Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Ренійський район

Орлівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 11 55
Партія регіонів 3 15
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 3 15
Комуністична партія України 1 5
Народна Партія 1 5
Політична партія "Сильна Україна" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 14 Черняну Ганна Дмитрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Народна Партія
1 5 Шишман Ганна Ністорівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , тимчасово не працює
Партія регіонів
1 4 Богдан Іван Фомич 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, сільськогосподарський виробничий кооператив "Картал", бригадир
2 6 Брагару Іван Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
3 12 Черняну Євгеній Дмитрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Орлівська загальноосвітня школа, вчитель
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 8 Бурка Михайло Андрійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
2 9 Павєл Іван Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
3 20 Чевдар Георгій Володимирович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ЗАТ "Аква", охоронець
Політична партія "Сильна Україна"
1 15 Калуян Дмитро Дмитрович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Орлівський будинок культури, директор
Самовисування
1 1 Соловєй Володимир Георгійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "Кагул", охоронець
2 2 Нікодім Василь Миколайович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Лунка Сергій Георгійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "Лунка", керівник
4 7 Фльоштер Альона Георгіївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, сільська рада, секретар
5 10 Черняну Олена Фомівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ВАТ "Ощадбанк", контролер-касир
6 11 Мєміяк Тамара Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Орлівська сільська рада, касир
7 13 Іванов Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Орлівська загальноосвітня школа, тесляр
8 16 Драгой Марія Петрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
9 17 Ромастов Валерій Петрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Орлівська загальноосвітня школа, вчитель
10 18 Параска Людмила Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Орлівська загальноосвітня школа, вчитель
11 19 Каліоглу Софія Дмитрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", КП "Джерело", директор



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"