Чергові місцеві вибори 25.10.2015

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Дніпропетровська область. Дніпровська міська виборча комісія
Чергові місцеві вибори 25.10.2015

Адреса місцезнаходження виборчої комісії 49000, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 75
Кількість членів комісії 18

 Грошова застава для виборів депутатів ради

Отримувач Дніпровська міська виборча комісія
Код ЄДРПОУ отримувача платежу 33974490
Номер рахунку отримувача платежу 37324003009649
Назва банку отримувача платежу ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області
Код банку отримувача платежу (МФО) 805012
Призначення платежу Грошова застава місцевої організації політичної партії
Розмір грошової застави (грн) 38307.00

 Грошова застава для виборів на посаду міського голови

Отримувач Дніпровська міська виборча комісія
Код ЄДРПОУ отримувача платежу 33974490
Номер рахунку отримувача платежу 37324003009649
Назва банку отримувача платежу ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області
Код банку отримувача платежу (МФО) 805012
Призначення платежу Грошова застава місцевої організації партії, яка висунула кандидата на посаду міського голови/
Грошова застава кандидата на посаду міського голови, який висувається шляхом самовисування
Розмір грошової застави (грн) 38307.00

 Склад комісії

Прізвище, ім'я, по батькові Посада у ВК Політична партія, місцева організація якої є суб'єктом подання члена комісії
Оріненко Євгенія Сергіївна Голова комісії   "Жінки за майбутнє" Всеукраїнське політичне об’єднання
Безуглий Олексій Леонідович Заступник голови комісії   ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Ільїна Юлія Олегівна Секретар комісії   Політична Партія "Опозиційний блок"
Абрамов Станіслав Геннадійович Член комісії   Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Бондарчук Сергій Борисович Член комісії   Політична партія "Зелені"
Братцева Надія Сергіївна Член комісії   Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" (Радикальна партія Олега Ляшка)
Грищенко Геннадій Федорович Член комісії   Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Гусак Андрій Степанович Член комісії   Патріотична партія України (ППУ) (Патріотична партія України)
Гусаревич Наталія Володимирівна Член комісії   Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" (Радикальна партія Олега Ляшка)
Корнілов Олексій Олексійович Член комісії   ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Лахно Анна Володимирівна Член комісії   політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Левків Павло Богданович Член комісії   Молодіжна партія України
Лютий Тарас Миколайович Член комісії   Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Москаленко Єгор Андрійович Член комісії   Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Прокуда Сергій Олексійович Член комісії   політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Самарець Олександр Іванович Член комісії   Політична Партія "Опозиційний блок"
Сердюк Вікторія Олександрівна Член комісії   Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"
Стєпной Артем Васильович Член комісії   політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"