Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Тарутинський район

Олександрівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 9 56,3
Самовисування 7 43,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Бесєдіна Валентина Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, лікарська амбулаторія с. Олександрівка, медична сестра
2 4 Новикова Лідія Тимофіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Олександрівська сільська рада, секретар
3 6 Мокруха Сергій Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ"Янтарний", тракторист
4 7 Бєлий Сергій Севастянович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, САТП- 15166, водій
5 9 Волокітін Михайло Васильович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ"Янтарний", бригадир тракторної бригади
6 11 Панченко Лідія Георгіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ"Янтарний", головний бухгалтер
7 12 Раздорожна Наталя Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дитячий заклад" с. Олександрівка, секретар
8 14 Катречко Ігор Федорович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Головбуд" м. Одеса, водій
9 16 Макруха Ніна Мойсеївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ"Янтарний", завідуюча складом
Самовисування
1 2 Камнева Катерина Леонтіївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
2 3 Фоміна Джема Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", територіальний центр управління праці та соціального захисту населення Тарутинської РДА, сестра милосердя
3 5 Тесленко Тетяна Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
4 8 Ніжельська Оксана Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дитячий заклад" с. Олександрівка, вихователь
5 10 Нежельський Юрій Євгенійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
6 13 Левчинко Сергій Леонідович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТО "Україна", слюсар
7 15 Волокітін Михайло Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"