Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Роздільнянський район

Єгорівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Ракул Лілія Олексіївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Єгорівська сільська рада, секретар
2 2 Куріпка Тетяна Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Єгорівська сільська рада, касир
3 3 Кривошеєв Сергій Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПАО “Одеса-Авто", майстер
4 4 Соколенко-Вінник Капітоліна Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
5 5 Панченко Володимир Григорович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Єгорівська амбулаторія сімейної медицини, головний лікар
6 6 Кочетов Володимир Анатолійович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
7 7 Вареньєв Олег Олегович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Єгорівська амбулаторія сімейної медицини, лікар-стоматолог
8 8 Которобай Василь Васильович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
9 9 Бебик Микола Володимирович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТОВ “ІВА", головний енергетик
10 10 Сидорук Сергій Анатолійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
11 11 Кайсин Володимир Володимирович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Одрадівська амбулаторія, фельдшер
12 12 Шульга Світлана Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОО “Юркартсервіс", директор
13 13 Малінін Сергій Германович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
14 14 Астрябський Олег Теодозійович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
15 15 Солонічна Тетяна Олександрівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
16 16 Яковлєва Надія Василівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
17 17 Бондар Надія Василівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
18 18 Шуригін Василь Анатолійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ “Отрадівська птахофабрика", інженер-будівельник
19 19 Бабич Надія Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Болгарська загальноосвітня школа, завідуюча
20 20 Машковский Євгеній Дмитрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Болгарська загальноосвітня школа



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"