Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Татарбунарський район

Приморська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 8 44,4
Самовисування 6 33,3
Народна Партія 2 11,1
Комуністична партія України 1 5,6
Політична партія "Сильна Україна" 1 5,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 14 Гавриленко Анатолій Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, в/ч 2197, водій
Народна Партія
1 4 Іваненко Ірина Григорівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Приморська сільська рада, обліковець
2 16 Унгурян Катерина Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
Партія регіонів
1 2 Гриценко Марія Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, будинок Милосердя, завідувачка
2 3 Крицький Рустам Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
3 5 Савка Петро Степанович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Свято-Миколаївський храм, настоятель
4 7 Медвєдєв Олександр Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, фермерське господарство "Медвєдєва", тракторист
5 8 Кованжи Дмитро Іванович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, в/ч 2197, начальник поста Приморське
6 9 Ткаченко Світлана Степанівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Приморська сільська рада, секретар
7 13 Чабан Ніна Павлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Приморська загальноосвітня школа, практичний психолог
8 17 Зимній Юрій Аркадійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Політична партія "Сильна Україна"
1 6 Чумаченко Олександр Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", Приморська сільська рада, інструктор зі спорту
Самовисування
1 1 Бєлий Володимир Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
2 10 Голубов Володимир Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює
3 11 Сакара Сергій Пилипович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Приморська сільська рада, інструктор зі спорту
4 12 Сакара Віктор Пилипович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, маяк "Шагани", доглядач вогню
5 15 Кісельов Сергій Євстратійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, АРТОВ "Світлий путь", завідуючий складом
6 18 Зімня Раїса Никифорівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"