Чергові місцеві вибори 25.10.2015

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Виборчі списки кандидатів в багатомандатному виборчому окрузі
Чергові місцеві вибори 25.10.2015

Донецька область
Покровська міська рада

Кількість кандидатів в списках 32

Партія Кількість кандидатів у списку
Політична Партія "Опозиційний блок" 32

№ ТВО за яким закріплено Прізвище, ім'я, по батькові Відомості Дата реєстрації % голосів ЗА
Політична Партія "Опозиційний блок"
15 Абросимов Сергій Вікторович Громадянин України, народився 27.08.1965 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПАТ "Шахтоуправління Покровське", Прохідник дільниці ГКР-1, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
18 Альохіна Тетяна Миколаївна Громадянка України, народилася 20.10.1980 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАТ "Шахтоуправління "Покровське", Начальник відділу у справах сім’ї та молоді, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
10 Баркулов Юрій Вікторович Громадянин України, народився 24.02.1963 р., освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю ТК "Орбіта", Генеральний директор, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
36 Гайворонський Петро Євгенович Громадянин України, народився 11.06.1958 р., освіта вища, безпартійний, Красноармійський навчально-виховний комплекс, вчитель, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
2 Гнилов Іван Гаврилович Громадянин України, народився 23.01.1954 р., освіта вища, безпартійний, Вугільне підприємство "Шахта "Димитрова" ДП "Красноармійськвугілля", Виконуючий директора, місце проживання: м.Димитров, Донецька обл. 01.10.2015
1 Горобець Олена Миколаївна Громадянка України, народилася 03.06.1976 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Благодійний фонд "Надія", Начальник планово-економічного відділу, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
22 Давиденко Олександр Миколайович Громадянин України, народився 30.07.1976 р., освіта вища, безпартійний, Комунальне підприємство "Красноармійська ритуальна служба", директор, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
35 Дубинка Людмила Федорівна Громадянка України, народилася 23.09.1945 р., освіта вища, безпартійна, Красноармійський навчально-виховний комплекс, директор, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
8 Дух Олексій Іванович Громадянин України, народився 18.09.1954 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Єлена", директор, місце проживання: с.Гнатівка, Красноармійський р-н, Донецька обл. 01.10.2015
34 Іваньо Наталія Вікторівна Громадянка України, народилася 19.01.1971 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Благодійний фонд "Надія", ПАТ "ШУ "Покровське", Директор, заступник директора із соціальних питань, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
33 Колчин Микола Данилович Громадянин України, народився 07.11.1957 р., освіта вища, безпартійний, Дитячо-юнацька спортивна школа м.Красноармійська, Старший тренер-викладач з дзюдо, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
29 Косов Сергій Олександрович Громадянин України, народився 19.06.1966 р., освіта вища, безпартійний, Відділення щелепно-лицьової хірургії Красноармійської ЦРЛ, Лікар, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
28 Кушнір Тетяна Григорівна Громадянка України, народилася 09.08.1963 р., освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Красноармійський електромеханічний завод", Заступник директора, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
27 Ларіна Вікторія Вікторівна Громадянка України, народилася 29.07.1970 р., освіта вища, безпартійна, Філія "Збагачувальна фабрика Свято-Варваринська" ПрАТ "Донецький металургійний завод", Заступник директора з корпоративної культури та етики, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
7 Макаренко Віталій Віталійович Громадянин України, народився 25.10.1967 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприє мець, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
9 Макоткіна Лариса Вікторівна Громадянка України, народилася 28.11.1959 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", пенсіонерка, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
16 Озеров Євген Ілліч Громадянин України, народився 07.01.1968 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
24 Паніотов Геннадій Анатолійович Громадянин України, народився 14.01.1969 р., освіта вища, безпартійний, Красноармійська ЦРЛ, Завідуючий поліклінікою, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
23 Пастернак Зіновій Григорович Громадянин України, народився 22.02.1949 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Київ 01.10.2015
13 Петров Микола Васильович Громадянин України, народився 19.05.1976 р., освіта вища, безпартійний, Вагонне депо Красноармійськ ДП "Донецька залізниця", Заступник начальника, місце проживання: м.Ясинувата, Донецька обл. 01.10.2015
11 Подрибенніков Сергій Геннадійович Громадянин України, народився 18.01.1977 р., освіта вища, безпартійний, Вагонне депо Красноармійськ ДП "Донецька залізниця", Начальник, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
25 Початовський Володимир Іванович Громадянин України, народився 09.05.1957 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Димитроввантажтранс", Начальник служби тепловодопостачання, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
20 Приліпота Віктор Іванович Громадянин України, народився 01.01.1959 р., освіта вища, безпартійний, ПрАТ "Красноармійське автопідприємство"Укрбуд", Заступник директора з безпеки дорожнього руху, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
32 Соболь Олександр Сергійович Громадянин України, народився 18.10.1983 р., освіта вища, безпартійний, КП "Управління міського господарствва м.Красноармійськ", Начальник, місце проживання: м.Димитров, Донецька обл. 01.10.2015
31 Сосков Дмитро Борисович Громадянин України, народився 14.08.1977 р., освіта вища, безпартійний, Приватне підприємствво "Кіфа", директор, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
19 Суботіна Ліліана Іванівна Громадянка України, народилася 04.08.1967 р., освіта вища, безпартійна, Філія "Збагачувальна фабрика "Свято-Варваринська" ПрАТ "Донецький металургійний завод", Заступник директора з охорони праці, місце проживання: смт Новоекономічне, Красноармійський р-н, Донецька обл. 01.10.2015
26 Тришкін Дмитро Володимирович Громадянин України, народився 18.12.1973 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "ШУ "Покровське", Заступник директора з правових питань, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
4 Холодов Дмитро Іванович Громадянин України, народився 15.10.1978 р., освіта професійно-технічна, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Приватне підприємствво "Інтерпромсервіс", директор, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
30 Чалов Олексій Олексійович Громадянин України, народився 06.01.1954 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
12 Червяковська Людмила Григорівна Громадянка України, народилася 29.01.1947 р., освіта вища, безпартійна, Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Красноармійська музична школа ім. М.Д.Леонтовича", директор, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
21 Черкашин Євген Олексійович Громадянин України, народився 21.05.1986 р., освіта вища, безпартійний, ПрАт "Красноармійське автопідприємство "Укрбуд", Головний механік контрольно-технічного пункту, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015
14 Швайко Олександр Олександрович Громадянин України, народився 05.12.1979 р., освіта вища, безпартійний, Управління державного земельного агентства у Красноармійському районі Донецької області, Заступник начальника, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл. 01.10.2015