Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Татарбунарський район

Білоліська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Народна Партія 9 50
Партія регіонів 6 33,3
Самовисування 2 11,1
Комуністична партія України 1 5,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 10 Липовий Олександр Михайлович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Татарбунарський район електромереж, керівник ОДГ
Народна Партія
1 2 Григоренко Оксана Юріївна 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Народної партії , приватний підприємець
2 4 Бєлий Геннадій Дмитрович 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Народної партії , Білоліська сільська рада, спеціаліст землевпорядник
3 6 Духно Меланія Георгіївна 03.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Білоліська сільська рада, секретар сільської ради
4 8 Шевченко Антоніна Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Білоліська сільська рада, директор СССДМ
5 9 Токмак Олександр Олександрович 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , пенсіонер
6 13 Бєлий Сергій Степанович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Білоліське відділення зв’язку, керівник
7 14 Покотило Наталя Валеріївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Татарбунарська ЦРБ, медсестра
8 15 Лаврека Галина Федорівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Білоліське відділення зв’язку, листоноша
9 17 Бєла Ольга Михайлівна 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Народної партії , тимчасово не працює
Партія регіонів
1 3 Сивоконь Лілія Войківна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПП "Баргутін ЮГ", рахівник-касир
2 5 Коваленко Ольга Вікторівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Білоліський фельдшерсько-акушерський пункт, акушер
3 7 Шайгородська Олена Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Трапівська ДВМ, завідуюча
4 11 Бєлий Віктор Степанович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Татарбунарська УЗС, машиніст
5 16 Лісецька Зінаїда Герасимівна 03.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Білоліська сільська рада, паспортист
6 18 Гетманенко Ірина Станіславівна 03.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, комунальне підприємство "Джерело Білолісся", головний бухгалтер
Самовисування
1 1 Криворученко Борис Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Білоліський будинок культури, директор
2 12 Плита Лідія Валер’янівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, голова фермерського господарства, пенсіонерка



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"