Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Татарбунарський район

Дмитрівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 26
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 26

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 14 53,8
Самовисування 6 23,1
Народна Партія 4 15,4
Партія промисловців і підприємців України 1 3,8
Соціалістична партія України 1 3,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 2 Аргіров Василь Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
2 19 Дімова Юлія Георгіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дмитрівська дільнична лікарня, медична сестра
3 23 Русев Георгій Георгійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, АТП 15143, водій
4 24 Мягченко Сергій Григорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
Партія промисловців і підприємців України
1 10 Євчев Сава Федорович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії промисловців і підприємців України, Державна ветеринарна інспекція, заступник начальника
Партія регіонів
1 1 Кічук Петро Семенович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Татарбунарське управління зрошувальних систем, інженер
2 3 Балманжи Дмитро Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Татарбунарське управління зрошувальних систем, керівник НС-2
3 4 Євчева Василина Георгіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дмитрівська сільська рада, секретар
4 5 Вєлєв Іван Костянтинович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Татарбунарське управління зрошувальних систем, регулювальник
5 7 Златов Іван Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство, фермер
6 8 Текменжи Надія Іллівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Татарбунарське управління зрошувальних систем, диспетчер
7 11 Антова Олена Трифонівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ізмаїльський технікум економіки та права, директор
8 12 Златов Іван Федорович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Татарбунарське управління зрошувальних систем, інженер
9 13 Топал Петро Афанасійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Лідер", голова
10 15 Аргірова Ірина Афанасіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дмитрівська сільська рада, бухгалтер
11 21 Кічук Георгій Дмитрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Татарбунарське управління зрошувальних систем, гідротехнік
12 22 Куємжи Костянтин Павлович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Татарбунарське управління зрошувальних систем, гідротехнік
13 25 Антов Георгій Данилович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ЧП "Русєв", механік
14 26 Волканов Степан Дмитрович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Татарбунарське управління зрошувальних систем, водій
Соціалістична партія України
1 16 Панов Афанасій Михайлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, Татарбунарське управління зрошувальних систем, оператор
Самовисування
1 6 Дімов Леонід Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, страхова компанія "ОРАНТА", начальник
2 9 Антова Валентина Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дмитрівська загальноосвітня школа, вчитель
3 14 Чеботар Пелагея Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Татарбунарський молочний цех, лаборант-приймальник
4 17 Кічук Григорій Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
5 18 Кічук Василь Григорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Татарбунарська школа-гімназія, вчитель
6 20 Куімжи Микола Прокопійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дмитрівське СПО, голова



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"