Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Татарбунарський район

Струмківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 50
Самовисування 6 30
Соціалістична партія України 3 15
Аграрна партія України 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Аграрна партія України
1 6 Должненко Маргарита Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Аграрної партії України, ветеринарна лікарня, ветлікар
Партія регіонів
1 2 Бабиніна Світлана Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, відділення зв’язку, начальник
2 3 Саченко Тетяна Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Струмківська сільська рада, секретар
3 8 Должненко Людмила Борисівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
4 10 Навроцька Лідія Спиридонівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Струмківський сільський голова
5 11 Новосядла Валентина Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Струмківська сільська рада, спеціаліст сім’ї, молоді та спорту
6 12 Шевченко Наталя Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Струмківська сільська рада, бухгалтер
7 16 Бабинін Іван Семенович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТМ УВГ, машиніст насосної станції
8 18 Недялкова Надія Пантеліївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Спаська загальноосвітня школа, педагог-організатор
9 19 Платонова Олена Григорівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Спаська загальноосвітня школа, техпрацівник
10 20 Севостьянова Галина Романівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Соціалістична партія України
1 13 Саченко Євгенія Іванівна 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, тимчасово не працює
2 14 Окорокова Валентина Григорівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець, продавець
3 17 Тіткова Людмила Григорівна 03.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, Спаська загальноосвітня школа, підсобний робітник
Самовисування
1 1 Цуркан Леонід Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СЗАТ "Струмок", бригадир
2 4 Ушакова Оксана Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
3 5 Григор’єва Олена Вікторівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
4 7 Загороднюк Світлана Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
5 9 Донеско Євген Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
6 15 Ковальов Віктор Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"