Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Ізмаїльський район

Утконосівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 80
Народна Партія 4 20

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 2 Чернобай Іван Федорович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Ізмаїльська дитяча юнацька спортивна школа №2, директор
2 12 Станчу Ігор Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , СК "Вікторія", головний агроном
3 16 Козьма Іван Георгійович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , СК "Вікторія", завідувач млином
4 17 Нівня Дмитро Арсентійович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , СК "Вікторія", зооінженер
Самовисування
1 1 Тудоран Парасковія Федорівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії пенсіонерів України, пенсіонер
2 3 Бабаян Ігор Віталійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, комунальна організація Одеської обласної ради "Агентство транскордонного співробітництва "Еврорегіон Нижній Дунай", директор
3 4 Боткалу Дмитро Петрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Утконосівська спеціальна школа-інтернат, вчитель
4 5 Кірвас Інна Юріївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Утконосівська загальноосвітня школа, заступник – директора з виховної роботи
5 6 Кулава Андрій Дмитрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Державна інспекція захисту рослин Ізмаїльського району, провідний спеціаліст
6 7 Тудоран Катерина Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
7 8 Нівня Іван Анжелович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Утконосівська загальноосвітня школа, вчитель
8 9 Булгару Дмитро Георгійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
9 10 Іовчу Дмитро Федорович 04.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Утконосівська загальноосвітня школа, вчитель
10 11 Козьма Андрій Спиридонович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Утконосівська сільська рада, сторож
11 13 Чернобай Марія Валентинівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, відпустка по догляду за дитиною
12 14 Киріяк Марія Федорівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Утконосівська сільська рада, бухгалтер
13 15 Каракач Лариса Павлівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Утконосівська сільська рада, секретар
14 18 Тудоран Іван Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Утконосівська спеціальна школа-інтернат, вчитель
15 19 Чепой Дмитро Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , СК "Вікторія ", старший енергетик
16 20 Чепой Олександр Дмитрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, дитяча юнацька спортивна школа, тренер викладач з вільної боротьби



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"