Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Саратський район

Зорянська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 26 86,7
Партія регіонів 3 10
Соціалістична партія України 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 8 Георгієв Павло Васильович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, сільськогосподарський виробничий кооператив "Дружба", головний ветлікар
2 11 Карпець Євдокія Демьянівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільськогосподарський виробничий кооператив "Дружба", зоотехник
3 29 Георгієв Георгій Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Саратська дитяча юнацька спортивна школа, тренер
Соціалістична партія України
1 13 Пономарюк Тетяна Георгіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Зорянська дитяча бібліотека, завідуюча
Самовисування
1 1 Чикликчі Василь Борисович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, сільськогосподарський виробничий кооператив "Дружба", завідуючий господарством
2 2 Куманов Василь Васильович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Райчєва Вікторія Дмитрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, КРО, начальник
4 4 Куртов Микола Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, загальноосвітня школа, вчитель
5 5 Янєва Марія Павлівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільська рада
6 6 Ганєв Петро Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, сільськогосподарський виробничий кооператив "Дружба", комерційний директор
7 7 Грозова Катерина Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільська рада, секретар
8 9 Сулаков Степан Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, "Сарата заготпром"
9 10 Голубєв Дмитро Валерійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Злата-Трейд, директор
10 12 Іванов Борис Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Злата-Трейд, менеджер
11 14 Георгієв Василь Георгійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ООО"Тотус"
12 15 Сухаревський Василь Васильович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
13 16 Райчев Степан Юхимович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, сільськогосподарський виробничий кооператив "Дружба", керуючий
14 17 Влаєв Іван Петрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП "Сантрейд", зав.виробництвом
15 18 Грозов Василь Еммануїлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, сільськогосподарський виробничий кооператив "Дружба", зав. СТФ
16 19 Райчев Прокопій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
17 20 Сєров Юрій Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЧП "Торговий дім" Грейтфілд, менеджер
18 21 Боєв Сергій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
19 22 Златов Анатолій Ісидорович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
20 23 Тодоров Анатолій Васильович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Одеська державна хлібінспекція, інспектор
21 24 Кирилов Іван Георгійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЧП "Кирилов", водій
22 25 Сєрова Марія Іллівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільськогосподарський виробничий кооператив "Дружба", ветлікар
23 26 Узунов Микола Павлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, сільськогосподарський виробничий кооператив "Дружба", керуючий
24 27 Райчєв Іван Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фермерське господарство "Вежес", керуючий
25 28 Узунова Ірина Дмитрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільськогосподарський виробничий кооператив "Дружба", гол. бухгалтер
26 30 Георгієва Іванна Іллівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільська рада, гол. бухгалтер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"