Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Роздільнянський район

Кам'янська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 7 43,8
Самовисування 7 43,8
Народна Партія 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 5 Заремба Григорій Олександрович 03.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Роздільнянське "Теплокомуненерго", оператор котельні
2 12 Ковальчук Ганна Василівна 03.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , СБК “Україна", завідувач фермою
Партія регіонів
1 1 Діордієва Олена Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Кам’янка, вчитель
2 7 Єфімов Геннадій Вікторович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Кам’янка, вчитель
3 9 Чернишова Олена Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Роздільнянський територіальний центр соціального обслуговування, соціальний працівник
4 13 Макаренко Анатолій Володимирович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Одеська електромережа, охоронець
5 14 Баранович Любов Юхимівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Роздільнянський паливний склад, комірник
6 15 Подолінський Олег Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Роздільнянська міжрайонна державна податкова інспекція, заступник начальника відділу
7 16 Гетман Наталія Борисівна 03.04.2012 Освіта середня, член Партії регіонів, Готель "Чорне море", шеф-кухар
Самовисування
1 2 Філімоненко Олександр Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Оборотньолокомотивне депо ст.Роздільна, начальник
2 3 Ліщинський Станіслав Антонович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 4 Алєксандров Анатолій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
4 6 Єрьоменко Іван Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ст.Застава 1, складач потягів
5 8 Тарасенко Жанна Василівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Кам’янська сільська рада, секретар
6 10 Сутнєр Олена Дмитрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Кам’янський фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер-акушер
7 11 Кравчук Володимир Анатолійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СБК “Україна", голова профкому



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"