Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Тарутинський район

Красненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 9 56,3
Самовисування 6 37,5
Аграрна партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Аграрна партія України
1 13 Цокан Наталія Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ "Агропрайм Холдінг", робітник
Партія регіонів
1 1 Узун Василь Дмитрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Тарутинська районна державна адміністрація, начальник відділу житлово-комунального господарства та паливно енергетичного забезпечення
2 3 Крець Юхим Андрійович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
3 4 Крестінов Віктор Йосифович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, дослідне виробниче господарство "5 Комунар", інженер
4 9 Коєва Марія Василівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "Агропрайм -Холдінг", завідуюча нафтобазою
5 10 Іваницька Тетяна Василівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дитячий заклад" с. Красне, заступник директора
6 11 Братан Наталія Ульянівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Тарутинська ЦРЛ, сестра-господарка
7 12 Кірчиогло Прасковія Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Красненська сільська рада, секретар
8 14 Узун Дмитро Дмитрович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
9 16 Григорецька Світлана Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Красненська сільська рада, землевпорядник
Самовисування
1 2 Загайчук Анатолій Борисович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фермерське господарство “Зоря", голова правління
2 5 Топалова Марія Георгіївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Красненьске поштове відділення, листоноша
3 6 Олейнік Людмила Порфиріївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дитячий заклад" с. Красне, бібліотекар
4 7 Кунашко Ігор Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
5 8 Арнаут Тетяна Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дитячий заклад" с. Красне, прибиральниця
6 15 Куру Пантелій Ілліч 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фермерське господарство “Супер -2007", фермер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"