Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Тарутинський район

Ганнівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 14
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 14

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 9 64,3
Самовисування 3 21,4
Комуністична партія України 2 14,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Китаєва Світлана Костянтинівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, сільськогосподарський виробничий кооператив "Іскра", інспектор відділу кадрів
2 4 Гребенчуков Ігор Сергійович 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор школи
Партія регіонів
1 2 Кучурка Василь Микитович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 3 Голощак Степан Іосипович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, сільськогосподарський виробничий кооператив "Іскра", сторож
3 6 Гайдукевич Ірина Федорівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
4 7 Очинська Ірина Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ганнівська сільська рада, секретар
5 8 Дюльгер Феодора Василівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Ганнівський дитячий садок "Зірочка", завідуюча
6 9 Тимофєєва Марія Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ганнівська сільська бібліотека, завідуюча
7 11 Очинський Сергій Павлович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, сільськогосподарський виробничий кооператив "Іскра", водій
8 12 Стоянов Дмитро Федорович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
9 13 Врабій Зінаіда Василівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Новоселівський клуб, завідуюча клубом
Самовисування
1 5 Кинєв Степан Дмитрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, сільськогосподарський виробничий кооператив "Іскра", інженер - електрик
2 10 Кітаєв Василь Тимофійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., водій
3 14 Крайнюк Любов Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільськогосподарський виробничий кооператив "Іскра", робоча



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"