Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Комінтернівський район

Першотравнева сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 17 70,8
Самовисування 6 25
Народна Партія 1 4,2

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 23 Постнікова Людмила Яківна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ "Нововільшанка", головний бухгалтер
Партія регіонів
1 1 Геркула Наталія Геннадіївна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Одеська обласна клінічна лікарня, медична сестра
2 3 Герасимова Тетяна Кузьмівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Одеські електромережі, прибиральниця
3 4 Ільєва Людмила Іванівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 5 Бондарчук Олександра Семенівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
5 7 Горбачук Володимир Олександрович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ "Комінтернівська птахофабрика", головний інженер
6 8 Козак Тетяна Василівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Першотравнева загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора
7 9 Гайда Наталія Василівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
8 10 Стенянський Дмитро Ігорович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СП "ВЕККА", слюсар
9 11 Дерев’янко Віктор Васильович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фермерське господарство " Віктор", голова
10 12 Драгунова Євгенія Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Першотравнева сільська лікарняна амбулаторія , акушерка
11 13 Козик Анатолій Аніфанович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Квант", голова
12 14 Церр Володимир Вікторович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, "Аджалицька" підстанція, охоронник
13 18 Хараїм Сергій Олександрович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, МТП "Южний", водій
14 20 Сизухіна Галина Іванівна 28.04.2013 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
15 21 Федіна Тетяна Іванівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ "Комінтернівська птахофабрика", пташниця
16 22 Бучковський Євгеній Романович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Північтранс", автослюсар
17 24 Сіренко Василь Дмитрович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, УГЛ "Укрхімтрансаміак"", обхідник ліній
Самовисування
1 2 Жердецька Марина Олександрівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
2 6 Магурян Віктор Андрійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СП "ВЕККА", робочий
3 15 Воробйова Тетяна Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Першотравнева сільська рада, заступник голови
4 16 Чебар Олександр Миколйович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
5 17 Строгуш Олександр Семенович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Першотравневий навчально-виховний комплекс, водій
6 19 Лозан Микола Володимирович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТОВ "Комінтернівська птахофабрика", електромонтер



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
20 Волкова Ольга Олександрівна Освіта середня, член Партії регіонів, фельдшерсько-акушерський пункт с. Порт, завідуюча, 05.11.2010 05.11.2010 18.02.2013

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"