Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Комінтернівський район

Фонтанська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 32
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 32

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 16 50
Самовисування 14 43,8
Народна Партія 1 3,1
Політична партія "Сила і Честь" 1 3,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 8 Зігангірова Наталія Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , приватний підприємець
Партія регіонів
1 1 Ліб Ігор Євгенович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ОК "Чорноморська рів’єра", голова
2 3 Шибко Віталій Валерійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Фонтанська сільська рада, спеціаліст
3 5 Буданова Минодора Дмитрівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
4 7 Баловнєва Тетяна Віталіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, виконком Фонтанської сільської ради, секретар
5 9 Шульга Андрій Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Перлина", директор
6 10 Баловнєв Ігор Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
7 12 Мясникова Людмила Леонідівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Фонтанська сільська рада, головний бухгалтер
8 13 Мішина Наталія Пилипівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
9 14 Василишин Юрій Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
10 19 Донець Микола Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
11 21 Єгізарян Баграт Саркісович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Базальт", директор
12 22 Семенов Олександр Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
13 24 Замрій Неля Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Комінтернівський район електромереж, керівник
14 26 Служенко Анатолій Романович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, КП "Фонтан", механік
15 28 Янкова Євгенія Петрівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "Інфікс Водоканал", контролер
16 30 Петрушка Юрій Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЗАО з II "Сінтез Ойл", електрик
Політична партія "Сила і Честь"
1 20 Корченко Павло Віталійович 04.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сила і Честь", тимчасово не працює
Самовисування
1 2 Кмець Іван Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
2 4 Бабій Галина Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня, член "Жінки за майбутнє" Всеукраїнського політичного об'єднання, приватний підприємець
3 6 Слюсар Ігор Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, порт "Южний", докер
4 11 Середа Сергій Вікторович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
5 15 Литвинова Ірина Віталіївна 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", тимчасово не працює
6 16 Курдєнкова Олена Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
7 17 Ліпатов Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
8 18 Малявко Олександр Ігорович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", тимчасово не працює
9 23 Шаргородський Василь Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
10 25 Філіповська Наталія Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Фонтанська сільська лікарняна амбулаторія, лікар
11 27 Лобан Сергій Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Комінтернівський РВК Одеської області, військовий комісар
12 29 Недолуженко Валерій Васильович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
13 31 Матяш Дмитро Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Центр", комерційний директор
14 32 Пірик Віктор Георгійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, порт "Южний", майстер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"