Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Роздільнянський район

Новоукраїнська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 12 66,7
Партія регіонів 6 33,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 5 Граматікаті Тетяна Павлівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, , бібліотекар
2 10 Дикий Микола Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, КП "Інорос водоканалу", водій
3 11 Луцюк Дмитро Федорович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 16 Бєляєва Оксана Анатолівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
5 17 Медведь Станіслав Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
6 18 Мєдвєдь Олена Іванівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Винар Марина Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
2 2 Михайловська Ольга Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
3 3 Медвідь Галина Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
4 4 Бережник Микола Юрійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 6 Арнаута Тетяна Анатоліївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", сільська рада, землевпорядник
6 7 Барнич Слава Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільська рада, касир
7 8 Тарнавський Вадим Леонідович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
8 9 Безик Микола Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ООО"Промринок", контролер
9 12 Кітчак Наталія Євгенівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ЦРЛ, м.Роздільна, медсестра
10 13 Мурга Олександр Миколайович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ООО, охоронник
11 14 Яслик Світлана Степанівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, сільська рада, секретар
12 15 Сташевський Сергій Сергійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ООО "Віді Билена", охоронник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"