Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Кодимський район

Грабівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 7 43,8
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 6 37,5
Соціалістична партія України 3 18,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 5 Вовк Надія Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, кафе – бар "Мрія", продавець
2 7 Ананійчук Валентин Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
3 8 Красовська Любов Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Грабівська сільська рада, бухгалтер
4 9 Попадюк Людмила Борисівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Грабівська загальноосвітня школа, вчитель
5 10 Коваль Ольга Григорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Грабівська загальноосвітня школа, вчитель
6 12 Рогульська Людмила Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Грабівська загальноосвітня школа, вчитель
7 15 Желєзко Наталя Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Турковська Людмила Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
2 2 Цигульський Володимир Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
3 3 Гребенюк Тетяна Степанівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Грабівська сільська рада, техпрацівник
4 4 Почтарук Юрій Володимирович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
5 11 Ряба Оксана Степанівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Грабівська сільська рада, секретар
6 16 Басько Раїса Борисівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", відділ зв’язку, листоноша
Соціалістична партія України
1 6 Лунгур Катерина Євгеніївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТВП "Грабівське", продавець
2 13 Печена Любов Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, Грабівська загальноосвітня школа, завгосп
3 14 Білоконь Андрій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Кодимський район електромереж, електрик



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"