Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Саратський район

Старосільська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 56,3
Партія регіонів 3 18,8
Партія Пенсіонерів України 1 6,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 6,3
Політична партія "Народна Самооборона" 1 6,3
Соціалістична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія Пенсіонерів України
1 2 Вітюк Василь Лукич 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
Партія регіонів
1 1 Жуминський Василь Христофорович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
2 8 Руснак Ельміра Георгіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ОАО ім.Чапаєва, бухгалтер
3 10 Робу Марія Павлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, сільська бібліотека, завідуюча
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 9 Робу Микола Павлович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
Політична партія "Народна Самооборона"
1 11 Пінтяк Роман Валерійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фермерське господарство, голова
Соціалістична партія України
1 6 Цокан Леонід Антонович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює
Самовисування
1 3 Чебан Варвара Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, дитяча дошкільна установа, завідуюча
2 4 Робу Євгенія Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, школа, вчитель
3 5 Топчій Олена Юріївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, сільська рада, бухгалтер
4 7 Олейніченко Віра Деомідівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт, завідуюча
5 12 Рокшан Ігор Федосійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, сільська рада, землемер
6 13 Жуминська Світлана Микитіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, колгосп, бухгалтер
7 14 Постіка Тимофій Андрійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
8 15 Батир Ольга Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
9 16 Кульпін Іван Андрійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, будинок культури, культорг



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"