Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Комінтернівський район

Сербківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 11 68,8
Партія регіонів 5 31,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Мішалов Олександр Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Куліндоровський комбінат хлібопродуктів, робочий
2 2 Замковенко Ірина Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Сербківський дошкільний навчальний заклад , вихователь
3 3 Остромогильська Світлана Валер’янівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сербківська сільська рада, секретар
4 4 Лисак Тетяна Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
5 16 Макаров Олександр Сергійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ст. Чорноморська Одеської залізниці, черговий станції
Самовисування
1 5 Хлевнюк Віктор Олександрович 15.11.2010 Освіта середня, позапартійний, , докер
2 6 Камалов Камал Рафіг 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Одеса- Сортувальна, приймальник поїздів
3 7 Бушай Олександр Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "ім. Посмітного", агроном
4 8 Осауленко Сергій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Одеська дистанція електопостачання, електор-механік
5 9 Кукішева Лілія Миколаївна 15.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ветеринарна дільниця, завідуюча
6 10 Тіхоненкова Наталія Григорівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Сербківське відділення зв’язку, листоноша
7 11 Колєв Василь Степанович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ "Одесакондитер", начальник
8 12 Замковенко Олександр Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Одеська залізниця, водій
9 13 Солодкий Олександр Миколайович 15.05.2011 Освіта вища, позапартійний, ТЧ-1 Укрзалізниця, м. Одеса, інженер
10 14 Вересюк Юрій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Одеська залізниця, водій
11 15 Зінченко Клара Іоганівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сербківська сільська рада, землевпорядник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"