України, народився 18.10.1978 р., освіта вища, член Аграрної партії України, КП "Южтеплокомуненерго", Начальник зміни, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 5,7534
13 Чобан Володимир Йосипович Громадянин України, народився 17.04.1968 р., освіта загальна середня, член Аграрної партії України, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 5,6022
26 Курик Михайло Дмитрович Громадянин України, народився 08.01.1972 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ФОП, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 4,7619
16 Парфьонов Олексій Сергійович Громадянин України, народився 06.02.1986 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ТОВ "Ольвія-Альфа 2005", інженер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 4,2003
7 Кукушкін Ілля Іванович Громадянин України, народився 10.09.1970 р., освіта загальна середня, член Аграрної партії України, ФОП, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 4,1565
24 Куприч Наталія Миронівна Громадянка України, народилася 03.01.1980 р., освіта вища, член Аграрної партії України, КЗ ДНЗ № 4, Завідувач господарством, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 3,8462
11 Возіян Наталія Олександрівна Громадянка України, народилася 10.02.1975 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ПАТ "ОПЗ", Агроном, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 3,5545
20 Д’яконов Сергій Германович Громадянин України, народився 27.10.1971 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ТОВ "Ененерджи", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 3,4946
22 Іванченко Ганна Валеріївна Громадянка України, народилася 29.12.1978 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ФОП, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 3,3126
5 Козлова Олена Олександрівна Громадянка України, народилася 20.03.1980 р., освіта вища, член Аграрної партії України, КП "Южтеплокомуненерго", Начальник відділу, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 2,7248
4 Королюк Олександр Сергійович Громадянин України, народився 22.03.1986 р., освіта вища, член Аграрної партії України, Філія ТОВ "Олсідз-Блексі", Оператор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 2,5271
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Перший кандидат Ігнатовський Євген Миколайович Громадянин України, народився 08.06.1958 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Южненська міська рада, Заступник міського голови, місце проживання: м. Одеса 01.10.2015
5 Левицька Людмила Анатоліївна Громадянка України, народилася 09.10.1960 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", КП "МЖКЦ", Оброблювач інформаційного матеріалу, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 33,3333
22 Назаренко Сергій Миколайович Громадянин України, народився 29.02.1956 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "ОПЗ", Заступник директора, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 24,6377
21 Лиманський Роман Васильович Громадянин України, народився 15.07.1952 р., освіта вища, безпартійний, КЗ "Южненська міська лікарня", Головний лікар, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 23,1660
10 Сорочинський Дмитро Миколайович Громадянин України, народився 22.11.1981 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", ФСК "Олімп", Адміністратор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 22,0745
18 Волошин Дмитро Васильович Громадянин України, народився 26.06.1967 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "ОПЗ", Начальник відділу, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 18,8889
12 Гнєушева Наталя Валеріївна Громадянка України, народилася 24.12.1976 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Южненська міська рада, Начальник управління, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 18,0921
4 Самойленко Віктор Олександрович Громадянин України, народився 26.05.1983 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 18,0505
8 Сімаченко Віталій Анатолійович Громадянин України, народився 04.10.1985 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", ПАТ "ОПЗ", Командир відділення, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 17,9577
9 Спіцин Сергій Леонідович Громадянин України, народився 02.05.1966 р., освіта вища, безпартійний, ДП МТП "Южний", Заступник головного інженера, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 17,5781
6 Вінницький Вадим Васильович Громадянин України, народився 28.01.1978 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", ДП МТП "Южний", Начальник загону, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 17,5342
11 Бондарєв Іван Петрович Громадянин України, народився 08.10.1955 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", КП "МЖКЦ", Механік, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 16,8246
15 Каменний Вячеслав Васильович Громадянин України, народився 21.04.1970 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", ФОП, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 16,7959
24 Панькова Юлія Пилипівна Громадянка України, народилася 31.03.1972 р., освіта вища, безпартійна, ЮФ ДП "АМПУ", Заступник начальника філії, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 16,3462
1 Бігняк Олександр Олексійович Громадянин України, народився 03.02.1966 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 16,0000
3 Бланар Оксана Петрівна Громадянка України, народилася 14.12.1963 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Садове товариство "Портовик", Голова, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 14,6789
2 Костецька Світлана Іванівна Громадянка України, народилася 03.03.1966 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", КП "Южненське міське БТІ", Керівник, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 13,8138
17 Татаров Володимир Володимирович Громадянин України, народився 07.11.1963 р., освіта вища, безпартійний, ФСК "Олімп", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 13,7931
25 Тимашков Віталій Васильович Громадянин України, народився 06.10.1977 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", ПАТ "ОПЗ", Заступник начальника цеху, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 13,7634
16 Горін Едуард Вячеславович Громадянин України, народився 16.10.1968 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", ПАТ "ОПЗ", Командир загону, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 13,4087
7 Обухов Сергій Андрійович Громадянин України, народився 14.07.1955 р., освіта вища, безпартійний, ДП МТП "Южний", Заступник головного інженера, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 12,9584
23 Вишня Світлана Олександрівна Громадянка України, народилася 28.10.1981 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", КЗ Авторська школа М.П.Гузика, вчитель, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 12,7237
14 Будаяну Людмила Миколаївна Громадянка України, народилася 05.08.1969 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", КП "Екосервіс", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 12,1212
13 Полиненко Олена Олегівна Громадянка України, народилася 06.03.1983 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Музей міста Южного, директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 11,4846
19 Козеренко Василь Анатолійович Громадянин України, народився 23.01.1982 р., освіта вища, безпартійний, ДП МТП "Южний", Начальник управління, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 9,5890
20 Пітусь Наталя Володимирівна Громадянка України, народилася 16.09.1980 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Южненська міська рада, Начальник відділу, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 7,7957
26 Свічинський Олександр Юрійович Громадянин України, народився 18.09.1988 р., освіта вища, безпартійний, Безробітний, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 6,1625
Партія "Відродження"
Перший кандидат Ларіонов Володимир Михайлович Громадянин України, народився 27.04.1960 р., освіта вища, член Партії "Відродження", тимчасово не працює, місце проживання: м. Одеса 29.09.2015
22 Тростян Олег Іванович Громадянин України, народився 23.12.1966 р., освіта вища, безпартійний, КП "Южненський комунальний ринок", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 22,5673
18 Журавель Олександр Михайлович Громадянин України, народився 07.05.1956 р., освіта вища, член Партії "Відродження", пенсіонер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 17,7778
20 Верба Ольга Василівна Громадянка України, народилася 02.05.1949 р., освіта вища, безпартійна, КЗ ЗОШ № 1, директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 15,0538
1 Кандарицький Валерій Борисович Громадянин України, народився 21.07.1948 р., освіта вища, член Партії "Відродження", пенсіонер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 12,7273
19 Монастирська Наталя Володимирівна Громадянка України, народилася 19.12.1975 р., освіта вища, член Партії "Відродження", Южненська міська рада, Начальник управління, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 11,2329
8 Синячов Ігор Андрійович Громадянин України, народився 01.07.1951 р., освіта вища, член Партії "Відродження", КЗ НВК № 2, директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 10,5634
25 Захарова Алла Семенівна Громадянка України, народилася 19.05.1951 р., освіта вища, член Партії "Відродження", ОК "ЖБТ Морський", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 7,5369
16 Поліненко Андрій Сергійович Громадянин України, народився 09.02.1981 р., освіта вища, член Партії "Відродження", ЮФ ДП АМПУ "Южний", інженер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 6,9467
6 Бондаренко Наталія Іванівна Громадянка України, народилася 11.12.1957 р., освіта вища, член Партії "Відродження", ТОВ "Агро-Ферм", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 6,8493
9 Іванов Петро Іванович Громадянин України, народився 22.12.1955 р., освіта професійно-технічна, член Партії "Відродження", ТОВ "Триумф", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 6,6406
12 Діденко Галина Олександрівна Громадянка України, народилася 02.05.1958 р., освіта вища, член Партії "Відродження", КЗ Авторська школа М.П.Гузика, Заступник директора, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 6,5789
23 Черних Юрій Семенович Громадянин України, народився 17.06.1941 р., освіта вища, член Партії "Відродження", КЗ"Южненська міська лікарня", інженер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 6,5606
13 Пилипко Денис Ігорович Громадянин України, народився 30.11.1991 р., освіта вища, член Партії "Відродження", КП Южненська міська студія телебачення "МИГ", Начальник відділу, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 5,8824
4 Осадченко Андрій Георгійович Громадянин України, народився 10.03.1974 р., освіта вища, член Партії "Відродження", ФОП Піліпенко Л.І., директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 5,7761
11 Воронкова Людмила Альбертівна Громадянка України, народилася 18.07.1966 р., освіта вища, член Партії "Відродження", КЗ "Южненська міська лікарня", Лікар, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 5,4502
17 Чернієнко Сергій Сергійович Громадянин України, народився 10.10.1973 р., освіта вища, член Партії "Відродження", Відокремлений підрозділ станції екстреної медичної допомоги КУ "ООЦЕМДМ", завідувач, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 5,3640
10 Попазов Микола Лазарович Громадянин України, народився 20.10.1976 р., освіта вища, член Партії "Відродження", ПАТ "ОПЗ", Монтажник, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 5,0532
15 Задоя Григорій Федорович Громадянин України, народився 06.04.1951 р., освіта вища, член Партії "Відродження", пенсіонер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 4,3928
26 Марковський Віктор Миколайович Громадянин України, народився 28.07.1959 р., освіта професійно-технічна, член Партії "Відродження", Южненська міська рада, Начальник, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 4,2017
7 Шумейко Анастасія Олександрівна Громадянка України, народилася 08.09.1982 р., освіта вища, член Партії "Відродження", Приватний підприємець, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 4,1565
21 Мельниченко Світлана Вікторівна Громадянка України, народилася 02.03.1983 р., освіта вища, член Партії "Відродження", КЗ ЗОШ № 1, вчитель початкових класів, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 3,8610
5 Комарова Олена Миколаївна Громадянка України, народилася 21.01.1963 р., освіта вища, член Партії "Відродження", КЗ НВК № 2, Заступник директора, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 3,3058
24 Сментина Валентин Олексійович Громадянин України, народився 24.11.1955 р., освіта вища, член Партії "Відродження", пенсіонер, місце проживання: м. Одеса 29.09.2015 2,8846
2 Іванюк Дмитро Олександрович Громадянин України, народився 28.11.1988 р., освіта вища, член Партії "Відродження", ТОВ "Траст-контрол", Сюрвейер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 2,7027
14 Олійник Надія Петрівна Громадянка України, народилася 28.07.1956 р., освіта загальна середня, член Партії "Відродження", КП "МЖКЦ", Прибиральниця, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 2,5253
3 Онищук Оксана Миколаївна Громадянка України, народилася 10.02.1967 р., освіта вища, член Партії "Відродження", КЗ Авторська школа М.П.Гузика, вчитель, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 1,8349
Партія "Сильна Україна" (Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна")
Перший кандидат Зеленов Андрій Олександрович Громадянин України, народився 24.05.1970 р., освіта вища, член Партії "Сильна Україна", ПАТ "ОПЗ", інженер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
23 Бардук Ольга Володимирівна Громадянка України, народилася 02.04.1989 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
26 Білюга Петро Павлович Громадянин України, народився 11.07.1960 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "ОПЗ", Ведучий інженер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
11 Волошин Сергій Анатолійович Громадянин України, народився 08.04.1979 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "ОПЗ", Начальник дільниці, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
20 Голиков Олександр Олександрович Громадянин України, народився 12.02.1973 р., освіта вища, безпартійний, КПНЗЮМ "Спортивно-оздоровчий центр", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
17 Должок Геннадій Олександрович Громадянин України, народився 17.03.1975 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "ОПЗ", Начальник дільниці, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
22 Качмарська Валентина Миколаївна Громадянка України, народилася 04.08.1968 р., освіта вища, безпартійна, КЗ ЗОШ №1, вчитель, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
15 Марков Геннадій Ігорович Громадянин України, народився 27.01.1961 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "ОПЗ", Заступник начальника цеху, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
1 Мончинська Ірина Віталіївна Громадянка України, народилася 05.08.1977 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "Стандарт Інжинірінг", головний бухгалтер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
18 Мончинський Олександр Вікторович Громадянин України, народився 14.01.1976 р., освіта вища, безпартійний, ФСК "Олімп", Механік, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
2 Найдьонов Павло Іванович Громадянин України, народився 05.08.1966 р., освіта вища, безпартійний, ФОП, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
13 Ніколаєва Тетяна Григорівна Громадянка України, народилася 31.05.1967 р., освіта вища, безпартійна, Міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
10 Панков Геннадій Михайлович Громадянин України, народився 03.03.1962 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Стандарт Інжинірінг", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
16 Пантюк Віталій Павлович Громадянин України, народився 01.06.1974 р., освіта вища, безпартійний, ФОП, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
19 Пантюк Євген Павлович Громадянин України, народився 21.04.1981 р., освіта вища, безпартійний, ФСК "Олімп", Технік, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
25 Потягова Любов Петрівна Громадянка України, народилася 10.01.1949 р., освіта вища, безпартійна, КЗ ЗОШ №1, Заступник директора, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
8 Рибчинська Тетяна Миколаївна Громадянка України, народилася 01.08.1981 р., освіта вища, безпартійна, ФОП, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
12 Севастьянов Валерій Миколайович Громадянин України, народився 15.07.1958 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "ОПЗ", Заступник директора, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
14 Скидан Лариса Іванівна Громадянка України, народилася 05.10.1963 р., освіта вища, безпартійна, Товариство "Червоного хреста", Голова товариства, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
24 Тимченко Ганна Генадіївна Громадянка України, народилася 08.05.1977 р., освіта вища, безпартійна, Готельний комплекс, Адміністратор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
4 Чміль Роман Володимирович Громадянин України, народився 27.10.1976 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Трансінвестсервіс-вугілля", Начальник служби, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Перший кандидат Назаренко Вадим Геннадійович Громадянин України, народився 20.01.1972 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ПАТ "ОПЗ", Начальник цеху, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
19 Дрібноход Володимир Якович Громадянин України, народився 13.02.1950 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "ОПЗ", Голова профкому, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 45,7534
4 Смирнов Єгор Павлович Громадянин України, народився 11.01.1976 р., освіта вища, безпартійний, ДП МТП "Южний", Докер-механізатор, місце проживання: м.Одеса 29.09.2015 25,9928
11 Розмеріца Віталій Анатолійович Громадянин України, народився 27.04.1975 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ПАТ "ОПЗ", Заступник голови профкому, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 22,7772
14 Чернишов Сергій Олександрович Громадянин України, народився 13.10.1962 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ФСК "Хімік", Голова, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 20,4545
13 Кутинець Петро Іванович Громадянин України, народився 20.09.1961 р., освіта вища, безпартійний, ПК "Дружба", директор, місце проживання: с. Сичавка, Комінтернівський район, Одеська область 29.09.2015 20,4482
20 Зубенко Ганна Василівна Громадянка України, народилася 29.08.1956 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Громадська організація жіночий клуб "Вєста", Голова, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 20,4301
12 Скрипник Олександр Михайлович Громадянин України, народився 12.10.1971 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ПАТ "ОПЗ", Начальник цеху, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 20,0658
16 Дем’янишина Лариса Семенівна Громадянка України, народилася 09.07.1965 р., освіта вища, безпартійна, Член Одеської організації національної спілки художників України, Художник, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 19,0630
18 Фареник Олександр Миколайович Громадянин України, народився 22.12.1983 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ПАТ "ОПЗ", Бухгалтер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 18,5185
3 Яценко Вадим Петрович Громадянин України, народився 03.11.1959 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", КП "Готельно- житловий комплекс", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 18,3486
9 Кучмей Зінаїда Миколаївна Громадянка України, народилася 14.03.1965 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", КЗ ДНЗ № 1, завідувач, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 17,5781
21 Янчук Тетяна Тимофіївна Громадянка України, народилася 02.02.1952 р., освіта вища, безпартійна, ГО "Южненський міський центр Азбука для батьків", Голова, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 16,9884
15 Голубніченко Андрій Дмитрович Громадянин України, народився 08.03.1972 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ПАТ "ОПЗ", Заступник начальника цеху, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 16,7959
7 Гладушевський Олексій Лукич Громадянин України, народився 21.04.1953 р., освіта вища, безпартійний, ЮФ ДП "АМПУ" Южний, Голова профспілки, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 15,8924
26 Турлак Валентина Павлівна Громадянка України, народилася 14.02.1965 р., освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", КП "МЖКЦ", Майстер по експлуатації, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 15,6863
25 Слободяник Любов Миколаївна Громадянка України, народилася 02.07.1967 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", КЗ ДНЗ № 3, завідувач, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 14,6237
17 Гришко Валерій Олексійович Громадянин України, народився 09.05.1963 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "ОПЗ", Секретар, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 14,5594
8 Кущик Валерій Федорович Громадянин України, народився 09.06.1968 р., освіта вища, безпартійний, ДП МТП "Южний", Помічник капітана, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 14,4366
10 Жосан Дмитро Вячеславович Громадянин України, народився 29.09.1977 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", інженер-технолог, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 13,2979
1 Козичева Лілія Євстафіївна Громадянка України, народилася 22.11.1966 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ДП МТП "Южний", Фахівець ВРР-2, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 12,7273
24 Номеровський Іван Іванович Громадянин України, народився 30.09.1947 р., освіта вища, безпартійний, Садівниче товариство "Дельта", Голова, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 12,5000
6 Боднар Микола Григорович Громадянин України, народився 11.06.1957 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Підприємець, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 11,7801
5 Новицька Ірина Миколаївна Громадянка України, народилася 12.07.1987 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ЮФ ДП АМПУ, Начальник відділу, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 11,2948
23 Скукіс Володимир Васильович Громадянин України, народився 09.12.1982 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "ОПЗ", Оператор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 11,1332
2 Коваленко Ольга Іванівна Громадянка України, народилася 13.02.1969 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Санаторій профілакторій "Портовик", Головний лікар, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 9,0090
22 Мосейчук Олександр Сергійович Громадянин України, народився 02.07.1987 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "ОПЗ", Оператор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 8,6957
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Перший кандидат Чайковський Яків Сергійович Громадянин України, народився 22.04.1994 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ДП МТП "Южний", Слюсар, місце проживання: с. Сичавка, Комінтернівський район, Одеська область 29.09.2015
18 Келембет Михайло Олександрович Громадянин України, народився 26.06.1985 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ДП МТП "Южний", Провідний інспектор цивільного захисту, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
11 Панасюк Василь Ігорович Громадянин України, народився 08.08.1992 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ДП МТП "Южний", Слюсар, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
4 Писаренко Ігор Юрійович Громадянин України, народився 29.04.1989 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Южненська міська рада, Начальник відділу екології, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
16 Пузирьов Максим Ігорович Громадянин України, народився 06.02.1988 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ДПСУ Одеський прикордонний загін, Молодший інспектор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
Політична партія "Наш край"
Перший кандидат Сандюк Вікторія Володимирівна Громадянка України, народилася 12.01.1975 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
7 Малюта Денис Олександрович Громадянин України, народився 13.03.1986 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", ТОВ "АДИКТ", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 9,7800
3 Южбабенко Олександр Олексійович Громадянин України, народився 26.01.1958 р., освіта вища, безпартійний, ДП МТП "Южний", Начальник комунального господарства, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 8,8685
5 Дворнічен Сергій Васильович Громадянин України, народився 22.06.1983 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Югінвест", Технік, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 7,9890
12 Янчук Денис Леонідович Громадянин України, народився 26.10.1973 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Мембранні технології", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 6,9079
14 Кухмай Катерина Григорівна Громадянка України, народилася 02.09.1982 р., освіта вища, безпартійна, ДП МТП "Южний", В.о.начальника відділу, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 6,3131
25 Малкіна Наталія Миколаївна Громадянка України, народилася 31.07.1953 р., освіта вища, безпартійна, КП "ЮТКЕ", інженер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 6,2366
21 Махновський Анатолій Федосійович Громадянин України, народився 27.10.1964 р., освіта вища, безпартійний, ВЧ 58 ОМБ, Військовослужбовець, місце проживання: с.Кошари, Комінтернівський район, Одеська область 29.09.2015 6,1776
2 Ільченко Оксана Павлівна Громадянка України, народилася 08.07.1971 р., освіта вища, безпартійна, ДП МТП "Южний", інженер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 6,0060
24 Шептицький Юрій Леонідович Громадянин України, народився 14.11.1955 р., освіта вища, безпартійний, ФОП, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 5,7692
1 Богаченко Людмила Георгіївна Громадянка України, народилася 13.12.1962 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: м.Одеса 29.09.2015 5,4545
22 Новицький Олександр Юрійович Громадянин України, народився 18.08.1986 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Ілона-ЛТД", Слюсар, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 5,3830
8 Висоцька Анна Василівна Громадянка України, народилася 22.01.1979 р., освіта вища, безпартійна, Южненське міське управління юстиції, Державний реєстратор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 5,2817
20 Філіп’єв Дмитро Геннадійович Громадянин України, народився 22.05.1996 р., освіта загальна середня, безпартійний, Національний університет "Одеська юридична академія", студент, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 5,1075
10 Богданов Сергій Володимирович Громадянин України, народився 24.06.1976 р., освіта вища, безпартійний, Благодійний фонд, Голова правління, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 5,0532
23 Родіонов Артем Володимирович Громадянин України, народився 29.12.1986 р., освіта вища, безпартійний, Самозайнята особа, адвокат, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 4,9702
19 Дем’яненко Оксана Миколаївна Громадянка України, народилася 03.09.1976 р., освіта вища, безпартійна, Самозайнята особа, адвокат, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 4,9315
11 Кратюк Олександр Миколайович Громадянин України, народився 06.07.1967 р., освіта вища, безпартійний, ФОП, Груповий механік, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 4,7393
15 Яценко Віталій Вадимович Громадянин України, народився 21.09.1982 р., освіта вища, безпартійний, ДП МТП "Южний", інженер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 4,1344
9 Руденко Євген Олександрович Громадянин України, народився 13.07.1983 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Новотіс", Експедитор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 3,9063
26 Беліогло Анна Володимирівна Громадянка України, народилася 17.02.1988 р., освіта вища, безпартійна, Самозайнята особа, адвокат, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 3,6415
16 Антонишин Мирослав Володимирович Громадянин України, народився 20.12.1956 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "ДЕЛЬТА ВІЛМАР" СНД, Начальник зміни, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 3,5541
18 Піскорський Іван Іванович Громадянин України, народився 26.02.1956 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 3,3333
17 Гришина Марія Мойсеївна Громадянка України, народилася 10.07.1966 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "МАРІЯ", Комерційний директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 2,6820
4 Горшкодьор Владислав Олександрович Громадянин України, народився 07.10.1995 р., освіта загальна середня, безпартійний, Одеський національний політехнічний університет, студент, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 2,5271
13 Паньковець Михайло Леонідович Громадянин України, народився 02.01.1958 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 2,5210
6 Донець Вероніка Валеріївна Громадянка України, народилася 04.07.1987 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "Нофалаб Інтернешил Лабораторис Україна", Хімік-аналітик, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015 2,1918
Політична Партія "Опозиційний блок"
Перший кандидат Любівий Дмитро Валерійович Громадянин України, народився 12.09.1970 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Южненська міська рада, Секретар, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015
2 Баранюк Андрій Борисович Громадянин України, народився 10.08.1975 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ДП МТП Южний, головний інженер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 35,4354
24 Єгріщін Михайло Єгорович Громадянин України, народився 03.09.1956 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАТ "ОПЗ", Начальник цеху, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 35,0962
16 Шестов Андрій Вікторович Громадянин України, народився 03.12.1972 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", КП "МЖКЦ", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 32,4717
26 Степанець Володимир Юрійович Громадянин України, народився 05.02.1973 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Одеська філія ДП "АМПУ", Докер механізатор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 31,6527
13 Помогаєв Олександр Іванович Громадянин України, народився 14.10.1960 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПП "Кречет", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 29,4118
7 Гречкін Олександр Миколайович Громадянин України, народився 08.08.1957 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", пенсіонер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 29,3399
3 Сташевський Володимир Валентинович Громадянин України, народився 25.10.1964 р., освіта загальна середня, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ДП МТП "Южний", Начальник, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 28,7462
6 Чертіліна Галина Вікторівна Громадянка України, народилася 22.06.1960 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Южненська міська рада, Начальник відділу, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 26,3014
17 Литвинчук Еллада Дмитрівна Громадянка України, народилася 30.12.1979 р., освіта вища, безпартійна, КП Южненська міська студія телебачення "МИГ", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 26,0536
21 Савченко Тамара Володимирівна Громадянка України, народилася 19.07.1954 р., освіта загальна середня, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ФОП, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 24,3243
15 Мкртичян Армен Альбертович Громадянин України, народився 19.08.1977 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ТОВ "Ілона плюс", Заступник директора, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 24,2894
10 Козак Сергій Романович Громадянин України, народився 18.05.1971 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАТ "ОПЗ", Енергетик, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 24,2021
9 Дінул Світлана Василівна Громадянка України, народилася 01.09.1965 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ДП МТП Южний, Завідувач складу, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 22,6563
23 Прохоров Дмитро Анатолійович Громадянин України, народився 20.06.1968 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Повне товариство "Ломбард Сіндикат Плюс, Гульцов та компанія ", Заступник директора, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 22,4652
1 Контаровський Ігор Феліксович Громадянин України, народився 11.08.1976 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Южненський філіал ДП "АМПУ", Головний механік, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 21,8182
5 Бойченко Андрій Сергійович Громадянин України, народився 24.09.1976 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ДП МТП Южний, Тальман, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 20,9366
14 Копитков Вадим Едуардович Громадянин України, народився 07.10.1989 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Підприємець, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 20,2020
22 Сухоткіна Олена Вікторівна Громадянка України, народилася 29.02.1960 р., освіта загальна середня, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 20,0828
8 Гадельшина Анжела Іванівна Громадянка України, народилася 08.08.1975 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ДП МТП Южний, Завідувач дільниці, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 20,0704
25 Гуторін Андрій Петрович Громадянин України, народився 26.04.1984 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ТОВ "Истерн Беверидж Трейнинг", Торгівелтний представник, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 18,7097
4 Литвиненко Тетяна Василівна Громадянка України, народилася 11.10.1980 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Южненський філіал ДП "АМПУ", Провідний економіст, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 17,3285
20 Яременко Катерина Вікторівна Громадянка України, народилася 21.09.1990 р., освіта вища, безпартійна, КП Южненська міська студія телебачення "МИГ", Головний редактор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 16,9355
11 Ануфрієв Іван Михайлович Громадянин України, народився 09.01.1985 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ДП МТП Южний, Старший тренер-викладач, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 16,5877
12 Лебідь Андрій Сергійович Громадянин України, народився 18.01.1989 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 15,4605
19 Тютєнков Дмитро Юрійович Громадянин України, народився 17.04.1990 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ТОВ "Трансінвестсервіс-вугілля", Змінний механік, місце проживання: м.Южне, Одеська область 26.09.2015 11,2329
18 Жаріков Дмитро Анатолійович Громадянин України, народився 31.12.1978 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: м.Кіровськ, Луганська область 26.09.2015 10,7407
Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" (Радикальна партія Олега Ляшка)
Перший кандидат Лещенко Олексій Анатолійович Громадянин України, народився 04.01.1983 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", ПАТ "ОПЗ", Старший звукооператор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
21 Апонов Олександр Петрович Громадянин України, народився 17.02.1963 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", ТОВ "Южспортинвест", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
2 Камалова Олена Миколаївна Громадянка України, народилася 27.06.1980 р., освіта вища, безпартійна, Южненська міська Рада, Заступнки начальника управління, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
25 Конопацька Надія Дмитрівна Громадянка України, народилася 26.03.1972 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", Южненська міська Рада, Начальник відділу культури, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
15 Матусар Юлія Олексіївна Громадянка України, народилася 18.11.1985 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", ПАТ "ОПЗ", Начальник служби, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
10 Сандалюк Юрій Станіславович Громадянин України, народився 21.12.1962 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", ПАТ "ОПЗ", Начальник цеху, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
23 Тарасов Олексій Іванович Громадянин України, народився 14.06.1978 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", ПАТ "ОПЗ", Начальник цеху, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
16 Чорній Юрій Богданович Громадянин України, народився 15.09.1972 р., освіта вища, безпартійний, Центр соціально служб сім’ї, дітей та молоді, директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
26 Шегида Віктор Іванович Громадянин України, народився 20.09.1964 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", ПАТ "ОПЗ", Заступник голови ФСК "Хімік", місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
1 Шумілов Артем Миколайович Громадянин України, народився 25.06.1991 р., освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", ДП МТП "Южний", Автослюсар, місце проживання: м.Южне, Одеська область 29.09.2015
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ" (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА")
Перший кандидат Муравський Микола Миколайович Громадянин України, народився 03.04.1977 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ", ПАТ "ОПЗ", Контролер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
26 Сергєєва Тетяна Ярославівна Громадянка України, народилася 26.04.1983 р., освіта вища, безпартійна, ДП МТП "Южний", Старший диспетчер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 12,6053
6 Гредін Микола Геннадійович Громадянин України, народився 19.01.1978 р., освіта вища, безпартійний, ДП МТП "Южний", Докер- механізатор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 12,3288
20 Умєхов Дмитро Анатолійович Громадянин України, народився 07.09.1977 р., освіта вища, безпартійний, ДП МТП "Южний", Докер-механізатор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 11,0215
7 Кім Віктор Олександрович Громадянин України, народився 09.05.1983 р., освіта вища, безпартійний, ДП МТП "Южний", Начальник СПР, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 10,5134
4 Голуб Олексій Володимирович Громадянин України, народився 16.09.1980 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Фесіт Одеса", директор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 9,7473
24 Кожушаний Сергій Миколайович Громадянин України, народився 13.12.1976 р., освіта вища, безпартійний, ДП МТП "Южний", Докер-механізатор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 9,1346
5 Полякова Інна Петрівна Громадянка України, народилася 10.07.1981 р., освіта загальна середня, безпартійна, ГО "Молодіжний центр розвитку", Керівник відділення, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 8,5399
9 Квочка Лариса Володимирівна Громадянка України, народилася 23.09.1970 р., освіта вища, безпартійна, Автошкола "Севертранс", Начальник, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 7,0313
15 Киливник Віктор Володимирович Громадянин України, народився 07.06.1981 р., освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Боріваж", Оператор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 6,7183
3 Єфанова Людмила Олександрівна Громадянка України, народилася 07.05.1982 р., освіта загальна середня, безпартійна, ДП МТП "Южний", Старший бухгалтер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 6,4220
1 Самойленко Микола Олександрович Громадянин України, народився 08.10.1984 р., освіта вища, безпартійний, ДП МТП "Южний", Майстер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 6,1818
23 Швець Віктор Васильович Громадянин України, народився 09.10.1981 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "Миколаївобленерго", головний інженер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 5,5666
11 Книшук Костянтин Володимирович Громадянин України, народився 06.07.1978 р., освіта вища, безпартійний, ГО Волейбольний клуб "Хімік", директор, місце проживання: с.Свердлово, Комінтернівський район, Одеська область 01.10.2015 5,4502
8 Ленієва Альона Сергіївна Громадянка України, народилася 15.01.1987 р., освіта вища, безпартійна, ДП "Сісайд(Україна)", інженер з охорони праці, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 5,2817
19 Макарова Інна Костянтинівна Громадянка України, народилася 21.09.1971 р., освіта вища, безпартійна, ПО "Ломбард Синдикат-Плюс,Гульцов і компанія", головний бухгалтер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 5,2055
18 Пастушенко Юрій Петрович Громадянин України, народився 02.05.1958 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 5,1851
16 Поперечний Олексій Володимирович Громадянин України, народився 01.06.1980 р., освіта вища, безпартійний, Березанська ЦРЛ, Лікар, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 5,0081
25 Богданов Юрій Афанасійович Громадянин України, народився 03.06.1964 р., освіта вища, безпартійний, ФК СП "Портовик", Інструктор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 4,9462
2 Сопачова Інна Олександрівна Громадянка України, народилася 31.05.1987 р., освіта вища, безпартійна, Приватний підприємець, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 4,8048
21 Бурикін Павло Миколайович Громадянин України, народився 13.12.1976 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ПАТ "ОПЗ", Електрогазозварювальник, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 4,6332
10 Цимбалюк Олександр Олександрович Громадянин України, народився 30.09.1979 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "АТІС", Морський агент, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 4,5213
13 Кушніренко Марина Іванівна Громадянка України, народилася 21.06.1984 р., освіта вища, безпартійна, Приватний підприємець, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 4,4818
17 Загорняк Олена Олексіївна Громадянка України, народилася 30.01.1981 р., освіта вища, безпартійна, ДП МТП "Южний", інженер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 4,2146
14 Сідоркін Михайло Михайлович Громадянин України, народився 15.10.1964 р., освіта вища, безпартійний, ВККП "Вєлес", головний інженер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015 4,0404
22 Мунтянов Євген Миколайович Громадянин України, народився 12.09.1975 р., освіта вища, безпартійний, Южненська міська автостанція, Керівник, місце проживання: смт.Нові-Біляри, Комінтернівський район, Одеська область 01.10.2015 3,7267
12 Дєлієргієв Геннадій Георгійович Громадянин України, народився 02.12.1972 р., освіта вища, безпартійний, УДГ Одеської міської ради, Фахівець, місце проживання: смт.Петрівка, Комінтернівський район, Одеська область 01.10.2015 2,6316
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"
Перший кандидат Морозов Василь Васильович Громадянин України, народився 21.04.1957 р., освіта вища, безпартійний, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Головний спеціаліст, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
7 Байша Клавдія Яківна Громадянка України, народилася 01.05.1952 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
11 Барвінок Меланія Семенівна Громадянка України, народилася 05.07.1950 р., освіта загальна середня, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
1 Бескровний Анатолій Вікторович Громадянин України, народився 16.02.1981 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Терминал Стівідорінг і Ко", Лаборант, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
9 Вань Євгеній Вячеславович Громадянин України, народився 28.08.1996 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
8 Габер Ірина Степанівна Громадянка України, народилася 06.06.1989 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ПП "Немо", Адміністратор, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
5 Гімішлі Сергій Давидович Громадянин України, народився 24.02.1978 р., освіта загальна середня, безпартійний, ДП МТП "Южний", Електромонтажник, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
26 Ємельяненко Максим Сергійович Громадянин України, народився 27.04.1996 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
18 Запорожець Максим Олексійович Громадянин України, народився 27.02.1995 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
4 Зюлковський Віталій Валерійович Громадянин України, народився 02.12.1988 р., освіта загальна середня, безпартійний, ДП МТП "Южний", водій, місце проживання: м.Одеса 01.10.2015
12 Комлєв Віталій Миколайович Громадянин України, народився 18.04.1960 р., освіта вища, безпартійний, ФОП, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
13 Комлєва Оксана Йосипівна Громадянка України, народилася 29.03.1965 р., освіта загальна середня, безпартійна, ДП МТП "Южний", Прибиральниця, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
3 Кучер Григорій Петрович Громадянин України, народився 13.10.1944 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
17 Мартиненко Олег Вікторович Громадянин України, народився 16.07.1976 р., освіта загальна середня, безпартійний, КП "Южненський муніципальний ринок", Підсобний робітник, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
15 Мусейчук Наталя Віталіївна Громадянка України, народилася 25.03.1986 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
20 Нагірний Артур Михайлович Громадянин України, народився 31.05.1997 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
23 Пенко Тетяна Олегівна Громадянка України, народилася 14.06.1987 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
6 Полянська Алла Володимирівна Громадянка України, народилася 20.03.1950 р., освіта загальна середня, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
21 Сокур Олена Олегівна Громадянка України, народилася 30.11.1995 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
16 Стоянов Дмитро Олександрович Громадянин України, народився 30.10.1979 р., освіта загальна середня, безпартійний, ПАТ "Одесліфт", Електромеханік ліфтів, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
10 Хмельницька Оксана Валеріївна Громадянка України, народилася 18.05.1985 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
14 Хмельницька Оксана Василівна Громадянка України, народилася 25.07.1984 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне,Одеська область 01.10.2015
19 Хмельницький Валерій Степанович Громадянин України, народився 23.04.1954 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне,Одеська область 01.10.2015
24 Хмельницький Станіслав Валерійович Громадянин України, народився 25.09.1980 р., освіта вища, безпартійний, Митний пост "Григорівка" Одеської митниці Державної фіскальні служби, Головний державне інспектор, місце проживання: м.Южне,Одеська область 01.10.2015
2 Чернега Павло Павлович Громадянин України, народився 25.05.1981 р., освіта вища, безпартійний, Публічне акціонерне товариство "Одеський припортовий завод", Оператор хімічного виробництва, місце проживання: м.Южне,Одеська область 01.10.2015
22 Шпиталенко Микита Богданович Громадянин України, народився 10.05.1996 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне,Одеська область 01.10.2015
25 Яжик Андрій Ярославович Громадянин України, народився 13.02.1996 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м.Южне,Одеська область 01.10.2015
Українська морська партія Сергія Ківалова
8 Бігняк Олег Олександрович Громадянин України, народився 12.03.1985 р., освіта вища, безпартійний, ДП МТП "Южний", Керівник складу, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
23 Верховецький Вадим Миколайович Громадянин України, народився 02.02.1979 р., освіта вища, безпартійний, ДП МТП "Южний", Бериговий матрос, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
10 Віріч Юрій Вадимович Громадянин України, народився 12.04.1979 р., освіта вища, безпартійний, Підприємець, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
17 Глємбовська Ганна Юріївна Громадянка України, народилася 23.05.1984 р., освіта вища, безпартійна, Підприємець, місце проживання: м.Одеса 01.10.2015
16 Глємбовський Вадим Миколайович Громадянин України, народився 27.07.1971 р., освіта вища, член Української морської партії Сергія Ківалова, Не працює, місце проживання: м. Одеса 01.10.2015
19 Кузнєцов Віталій Володимирович Громадянин України, народився 12.12.1978 р., освіта вища, член Української морської партії Сергія Ківалова, БК "Хімік", Тренер, місце проживання: м.Южне, Одеська область 01.10.2015
20 Шевчук Кирило Миколайович Громадянин України, народився 04.09.1980 р., освіта вища, член Української морської партії Сергія Ківалова, Самозайнята особа, адвокат, місце проживання: м. Одеса 01.10.2015