Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Роздільнянський район

Буцинівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 7 43,8
Самовисування 6 37,5
Народна Партія 3 18,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 4 Аботурова Таісія Сергіївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Буцинівська сільська рада, бухгалтер
2 14 Хілобок Ольга Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , домогосподарка
3 16 Сапеску Ганна Григорівна 04.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , соціальна служба, кур’єр
Партія регіонів
1 3 Демчук Ростислав Дмитрович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
2 5 Рудик Федір Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, м.Одеса, трамвайне депо, слюсар
3 7 Журавська Валентина Григорівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
4 9 Чубок Сергій Леонтійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ОАО “Мікрон",м Одеса, начальник караула
5 11 Басараба Олександр Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Храм Почаївської Ікони, настоятель
6 12 Новосельцев Олександр Михайлович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, м.Одеса,"Обленерго", водій
7 15 Алєксєєнко Микола Миколайович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
Самовисування
1 1 Артьомов Олександр Тимофійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, м.Одеса, управління ЗД, стрілок
2 2 Непомняща Наталія Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", редакція газети “Вперед", коректор
3 6 Голубков Віктор Георгійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
4 8 Олійниченко Наталія Євгенівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Буцинівська сільська рада, секретар
5 10 Буковський Руслан Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ст "Одеса-товарна", старший стрілок
6 13 Кривденко Дмитро Анатолійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВЧД-3,м Одеса, слюсар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"