Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Роздільнянський район

Степанівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 17 85
Партія регіонів 3 15

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 15 Деревягін Олександр Георгійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ “Вітмарк- Україна", механік
2 19 Горячий Анатолій Григорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
3 20 Волк Григорій Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
Самовисування
1 1 Халявицький Олег Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
2 2 Чибанюк Ольга Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Степанівка, вчитель математики та інформатики
3 3 Ярмолюк Володимир Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ “Вітмарк-Україна, головний механік
4 4 Осадчий Валерій Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Степанівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, механік
5 5 Олєйник Віра Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Степанівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, майстер виробничого навчання з підготовки перукарів
6 6 Щербакова Світлана Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Степанівська сільська рада, секретар
7 7 Пукасенко Володимир Григорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Державна екологічна інспекція в Одеській області Міністерства охорони навколишнього природного середовища, інспектор
8 8 Прокопенко Людмила Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
9 9 Будніченко Людмила Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Степанівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, директор
10 10 Аксентій Наталія Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Степанівка, бібліотекар
11 11 Гужев Олексій Олексійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
12 12 Мунтян Ірина Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Степанівка, вчитель української мови та літератури
13 13 Стоянов Леонід Павлович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
14 14 Євенко Марія Петрівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
15 16 Семенюк Степанида Костянтинівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
16 17 Задирака Світлана Валеріївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, будинок культури с. Степанівка, директор
17 18 Бєльцан Володимир Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Ст. Кучурган ПЧ-2 Роздільнянської станції, колії Одеської залізниці, монтер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"