Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Татарбунарський район

Трапівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 11 68,8
Народна Партія 4 25
Соціалістична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 3 Смірнов Микола Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ТОВ "Буджак", тракторист
2 4 Алєксєєнко Валерій Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , приватний підприємець
3 8 Вихрістюк Михайло Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Татарбунарське управління водного господарства, технік - гідротехнік
4 9 Бєля Валерій Дмитрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Татарбунарське управління водного господарства, інженер - гідротехнік
Партія регіонів
1 1 Временко Олександр Григорович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 2 Іванченко Катерина Євгенівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
3 5 Височан Алла Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Зарічнянський фельдшерський пункт, завідуюча
4 6 Ярмолюк Неля Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Трапівський відділ зв’язку, завідуюча
5 7 Григорашенко Ігор Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Трапівський фельдшерсько-акушерський пункт, завідуючий
6 11 Кіосак Надія Павлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Трапівська загальноосвітня школа, техпрацівник
7 12 Блященко Валентина Георгіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Татарбунарське управління водного господарства, русловий ремонтувальник
8 13 Ількевич Валентина Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Трапівська загальноосвітня школа, вчитель
9 14 Ляшан Анатолій Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Трапівська загальноосвітня школа, вчитель
10 15 Літостанський Сергій Валентинович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Трапівська загальноосвітня школа, вчитель
11 16 Дука Валентина Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Трапівська загальноосвітня школа, завгосп
Соціалістична партія України
1 10 Ляшан Людмила Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, Трапівська сільська рада, секретар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"