Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Роздільнянський район

Старостинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 13 81,3
Самовисування 2 12,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Кузнецов Володимир Ілліч 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 3 Сандул Тетяна Петрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, військово-обліковий стіл Старостинської сільради, начальник
3 4 Росолов Володимир Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 5 Тарнавський Олександр Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
5 6 Софієць Надія Євгенівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 7 Дементьєв Віктор Георгійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
7 8 Бондар Тетяна Нестерівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
8 9 Гальчинський Віктор Нестерович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, АКБ "Імексбанк", охоронець
9 10 Прокопов Василь Дмитрович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПФ “Мрія" приватний підприємець
10 11 Каменських Тетяна Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Старостинська сільрада, секретар
11 12 Кіндзерська Людмила Вікторівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Слобідська загальноосвітня школа, заступник директора
12 13 Кутова Тетяна Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, терцентр м.Роздільна, соціальний працівник
13 15 Сенетович Михайло Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Одеське ВУ магістральних газопроводів, оператор
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 14 Устіч Людмила Василівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Старостинська загальноосвітня школа, вчитель
Самовисування
1 1 Пушнов Іван Георгійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, 1 загін Одеської воєнізованої охорони, охоронець
2 16 Зубата Юлія Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Слобідська загальноосвітня школа, директор



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"