Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Татарбунарський район

Базар'янська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 56,3
Партія регіонів 7 43,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 7 Целіщева Ірина Валеріївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ СП "Чорноморська перлина", бухгалтер
2 9 Попова Ольга Юріївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Базар’янська сільська бібліотека, бібліотекар
3 10 Зубова Марія Антонівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Базар’янська загальноосвітня школа, вчитель
4 11 Звєздун Сергій Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВАТ СП "Чорноморська перлина", заступник начальника охорони
5 12 Зубова Наталія Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 14 Жуковська Марія Павлівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВАТ СП "Чорноморська перлина", бригадир
7 16 Дроботенко Оксана Георгіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВАТ "Фармацея", фармацевт
Самовисування
1 1 Подоляка Любов Дмитрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ВАТ СП "Чорноморська перлина", завідуюча складом
2 2 Литвиненко Любов Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
3 3 Заболотських Олександр Валентинович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ СП "Чорноморська перлина", інженер – механік виноробного заводу
4 4 Гайдаржи Ігнат Федорович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ СП "Чорноморська перлина", агроном
5 5 Токар Павло Григорович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ СП "Чорноморська перлина", бригадир
6 6 Тітяпкін Сергій Григорович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ СП "Чорноморська перлина", бригадир
7 8 Асаула Світлана Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ВАТ СП "Чорноморська перлина", секретар
8 13 Патько Леся Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Базар’янська сільська рада, секретар
9 15 Лукашенко Катерина Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ СП "Чорноморська перлина", бухгалтер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"